Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
moniaaa003

Mykonos złota pięta i pimpko

Polecane posty

32 minuty temu, Olaolaola napisał:

Dajcie spokój z tymi ustami... twarze są niesymetryczne i to żadne odkrycie i bez sensu się o to czepiać. 
 

gdzie jak i koedy będzie w tv?!

Ponoć w pytaniu na śniadanie w pon. rano ok 8.00. Nie wiem, czy to tvp1 czy 2...tvp to nie mój świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sznurówka napisał:

Ciekawe czy zachowa się profesjonalnie, czy w złości zacznie wykonywać nieskoordynowane ruchy, nazwie kogoś nieudacznikiem, na wejściu popełni dwa błędy językowe, a na wyjściu pomyli nazwę telewizji do której trafiła. 

Jest foto z poprzedniego występu.. Siedzi na nim tak sztywno, jak by pierwszy raz miała okazję siedzieć na kanapie. Plecki proste, biust w przód, kolanka razem.. i dłonie na kolankach. I nie, jest ubrana w garsonke czy szkolny mundurek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Olaolaola napisał:

Dajcie spokój z tymi ustami... twarze są niesymetryczne i to żadne odkrycie i bez sensu się o to czepiać. 

Tak, twarze sa niesymetryczne. Nie czepiamy się o sam fakt, ale o to, że ktoś jej straszną krzywde zrobił uwypuklając go. Bo jeśli nawet to barter, to kosmetyczka czy lekarz ma zakichany obowiązek zrobić dobrą robotę. A jej, jak nie usta to brwi zawalą. Żadna kobieta na taki numer nie zasługuje.

Chyba, ze to ten typ klienta, który wyrzucony z gabinetu drzewiami wraca oknem lub kupuje zestaw na własną rekę. Takich talentów też nie brakuje.

Edytowano przez KlipT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doris mysli, że jest Tatiana i wydala mini wyklad o tolerancji leząc na łozku. Gadajacy slup reklamowy. Przemawiająca kobieta-rabat. Juz wole kiedy jest gadajacym słupem z promocjami i recytuje co sponsor kazał, Kiedy zaczyna jechac własnym tekstem, to az mam ciarki wstydu. 34 lata na garbie i takie tekturowe komunały...ratunku.  

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, KlipT napisał:

Jest foto z poprzedniego występu.. Siedzi na nim tak sztywno, jak by pierwszy raz miała okazję siedzieć na kanapie. Plecki proste, biust w przód, kolanka razem.. i dłonie na kolankach. I nie, jest ubrana w garsonke czy szkolny mundurek!

Zachęciłaś mnie i znalazłam nagranie. Dorota odzywa się w tej wideo-laurce dla perfum Radosława Majdana łącznie trzy razy, a do tego musi biedna wysłuchiwać jak pani perfumiarka opowiada o łamaniu konwencji tego co damskie i co męskie. Dobrze że usiedziała na miejscu!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sznurówka napisał:

Zachęciłaś mnie i znalazłam nagranie. Dorota odzywa się w tej wideo-laurce dla perfum Radosława Majdana łącznie trzy razy, a do tego musi biedna wysłuchiwać jak pani perfumiarka opowiada o łamaniu konwencji tego co damskie i co męskie. Dobrze że usiedziała na miejscu!

PRZEPRASZAM! Mam nadzieję, że mimo wszystko dasz rade usnąć i obejdzie się bez koszmarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Olaolaola napisał:

Dajcie spokój z tymi ustami... twarze są niesymetryczne i to żadne odkrycie i bez sensu się o to czepiać. 

Zasadniczo - tak. Ale masz do czynienia z osobą, która na każdym kroku próbuje napędzać konsumpcję żeby być coraz piękniejszą i piękniejszą - kosmetyki, zabiegi, ubrania, od prawa do lewa. Sprzedaje swoim widzkom wykrzywiony obraz dbania o siebie i konieczności poprawiania wszystkiego. Jak Kerastase się zgłosi to włosów, jak Semilac to paznokci... 

Kiedy trzeba niszczyć planetę, zasobność portfela i pewność siebie naiwnych kobiet, to Dorota jest pierwsza. Tak zupełnie szczerze to już lepiej zachęcać do badania się u lekarzy, kiedy właśnie mięśnie twarzy dziwnie pracują itd, bo u jednej osoby to tylko nieszkodliwa asymetria, a u drugiej oznaka problemu albo przypadłość, która może do problemów doprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konieczne ceratowe porteczki plus kozak z pobocza. Ale ja bym jescze dodała kaszkiet. Kaszkiet jest nieodzowny, ten od  Rusłana Molierskiego . No i broszki szanel, tak ze dwie-trzy, a jak szanel, to perły- dużo pereł od  gęblorda. 

  • Like 1
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I koniecznie te paskudne spinki, tez dwie lyb trzy, aby uzyskac efekt dzidzia-piernik.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nisko trzeba upaść żeby iść do TVP hahahahaha olfa dostarczasz beki niezmiennie

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że tym razem wybierze coś innego niż wściekle fuksjowa ...enka połączona z wściekle fuksjowymi ustami. I zupełnie szczera rada: Doroto, nigdy więcej nie nakładaj sobie na policzki takich pasów startowych z bronzera. On ma imitować delikatnie rzucony cień lub odrobinę opaloną cerę. Zresztą nałożyłaś go zbyt nisko (i nie jest to jedyny jego problem).

Dorota ma małą i cofniętą żuchwę, bardzo blady typ urody, a do tego faktycznie asymetrię w ruchu ust, więc te wściekłym kolorem podkreślone usta nie tylko punktem centralnym jej twarzy uczyniły coś, co być może nie jest jej największym atutem, ale też jeszcze bardziej zaburzyły proporcje...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Fela z Kaniowa napisał:

Wow, to ona wstanie tak wczesnie? Chyba bedzie musiała zerwać sie w środku nocy żeby zdążyć z makijażem, fryzurą, itd. 😄 Ciekawe w co sie ubierze, bo zbyt wiele ciuchów nie ma do wyboru. Może w te plastikowe spodenki w kolorze kupy z Pinko plus beżowe kozaki nad kolano? To dopiero będzie czad 😂😂😂

Nie bój nic, przed TAKIM wydarzeniem z pewnością nie zasnie, więc problem z głowy!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Fela z Kaniowa napisał:

Wow, to ona wstanie tak wczesnie? Chyba bedzie musiała zerwać sie w środku nocy żeby zdążyć z makijażem, fryzurą, itd. 😄 Ciekawe w co sie ubierze, bo zbyt wiele ciuchów nie ma do wyboru. Może w te plastikowe spodenki w kolorze kupy z Pinko plus beżowe kozaki nad kolano? To dopiero będzie czad 😂😂😂

Jeszcze ten beret 😂😂😂😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem czy z okazji występu Olfa wskrzesi swego jutuba. Wczoraj zerknęłam na jej ig.. same zestawy kosmetyków. I muszę przyznać, ze poczułam sie nieco dziwnie: 

- wchodzę do marketu, a tam 50% na drugi zestaw

- wchodzę do droferii a tam wyprzedaż zestawów

- wchodzę na ig Olfy..

Kurczę, ludzie! Az tak pudła nie schodzą ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto obstawiał przyciasną spódnicę w kratkę i kapanie złotem? Bo ...o-kozaki i ceratowe majty chyba sama odrzuciła

Jak ona tam wparuje w tych pseudo- korpo aseksualnych kreacjach i ze skrzydłami brwi maźniętymi na pól twarzy, a może i z tłustymi smętnymi kłaczkami (wiadomo, że lubi tak na publiczne występy) to nikt nie będzie się zastanawiał, czemu sypialnie oddzielne.

Swoją drogą chyba filtry tv nie są tak mocne jak insta-filtry, a tam już twarz traci rysy, tak się rozmywa. Konfrontacja z rzeczywistością może być bolesna

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

 Swoją drogą chyba filtry tv nie są tak mocne jak insta-filtry, a tam już twarz traci rysy, tak się rozmywa. Konfrontacja z rzeczywistością może być bolesna

Dorota wpadła we własną pułapkę. Kiedyś była młodą, wysoką, szczupłą blond studentką, w dodatku z jakimiś ambicjami i całkiem sympatyczną (na pierwszych filmach publikowanych na YT bije od niej naprawdę dużo zapału i pozytywnej energii). Z całą pewnością była uważana za atrakcyjną. Po prostu z czasem i przemianą w dojrzalszą kobietę straciła dużo z tego młodzieńczego uroku, a nie zyskała pasji czy otwartości, przy okazji obrażając kogo się da i pastwiąc się nad zwierzętami. Próby utrzymania wizerunku piękności są w takich okolicznościach trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hesusie, zobaczyłam te  propozycje...ona zapomina, że A-idzie do telewizji śniadaniowej o 8 rano, a nie na targi poznanskie z  wąsatym dyrektorem fabryki w 1995 roku; ; B- jesli złote guziki przy sweterku, to juz nie przy spodnicy; C- spodnica z pimpko jest za ciasna, nawet kiedy stoi to już rozłazi jej sie nad guzikiem, a kiedy usiądzie, ów guzik moze strzelić i to dopiero będzie luksusowa szopka i viral. 

