Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dziewczynka z zapałkami

Byłam najuboższa na tym forum

Polecane posty

Oto fakty z mego życia:

Parę lat mieszkałam bez prądu, wody i ogrzewania 

Moim obiadem bywał pasztet lub zupka chińska

Prałam ubrania w rzece

Czerpałam wodę do baniaków  5 litrowych z rzeki nawet w zimie

Nie było mnie stać na bilet do miasta, w którym miałam maturę robioną, wiec długo nie wiedziałam, czy zdałam(bilet w jedną stronę 20zł)

Nie odebrałam ważnego telefonu z pracy i nie miałam jak oddzwonić, bo nie stać mnie było na doładowanie tel.- praca przepadła!

Nie płaciłam czynszu w różnych miejscach i miałam długi 

Jeździłam na gapę i miałam kary od kanarów

Nie stać mnie było na wakacje, imprezy, prezenty ślubne i jakiekolwiek 

.

Ale i tak się nie poddałam, zaszłam dość daleko jak na tak ubogą osobę.

Czy jest ktoś, kto materialnie miał gorzej ?:))

17 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Naucz się lepiej kłamać i wróć.

Ani jedno słówko nie było skłamane. Ba, mogłabym przytoczyć jeszcze więcej tragedii z mojego życia, ale tu skupiłam sie tylko i wyłącznie na materialnej stronie życia.

33 minuty temu, Dziewczynka z zapałkami napisał:

Czy jest ktoś, kto materialnie miał gorzej ?

Zawsze umiałem zadbać o siebie chociaż nigdy nie wziąłem ani grosza od nikogo, nawet rodziców ale wielki szacunek dla Ciebie jeśli to wszystko prawda.

1 minutę temu, Dziewczynka z zapałkami napisał:

Ani jedno słówko nie było skłamane. Ba, mogłabym przytoczyć jeszcze więcej tragedii z mojego życia, ale tu skupiłam sie tylko i wyłącznie na materialnej stronie życia.

Nie obchodzi mnie twój los tak szczerze, więc nie czuję głodu, by cię głaskać po głowie, ale czuję, że kłamiesz.

Nikt z moich znajomych nie wie  jak mi było w życiu źle. Czuję się nadal obco w pięknych, bogatych domach, bo dla mnie luksusem była bieżąca woda. Smutno mi, bo gdy inni podróżowali/spotykali się towarzysko/rozwijali się,  ja walczyłam o przetrwanie. Nie 'chwalę się' tym, więc nie mam wsparcia, a jest to nadal świeża trauma.

1 minutę temu, Nieśmiała psotka napisał:

Fajnie że stać Cię już na internet.

Też sie cieszę. Mam nawet laptop od niedawna- swój pierwszy w życiu. Kiedyś chadzałam (przy dobrej passie )do kawiarenek internetowych. Zazwyczaj oczywiście nie było mnie stać na nie. 

Przed chwilą, Nieśmiała psotka napisał:

Każdy z nas ma jakąś traumę, życie jest pełne niespodzianek, niekoniecznie tych pozytywnych, nie na wszystkie wydarzenia mamy wpływ.

Wiem, ludzie są podziurawieni traumami jak szwajcarski ser. Każdy ma swoje dramaty. Mnie tylko zastanowiło to,że oprócz meneli z dworca to nikt nie był biedniejszy ode mnie z ludzi  których znałam.

Nieważne ile masz koszmarów za sobą, ważne,czy masz siłę i nadzieję na pokonanie przeciwności...

Nie brzmi to źle. Zupka chińska jest wbrew pozorom bardzo drogim produktem, jeśli przeliczy się to na składniki odżywcze. Swoją drogą, też czasami jadłem zupkę chińską, lubię ten smak, ale są nie zdrowe 😞 

Edytowano przez KermitZaba

Jesli to prawda to podziwiam. Nie powinnas sie wstydzic, powinnas byc z siebie dumna, ze Ci sie udalo poprawic los. 

28 minut temu, Dziewczynka z zapałkami napisał:

Wiem, ludzie są podziurawieni traumami jak szwajcarski ser. Każdy ma swoje dramaty. Mnie tylko zastanowiło to,że oprócz meneli z dworca to nikt nie był biedniejszy ode mnie z ludzi  których znałam.

