Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
patrycjamxo

Przedszkole, wtopa słowna rodzica

Polecane posty

Dziewczyny, może dość błahe, ale mnie gryzie. 

Dzisiaj w przedszkolu zapytałam, która to jest Pani Ania (imie wymyślone do kafeterii:) bo moje dziecko tak o niej opowiada i tak ją lubi a nigdy nie miałam okazji jej poznać. Pani sie wychyliła, zobaczyłam która to, ale pech chciał, ze usłyszała to druga Pani przedszkolanka jak ubierała mojego synka i trochę mi się źle zrobiło, ze to powiedzialam. Mogła odebrać to tak, że jej mój syn nie lubi co jest totalnie nieprawdziwe, bo ja uwielbia. Gryzie mnie to strasznie żeby nie było jej przykro i żeby może nie traktowała teraz mojego syna inaczej. Jak myślicie, zagaić coś w tym kierunku przy spotkaniu, czy odpuścić? 

Edytowano przez patrycjamxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie naturalna, niewymuszona okazja do takiej rozmowy , to jasne. Będzie jej na pewno miło ale to musi zabrzmieć szczerze, a nie na zasadzie, że mówisz to teraz każdej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo siebie analizujesz. Nic złego nie powiedziałaś, zapytałaś o nią,bo jej nie znasz i tyle. Jesli odebrała to źle to jej sprawa, jeśli będzie gorzej traktowac twoje dziecko wtedy z nia porozmawiasz. Ale za takie pytanie nie bija.  Bądź sobą, naturalna,zagadaj jesli chcesz przy okazji bez odnoszenia się do tej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×