Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
rutka31oli

jakie buty dla dziecka?

Polecane posty

Jakie buty sportowe najlepsze? Moje dziecko ma jakiś dar i każdą parę potrafi błyskawicznie rozwalić 😞  naprawialiście kiedy ś buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej kup jeden lewy a drugi prawy, takie pasują najlepiej , w dwóch prawych nie pochodzi wygodnie 

Edytowano przez babajaga77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Rutka31oli, klej TADAM® idealnie nada się do naprawy butów. To elastyczny klej do butów sportowych i nie tylko, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam com pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję na eobuwie przeważnie wybieram z Cross Jeansu, bo stopy się w nich nie obcierają, ani nie męczą, ani też nie pocą. Są najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2020 o 18:40, rutka31oli napisał:

Jakie buty sportowe najlepsze? Moje dziecko ma jakiś dar i każdą parę potrafi błyskawicznie rozwalić 😞  naprawialiście kiedy ś buty?

Sklej faktycznie TADAM. Będzie Cię to kosztowało 9 zł i możesz go dostać w Biedronce albo kiosku. Są też we wszystkich sklepach budowlanych. Mój młody ciągle miał odklejone noski w butach ze szkoły, od ciągłego śmigania na kolanach. Kleiłam i po problemie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×