Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nieznajoma618

Zazdrość o przeszłość partnera

Polecane posty

1 minutę temu, Electra napisał:

Miejmy to za sobą.

Ale co ja Tobie mam niby napisać? I dlaczego akurat ja? Odniosłem się tylko do sytuacji. 

Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

Ale co ja Tobie mam niby napisać? I dlaczego akurat ja? Odniosłem się tylko do sytuacji. 

Tak z ciekawości pytam:) Mamy brać ślub, więc chce wiedzieć 😂

Przed chwilą, BoniBluBuka napisał:

Haha szkoda ze zawsze was ... boli w odwrotna stronę. Już widze reakcje faceta gdy mówi mu to jakas która dawała dupy na prawo i lewo wedle ochoty swej. Nie ośmieszaj się. 

Nie ośmieszam się. Dlaczego? Najwierniejsze żony to byłe lub aktualne prostytutki. Tak ten świat działa BBB. 

3 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Nic Mara nie widziałaś. Są posty z pozoru normalne, obarczone sarkazmem. Nigdy nie napisałbym dziewczynie, że śpi ze swoim synem. Goście ją nie oszczędzali, ja napisałem to z nicku, ale cel był zgoła inny. Człowiek czasami niepotrzebnie liczy na inteligencję czytających. 

Widziałam to co napisałeś, ona tak samo te słowa odczytała a jeśli miałeś co innego na myśli to był czas na sprostowanie, ale wolałes pójść w zaparte... 

Edytowano przez marawstala

27 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Muszę. To jest proste jak drut. Wbrew pozorom. Przed nią facet mógł zaliczyć dziesiątki kobiet, po niej już ani jednej. Będzie ostatnią. Masz w pigułce to o czym pisała Electra. 

Tak. Dla mnie, nie liczą się kobiety przede mną. Grunt, że ja jestem tą ostatnią. 

Przed chwilą, Electra napisał:

Tak z ciekawości pytam:) Mamy brać ślub, więc chce wiedzieć 😂

I w całej rozciągłości tematu zaślubin Ciebie akurat ten drobny szczegół interesuje? Wstydź się Electro😎

1 minutę temu, marawstala napisał:

Widziałam to co napisałeś, ona tak samo te słowa odczytała a jeśli miałeś co innego na myśli to był czas na sprostowanie, ale wolałes pójść w zaparte... 

Dlatego jak ognia unikam psycho fanek🙂

Przed chwilą, BoniBluBuka napisał:

Widze ze wierzysz w bajki o piecu i chlebach. Cóż. Każdy ma swoją bajkę. 

A Twoja bajka o klasztorze nie sprawdziła się? 

5 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Ja mówię tak po liczbie😎😜 zmykam grać. Żartuję, nie stresuj się. Przecież nie chce żeby Ci tu liczebnik w gardle stanął. Pożyj jeszcze trochę. Miłego.

Edytowano przez Electra

Dlatego jak ognia unikam psycho fanek🙂

Nie wiem co Ci napisać, to dobrze : ) 

4 minuty temu, Greatpetla napisał:

Tak. Dla mnie, nie liczą się kobiety przede mną. Grunt, że ja jestem tą ostatnią. 

Zdrowe podejście do życia. To działa w dwie strony. 

W końcu poszedłem po rozum do głowy. 

Nom o cudzych synach lepiej się nie wypowiadaj : )

Zdrowe podejście do życia. To działa w dwie strony. 

Tak i to jest najlepsze podejście. Zawsze mnie cieszy to, że w sumie doświadczony partner może mnie też dużo nauczyć 😎

16 minut temu, nieznajoma618 napisał:

Może w końcu  ktoś sie wypowiedzieć jak sie pozbyć tych myśli szybko ??? 

Czesc,Ja napisze z mojej perspektywy jak sobie radzę z tym. Mam 30 lat, męża od 12 lat, który był moim pierwszym. On miał chyba całkiem sporo przygód, z tego co się domyślam. Też mnie męczy-teraz już dużo mniej- jego przeszłość. Dlaczego teraz mniej i jak sobie poradziłam?? Po prostu zdradzilam męża. 4 miesiące temu. I nie żałuję. Choć kochanek był fatalny, a tego seksem nie mogę nazwać to nie żałuję, bo w końcu wiem jak to jest z innym mężczyzną. Wiem też co straciłam, żałuję bardzo, że się nie wyszalalam za młodu. I wiem, że zrobię to jeszcze nie raz. Nie mam wyrzutów sumienia. Może też dlatego, ze mąż zaniedbuje mnie w tej sferze. To jest moja recepta. Myślę, że nie pomogłam ci tym, ale dzięki temu już mniej myślę o jego przeszłości. 

