Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Tupofell

Uczucie do osoby zajętej

Polecane posty

1 minutę temu, Solero napisał:

Jak ma wyglądać jeśli widzi że się ślinisz. Uważaj bo ona tylko chce się dowartościować, nic więcej. Czym prędzej zapomnisz tym lepiej dla Ciebie 😉

Kolejny spec od siedmiu boleści. To normalne że ludzie sobie mogą wpaść w oko, nie wszystkim zależy na dowartościowaniu, a ja jestem atrakcyjny. 

Na każdym forum gromadzą się tacy nieszczęśliwi ludzie, dla których zjawisk o podobania się komuś to sco fi rodem z filmów. Nie chce mi się z wami dyskutować 😄 stulejarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tupofell napisał:

Od jakich kurcze genów, pod wpływem emocji tak się dzieje oczy bardziej łzawią i każdy naukowiec to potwierdzi 😄 Sam mam tak gdy się zakocham. 

Nie. Większość południowych Włoszek ma mega błyszczące oczy i włosy. To co mówisz też jest prawdą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Tupofell napisał:

Od jakich kurcze genów, pod wpływem emocji tak się dzieje oczy bardziej łzawią i każdy naukowiec to potwierdzi 😄 Sam mam tak gdy się zakocham. 

Ja tak mam jak sie golę  tempą maszynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tupofell napisał:

Kolejny spec od siedmiu boleści. To normalne że ludzie sobie mogą wpaść w oko, nie wszystkim zależy na dowartościowaniu, a ja jestem atrakcyjny. 

Na każdym forum gromadzą się tacy nieszczęśliwi ludzie, dla których zjawisk o podobania się komuś to sco fi rodem z filmów. Nie chce mi się z wami dyskutować 😄 stulejarze

Tylko nie stulejarze 😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tupofell napisał:

Kolejny spec od siedmiu boleści. To normalne że ludzie sobie mogą wpaść w oko, nie wszystkim zależy na dowartościowaniu, a ja jestem atrakcyjny. 

Na każdym forum gromadzą się tacy nieszczęśliwi ludzie, dla których zjawisk o podobania się komuś to sco fi rodem z filmów. Nie chce mi się z wami dyskutować 😄 stulejarze

Takich ludzi którym można wpaść w oko jest mnóstwo tylko kto zmieni swoje życie kiedy wszystko ma ulożone. Pomyśl trochę to nie boli. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie każe komuś rozbijać związków, ludzie dojrzali rozmawiają na tym to polega. Każda sytuację można wyjaśnić i ułożyć relacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lilys napisał:

Nikt tu nie każe komuś rozbijać związków, ludzie dojrzali rozmawiają na tym to polega. Każda sytuację można wyjaśnić i ułożyć relacje. 

Nie każdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, PrawiczekPzn napisał:

A guzik, bo tutaj mogę zrobić wykład przez Analogię (Metaforę) z dziedziny mojej ekspertyzy:
Tłumienie uczucia w sercu, wzorem tłumienia uczucia w rdzeniu pe ni sa.

Więc mogę być w tym względzie najbardziej doświadczoną osobą na całej kafe  
No i jeszcze raz:

Ja tutaj nie pouczam kolegi jak zdobyć kobietę, co jest Twoją ekspertyzą Lilay,
ale jak pogodzić się z życiem bez JEJ zdobywania i rozbijania małżeństwa.

Nikt nie poucza jak rozbić związek jeśli jest kochający nikt ani nic mu nie zagrozi. Można każdą sytuację wyjaśnić jak dojrzali ludzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lilys napisał:

Nikt nie poucza jak rozbić związek jeśli jest kochający nikt ani nic mu nie zagrozi. Można każdą sytuację wyjaśnić jak dojrzali ludzie. 

A kto to są dojrzali ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, rokifeller napisał:

Zresztą to   jest udowodnione, że im ciemniej tym więcej sie rozmawia

 

6 minut temu, rokifeller napisał:

Zresztą to   jest udowodnione, że im ciemniej tym więcej sie rozmawia

Nie zgadzam się im ciemniej tym mniej się rozmawia:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rokifeller napisał:

A kto to są dojrzali ludzie?

