Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Jabbbba

Armia Zbawienia vol 2

Polecane posty

BaPka dawaj nowy filmik a nie w─ůtki wpieprzasz leniuchu okropny!!

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Ostatnio nie czytam kafe na biezaco, co sie odzwiduje ze tak watki zre?

Edytowano przez Gnom2137

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, Gnom2137 napisał:

Ostatnio nie czytam kafe na biezaco, co sie odzwiduje ze tak watki zre?

Pasmo porazek, chociaz  wlasciwie jest to opis calej dzialalnosci bapki w ynternecie... 

Ostatnio chyba juz nawet nie ma pomys┼é├│w na filmy. Najpierw film-czytanie programu tv, potem wyczekiwany wyssrryff o seksualnosci ON, ktory absolutnie sie nie przyj─ů┼é (chyba tylko kto┼Ť z iq na poziomie babki by si─Ö nie spodziewa┼é), poparcie protestu kobiet i gromy ze strony ludwiczek, nery (jej czy guziczka, sama juz nie wiem) no i zeby tradycji stalo sie zadosc to napisze ze moze adam ostatecznie zwia┼é i nie bedzie z kim studiowa─ç tematu seksu. ­čśą

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

52 minuty temu, LechFree napisał:

Pasmo porazek, chociaz  wlasciwie jest to opis calej dzialalnosci bapki w ynternecie... 

Ostatnio chyba juz nawet nie ma pomys┼é├│w na filmy. Najpierw film-czytanie programu tv, potem wyczekiwany wyssrryff o seksualnosci ON, ktory absolutnie sie nie przyj─ů┼é (chyba tylko kto┼Ť z iq na poziomie babki by si─Ö nie spodziewa┼é), poparcie protestu kobiet i gromy ze strony ludwiczek, nery (jej czy guziczka, sama juz nie wiem) no i zeby tradycji stalo sie zadosc to napisze ze moze adam ostatecznie zwia┼é i nie bedzie z kim studiowa─ç tematu seksu. ­čśą

Haha, idealne podsumowanie dostatnich dw├│ch? tygodni bapki┬á­čĄú No okropny ostatnio ma okres.

Udost─Öpnij ten post

Tak ┼Ťmiechem ┼╝artem... Bapka jest jaka jest, ale jak przestanie nagrywa─ç to nawet ciut si─Ö t─Öskni za gnomkiem ­čśë

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Sad 1

Udost─Öpnij ten post

Nied┼éugo zaczn─Ö my┼Ťle─ç, ┼╝e Babka sabotuje w─ůtki, udzielaj─ůc si─Ö tutaj jako u┼╝ytkowniczki, kt├│re znaj─ů jakie┼Ť fakty z jej ┼╝ycia prywatnego/rodzinnego - pisze co┼Ť o Wiesi i cyk, jest podstawa do zg┼éoszenia.

• Haha 1
  • Sad 1

Udost─Öpnij ten post

widz─Ö, ┼╝e bapka nie ┼Ťpi, ci─Ö┼╝ko ju┼╝ znale┼║─ç w─ůtki o niej.┬á

Udost─Öpnij ten post

Założę się że BaPka zgubiła Bujo.... Dlatego nie ma filmików!

• Thanks 1
  • Haha 3

Udost─Öpnij ten post

2 godziny temu, PrzyczajonaPanda napisał:

Nie ma ju┼╝ porannych informacji o pogodzie w Redzie, jak mam ┼╝y─ç ­čśş

Nie wiem jak się ubrać rano. Bo co z tego, ze u mnie jest słońce jak nie wiem jak jest w Redzie!!!

• Haha 2
  • Sad 1

Udost─Öpnij ten post

Bedzie film o "aktualnej sytuacji w kraju" 

pjje rtooleee, ja chyba wysiadam tym razem i dla wlasnego zdrowia psychicznego zrezygnuje ze sluchania przez 15 minut komunałów zer z nietych od buki o wolnym wyborze, szacunku itd

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, xyz12333 napisał:

no tak, przecie┼╝ nie mo┼╝e byc gorsza od swojej rywalki ­čśä

Pi─Ökne profilowe, ca┼éu┼Ťne takie.

• Haha 2

Udost─Öpnij ten post

Nie, b┼éagam... Mam ciary ┼╝enady, gdy ona wypowiada si─Ö na powa┼╝ne tematy. Ostatni gniot┬áto by┼é szczyt. Magunia, nie licz na fejm, jak twoja ex-przyjaci├│┼éka z Warszawy, bo wszyscy wiemy, ┼╝e i tak jak zwykle jedynie si─Ö zb┼éa┼║nisz i potem nie b─Ödziesz nad─ů┼╝a─ç z kasowaniem komentarzy. Lepiej wracaj do fa┼é log├│w. Tylko dej jeszcze ten filmik o ┼éapkach, kt├│ry obieca┼éa┼Ť widzom z miesi─ůc temu albo sko┼äcz ten kabaret i je po prostu w┼é─ůcz.