• Like 1

7 minut temu, casandraas napisał:

Wiem też co straciłam, żałuję bardzo, że się nie wyszalalam za młodu. I wiem, że zrobię to jeszcze nie raz. Nie mam wyrzutów sumienia

Używaj sobie, lepiej późno niż wcale!

Ktoś tu poczuł zew😏

2 minuty temu, Electra napisał:

Używaj sobie, lepiej późno niż wcale!

Ktoś tu poczuł zew😏

Mam taki zamiar. Choć jest mi przykro, że mąż zaniedbuje mnie w tym ważnym dla mnie aspekcie życia. Seks raz w miesiącu. Ale jestem młoda, seks lubię i zamierzam korzystać. Stawałam się zgorzkniała, czułam żal, że życie ucieka mi przez palce, a jedynie co mnie czeka to obowiązki, bo niestety mąż ogranicza mi przyjemności łóżkowe. Było to okropne i dobijające. Odważyłam się po ponad 11 latach małżeństwa na zdradę, po wielu latach odmów, obiecywania, że będzie lepiej, upodlanie sie-bo prosiłam o seks (tak wiem, że źle robiłam)czy po prostu jego "nie bo nie". Jestem i czuje sie znow adorowana, pożądana. Czuje znów to, co powinna czuc każda kobieta

• Like 1

45 minut temu, nieznajoma618 napisał:

Jezuu kobieto zamiast robić mu raban o to co było kiedyś i ile to panienek zaliczył, powinnaś mu dziękować za to że to ty stałaś się dla niego taka wyjątkowa i za to że dopiero ty jesteś jego miłością z którą chciał się związać. 🙄

2 minuty temu, casandraas napisał:

Mam taki zamiar. Choć jest mi przykro, że mąż zaniedbuje mnie w tym ważnym dla mnie aspekcie życia. Seks raz w miesiącu. Ale jestem młoda, seks lubię i zamierzam korzystać. Stawałam się zgorzkniała, czułam żal, że życie ucieka mi przez palce, a jedynie co mnie czeka to obowiązki, bo niestety mąż ogranicza mi przyjemności łóżkowe. Było to okropne i dobijające. Odważyłam się po ponad 11 latach małżeństwa na zdradę, po wielu latach odmów, obiecywania, że będzie lepiej, upodlanie sie-bo prosiłam o seks (tak wiem, że źle robiłam)czy po prostu jego "nie bo nie". Jestem i czuje sie znow adorowana, pożądana. Czuje znów to, co powinna czuc każda kobieta

A co powinien czuć każdy mężczyzna? 

Bez ironizowania

58 minut temu, nieznajoma618 napisał:

Jak bedziesz zbyt zazdrosna to moze Cie zostawic bo poczuje sie przytloczony. Tego bys wolala? 

10 minut temu, casandraas napisał:

Czuje znów to, co powinna czuc każda kobieta

Rozwiedź się. Możesz mieć te wyjątkowe uczucie za każdym razem z innym. Szkoda marnować potencjał przy oschłym Parszywcu. Jeśli miłość jest bezobjawowa, to występuje facet współistniejący. Słusznie!

10 minut temu, Niby normalny napisał:

Jezuu kobieto zamiast robić mu raban o to co było kiedyś i ile to panienek zaliczył, powinnaś mu dziękować za to że to ty stałaś się dla niego taka wyjątkowa i za to że dopiero ty jesteś jego miłością z którą chciał się związać. 🙄

Nie wiem czy chciał. Jesteśmy małżeństwem prawie 12 lat, mamy 2 dzieci. Kilka miesięcy po ślubie napisały na nk (nasza klasa kiedys byla) do swojej byłej "kicia", mnie określił "Na wsi będzie". W ubiegłym roku, po jego delegacji do innego miasta, odkryłam, że wyszukiwal adresu drugiej byłej dziewczyny. Więc czy jestem aż tak wyjątkowa dla niego??? 

14 minut temu, Niby normalny napisał:

powinnaś mu dziękować za to że to ty stałaś się dla niego taka wyjątkowa

Yeblam😂 Ja jestem wyjatkowa, kto tego nie widzi robi sobie wystarczającą krzywdę😏

1 minutę temu, casandraas napisał:

Więc czy jestem aż tak wyjątkowa dla niego???  

Absolutnie nie. Słusznie, że nie masz wyrzutów sumienia! Parszywy Ciołek. Tak trzymaj!

Cóż za skromność🙂

Cóż za skromność🙂

Dwa człony- to będzie coś!

Elektra Skromna-Syntetyczny.

Edytowano przez Electra

Moze to wcale nie jest prawda. Powiedzial ci tak na odczepnego, zeby moze zrobic na tobie wrazenie. Faceci czasem tacy sa. Jak mnie by facet cos takiego walnal to bym sie glosna usmiala i powiedziala, ze namaluje sobie na czole nr.501 Nic wiecej. Koniec tematu. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się