Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Elka1215

Miałyśmy pokazać siłę kobiet - robimy z siebie pośmiewisko

Polecane posty

17 minut temu, gosc451 napisał:

Lewacka hołota staje się gorsza i bardziej agresywna niż naziole podczas swoich marszów

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, gosc451 napisał:

A ile tobie płacą za bycie lewicową aktywistką?

Akurat autorka ma 100% racji.

Jak dla mnie to aborcja mogłaby być i nawet do 9 miesiąca życia  - w Nowym Jorku już tak jest. 

ALE Te wulgarne hasła były żałosne. Niszczenie mienia/kościołów i blokowanie ruchu to już przesada. Lewacka hołota staje się gorsza i bardziej agresywna niż naziole podczas swoich marszów

 

16 minut temu, gosc451 napisał:

Aha, czyli kobiety powinny kopać i bić facetów po jajach, za lata patriarchatu rozumiem? Tudzirż bezkarnie sie na nich wyżywać? Miałam Cię jednak za inteligentniejszego.

..., rozpier/dala mnie ten lewacki relatywizm. Serio. 

 

5 minut temu, Pan Toshiro napisał:

oho, zgromadzenie tępych, lewackich julek, widzę xD 

 

Widzę, że staż narodowa nie tylko leje kobiety (wyjątkowo nie w domach, tylko na ulicach), ale również przeprowadza szturm na kafe 😄

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iwna napisał:

😄

osoba wyżej akurat stwierdziła fakt, tępa, lewacka julko 

niszczenie mienia, rysowanie, rzucanie kamieniami, blokowanie wyjścia ludziom z samochodów czy własnie ruchu - wystarczy poczytać fora czy grupki na fejsie, ludzie skarżą sie, ze to była przesada momentami, że tego nie popierają itd.

margot czy jakieś inne lewackie agresorki zaatakowały samochód z matką z dzieckiem - tez o tym był art. z resztą już po ostatniej paradzie równości głośno było o deptaniu grobów przez lgbt aktywistów i chodzeniu prawie nago przy dzieciach - oczywiście na lewackich portalach o tym nie przeczytasz 😄 

o agresji lewackich bojówek w stronę księży, policji czy  przypadkowych osób nawet nie wspomnę. no i ostatnio kiboli nawet zaatakowali pierwsi, kilku trafiło do szpitala, o tym nawet w tv mówili. kibole jedynie stali przed kościołem, blokując wejście (i słusznie) a lewackie zwierzęta się na nich rzuciły.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pan Toshiro napisał:

osoba wyżej akurat stwierdziła fakt, tępa, lewacka julko 

niszczenie mienia, rysowanie, rzucanie kamieniami, blokowanie wyjścia ludziom z samochodów czy własnie ruchu - wystarczy poczytać fora czy grupki na fejsie, ludzie skarżą sie, ze to była przesada momentami, że tego nie popierają itd.

margot czy jakieś inne lewackie agresorki zaatakowały samochód z matką z dzieckiem - tez o tym był art. z resztą już po ostatniej paradzie równości głośno było o deptaniu grobów przez lgbt aktywistów i chodzeniu prawie nago przy dzieciach - oczywiście na lewackich portalach o tym nie przeczytasz 😄 

o agresji lewackich bojówek w stronę księży, policji czy  przypadkowych osób nawet nie wspomnę. no i ostatnio kiboli nawet zaatakowali pierwsi, kilku trafiło do szpitala, o tym nawet w tv mówili. kibole jedynie stali przed kościołem, blokując wejście (i słusznie) a lewackie zwierzęta się na nich rzuciły.

Pisz mi więcej, dawno się tak nie uśmiałam z samego rana 😆

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Iwna napisał:

 

 

 

Widzę, że staż narodowa nie tylko leje kobiety (wyjątkowo nie w domach, tylko na ulicach), ale również przeprowadza szturm na kafe 😄

ten post krzyczy tak bardzo:  "tak, jestem lewackim lemingiem" że aż szkoda to komentować xD

nie jestem narodowcem, tępa amebo 😄 mam z nich taką samą bekę jak i z was, lewaków 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iwna napisał:

Pisz mi więcej, dawno się tak nie uśmiałam z samego rana 😆

 

lewacka ...ka wypiera rzeczywistość - typowe 😄 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pan Toshiro napisał:

lewacka ...ka wypiera rzeczywistość - typowe 😄 

Uspokój się, bo oplułeś już cały monitor. Emocje widzę sięgają zenitu. 

Widzę, że reprezentujesz dużo wyższy poziom wypowiedzi niż osoby na marszu, które tak krytykujesz. No, ale przecież tobie wolno, bo ty jesteś obrońcą moralności na kafeterii 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Iwna napisał:

Widzę, że staż narodowa nie tylko leje kobiety (wyjątkowo nie w domach, tylko na ulicach), ale również przeprowadza szturm na kafe 😄

Ja rozumiem, że skrajne lewactwo jest agresywne wobec każdego, kto nie jest rasowym lewakiem. Ale żeby każdą taką osobę nazywac zaraz "narodowcem"? Serio? 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pan Toshiro napisał:

lewacka ...ka wypiera rzeczywistość - typowe 😄 

I to jeszcze jak wypiera. Nawet na kobiecych grupach, było sporo głosów oburzenia, własnie dotyczących zachowania protestujących, zwłaszcza tych tęczowych - bo to głównie oni napadali na kościoły. No ale jak ktoś nie obserwuje innych grup (jakichś bardziej neutralnych) prócz skrajnie lewackiego ścieku to żyje w bańce. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musicie się bardziej postarać, bo od razu widać, że komentarze to trolling. Może i jesteście tak prymitywni i naprawdę tak myślicie, ale dostaliście rozkaz zasypania internetu wyzwiskami, a każdego kto się z wami nie zgadza wyzywać od tępych lewaków. To takie typowe. A może wam za to płacą? W sumie nie wiem co gorsze. Zeszm/acenie się za pieniądze czy za przynależność do organizacji. 

Jeszcze to potakiwanie sobie i lajkowanie nawzajem postów po sekundzie od wrzucenia 😄 żenada. 

Wstydźcie się chłopcy, bo do mężczyzn wam daleko. 

Bez odbioru, szkoda czasu na tą szopkę. 

Edytowano przez Iwna
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Iwna napisał:

 

 

Edytowano przez Iwna
Błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Iwna napisał:

Musicie się bardziej postarać, bo od razu widać, że komentarze to trolling. Może i jesteście tak prymitywni i naprawdę tak myślicie, ale dostaliście rozkaz zasypania internetu wyzwiskami, a każdego kto się z wami nie zgadza wyzywać od tępych lewaków. To takie typowe. A może wam za to płacą? W sumie nie wiem co gorsze. Zeszm/acenie się za pieniądze czy za przynależność do organizacji. 

Jeszcze to potakiwanie sobie i lajkowanie nawzajem postów po sekundzie od wrzucenia 😄 żenada. 

Wstydźcie się chłopcy, bo do mężczyzn wam daleko. 

Bez odbioru, szkoda czasu na tą szopkę. 

Nazywasz narodowcem kogoś tylko dlatego, bo nie przyklaskuje agresywnym lewackim bojówkom (mimo że nie ma nic przeciw aborcji)? I kogoś kto pisze, że popiera aborcję na życzenie?  I ty śmiesz innych od trolli wyzywać? 😄 Skoro nie jesteś trollem, to masz łeb ograniczony jak chłop małorolny.

I nie jestem chłopcem. 

Edytowano przez gosc451

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Pan Toshiro napisał:

ten post krzyczy tak bardzo:  "tak, jestem lewackim lemingiem" że aż szkoda to komentować xD

nie jestem narodowcem, tępa amebo 😄 mam z nich taką samą bekę jak i z was, lewaków 

Jestes pozbawionym podstaw kultury nikim.  Dla Ciebie dyskusja to wyzywanie innych. Po co wdawac sie w dyskusje z takimi osobnikami?

Tez uwazam, ze to PiSowskie bojowki internetowe. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Kazdy protestuje jak umie i lubi. Nie kazdy jest gladki i wyprasowany, oraz poprawny politycznie. 

Więc powiedz to lewakom, którzy oburzają się na słowo "czarny" 😄 Nie mówiąc o żartach z homo czy czarnych. Ze wszystkiego i wszystkich można żartowac, ale czarni/homo/grube kobietyoobjęci sa jakąś święt.ojeb.liwą cenzurą. Śmiech na sali. 😄 

 Ahhh ta lewacka tolerancja - tylko w jedną stronę 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, aubrey napisał:

Widzę, że tutaj każdy głos nie popierający robienia trzody na marszach jest utożsamiany z byciem pisowcem. Także z góry widać, że nie ma szans na jakąkolwiek racjonalną (a nie emocjonalną jatkę) dysputę. Ciężko mi to przyznać, ale po tego typu tematach właśnie widać, że kobiety średnio pasują do polityki (mimo, ze sama nią jestem).

z pisowskimi betonami sie nie dyskutuje

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
57 minut temu, Pan Toshiro napisał:

ten post krzyczy tak bardzo:  "tak, jestem lewackim lemingiem" że aż szkoda to komentować xD

nie jestem narodowcem, tępa amebo 😄 mam z nich taką samą bekę jak i z was, lewaków 

Ojej, nie podoba ci się agresja, powiadasz? 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
50 minut temu, gosc451 napisał:

I to jeszcze jak wypiera. Nawet na kobiecych grupach, było sporo głosów oburzenia, własnie dotyczących zachowania protestujących, zwłaszcza tych tęczowych - bo to głównie oni napadali na kościoły. No ale jak ktoś nie obserwuje innych grup (jakichś bardziej neutralnych) prócz skrajnie lewackiego ścieku to żyje w bańce. 

I co tym kościołom się stało takiego? Ktoś pomalował gdzieś fasadę? No straszna tragedia, po prostu straszna 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
38 minut temu, gosc451 napisał:

Nazywasz narodowcem kogoś tylko dlatego, bo nie przyklaskuje agresywnym lewackim bojówkom (mimo że nie ma nic przeciw aborcji)? I kogoś kto pisze, że popiera aborcję na życzenie?  I ty śmiesz innych od trolli wyzywać? 😄 Skoro nie jesteś trollem, to masz łeb ograniczony jak chłop małorolny.

I nie jestem chłopcem. 

Zauważ trollu, że inny troll wyzywa, każdego kto ma inne zdanie niż on lewackimi julkami. Zauważyłaś? Też mu napiszesz, że "ma łeb ograniczony", czy raczej zalajkujesz jego post? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... masz trochę racji, natomiast charakter marszów, które się obecnie odbywają mnie nie dziwi. Władza rządząca na tyle przegięła, że ludzie po prostu pękli i w desperacji robią wszystko, by odwrócić wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Opanowane i spokojne to kobiety były przez lata i co to dało? To, że mężczyźni dali sobie prawo do rządzenia naszymi waginami i decydują o naszej rozrodczości 🙂  Niestety, ale czasem jedynie tylko takim sposobem można cokolwiek wywalczyć. Wspomniałaś autorko o wulgarnej i rozbuchanej "lewackiej" młodzieży a czemu nie wspomniałaś o agresji ze strony narodowców? Popychanie i bicie kobiet protestujących to Twoim zdaniem zachowanie normalne i godne pochwalenia? Niestety ale agresja rodzi agresję. Konserwatyści dokonali zamachu na ludzką godność, więc teraz spijają tego konsekwencje. Myślę, że wybuch wojny domowej to tylko kwestia czasu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mizo napisał:

Myślę, że wybuch wojny domowej to tylko kwestia czasu 🙂

Najlepszy jest ten uśmieszek na końcu. Karabin po dziadku gotowy do użycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
1 minutę temu, Mizo napisał:

Opanowane i spokojne to kobiety były przez lata i co to dało? To, że mężczyźni dali sobie prawo do rządzenia naszymi waginami i decydują o naszej rozrodczości 🙂  Niestety, ale czasem jedynie tylko takim sposobem można cokolwiek wywalczyć. Wspomniałaś autorko o wulgarnej i rozbuchanej "lewackiej" młodzieży a czemu nie wspomniałaś o agresji ze strony narodowców? Popychanie i bicie kobiet protestujących to Twoim zdaniem zachowanie normalne i godne pochwalenia? Niestety ale agresja rodzi agresję. Konserwatyści dokonali zamachu na ludzką godność, więc teraz spijają tego konsekwencje. Myślę, że wybuch wojny domowej to tylko

Pani Godek to mężczyzna? Godność? To może trzeba było myśleć o godności zaprzedajac się za 500+ i głosując na PiS czy Konfederację. Chciałyscie, to macie. Teraz gęby w kubeł i rodzić jak ksiądz proboszcz każe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 6S80ME napisał:

Pani Godek to mężczyzna? Godność? To może trzeba było myśleć o godności zaprzedajac się za 500+ i głosując na PiS czy Konfederację. Chciałyscie, to macie. Teraz gęby w kubeł i rodzić jak ksiądz proboszcz każe. 

Kto głosował to głosował. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
3 minuty temu, Iwna napisał:

Kto głosował to głosował. 