• Like 3
  • Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

Spokojnie. Jeszcze miesi─ůc i wlogmasy wjad─ů. I codzienne siorbanie herbatek.

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

18 minut temu, PrzyPau napisał:

Spokojnie. Jeszcze miesi─ůc i wlogmasy wjad─ů. I codzienne siorbanie herbatek.

A┼╝ tak to my jednak za gnomkiem nie t─Ösknimy ­čĄú

Udost─Öpnij ten post

Codzienne vlogmasy? O nie, nie. Ja w tym roku obstawiam maks 4 filmy.┬áZaraz b─Ödzie┬ábrak czasu/problemy z pewnymi osobami/pewne sprawy/firmowe sprawy/atak nerek/kac po libacji z leszkiem free w roli g┼é├│wnej. A┬ámo┼╝e s┼éomiany zapa┼é dopadnie j─ů┬áju┼╝┬ápo pierwszym┬ávlogmasie i ┼╝eby nie by┼éo przypa┼éu, ┼╝e jej si─Ö nie chce,┬ázrobi sobie bez s┼éowa miesi─Öczn─ů┬áprzerw─Ö┬átak jak niedawno, t┼éumacz─ůc si─Ö, ┼╝e nie widzia┼éa, kiedy zlecia┼é ca┼éy miesi─ůc?

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Co to za grudzie┼ä, co to za odliczanie do ┼Ťwi─ůt jak nie wiem jak─ů bapka herbatk─Ö w kalendarzu znalaz┼éa albo czy jej rydwan nie zamarz┼é bo wiecie jest przyjemne s┼éo┼äce, ale jest pahdzo pahdzo zimno i mro┼║no.

• Like 1
  • Haha 4

Udost─Öpnij ten post

Spokojnie przeciez ona ma pracownikow. Majac na uwadze fakt ze w tej firmie za wiele nie ma do roboty a cala jej dzia┼éanosx to yt to pewnie w zakresie obowi─ůzkow jest odswiezanie kafeterii.

Udost─Öpnij ten post

3 godziny temu, Karol Krawczyk napisał:

Popieram ­čĹŹ Nikt tu nie chce Madzialeny ┼Ťwiatopogl─ůdowca, bo jedyne co Madzialena mo┼╝e wykaza─ç to wy┼╝szo┼Ť─ç pasztetu na tacce nad par├│wk─ů z foliopaku. Poprawcie mnie je┼Ťli si─Ö myl─Ö, ale chyba ka┼╝dy czeka na powr├│t czas├│w presti┼╝owych imprez w klubie, 30-tych urodzin z prezentami z Biedronki od "przyjaci├│┼éki" z ┼é├│dzkiej patologii czy wje┼╝d┼╝ania na redzki punkt widokowy z kolejnymi "kochankami" (najpierw Pablo p├│┼║niej Adamus)?

Oj tak┬á­čśŹ┬áprzyda┼éoby sie troche Bapkowego folkoloru w tym sm─Ötnym pandemicznym czasie.

A┼╝ sobie chyba obejrz─Ö na poprawe humoru impreze z okazji 30 urodzin Maguni

Edytowano przez BamBucza

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, xyz12333 napisał:

8.20 - Kogo zaczyna┼éa poznawa─ç? ­čśä┬áMia┼éa na my┼Ťli Adama? ­čśä

Ano, to bylo w okresie kiedy zaczyna┼é "pracowa─ç" u niej adam. Chory ┼éeb uroi┼é sobie ┼╝e to spotkania towarzysko-matrymonialne a rudego naprawde zainteresowal biust wcisniety w skulkowana ...enke w serduszka. Nie pytajcie. W walentynki kupi┼éa sobie co┼Ť z apartu i tr─ůbi┼éa ┼╝e dosta┼éa to od kogo┼Ť bardzo mi┼éego. Dziwnym trafem pahco obiecuj─ůca relacja rozp┼éyn─Ö┼éa si─Ö nied┼éugo przed pojawieniem si─Ö informacji o pracowniku Adamie.┬á

Btw, czy kiedy zaczynacie kr─Öci─ç z jakim┼Ť facetem zrywacie automatycznie kontakt ze znajomymi p┼éci m─Öskiej i przestajecie si─Ö z nimi spotyka─ç? No w┼éa┼Ťnie, ja te┼╝ nie. Ale tak to wygl─ůda w mniemaniu Magdy. Jej wyobraznia produkuje co┼Ť co jest istnym krzywym zwierciad┼éem relacji ludzkich opartym na telenowelach gdzie ricardo jest zazdrosny o swoj─ů sabrin─Ö za to ┼╝e kr─Öc─ů si─Ö przy niej inni przystojniacy i zakazuje jej kontakt├│w z nimi i to jest takie fajne

A psychopatka ma┼épuje i jeszcze my┼Ťli ┼╝e ta jak┼╝e delikatna sugestia ┼╝e kogo┼Ť *ma* zrobi na sz mma ciur ach z kafe wra┼╝enie

• Like 1
  • Haha 3

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö