Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Elka1215

Miałyśmy pokazać siłę kobiet - robimy z siebie pośmiewisko

Polecane posty

Dodam na koniec tylko, że brałam w życiu udział w wielu wydarzeniach ale nigdy nie czułam się tak zagrożona agresją jak w tej chwili tylko dlatego, że mam inne zdanie i nie protestuje. I to jest to lewicowe miłosierdzie i równość - albo jesteś z nami, albo przeciwko nam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
16 minut temu, Com napisał:

Każdy widzi to, co chce widzieć. Zapraszam do Poznania, gdzie Antifa i inne lewicowe bojówki rzucają kamieniami w ludzi wychodzących z kościoła. Oczywiście takie rzeczy dzieją się poza głównym marszem, ale kiedy np na marszu niepodległości w Warszawie kibole robią zadymę idąc jakimiś bocznymi ulicami, to lewica krzyczy o marszu faszystów. Teraz mamy tylko kolorową niewinną młodzież. 

Ja nie jestem katoliczką i nie chodzę do kościoła, ale uważam, że za zakłócanie mszy, czy jakiegokolwiek innego nabożeństwa jakiegokolwiek wyznania policja powinna zamykać w areszcie. Ludzie mają prawo do swojej wiary i wara komukwiek od tego.

Ludzie mają również prawo być wolnymi od religii i jej wpływów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Com napisał:

Dodam na koniec tylko, że brałam w życiu udział w wielu wydarzeniach ale nigdy nie czułam się tak zagrożona agresją jak w tej chwili tylko dlatego, że mam inne zdanie i nie protestuje. I to jest to lewicowe miłosierdzie i równość - albo jesteś z nami, albo przeciwko nam

Tak Cię przestraszyli uczestnicy marszu krzycząc razem: "chodźcie z nami" w Twoim kierunku? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Nemetiisto napisał:

Tak Cię przestraszyli uczestnicy marszu krzycząc razem: "chodźcie z nami" w Twoim kierunku? 🤔

Odchodząc od tego jak to wszystko się zaczęło i do czego ma prowadzić. Wysłałeś 12 sekundowy filmik na którym młodzież przez całą długość wideo krzyczy jeden, jakże wyniosły slogan. Rozumiem, że istnieje coś takiego jak emocje, wściekłość itd, ale uważacie, że ludzie za kilka dni będą traktować to wszystko poważnie?
Główny postulat tych strajków to "w*********ć". Co chcecie osiągnąć tym jednym wyrazem skandowanym miliony razy w całej Polsce? Uważacie, że poblokujecie miasta, narobicie hałasu i w ten weekend rząd poda się do dymisji, a za miesiąc w sejmie 60% posłów będą stanowić geje i lesbijki? Wszystkie kościoły zostaną przerobione na hotele, a księża wyciągając swoje żony z ukrycia i tych dwóch osobistych ministrantów, których gwałcą każdego wieczoru zamienią czarne sutanny na tęczowe spódniczki? Jak można merytorycznie podchodzić do ludzi, którzy jedyne co potrafią głosić na tych protestach to wulgaryzmy?

Jeszcze 2 dni temu byłam całym sercem z tą inicjatywą ze względu na to, że wg mnie niemoralnym jest przy obecnej wiedzy medycznej pozwalać na narodziny dzieci, które nie są w stanie przeżyć normalnie choćby kilku tygodni. Obecnie owe protesty mnie odpychają, a czasami wręcz obrzydzają swoją wulgarną i zupełnie niemerytoryczną, niezorganizowaną formą.  

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elka1215 napisał:

jakże wyniosły slogan.

Jakże piękny slogan. Nie sądziłem, że tak szybko doczekamy tych czasów. 🥰

2 minuty temu, Elka1215 napisał:

Co chcecie osiągnąć

Nie wiem co inni. Mogę pisać tylko za siebie. Ja chcę pospacerować po mieście w miłej atmosferze. Było cudownie. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Nie wiem co inni. Mogę pisać tylko za siebie. Ja chcę pospacerować po mieście w miłej atmosferze. Było cudownie. 😀

Więc spacerujcie dalej. Jeśli taka forma się utrzyma to nic nie osiągniecie. Protesty umrą śmiercią naturalną w ciągu tygodnia, dwóch. Młodzież pobawi się w chuliganów, pokrzyczą brzydkie, ale modne słówka i znudzi im się w końcu to spacerowanie po mieście. Zdecydowana większość tych ludzi to efekt modnej kuli śnieżniej. Są tam, bo wszyscy znajomi poszli, krzyczą, bo w końcu mogą sobie ulżyć na mieście, a tak naprawdę nie wiedzą po co to wszystko. Ale spokojnie, młodzież w tych czasach bardzo szybko się nudzi.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Elka1215 napisał:

Miałyśmy pokazać siłę kobiet - robimy z siebie pośmiewisko

A to coś nowego, w kontekście zresztą całego społeczeństwa patrząc? Nieświadomy, niedouczony i pozbawiony kultury i wartości lud wyżej się już nie wzniesie. Chęć bycia wolnym i emocje ponownie zaślepiły na tyle, by nie dostrzec, że podskakują idealnie w rytm trzaskającego bata władzy. Tak właśnie działa inżynieria społeczna, szkoda, że niewielu to rozumie. Cóż, jest okazja by spuścić nieco codziennej frustracji. Mam nadzieję, że w końcu wyniknie z tego coś konkretnego, nie jak zwykle - że protestantom się znudzi i wrócą z podkulonymi ogonami do kieratu, a środowiska wpływów dogadają się ze sobą za kotarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Elka1215 napisał:

Więc spacerujcie dalej.

Dziękuję. 😊

46 minut temu, Elka1215 napisał:

Jeśli taka forma się utrzyma to nic nie osiągniecie.

Co Ty bredzisz? Już osiągnąłem więcej niż chciałem. Jestem całkowicie usatysfakcjonowany. Jutro idę po więcej. 🥰 A w weekend do Warszawy! 😀

48 minut temu, Elka1215 napisał:

Protesty umrą śmiercią naturalną w ciągu tygodnia, dwóch.

Jasne, że tak dlatego trzeba korzystać ile się da póki są. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Nemetiisto napisał:

Tak Cię przestraszyli uczestnicy marszu krzycząc razem: "chodźcie z nami" w Twoim kierunku? 🤔

Przerażaja mnie wulgarne okrzyki i nawoływanie do agresji. Przeraża mnie, że nie mogłam spokojnie przejść OBOK kościoła, bo w powietrzu latały kamienie. Przeraża mnie niszczenie zabytków jak w Białymstoku, i zakłócanie mszy w całej Polsce. Przeraża mnie, że jako osoba nieprotestująca jestem wytykana palcami idąc po prostu w pobliżu marszu z dziećmi " MADKA IDZIE" " 500 PLUS W Y P I E R DA L A C", mimo, że za przeproszeniem gumno kogokwiek obchodzi, czy biorę jakiekolwiek świadczenia czy nie,  wyborcą Pisu nigdy nie byłam i daleko mi do tego. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dobrosułka napisał:

TO wyobraz sobe jak zagrozone czuje sie kobiety, ktorym chca cale zycie ulozyc politycy idacy reka w reke z kk

To niech idą protestować pod sejm senat i siedziby archidiecezji, zamiast zastraszać normalnych ludzi w kościołach, którzy mają święte prawo w nich być i w spokoju się modlić. Niech palą opony pod sejmem, a nie skacza po samochach prywatnych osób! Niech obrzucą jajkami siedzibę Pisu, a nie terroryzują niczemu niewinnych ludzi, którzy może i nawet w głębi serca popierają protest, ale agresja i burdy na ulicach ich odstraszają 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominajac już o tej żałosnej konferencji prasowej z postulatami, które można jednym zdaniem określić jako " w yp ie rd al ac ze wszystkim". Agresja, wulgaryzmy, ewidentny brak pojęcia o co im tak właściwie chodzi, a najlepiej to aborcja bez ograniczen. Dlatego nikt kobiet nie słucha i nie będzie słuchał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Com napisał:

Przerażaja mnie wulgarne okrzyki i nawoływanie do agresji. Przeraża mnie, że nie mogłam spokojnie przejść OBOK kościoła, bo w powietrzu latały kamienie. Przeraża mnie niszczenie zabytków jak w Białymstoku, i zakłócanie mszy w całej Polsce. Przeraża mnie, że jako osoba nieprotestująca jestem wytykana palcami idąc po prostu w pobliżu marszu z dziećmi " MADKA IDZIE" " 500 PLUS W Y P I E R DA L A C", mimo, że za przeproszeniem gumno kogokwiek obchodzi, czy biorę jakiekolwiek świadczenia czy nie,  wyborcą Pisu nigdy nie byłam i daleko mi do tego. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Kafe, za usuwanie komentarzy. Serio prawdziwy pluralizm 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Com napisał:

Brawo Kafe, za usuwanie komentarzy. Serio prawdziwy pluralizm 😐

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Com napisał:

Przerażaja mnie wulgarne okrzyki i nawoływanie do agresji. Przeraża mnie, że nie mogłam spokojnie przejść OBOK kościoła, bo w powietrzu latały kamienie. Przeraża mnie niszczenie zabytków jak w Białymstoku, i zakłócanie mszy w całej Polsce. Przeraża mnie, że jako osoba nieprotestująca jestem wytykana palcami idąc po prostu w pobliżu marszu z dziećmi " MADKA IDZIE" " 500 PLUS W Y P I E R DA L A C", mimo, że za przeproszeniem gumno kogokwiek obchodzi, czy biorę jakiekolwiek świadczenia czy nie,  wyborcą Pisu nigdy nie byłam i daleko mi do tego. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Com napisał:

To niech idą protestować pod sejm senat i siedziby archidiecezji, zamiast zastraszać normalnych ludzi w kościołach, którzy mają święte prawo w nich być i w spokoju się modlić. Niech palą opony pod sejmem, a nie skacza po samochach prywatnych osób! Niech obrzucą jajkami siedzibę Pisu, a nie terroryzują niczemu niewinnych ludzi, którzy może i nawet w głębi serca popierają protest, ale agresja i burdy na ulicach ich odstraszają 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Com napisał:

 

 

36 minut temu, Com napisał:

Brawo Kafe, za usuwanie komentarzy. Serio prawdziwy pluralizm 😐

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Nemetiisto napisał:

Tak Cię przestraszyli uczestnicy marszu krzycząc razem: "chodźcie z nami" w Twoim kierunku? 🤔

Przerażaja mnie wulgarne okrzyki i nawoływanie do agresji. Przeraża mnie, że nie mogłam spokojnie przejść OBOK kościoła, bo w powietrzu latały kamienie. Przeraża mnie niszczenie zabytków jak w Białymstoku, i zakłócanie mszy w całej Polsce. Przeraża mnie, że jako osoba nieprotestująca jestem wytykana palcami idąc po prostu w pobliżu marszu z dziećmi " MADKA IDZIE" " 500 PLUS W Y P I E R DA L A C", mimo, że za przeproszeniem gumno kogokwiek obchodzi, czy biorę jakiekolwiek świadczenia czy nie,  wyborcą Pisu nigdy nie byłam i daleko mi do tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Brawo Kafe, za usuwanie komentarzy. Serio prawdziwy pluralizm 😐

Wirtualna to może tak, ale "Polska" to już jakiś żart. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Com napisał:

Przeraża mnie niszczenie zabytków jak w Białymstok

Wyjdź z internetu to może zobaczysz jakie bzdury wpisujesz. O niszczenie zabytków możesz mieć pretensje tylko do deweloperów.

1 godzinę temu, Com napisał:

Przeraża mnie, że nie mogłam spokojnie przejść OBOK kościoła, bo w powietrzu latały kamienie.

Żaden marsz nie przechodził nawet w pobliżu kościoła. Testuję kłamstwa świadczą tylko o Tobie.

1 godzinę temu, Com napisał:

Przerażaja mnie wulgarne okrzyki i nawoływanie do agresji.

Jeśli: "jebač PiS" jest Twoim zdaniem nawoływaniem do agresji to może warto pójść do lekarza?

1 godzinę temu, Com napisał:

Przeraża mnie, że jako osoba nieprotestująca jestem wytykana palcami idąc po prostu w pobliżu marszu z dziećmi " MADKA IDZIE" " 500 PLUS W Y P I E R DA L A C",

Nie wiem po co wpisujesz takie bzdury? Mogę się tylko domyślać. Każdy, kto był widział, że to co przez to nieprawda. Manifestacje mają radosną atmosferę i pokojowy charakter a wszyscy bez wyjątku przechodnie są zapraszani do wspólnego udziału. Zaczynam podejrzewać, że jesteś kolejnym, płatnym trolem tych mend z Nowogrodzkiej.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Nemetiisto napisał:

Zaczynam podejrzewać, że jesteś kolejnym, płatnym trolem tych mend z Nowogrodzkiej.

Ty jesteś chyba trollem Lewicy skoro nie widzisz agresji na protestach. Włącz może czasem wiadomości na różnych stacjach tv dla porównania.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
2 godziny temu, Com napisał:

To niech idą protestować pod sejm senat i siedziby archidiecezji, zamiast zastraszać normalnych ludzi w kościołach, którzy mają święte prawo w nich być i w spokoju się modlić. Niech palą opony pod sejmem, a nie skacza po samochach prywatnych osób! Niech obrzucą jajkami siedzibę Pisu, a nie terroryzują niczemu niewinnych ludzi, którzy może i nawet w głębi serca popierają protest, ale agresja i burdy na ulicach ich odstraszają 

Spokojnie, pod kościołami ma już nie być protestów. Strajkujący nie chcą tańczyć jak im kaczor zagra (przynajmniej tak deklarują organizatorki).

