Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Solero

Demonstracje

Polecane posty

Lewactwo chyba nie ma pojęcia o tym, że w Polsce połowa mężczyzn w wieku poborowym zamiast na mecze wolałaby zmierzyć się z aroganckim bandytyzmem łażącym po ulicach jak smród po gaciach i zatruwającym powietrze bardziej niż covid.;)

Nie popieram przemocy, ale jak trzeba to trzeba no i to te chamskie prostactwo wypisuje, że chce wojny.  

5 minut temu, Solero napisał:

I dobrze, wiedzą czym to grozi. Jaga była na straży 😉

Jacyś bandyci wybiegli dziś z kościoła w stronę demonstracji, całą ulicę kościelną przebiegli żeby w ogóle nas spotkać, rzucili kilka petard. Biedaki musieli się bardzo nudzić w tych kościołach i rozczarować że nikt ich nie atakował. 😁

9 minut temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Nie popieram przemocy, ale jak trzeba to trzeba...

Wiadomo, bić kobietę to dla nich honor.

Edytowano przez Nemetiisto

16 minut temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Jak zwiniesz interes to nie musisz płacić. A długi zawsze można oddać jaki jest w tym sens żeby wyrzec się posiadania czegokolwiek? Co to za choroba? XD

Wiesz, ja nie wiem co ci odpowiedzieć. Ten Kanadyjczyk to co opublikował, to zasiadał w komisji, do której wpłynęła informacja od komitetu planowania strategicznego, (którym kieruje PMO - project management office, po polsku to byłoby:biuro zarządzania projektami). Nad tym biurem, to już chyba jakiś minister albo sam premier rządu Kanady. Czyżbyś sugerowała, że ktoś tam jest niezdrów?

4 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Nie pisałam o kobietach tylko o płatnych zadymiarzach. Ale fakt faktem, że niektóre kobiety to po prostu czyste dno.

• Like 1

Wiesz co Pampasgräs?  Ja nie wiem co ci odpowiedzieć. Ten Kanadyjczyk to co opublikował, to zasiadał w komisji, do której wpłynęła informacja od komitetu planowania strategicznego, (którym kieruje PMO - project management office, po polsku to byłoby:biuro zarządzania projektami). Nad tym biurem, to już chyba jakiś minister albo sam premier rządu Kanady. Czyżbyś sugerowała, że ktoś tam jest niezdrów?🙂

Wiesz co Pampas...?  Ja nie wiem co ci odpowiedzieć. Ten Kanadyjczyk to co opublikował, to zasiadał w komisji, do której wpłynęła informacja od komitetu planowania strategicznego. Kieruje nim pmo - project management office, po polsku to byłoby:biuro zarządzania projektami). Nad tym biurem, to już chyba jakiś minister albo sam premier rządu Kanady. Czyżbyś sugerowała, że ktoś tam jest niezdrów🤔

Jak można z taką nienawiścią żądać prawa do mordu własnego dziecka? Te kobiety mogłyby wykazać się odrobiną dobrej woli i dobrym sercem, przyjść na debatę, przedstawić swoje argumenty jednocześnie wspołczując płodowi, pokazać łzy i żal... Ale wytłumaczyć przy okazji swoje stanowisko, a nie - drzeć mordy jak idi/otki przeklinając i wzywając rząd i kościół. Co one pokazują? Że chcą zabijać, bo tak, bo takie "mają prawo"... świrnięte psychopatki.

Edytowano przez Pampasgräs silvervit
  • Like 1

42 minuty temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Jak zwiniesz interes to nie musisz płacić. A długi zawsze można oddać jaki jest w tym sens żeby wyrzec się posiadania czegokolwiek? Co to za choroba? XD

Chciałam tą kwestie wyjaśnić, napisałam, ale jak na razie moderacja nie przepuszcza.

56 minut temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Nie pisałam o kobietach tylko o płatnych zadymiarzach. Ale fakt faktem, że niektóre kobiety to po prostu czyste dno.

Następny, który w d... był i g... widział. 😂

3 godziny temu, pari napisał:

Cieszyłabym się jakby wszystko wróciło do normalności.

Niestety nie wróci. Wszystko zostało starannie obmyślone.

3 godziny temu, Niby normalny napisał:

Nie podoba ci się władza to idź i zagłosuj kiedy będzie trzeba. 

Już nie będzie żadnych wyborów, ewentualnie takie jak za komuny, z wynikiem znanym z góry...

1 godzinę temu, Nemetiisto napisał:

czemu nikt nie walczy nigdy o prawa mężczyzn? 

może ja nie chce by kobieta za moimi plecami w formie antykoncepcji dokonywała aborcji

9 minut temu, Niby normalny napisał:

czemu nikt nie walczy nigdy o prawa mężczyzn? 

może ja nie chce by kobieta za moimi plecami w formie antykoncepcji dokonywała aborcji

To idz i walcz.

• Like 1

2 godziny temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Ale fakt faktem, że niektóre kobiety to po prostu czyste dno.

Nie przesadzaj z tą samokrytyką :classic_biggrin:

Przed chwilą, Kulfon napisał:

To idz i walcz.

tylko tu jest różnica że gdybym poszedł,nawet znalazł tak grupę to od razu bylibyśmy na celowniku,pań jak i panów 

Przed chwilą, Kulfon napisał:

Nie przesadzaj z tą samokrytyką :classic_biggrin:

Może po prostu nie jest bezkrytyczna wobec przedstawicielek swojej płci ?

8 godzin temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Niestety, tylko kobiety mogą rodzić, a szkoda, bo facetom też by się przydało...😉 Natomiast faceci protestujący z tak ogromną nienawiścią przeciwko możliwości aborcji to takie same dno jak robiące to samo kobiety.

45 minut temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Niestety, tylko kobiety mogą rodzić, a szkoda, bo facetom też by się przydało...😉 Natomiast faceci protestujący z tak ogromną nienawiścią przeciwko możliwości aborcji to takie same dno jak robiące to samo kobiety.

Przeciwko niemożliwości* oczywiście.

11 godzin temu, Pampasgräs silvervit napisał:

Tu wchodzimy na grząski teren, bo faktycznie to jest tak absurdalne  (zlikwidowanie prywatnej własności, w zasadzie to już przerabialiśmy i nie sprawdziło się), ale nie niemożliwe. Podejrzewam, że jeśli dojdzie do przejęcia majątku prywatnego zwykłych ludzi, to w tym samym czasie korporacje będą żyły własnym życiem (nie będą zagrożone, nikt im niczego nie zabierze, bo przecież mają inny status prawny).

W związku z demonstracjami obawiam się tylko jednego. Choć postulaty są jak najbardziej słuszne i zgadzam się z nimi w 100%, to ze sposobem protestu już niestety nie. 

Obawiam się, że zachowanie kobiet tylko utwierdza pis w przekonaniu, że robią dobrze. Oni uważają, że kobiety się zdegenerowały, że trzeba je ubezwłasnowolnić itp. Krzycząc wulgaryzmy, będąc agresywnymi, czy świecąc biustem na świeżym powietrzu, kobiety napędzają tych starców do jeszcze bardziej zajadłej walki. 

Edytowano przez Looper

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować