Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kejti$$

Skłócona rodzina i roczek dziecka.

Polecane posty

Problem jest taki że już niebawem 1 urodziny syna . Niestety moja siostra praktycznie 2 lata temu na grillu pokłóciła się z moimi teściami  u których niestety mieszkam . Od tej pory była u mnie tylko 2 razy w odwiedzinach u syna jest jego matka chrzestna .  I nawet po tych jej odwiedzinach była kłótnia że jak mogła przyjsc do ich domu bo nie przeprosiła za tamta sytuację . Teraz nie wiem co robić z urodzinami nie wyobrażam sobie żeby jej nie było a z drugiej stronie boje się reakcji teściow i kiepskiej atmosfery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kejti$$ napisał:

[...] Niestety moja siostra praktycznie 2 lata temu na grillu pokłóciła się z moimi teściami  u których niestety mieszkam [...] po tych jej odwiedzinach była kłótnia że jak mogła przyjsc do ich domu bo nie przeprosiła za tamta sytuację [...]

Zależy, jaka to była sytuacja i kto był za nią odpowiedzialny. Może uroczystość Twojego dziecka jest dobrą okazją, żeby się w końcu pogodzić? Porozmawiaj z siostrą, jak to widzi, i z treściami, wybadaj grunt. Jesteście rodziną, szkoda nerwów i czasu na niepotrzebne kłótnie. 

Edytowano przez Nenesh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kejti$$ napisał:

Problem jest taki że już niebawem 1 urodziny syna . Niestety moja siostra praktycznie 2 lata temu na grillu pokłóciła się z moimi teściami  u których niestety mieszkam . Od tej pory była u mnie tylko 2 razy w odwiedzinach u syna jest jego matka chrzestna .  I nawet po tych jej odwiedzinach była kłótnia że jak mogła przyjsc do ich domu bo nie przeprosiła za tamta sytuację . Teraz nie wiem co robić z urodzinami nie wyobrażam sobie żeby jej nie było a z drugiej stronie boje się reakcji teściow i kiepskiej atmosfery ?

To co ty? Na garnuszku teściów mieszkasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qurła idź na swoje to ci nikt nie będzie zabraniał twoich gości do domu zapraszać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×