A kościołowi naprawdę się należy za to wpierdzielanie się w nie swoje sprawy natomiast ci "niewinni" ludzie, którzy tam uczęszczają, wcale nie są tacy niewinni, gdyż uczęszczając tam, okazują swoje poparcie dla działań tej organizacji. Firmują to.

Edytowano przez Edit666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Solanka napisał:

Ty jesteś chyba trollem Lewicy skoro nie widzisz agresji na protestach. Włącz może czasem wiadomości na różnych stacjach tv dla porównania.

Wyjdź lepiej na protesty zamiast słuchać propagandy w TV. Może zaczniesz żyć prawdziwym życiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Nemetiisto napisał:

Pośmiewiskiem stajesz się Ty bo akurat bywam na wszystkich protestach i nic z tego co piszesz nie ma miejsca.

Ko wulgaryzmy akurat są i tu rzeczywistości nie zmienimy, ale to raczej nie pośmiewisko tylko znak naszych czasów. W czasach naszych dziadków określenie publicznie kogoś świnia było poważna obraza. Teraz mamy społeczeństwo bardziej wyzwolone to i słownictwo się wyzwoliło. 

Sam strajk jest jak najbardziej potrzebny, chociaż zamiast przerywania mszy czy wandalizmu na często zabytkowych kosciołach, lepszym rozwiazaniem byłyby taczki dla polityków ewentualnie kilku biskupów. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie przeraża was to,ze nasz kraj powoli wraca do czasów komuny pod rządami malego człowieka? I co z tego,ze ktos cycki pokaze, ze ktos zachowa się "niestosownie"..? Kobiety caly czas musza zachowywać się kulturalnie, odpowiednio do sytuacji, z pełną gracja i elegancja, najlepiej nie wychodzić z domu..a jak ktos je zaczyna stawiać JESZCZE BARDZIEj w Kąt, to prawicowiec i katolik nazywa nas Kurew...kami. jakie tutaj można mieć jeszcze skrupuły i wątpliwości? Skoro tak nisko cenią kobiety to w imię czego mamy być kulturalne? 

Poza tym nie wiem czy zauważyłyście, dotąd wszystkie kulturalne, spokojne protesty cichły po 2 tygodniach. Pielęgniarki pokrzyczaly, rolnicy tez,walczono z paluszkiem w górze o sądy, prawa mniejszości i kompletnie nic to jie dało. Władza ma patent na takie sytuacje- przeczekać aż motłoch sie znudzi i ribic swoje. Tym razem sytuacja troche wymknęła się spod kontroli w sensie zaangażowania,bo protest kobiet wciaga coraz więcej ludzi. Dobrze.

Jak widac Jarek sie zestrachal, w sejmie się bijà, Duda zaginal w akcji, ma nadzieje,ze wjedzue cały na bialo jak hałas ucichnie..cos sie dzieje.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, DANIEL napisał:

Ko wulgaryzmy akurat są i tu rzeczywistości nie zmienimy,

To język młodzieży. Zawsze nim był i nie ma nic wspólnego z nienawiścią. Ci, którzy tak to oceniają, robią to własną miarą stąd ich błędne przeświadczenie.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DANIEL napisał:

...wandalizmu na często zabytkowych kosciołach

W Białymstoku nie było ale tam gdzie były, ZOMO powinno wyłapać chuliganów. Niestety wszyscy widzą, że ważniejsze jest dla nich przewrócić w 30-tu jedną kobietę, która idzie ulicą niż łapać łobuzów. Tacy to tchórze w ZOMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Nemetiisto napisał:

Wyjdź lepiej na protesty zamiast słuchać propagandy w TV. Może zaczniesz żyć prawdziwym życiem?

Propaganda a nagrania z marszów od osób prywatnych to co innego. Zejdź na ziemię i przyznaj, że te manifestacje nie do końca wyglądają tak jak powinny. Wykrzykiwanie bluzgów i rzucanie kamieniami to nie jest dobra metoda na przekonanie kogoś do swoich racji. Wręcz przeciwnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nemetiisto napisał:

W Białymstoku nie było ale tam gdzie były, ZOMO powinno wyłapać chuliganów. Niestety wszyscy widzą, że ważniejsze jest dla nich przewrócić w 30-tu jedną kobietę, która idzie ulicą niż łapać łobuzów. Tacy to tchórze w ZOMO.

Tak naprawdę jedynym skutecznym sposobem na spokój w tym kraju jest dogadanie się z rolnikami. Kilkanaście rozrzutnikow pod sejm i pakować nawóz bez rozróżnienia na partię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×