Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Elka1215

Miałyśmy pokazać siłę kobiet - robimy z siebie pośmiewisko

Polecane posty

problelem jest to iz do marszu kobiet podpinaja sie zboki -homofile.

Dla mnie tro osmeiszenie tego protestu

 

tęczowe flagi osłabiają kobiety.

 

zboki, zniszczyły ten protest i dlatego jest on pośmiewiskiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Edit666 napisał:

A kościołowi naprawdę się należy za to wpierdzielanie się w nie swoje sprawy natomiast ci "niewinni" ludzie, którzy tam uczęszczają, wcale nie są tacy niewinni, gdyż uczęszczając tam, okazują swoje poparcie dla działań tej organizacji. Firmują to.

Edytowano 44 minuty temu przez Edit666

A co? Nie wolno im popierać tego co chcą? Demokracja. Wszyscy mają myśleć jak ty i wyjść na ulicę?

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Solanka napisał:

Propaganda a nagrania z marszów od osób prywatnych to co innego. Zejdź na ziemię i przyznaj, że te manifestacje nie do końca wyglądają tak jak powinny. Wykrzykiwanie bluzgów i rzucanie kamieniami to nie jest dobra metoda na przekonanie kogoś do swoich racji. Wręcz przeciwnie. 

Bzdury opowiadasz. Manifestacje, które widziałem są piękne! 😍

Powtarzasz propagandę bo nic nie widziałaś na żywo. Wyszukujesz jakieś ekstremum jedne nas cały kraj, gdzie odbywają się setki manifestacji w tym samym czasie i rozsiewasz z nienawiścią w Internecie. Tylko na tyle Cię stać?

Edytowano przez Nemetiisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, DANIEL napisał:

Tak naprawdę jedynym skutecznym sposobem na spokój w tym kraju jest dogadanie się z rolnikami. Kilkanaście rozrzutnikow pod sejm i pakować nawóz bez rozróżnienia na partię. 

Problem w tym, że to są nieco sprzeczne interesy skuter króla drąży skałę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Nemetiisto napisał:

Bzdury opowiadasz. Manifestacje, które widziałem są piękne! 😍

Powtarzasz propagandę bo nic nie widziałaś na żywo. Wyszukujesz jakieś ekstremum jedne nas cały kraj, gdzie odbywają się setki manifestacji w tym samym czasie i rozsiewasz z nienawiścią w Internecie. Tylko na tyle Cię stać?

Ekstremum jedne na cały kraj? No proszę cię,  to ty widać jesteś propagandystą. Czy Polsat jest telewizją rządową? Nie. A pokazują, że w wielu miejscach jest gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Solanka napisał:

Czy Polsat jest telewizją rządową?

Od dawna prorządową. Nigdzie nie byłaś nic nie widziałaś. Wyciągasz jeden chuligański wybryk z telewizji i propagujesz jak prawdę objawioną. Wyjdź zza ekranu do ludzi. Może przekonasz się co to znaczy żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Solanka napisał:

Ekstremum jedne na cały kraj? No proszę cię,  to ty widać jesteś propagandystą. Czy Polsat jest telewizją rządową? Nie. A pokazują, że w wielu miejscach jest gorąco.

A Ty sie dziwisz, ze jest goraco? Przeciez to wszystko eskaluje. Nazbieralo sie, a (nie)laskawie nam panujacy zamiast starac sie ulagodzic nastroje to je jeszcze podgrzewaja. Ja jestem w.k.urwiona. Nie zdenerwowana, nie zla, nawet nie wkurzona, jestem w.k.urwiona na maksa. Zwlaszcza po wczorajszym przemowieniu wodza naczelnego. 

W pewnym momencie, jeszcze jak to wszystko sie zaczynalo pomyslalam, ze jeszcze dojdzie do tego, ze koscioly beda plonac. 

Bardzo bym tego nie chciala. Najczesciej to perelki architektoniczne, pelne wspanialego rekodziela i dziel sztuki. Zal by bylo utracic taki dorobek kulturowy, uczciwie jednak mowiac, kk sobie zasluzyl. Na ten gniew, na sprzeciw, na obrazanie ich. Tak to jest gdy zamiast oddawac tylko Bogu to co boskie idzie sie reka w reke z cesarzami. Gdy stara sie sterowac polityka panstwa, gdy miesza sie do kazdego aspektu zycia spolecznego. Kto sieje wiatr ten zbiera burze. 

Jedyny pozytyw jaki w tym widze, to, ze gdy zmieni sie wladza, a zmieni sie. To wahadlo odchyli sie w druga strone. Prawa kk i ich wplywy zostana zredukowane, ich majatki przestana rosnac, ludzie przestana chodzic do kosciolow, zmienia sie nastroje i ustawy takie jak ta antyaborcyjna przestana obowiazywac. Nastapi laicyzacja panstwa. W koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
55 minut temu, Solanka napisał:

A co? Nie wolno im popierać tego co chcą? Demokracja. Wszyscy mają myśleć jak ty i wyjść na ulicę?

Niech sobie popierają co chcą, tylko niech robią to na swój własny rachunek (swoich wiernych) w zaciszu swoich kościołów. A od innych niech się odstosunkują. Polityka państwa nie jest ich broszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Nemetiisto napisał:

Od dawna prorządową. Nigdzie nie byłaś nic nie widziałaś. Wyciągasz jeden chuligański wybryk z telewizji i propagujesz jak prawdę objawioną. Wyjdź zza ekranu do ludzi. Może przekonasz się co to znaczy żyć?

 A pisiory mówią, że proopozycyjna czyli są obiektywni.

Ty byłeś w jednym miejscu i wydaje ci się że wiesz wszystko.  W Poznaniu przerwano mszę w katedrze, zniszczono pomniki, dźgnięto kogoś nożem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Edit666 napisał:

Niech sobie popierają co chcą, tylko niech robią to na swój własny rachunek (swoich wiernych) w zaciszu swoich kościołów. A od innych niech się odstosunkują. Polityka państwa nie jest ich broszką.

Natomiast tych wiernych z kościołów jest ich broszką, bo są takimi samymi obywatelami jak ty, więc mają prawo do stanowienia przepisów jeśli uzyskają do tego mandat w demokratycznych wyborach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
1 godzinę temu, Solanka napisał:

Propaganda a nagrania z marszów od osób prywatnych to co innego. Zejdź na ziemię i przyznaj, że te manifestacje nie do końca wyglądają tak jak powinny. Wykrzykiwanie bluzgów i rzucanie kamieniami to nie jest dobra metoda na przekonanie kogoś do swoich racji. Wręcz przeciwnie. 

Organizatorki protestów nie zachęcają do rzucania kamieniami. Apelują raczej o spokojne zachowania. A to całkiem normalne, że znajdą się tacy, którzy uwielbiają burdy. Tak już jest.

Z drugiej strony, ci cali żołnierze Chrystusa czy jak tam się teraz zwą, zachęcają do radykalnych działań, w tym oszałamiania manifestantek. 

Zresztą każdy widział co te tłuczki robiły po kościołem Św Krzyża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Edit666 napisał:

Organizatorki protestów nie zachęcają do rzucania kamieniami. Apelują raczej o spokojne zachowania. A to całkiem normalne, że znajdą się tacy, którzy uwielbiają burdy. Tak już jest.

Z drugiej strony, ci cali żołnierze Chrystusa czy jak tam się teraz zwą, zachęcają do radykalnych działań, w tym oszałamiania manifestantek. 

Zresztą każdy widział co te tłuczki robiły po kościołem Św Krzyża.

Co to ma być za oszałamianie manifestantek 🤔

Mówisz o akcji nibyzrzucania ze schodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Solanka napisał:

 A pisiory mówią, że proopozycyjna czyli są obiektywni.

Ty byłeś w jednym miejscu i wydaje ci się że wiesz wszystko.  W Poznaniu przerwano mszę w katedrze, zniszczono pomniki, dźgnięto kogoś nożem.

Przerwanie mszy i pochlapanie pomnika farba to nic takiego. W Poznaniu regularnie np. chlapie sie farba rzezbe w jednym parku bo zle sie swietojebliwym kojarzy. Wybacz ale takie rzeczy mnie nie bulwersuja. Dzgniecie kogos nozem to przestepstwo i sprawa dla policji. Jakos nie plujesz sie na temat tego jak dzielni chlopcy z ONR potrafili zepchnac kobiete ze schodow. Nie bulwersowalo Cie jak atakowano osoby LGBT nie tak dawno? Rozumiem, ze zgodnie z Twoim tokiem myslenia im mozna robic krzywde ale biada jak obrywa sie kk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Solanka napisał:

Natomiast tych wiernych z kościołów jest ich broszką, bo są takimi samymi obywatelami jak ty, więc mają prawo do stanowienia przepisów jeśli uzyskają do tego mandat w demokratycznych wyborach. 

Nie, nie mają prawa. 

Rozdział I; art. 25; punkt 2 Konstytucji:

Władze publiczne w Rzeczypospolitej Polskiej zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych, światopoglądowych i filozoficznych, zapewniając swobodę ich wyrażania w życiu publicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Iwna napisał:

Nie, nie mają prawa. 

Rozdział I; art. 25; punkt 2 Konstytucji:

Władze publiczne w Rzeczypospolitej Polskiej zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych, światopoglądowych i filozoficznych, zapewniając swobodę ich wyrażania w życiu publicznym.

Ooo Iwna właśnie pozbawiła mnie praw publicznych, bo jestem katoliczką 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, AgsAgsAgs napisał:

Przerwanie mszy i pochlapanie pomnika farba to nic takiego. W Poznaniu regularnie np. chlapie sie farba rzezbe w jednym parku bo zle sie swietojebliwym kojarzy. Wybacz ale takie rzeczy mnie nie bulwersuja. Dzgniecie kogos nozem to przestepstwo i sprawa dla policji. Jakos nie plujesz sie na temat tego jak dzielni chlopcy z ONR potrafili zepchnac kobiete ze schodow. Nie bulwersowalo Cie jak atakowano osoby LGBT nie tak dawno? Rozumiem, ze zgodnie z Twoim tokiem myslenia im mozna robic krzywde ale biada jak obrywa sie kk.

Przerwanie mszy to zniewaga i zdziczenie. Jeśli ludzie tego nie widzą to kiepska przyszłość przed nami. Za parę lat ktoś ci wejdzie do domu i nas.ra na środek stołu, bo taki sobie wymyśli sposób na wyrażanie swoich poglądów. 

Pluję się na każdą przemoc, czy z pałką wyskoczy byczek z ONR czy tęczowy zadymiarz. Tylko zwykle jest tak, że elgiebet coś zniszczy, wymach.uje pięściami a potem płacz na cały świat, bo ktoś śmiał skorzystać z prawa do obrony własnej.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Solanka napisał:

Ooo Iwna właśnie pozbawiła mnie praw publicznych, bo jestem katoliczką 😁

Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Ty stanowisz przepisy? Ty jesteś władza publiczną? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Iwna napisał:

Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Ty stanowisz przepisy? Ty jesteś władza publiczną? 

Nie, ale mogę głosować na takich co reprezentują moje poglądy i będą w maksymalnym dozwolonym stopniu stanowić prawo zgodne z tymi przekonaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Solanka napisał:

Nie, ale mogę głosować na takich co reprezentują moje poglądy i będą w maksymalnym dozwolonym stopniu stanowić prawo zgodne z tymi przekonaniami.

Swoje już zrobiłaś, teraz to mają w nosie czy murem staniesz za nimi czy przeciwko nim... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Solanka napisał:

Nie, ale mogę głosować na takich co reprezentują moje poglądy i będą w maksymalnym dozwolonym stopniu stanowić prawo zgodne z tymi przekonaniami.

Rozdział 4; art. 104; Punkt 1:

Posłowie są przedstawicielami Narodu. Nie wiążą ich instrukcje wyborców.

Punkt 2:

Przed rozpoczęciem sprawowania mandatu posłowie składają przed Sejmem następujące ślubowanie:

"Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności i interesów Państwa, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej."

Edytowano przez Iwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Solanka napisał:

Przerwanie mszy to zniewaga i zdziczenie. Jeśli ludzie tego nie widzą to kiepska przyszłość przed nami. Za parę lat ktoś ci wejdzie do domu i nas.ra na środek stołu, bo taki sobie wymyśli sposób na wyrażanie swoich poglądów. 

Pluję się na każdą przemoc, czy z pałką wyskoczy byczek z ONR czy tęczowy zadymiarz. Tylko zwykle jest tak, że elgiebet coś zniszczy, wymach.uje pięściami a potem płacz na cały świat, bo ktoś śmiał skorzystać z prawa do obrony własnej.

