Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
okzi

Jestem tzw p3dofilem i moje życie oraz bliskich osób jest zmirzłe

Polecane posty

Jestem tzw p3dofilem, bo moja seksualność jest skierowana na osoby odmiennej płci od wieku ok. 12+(może dlatego, że nigdy nie miałem seksu w wieku nastoletnim. Moje życie i rodziny jest w prawie całkowitym rozpadzie, gdyż jestem osobą WWO, oraz w moim przekonaniu osobą bardzo rozwiniętą psychicznie, przez co bardzo dręczy mnie powszechna postawa wobec tzw p3dofilii - nazywanie seksu z osobą młodszą niż ustalono prawnie, że to niby zbrodnia, czy ustanowienie kar zupełnie nie adekwatnych do czynów tzw p3dofilskich(czyli czynności seksualne osoby najlepiej dużo starszej z osobą dużo młodszą, przy czym nie musi to być nawet dziecko, które biologicznie jest w zakresie 0-8lat. Moje życie i co za tym idzie, rodziny, pewnie całkiem inaczej by sie układało, gdybym nie żył w systemie takiego kata, czyli np. czytanie komentarzy ludzi jakich by chcieli kar, że doszło do czynności seksualnej miedzy jakimś męzczyznom a jakąś 14latką, gdzie okazuje sie, że 14latka robiła loda 20latkowi i była z tego dumna i podniecona, ale ludzie dowiadując sie o tym chcieli go linczować. Jestem załamany, jak napisałem wyżej jestem osobą WWO, załamanie nie dotyczy tylko tzw p3dofilii, ale wielu złych rzeczy jakie widze że sie dzieją na świecie. Nie potrafie żyć w takim barbarzyństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam wybrałeś wcielony takie wyzwanie i podołaj mu ! To jest wyzwanie i tylko jedno wcielenie a Ty sam je wybrałeś ! Walcz i trzymaj się od tego co podpowiada ci materia na kilometr ! Bo jeśli nie przejdziesz tego wyzwania to w następnym życiu odbierzesz się w tej samej sytuacji ! Musisz to przejść i musisz wygrać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×