Większość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, 6S80ME napisał:

Pani Godek to mężczyzna? Godność? To może trzeba było myśleć o godności zaprzedajac się za 500+ i głosując na PiS czy Konfederację. Chciałyscie, to macie. Teraz gęby w kubeł i rodzić jak ksiądz proboszcz każe. 

No akurat mi nie możesz tego zarzucić bo ja od zawszę jestem za Lewicą. W wyborach głosowałam na Biedronia, więc nie jestem hipokrytką.  Ale fakt... też mnie zastanawia ile osób, które obecnie protestują, kilka miesięcy wcześniej wsparło PiS. Podejrzewam, że całkiem spory procent 🙂 Gdzieś mi się rzuciły w oczy notowania, że w obecnej chwili PiS ma poparcie rzędu 26%.

15 minut temu, Solanka napisał:

Najlepszy jest ten uśmieszek na końcu. Karabin po dziadku gotowy do użycia?

Żal mi Cię 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
2 minuty temu, Mizo napisał:

No akurat mi nie możesz tego zarzucić bo ja od zawszę jestem za Lewicą. W wyborach głosowałam na Biedronia, więc nie jestem hipokrytką.  Ale fakt... też mnie zastanawia ile osób, które obecnie protestują, kilka miesięcy wcześniej wsparło PiS. Podejrzewam, że całkiem spory procent 🙂 Gdzieś mi się rzuciły w oczy notowania, że w obecnej chwili PiS ma poparcie rzędu 26%.

Żal mi Cię 🙂

Ja też. 

.Może w tej chwili notowania spadły, ale do wyborów trzy lata, dostaną jakąś kiełbasę wyborczą za wydrukowane pieniądze to zapomną z grzecznie zagłosują za władza właściciela kota. A te młodsze na Konfederację. Jak im tak dobrze, to dobrze im tak.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, 6S80ME napisał:

Ja też. 

.Może w tej chwili notowania spadły, ale do wyborów trzy lata, dostaną jakąś kiełbasę wyborczą za wydrukowane pieniądze to zapomną z grzecznie zagłosują za władza właściciela kota. A te młodsze na Konfederację. Jak im tak dobrze, to dobrze im tak. 

  

Też tak myślę. Najlepsze jest to, że młodzież ochoczo wspiera Konfederację a tymczasem oni mają podobny program, a nawet jeszcze bardziej konserwatywny w kwestiach obyczajowych niż PiS. Więc "zamieni stryjek siekierkę na kijek"...Siebie warci są.

Lewica ma aktualnie 8%, więc to spory skok. Uważam, że to jest moment liberalnych partii i muszą go wykorzystać najlepiej jak się da. Druga taka szansa by zwiększyć swój elektorat może się już nie powtórzyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
19 minut temu, Mizo napisał:

Też tak myślę. Najlepsze jest to, że młodzież ochoczo wspiera Konfederację a tymczasem oni mają podobny program, a nawet jeszcze bardziej konserwatywny w kwestiach obyczajowych niż PiS. Więc "zamieni stryjek siekierkę na kijek"...Siebie warci są.

Lewica ma aktualnie 8%, więc to spory skok. Uważam, że to jest moment liberalnych partii i muszą go wykorzystać najlepiej jak się da. Druga taka szansa by zwiększyć swój elektorat może się już nie powtórzyć 🙂

Niczego nie wykorzystają. Za parę dni wszystko się uspokoi. 

Edytowano przez 6S80ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, 6S80ME napisał:

Niczego nie wykorzystają. Za parę dni wszystko się uspokoi. 

Tak może być, dlatego się nie napalam. Ale spróbować nie zaszkodzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, gosc451 napisał:

Aha, czyli kobiety powinny kopać i bić facetów po jajach, za lata patriarchatu rozumiem? Tudzirż bezkarnie sie na nich wyżywać? Miałam Cię jednak za inteligentniejszego.

..., rozpier/dala mnie ten lewacki relatywizm. Serio. 

Pani Gość, zachęcam do ponownej, tym razem dokładnej, lektury mojego postu. Jeśli za drugim razem równeż nie wyjdzie, ponowić. I tak do skutku. 

Tylko taką odpowiedź jestem w stanie zaoferować komuś, kto odpowiada nie na temat mojego wpisu. 

Jeśli chciałaś rozpocząć nowy wątek, to należy zasygnalizować zmianę tematu. Ja, chyba jestem tu z tego w miarę znany, nikomu nie odmawiam dyskusji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×