Szanuje Cie, ale mam wrazenie, po tym co piszesz, ze zyjesz w jakims swiecie alternatywnym. Albo nie jestes zdolna dostrzec jak swiat wyglada, albo przez swoj fanatyzm nie chcesz tego widziec. 

I jeszcze jedno, budynki kosciolow to miejsca publiczne, do ktorych kazdy moze wejsc,  to nie prywatne mieszkania. Cos Ci sie bardzo miesza.

Edytowano przez AgsAgsAgs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AgsAgsAgs napisał:

Szanuje Cie ale mam wrazenie po tym co piszesz, ze zyjesz w jakims swiecie alternatywnym. Albo nie jestes zdolna jak swiat wyglada albo przrz swoj fanatyzm nie chcesz tego widziec. 

I jeszcze jedno, budynki kosciolow to miejsca publiczne, do ktorych kazdy moze wejsc,  to nie prywatne mieszkania. Cos Ci sie bardzo miesza.

Są to miejsca publiczne, często zabytki które zwiedza się ze względu na sztukę a nie wiarę. Ale w momencie sprawowania kultu religijnego nikt nie ma prawa go zakłócać.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kafe oczywiście usuwa moje posty i blokuje te z odnośnikami z informacjami o tych "nielicznych" incydentach. Specjalnie wybrałam artykuły z wyborczej, zeby zaraz nie było szczekania o propagandę. 

Nie da się prowadzić normalnej dyskusji z ludźmi, którzy żyją w jakiejś innej rzeczywistości. 

Mam nadzieję, że policja za pomocą pałek nauczy wandali profanujacych miejsca kultu szacunku do ludzi o innych pogladach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Com napisał:

Mam nadzieję, że policja za pomocą pałek nauczy wandali profanujacych miejsca kultu szacunku do ludzi o innych pogladach. 

O proszę, jakie chrześcijańskie podejście. A gdzie nadstawienie drugiego policzka? Wybaczenie? Miłość do bliźniego? 

"zło dobrem zwyciężaj".

Nie wspominając już o tym, że podobno ciało ludzkie jest świątynią boga, a ty chcesz je profanować. 

Edytowano przez Iwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Iwna napisał:

O proszę, jakie chrześcijańskie podejście. A gdzie nadstawienie drugiego policzka? Wybaczenie? Miłość do bliźniego? 

"zło dobrem zwyciężaj".

Nie wspominając już o tym, że podobno ciało ludzkie jest świątynią boga, a ty chcesz je profanować. 

A ja gdzieś napisałam, że jestem katoliczką? Nie interesuje mnie ani jaki to kościół ani jakie wyznanie. Ludzie mają prawo tam być i modlic się w spokoju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Iwna napisał:

O proszę, jakie chrześcijańskie podejście. A gdzie nadstawienie drugiego policzka? Wybaczenie? Miłość do bliźniego? 

"zło dobrem zwyciężaj".

Nie wspominając już o tym, że podobno ciało ludzkie jest świątynią boga, a ty chcesz je profanować. 

profanować. 

A ja gdzieś napisałam, że jestem katoliczką? Nie interesuje mnie ani jaki to kościół ani jakie wyznanie. Ludzie mają prawo tam być i modlic się w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Com napisał:

A ja gdzieś napisałam, że jestem katoliczką? Nie interesuje mnie ani jaki to kościół ani jakie wyznanie. Ludzie mają prawo tam być i modlic się w spokoju

Ale dlaczego za moje pieniądze???

Niech sobie wierni sami łożą ze swoich pieniędzy na centra kultywowania swoich bajeczek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Com napisał:

A ja gdzieś napisałam, że jestem katoliczką? Nie interesuje mnie ani jaki to kościół ani jakie wyznanie. Ludzie mają prawo tam być i modlic się w spokoju

Ale dlaczego za moje pieniądze???

Niech sobie wierni sami łożą ze swoich pieniędzy na centra kultywowania swoich bajeczek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce żeby z moich podatków były opłacane skladki enerytalne i swiadczenia pomocowe dla kobiet które nie mogą pracować bo opiekują się niepelnosprawnymi dziećmi a po ich śmierć i zostają z niczym.

A nie składki zdrowych chłopów którzy nie mają żadnych obowiazkow, nie pracują, interesują się tylko kto z kim i w jakiej pozycji i za sprzedają staruszkom bileciki do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×