Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ana93

Gdy mąż pisze z innym

Polecane posty

22 minuty temu, Ana93 napisał:

Z tego co się dowiedziałam, tak jest Bi, tylko mi osobiście nigdy tego nie powiedział, za to mówił innym faceta. I pisał z innymi że ma ciasną dup...

Nie ma konfliktu interesu! Tobie wkłada, jemu wkładają. Ufff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
8 minut temu, Electra napisał:

Nie ma konfliktu interesu! Tobie wkłada, jemu wkładają. Ufff!

Może czas najwyższy, żeby została dominą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, pari napisał:

Może czas najwyższy, żeby została dominą.

Jeśli tylko zgodzi się to może mieć dwa baty na codzień, więc raczej to ją zdominują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Lili_96 napisał:

Co to za rady z doopy? Widzę że tutaj flirtowanie w dodatku osobą tej samej płci, jest odbierane jako fetysz. Wtf 🤨 Po pierwsze, ja bym odwróciła sytuacje, do bardziej "naturalnej", czy gdybyś znalazła wiadomości z inną kobietą, w której wysyłają sobie nagie zdjecia i rozmawiają o tym co by ze sobą zrobili to odebrałabyś to jako fetysz i zabawa? No nie koniecznie, to się ociera już o zdradę. A teraz dołóżmy do tego, że Twój mąż flirtuje z innym mężczyzną. Naprawdę pociąg do innego mężczyzny to fantazja? Jak dla mnie, to nie dość że kieruje się w strone zdrady, to jeszcze Cie okłamuje bo prawdopodobnie kręcą go faceci. Teraz kwestia ustalenia, czy jest bi czy zrobił sobie z Ciebie przykrywkę a w rzeczywistości jest gejem.

Oczywiście rozmowa jest jak najbardziej wskazana, ale bardzo poważna a nie jakaś tam gadka przy winku bo póki co to wygląda jak ostre spaczenie, a nie zabawa. Osobę wyżej widzę mocno ponosi fantazja 🙂

Jest bo, nawet się dowiedziałam,że z jednym się umawial, jak mnie teraz nie było. Ale czy doszło do spotkania to nie wiem. A ja planowałam z nim życie. Czy sąd uzna to jako zdradę czy powód do rozwodu. Nie chce się kłócić czyja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Na co dzień. 

Też nie mogę uwierzyć w jej szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ana93 napisał:

Jest bo, nawet się dowiedziałam,że z jednym się umawial, jak mnie teraz nie było. Ale czy doszło do spotkania to nie wiem. A ja planowałam z nim życie. Czy sąd uzna to jako zdradę czy powód do rozwodu. Nie chce się kłócić czyja wina.

Oczywiście że uzna. To jest zdrada, zdrada Twojego zaufania, nawet jeśli ostatecznie nie doszło do spotkania to robił wszystko by doszło do zdrady. Druga kwestia jaką przede wszystkim w tym wypadku uzna sąd, to kłamstwo co do swojej orientacji. Nie wiem nawet czy utajenie swojej orientacji nie jest powodem do unieważnienia małżeństwa a nie rozwodu. Ale tutaj kwestia tego że może być po prostu bi. 

W każdym razie, żadnych dzieci i wspólnych planów a raczej kierunek : rozwód. 

Edytowano przez Lili_96
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×