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Myślę, że nie bez powodu takim uwielbieniem darzy te czapiny od ruslana. Lubi styl charakterystyczny raczej dla wschodnich sąsiadek

Ooo pardonsik! Nasze sąsiadki zza wschodniej granicy już w takowych nie chodzą. Nawet te, które na zakupy przybywają autokarem.  

Chyba, że podlasie wyrzucili z Pl i masz na myśli gwiazdy disco-polo 😉

Edytowano przez KlipT
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, KlipT napisał:

Ooo pardonsik! Nasze sąsiadki zza wschodniej granicy już w takowych nie chodzą. Nawet te, które na zakupy przybywają autokarem.  

Chyba, że podlasie wyrzucili z Pl i masz na myśli gwiazdy disco-polo 😉

Ale może te co przy drogach wystają to jednak chodzą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Ale może te co przy drogach wystają to jednak chodzą? 

Prawdę mówiąc ich styl również ulegl poprawie w ostatnich latach.

Chociaż kilka dni temu widziałam babeczkę w takim mocno przylegającym do ciała kostiumie w panterkę. Nieodzobaczę, ale nie narzekam. Mniej nakładam na talerz, wiecej ćwiczę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorota nie pozwoli widzowi przeoczyć żadnego z detali swojej stylizacji. Na słowo „kokarda” gniecie zwisające końce szarfy, zamaszystymi ruchami wskazuje na spódnice, a wspominając o szpilkach ochoczo klepie się po udach, żeby nikt się nie pomylił co jest czym w prezentowanym zestawie. 

Myślicie, że z uwagi na coraz szerszy bojkot TVP będą zapraszać Dorotę na cały cykl spotkań? Jak to jest nie spać z partnerem, nie okazywać sobie uczuć z partnerem, nie organizować finansów z partnerem, nie realizować pasji z partnerem oraz - na deser - jak to jest nie przyznawać się publicznie, że się z tym partnerem w ogóle jest?

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Wicka napisał:

Hesusie, zobaczyłam te  propozycje...ona zapomina, że A-idzie do telewizji śniadaniowej o 8 rano, a nie na targi poznanskie z  wąsatym dyrektorem fabryki w 1995 roku; 

Będzie się stylizować na zabieganą biznesłumen, która mimo natłoku zajęć, zdołała przed ważnym spotkaniem z soltysem, zahaczyc o studio. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KlipT napisał:

Będzie się stylizować na zabieganą biznesłumen, która mimo natłoku zajęć, zdołała przed ważnym spotkaniem z soltysem, zahaczyc o studio. 

Z tym outfitem to raczej jako asystentka prezesa. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doris nie zaskoczyła, miała swoj dyżurny niepokój,  nerwowe przyruchy, jakies takie ogolne rozdygotanie, w kontraście do zaproszonych do strudia seksuolożki i psychiatry, które były spokojne i opanowane. Na plus - Olfa byla uśmiechnięta i nie pouczała, co zdarza się nieczęsto. W sumie wyrzuciła z siebie jak znerwicowany karabin tylko kilka skromnych zdan, w tym tezę, że w Polsce jest tyle rozwodów, bo Polacy śpią razem, oraz, że oni wydali na zabiegi przeciw chrapaniu Janusza  "kilkanascie tysięcy" i  że "to nie są tanie rzeczy" . Co jest z jej brwiami? W świetle studia widać to było bardzo wyraznie- są jak namalowane ciemnobrązowym mazakiem, albo naklejone z tektury.. i to krzywo. No i skoro dostała garderobę, czemu nikt jej nie przeczesał? Oni nie zajmują się tymi goścmi? Widać samodzielne próby ujarzmienia siana, ale już prowadząca została uczesana.

Edytowano przez Wicka
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu do obejrzenia online, ale nie warto. No chyba żeby ocenić, do jakiego stopnia Doris się przerabia w sm.

Fatalne włosy, posklejane, klapnięte, te długie pasma coraz bardziej wyglądają na doczepy.

Okropny makijaż. Olfa ma opuchniętą, starą twarz, bladą i bez wyrazu, malutkie oczka, pozbawione brwi. Na minus wybijają się brwi, o czym wicka już wyżej wspomniała.

Twarz być może zwyczajnie jest utuczona, bo cała sylwetka wygląda na dość ubitą, z wywalonym brzuchem.

Generalnie prezentuje się jak kiepsko stuningowana 40+

 

Wypowiedzi nieskładne, jak to zwykle ona. Wspomagane nerwowym wachlowaniem

Edytowano przez Kółko wzajemnej adoracji
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że chciałam zobaczyć ją bez filtrów i innych ulepszaczy. Przez te jej brwi.

Myslałam, ba, byłam pewna, że strój stanie się głównym tematem naszych rozmów, a tu szok. Włosy, brwi, cera.. zaczynam rozumieć jej fascynację poliestrem! O matulu! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×