Zajrzyj do slownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lilys napisał:

 

Nie zgadzam się im ciemniej tym mniej się rozmawia:) 

Bo Ty   dojrzewasz w specyficznych dalekich od normalności warunkach.

Normalnie jak sie robi ciemno  to ludzie się  najpierw lokalizują głosowo.

Potem  każdy mówi co robi  i co czuje (np w jaskini) żeby na siebie nie powpadali.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rokifeller napisał:

Bo Ty   dojrzewasz w specyficznych dalekich od normalności warunkach.

Normalnie jak sie robi ciemno  to ludzie się  najpierw lokalizują głosowo.

Potem  każdy mówi co robi  i co czuje (np w jaskini) żeby na siebie nie powpadali.

 

Cóż za błyskotliwość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Solero napisał:

Takich ludzi którym można wpaść w oko jest mnóstwo tylko kto zmieni swoje życie kiedy wszystko ma ulożone. Pomyśl trochę to nie boli. 🙂

Wiele osób. Rozstania to chleb powszedni na tym świecie, to nie średniowiecze. Wszystko zależy od podejścia i umiejętności. Tym bardziej że w większości związków w końcu wieje nuda i każdy chce nowych doznań i emocji. 

Edytowano przez Tupofell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tupofell napisał:

Wiele osób. Rozstania to chleb powszedni na tym świecie, to nie średniowiecze. Wszystko zależy od podejścia i umiejętności. Tym bardziej że w większości związków w końcu wieje nuda i każdy chce nowych doznań i emocji. 

No masz racje  ale  trzeba zachować pozory.

Musisz to jakoś  tak   wykombinować żeby zdadziła męża z tobą dla dobra  ich związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Tupofell napisał:

Wiele osób. Rozstania to chleb powszedni na tym świecie, to nie średniowiecze. Wszystko zależy od podejścia i umiejętności. 

Rozdania na rozstaniach rozstaniami poganiają. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Niektórzy może nie potrafią się rozstawać i szukać co 3 lata, jakiegoś utopijnego ideału a wolą raz na całe życie z całą menażerią ludzkiej niedoskonałości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lilay napisał:

Rozdania na rozstaniach rozstaniami poganiają. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Niektórzy może nie potrafią się rozstawać i szukać co 3 lata, jakiegoś utopijnego ideału a wolą raz na całe życie z całą menażerią ludzkiej niedoskonałości?

Zawsze mnie denerwowało  to  stawianie  homo sapiens jako wzoru doskonałości.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, rokifeller napisał:

No masz racje  ale  trzeba zachować pozory.

Musisz to jakoś  tak   wykombinować żeby zdadziła męża z tobą dla dobra  ich związku

Panie głównie analizują i jeżeli z autorem bedzie jej lepiej i jak do tego dojdzie uczucie to owszem może się udać. Jeżeli zobaczy że coś przeczuwa to szybko się wycofa, a wtedy będzie się tylko dowartościowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Solero napisał:

Panie głównie analizują i jeżeli z autorem bedzie jej lepiej i jak do tego dojdzie uczucie to owszem może się udać. Jeżeli zobaczy że coś przeczuwa to szybko się wycofa, a wtedy będzie się tylko dowartościowała. 

Z tego co zrozumiałem  autor topiku  i obiekt jego westchnień:  sparowana  kobieta, spotykają się dosyć często i regularnie rozmawiając w miejscach publicznych.

Jak do tej pory  jej partner nic nie przeczuwa to  chyba ma ważniejsze zajęcia  niż   niuchanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony zaś jeżeli  "coś przeczuwa" to zawsze można  mu  zarzucić, że   jest zaborczy, zazdrosny oraz  szpieguje swoją  kobietę prawdopodobnie dlatego, że   ma zaburzenia psychiczne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×