Nieważne ile masz koszmarów za sobą, ważne,czy masz siłę i nadzieję na pokonanie przeciwności...

Dziwie się że nie znalazłaś żadnego faceta który by cię wspomógł ,faceci lubią być bohaterami.

ważne że wychodzisz na prostą.

8 minut temu, Niby normalny napisał:

Dziwie się że nie znalazłaś żadnego faceta który by cię wspomógł ,faceci lubią być bohaterami.

Co Ty, jestem brzydka jak noc.  Nie ma szans nawet na faceta w typie quasi modo. Dopiero niedawno zaczynam dostrzegać, że się oszukiwałam w kwestii wyglądu. Kiedyś mówiono mi nawet komplementy, ale zmieniłam się fizycznie od tego czasu nie do poznania. Wyglądam jak potwór. Naszczescie gorsze są tragedie ludzkości i mam tego świadomość. Moim marzeniem jest pomagać innym, żyć dla innych, tak jak np taka Dymna, czy ktoś..I to jest dla mnie ważne, a nie jakieś interesy typu - 'za ładną buzię będę twoim mężem'.

• Like 1

11 minut temu, Niby normalny napisał:

Powinna się z serniczkiem zapoznać😉 

2 minuty temu, Dziewczynka z zapałkami napisał:

Podobają mi się blondyni i on też. Ale on chce zgrabnej babki, więc nie mam szans 😜

Dasz mu jakiegoś haluna i będzie spoko 😜

3 minuty temu, Dziewczynka z zapałkami napisał:

Hahahahha albo schudnę 50 kg, wtedy moje zgrabne ciało uwolni się od tłustej powłoki 

Pomoże tobie on,Wega dieta, owoce leśne, grzyby i takie tam😜spacery po planach... 

2 godziny temu, Dziewczynka z zapałkami napisał:

Moim marzeniem jest pomagać innym, żyć dla innych, tak jak np taka Dymna, czy ktoś..I to jest dla mnie ważne, a nie jakieś interesy typu - 'za ładną buzię będę twoim mężem'.

I to jest najwazniejsze.

Zycie juz takie bywa dziewczynko z zapalkami. Taki nasz czlowieczy los

4 godziny temu, Dziewczynka z zapałkami napisał:

Oto fakty z mego życia:

Parę lat mieszkałam bez prądu, wody i ogrzewania 

Moim obiadem bywał pasztet lub zupka chińska

Prałam ubrania w rzece

Czerpałam wodę do baniaków  5 litrowych z rzeki nawet w zimie

Nie było mnie stać na bilet do miasta, w którym miałam maturę robioną, wiec długo nie wiedziałam, czy zdałam(bilet w jedną stronę 20zł)

Nie odebrałam ważnego telefonu z pracy i nie miałam jak oddzwonić, bo nie stać mnie było na doładowanie tel.- praca przepadła!

Nie płaciłam czynszu w różnych miejscach i miałam długi 

Jeździłam na gapę i miałam kary od kanarów

Nie stać mnie było na wakacje, imprezy, prezenty ślubne i jakiekolwiek 

.

Ale i tak się nie poddałam, zaszłam dość daleko jak na tak ubogą osobę.

Czy jest ktoś, kto materialnie miał gorzej ?:))

Nadal nie używam ogrzewania, kupując konsole zwracałem uwagę na pobór prądu, kilka lat  nie jadłem normalnego obiadu, nadal nie umiem obsługi pralki, na 6 lat porzucilem granie,  nie doladowuje tel,  wakacje kino inprezy prezenty nie wiem co to chyba od dekady 😵

9 minut temu, kåspej napisał:

może niegrzeczne pytanie, ale jakim cudem masz 50kg nadwagi gdy jeść nie było co? nadwaga to zbędny nadmiar kaloryczny

Najtańsze jedzenie najbardziej tuczy, przetworzony syf.

16 minut temu, kåspej napisał:

serniczek to obibok i darmozjad, by jej się na chate zwalił i tylko chciał ruhać nic więcej, na co jej taka kotwica

To jeszcze nie najgorzej, zawsze możne trafić na impotenta.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się