Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
NieprzejrzeniePrzejrzysty

Czy dziewczyny naprawdę to kręci???

Polecane posty

Moja dziewczyna mnie namawia do dziwnych zabaw w łóżku. Chce żebym ją podduszal, ugniatał, przyciskał do ściany/łóżka , ogólnie - używał wobec niej siły.

Dla mnie to okej, bo jestem dość dominującym facetem, ale boję się o moją kruszynę, tym bardziej że duży że mnie facet.

Stąd pytanie, czy dużo dziewczyn lubi takie zabawy? Dlaczego?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Moja dziewczyna mnie namawia do dziwnych zabaw w łóżku. Chce żebym ją podduszal, ugniatał, przyciskał do ściany/łóżka , ogólnie - używał wobec niej siły.

Dla mnie to okej, bo jestem dość dominującym facetem, ale boję się o moją kruszynę, tym bardziej że duży że mnie facet.

Stąd pytanie, czy dużo dziewczyn lubi takie zabawy? Dlaczego?

Wyciagnij łapy z gaci to ci powiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ona mi mówi, że głównie ją kręci jak używam siły, bo się czuje taka mała i bezbronna wtedy. Dla mnie to trochę dziwne, ale też mi się takie zabawy podobają.

1 minutę temu, TwojaMuuza napisał:

Wyciagnij łapy z gaci to ci powiem;)

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

Dla mnie taka dziewczyna,ma jakieś zaburzenia,przecież to przypomnia gwałt.

Trochę tak. Dlatego mnie to martwi i o to pytam na forum.

No ale jak to mawiał król młodzieży "zawsze się trochę g*ałci" 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wolę taką delikatną, męską dominację nade mną. Podnieca mnie to, uważam, że nie jest to nie normalne. 

Chęć na takie gry często jest też związana z osobowością partnerki. Czasem samice alfa lubią być podporządkowane w łóżku.

Jeśli w jej domu rodzinnym była przemoc, też może mieć to wpływ na seksualne potrzeby. 

Oczywiście powyższe to tylko generalizacja, a nie konkretny przypadek twojej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć przyjemność z tego że ktoś cię dusi, to już trzeba mieć naprawdę coś z głową. Wg mnie normalne to to nie jest. Poszukaj sobie innej dziewczyny, bo aż strach pomyśleć co jeszcze wymyśli, gdy duszenie ją znudzi. A zazwyczaj takie chore osoby potrzebują coraz większych bodźców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet była taka głośna sprawa jak prawnik udusił swoją dziewczynę w trakcie seksu. Wpiszcie w google "znany prawnik udusił aplikantkę". Podobno ona też lubiła taki ostry seks i podduszanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię że seksuolog pomoże. Jak ktoś ma takie dewiacje seksualne to co może pomóc... Lepiej poszukać normalnej kobiety. A pedofila da się wyleczyć z pociągu do dzieci? Szczerze wątpię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, nie roztaczajcie tak katastroficznych wizji 😄

Nie chodziło o duszenie a raczej przyduszanie, np przyciskanie jej rękami, przyciskanie jej do ściany itd. zabawy żywcem wyciągnięte z Greya czy innych 365 dni 😄

W domu nie miała takich akcji, pochodzi z kochającej rodziny.

Fakt, że w życiu stara się wiele rzeczy sobie podporządkować, natomiast w łóżku jest uległa jak nie wiem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, serduszko7 napisał:

Żeby mieć przyjemność z tego że ktoś cię dusi, to już trzeba mieć naprawdę coś z głową. Wg mnie normalne to to nie jest. Poszukaj sobie innej dziewczyny, bo aż strach pomyśleć co jeszcze wymyśli, gdy duszenie ją znudzi. A zazwyczaj takie chore osoby potrzebują coraz większych bodźców. 

Tak jak pisałem, nie chodziło o duszenie dokładnie.

Zresztą to akurat jest w miarę powszechne. Bardziej mnie dziwiło to że lubi klapsy na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie mam ciągotek do podduszania partnerki podczas uprawiania seksu. Gdyby tak było, już dawno zostałbym przez żonę wyzwany od psycholi i zboczeńców, a moje rzeczy zostałyby wyrzucone przez okno. Oczywiście bylibyśmy już po rozwodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Esox napisał:

Dobrze, że nie mam ciągotek do podduszania partnerki podczas uprawiania seksu. Gdyby tak było, już dawno zostałbym przez żonę wyzwany od psycholi i zboczeńców, a moje rzeczy zostałyby wyrzucone przez okno. Oczywiście bylibyśmy już po rozwodzie. 

To chyba zależy od kobiety? Niektóre to lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Moja dziewczyna mnie namawia do dziwnych zabaw w łóżku. Chce żebym ją podduszal, ugniatał, przyciskał do ściany/łóżka , ogólnie - używał wobec niej siły.

Dla mnie to okej, bo jestem dość dominującym facetem, ale boję się o moją kruszynę, tym bardziej że duży że mnie facet.

Stąd pytanie, czy dużo dziewczyn lubi takie zabawy? Dlaczego?

ale nie mówi - uduś mnie.. raczej chodzi pokaż swoją siłę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

To chyba zależy od kobiety? Niektóre to lubią.

Nie przeczę. Podduszanie jest zachowaniem zaliczanym już do tabu. Zwolennicy takich zachowań stanowią tylko odsetek populacji, ale faktem jest, że niektórzy to lubią. Był kiedyś film w tv na temat zachowań tabu w życiu seksualnym, w którym poruszano temat podduszania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Esox napisał:

Nie przeczę. Podduszanie jest zachowaniem zaliczanym już do tabu. Zwolennicy takich zachowań stanowią tylko odsetek populacji, ale faktem jest, że niektórzy to lubią. Był kiedyś film w tv na temat zachowań tabu w życiu seksualnym, w którym poruszano temat podduszania. 

Chyba coraz bardziej przenika to do sfery normalnych stosunków. Może jeszcze nie w takim stopniu, ale jest już prawie że "akceptowalne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Chyba coraz bardziej przenika to do sfery normalnych stosunków. Może jeszcze nie w takim stopniu, ale jest już prawie że "akceptowalne".

Wszystko jest możliwe. Czas pokaże. Seks analny jeszcze do niedawna też był uznawany jako zachowanie tabu. Obecnie już chyba raczej nie jest.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

Rozumiem, że ty jedna z tych która wie o czym mówię? 😛

mój mówi tak "jak to jest.. szarpiesz się że nie chcesz.. a ci*a mokra, kogo słuchać?" ja: "jak myślisz?" ha ha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ania H99 napisał:

mój mówi tak "jak to jest.. szarpiesz się że nie chcesz.. a ci*a mokra, kogo słuchać?" ja: "jak myślisz?" ha ha 

Haha 😄

To już jakiś wyższy poziom od mojego, jak dziewczyna mówi mi "nie" to jednak znaczy to "nie" 😛

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Kulfon napisał:

Jesli Ciebie tez to kreci, to w czym problem. Moj kolega wiesza swoja dziewczyne na sznurkach na drzewie i wstawiaja zdjecia na insta. Kazdy ma inne zboczenia. S&M to nie jest nic nowego, tylko nie przesadzaj i jej nie udus.

Sznury nie są zboczeniem w tym wszystkim, ale insta już na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

W takim razie jestem bardzo zboczony, bo mam dwa konta.

Przeczytaj dwa razy co napisałam. W TYM WSZYSTKIM. Pojął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Niby normalny napisał:

Dla mnie taka dziewczyna,ma jakieś zaburzenia,przecież to przypomnia gwałt.

Jak bardzo trzeba być na mózg ubogim, żeby porównywać brutalny gwałt czyli stosunek bez zgody, pod przymusem i ze zwierzęcą brutalnością i z kimś obcym do perwersyjnych zabaw łóżkowych z osobą, którą kochasz, do której masz zaufanie, która w każdym momencie proszona przerwie, ale często nawet nie musi bo wie zwyczajnie na ile może sobie pozwolić. Jaja sobie robicie?

Edytowano przez Electra
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Electra napisał:

której masz zaufanie,

Nie mówimy o zaufaniu jak przy kredycie hipotecznym na 30lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niby normalny napisał:

bałbym się że przesadzę.  

Powtórzę - zaufanie. Wiesz, że nie przesadzi. Gdybyś miał chociaż mikrowatpliwosc co do drugiej osoby nigdy w życiu bys sobie nie pozwolił na nic. Rozmawiałam z osobami praktykującymi różne perwersję. Polecam. Lepsze to niż wyssane z palca bzdury o spaczeniu, zboczeniu, psychicznych niedomaganiach i prawdziwie brutalnych GW.ałtach.

Nie jesteś pewny siebie? Brzmi niebezpiecznie... To wbrew pozorom zabawy dla zdrowych ludzi, Ty który oceniasz takich ludzi sam masz wątpliwości w stosunku do swojej osoby. I to jest straszne.

Edytowano przez Electra
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś partnerkę, którą kręciły tego typu zabawy, z tym, że nie podduszanie akurat, ale poniżanie i agresja słowna, darcie rajstop i bielizny na niej (oczywiście na tą okazję ubierane były takie najtańsze), bicie po twarzy (oczywiście lekko). Było to nawet interesujące, bo lubię różne perwersje, ale momentami trzeba było uważać, żeby za bardzo nie wejść w rolę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

za bardzo nie wejść w ro

Zabawne, że boki zrywać👿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×