Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
moniaaa003

Mykonos złota pięta i pimpko

Polecane posty

Dnia 30.11.2020 o 13:06, Grubababa napisał:

Jejku znalazłam to. Po 1. Ekspertka od spania osobno z wymyślonym partnerem, serio? Po za tym olfa od występu w tv w 2016 nic się nie zmieniło, zero jakiegokolwiek progresu. Telepie się cała, rzuca głową, wyma...e rękami. Po co ona wogole się pcha w takie akcje? Skąd to parcie na szkło jeśli wogole nie ma ku temu predyspozycji? Oprócz jej zachowania to wygląd też nie korzystny, nie wiem jak działa insta, że wygląda tam o połowę szczuplej i młodziej... Jakbym jej nie znała z yt i insta i trafiła na ten materiał z dzisiaj to bym pomyślała, Boże co to za podstarzaly podlotek? Ani ładna, ani mądra, wysłowić się nie potrafi. I wogole jakie ona na zapuchnięte oczy? Ja się zaczynam o nią martwić serio. 

Kochana podasz link? Szukałam i nie mogłam znalezc, tylko jakies stare i nietrafione info.

Czytam wasze komentarze i ciekawa jestem tej różnicy w wygladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mazum napisał:

Kochana podasz link? Szukałam i nie mogłam znalezc, tylko jakies stare i nietrafione info.

Czytam wasze komentarze i ciekawa jestem tej różnicy w wygladzie

"pytanie na śniadanie spanie osobno" wpisz to w Google i kliknij w pierwszy link. Przepraszam ale nie umiem na kafe wstawiać linków. 

Enjoy! 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak propos Andziaks- właśnie wjechała u niej w IS reklama prostownicy by KL. Nie ukrywa, że dostała ją do testowania, wcześniej pokazywała szkolenie marketingowe.

Olfa: mój nowy nabytek. Chcecie, żebym wypróbowała?

I jak to to szanować?  

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Tak propos Andziaks- właśnie wjechała u niej w IS reklama prostownicy by KL. Nie ukrywa, że dostała ją do testowania, wcześniej pokazywała szkolenie marketingowe.

Olfa: mój nowy nabytek. Chcecie, żebym wypróbowała?

I jak to to szanować?  

Jak jej wszystkie nabytki. Osobiście jej napisałam kiedyś, dlaczego pokazuje rzeczy pimpko jak swoje, kiedy wcale nie są jej i każdy o tym wie xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Odpisała?

Bardziej na miejscu byłoby pytanie o to czy dostała bana czy tylko komentarz został usunięty. 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Odpisała?

Odpisała mi ze trzy wiadomości na moją jedna. Raz pisała na Ty, raz na pani. Strasznie emocjonalnie i z wyzwiskami, robiła literówki. Nie pamiętam juz dokładnie ale napisała mi m. in. że mam zerowe IQ xD Ja napisałam jej wtedy, że nie jesteśmy na Ty i zeby oderwała metki skoro rzeczy są jej. No i za to poszedł ban. 🤷‍♀️

  • Thanks 1
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Grubababa napisał:

Odpisała mi ze trzy wiadomości na moją jedna. Raz pisała na Ty, raz na pani. Strasznie emocjonalnie i z wyzwiskami, robiła literówki. Nie pamiętam juz dokładnie ale napisała mi m. in. że mam zerowe IQ xD Ja napisałam jej wtedy, że nie jesteśmy na Ty i zeby oderwała metki skoro rzeczy są jej. No i za to poszedł ban. 🤷‍♀️

Co to ona tam ostatnio bzdurzyła na temat osób, które nie potrafią panować nad swoimi emocjami? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Co to ona tam ostatnio bzdurzyła na temat osób, które nie potrafią panować nad swoimi emocjami? 

Nie mam pojecia, ale tak machala przy tym łapami, że gdyby nie ban zasugerowalabym jej kurs jezyka migowego. W tej dziedzinie ma szanse na sukces.

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem odnoszę wrażenie, że te jej wskazówki mają być tajną mapą prowadzącą do wszystkich jej ułomności i takim oczkiem puszczonym w kierunku widzów: łapiecie? Ale potem czytam te prawdziwe czy wymyślone wiadomości od fanów i uświadamiam sobie, że ona jest na tyle zaburzona, że już tego nie dostrzega

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Co to ona tam ostatnio bzdurzyła na temat osób, które nie potrafią panować nad swoimi emocjami? 

Tymi wiadomościami (o wieloma innymi sytuacjami) tylko udowadnia, że jest przeciwieństwem osoby, na którą chciałabym się kreować. Pisanie w emocjach trzy po trzy, z literówkami, obrażanie obcych ludzi bez powodu. Dalekie to od profesjonalizmu i klasy. Nie wiem czy ona jest taką naiwna o myśli, że ludzie nie widzą jaka z niej rozhisteryzowana i zakompleksiona osoba? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę pojąć jaką biedę ona musiała kiedyś klepać, że non stop 'chwali' się wydatkami. Nawet w tym TVP walnela coś w stylu 'to nie są tanie rzeczy' 🤦‍♀️ Obserwuję to u niej od dawna, idzie na kawę, kupuje majtki, idzie na obiad, kupuje karmę dla psa... Zawsze albo musi pokazać paragon, albo podkreślić ile zapłaciła. A pisze to, bo znowu piszczy na insta, że wydała na weta 500zl, no czary dorotko masz psa i dwa koty i tak, opieka weterynarza kosztuje. Nie kumam laska, czy komuś ma imponować to, że żyjesz jak każdy normalny człowiek, czyli masz różne wydatki? Czy może masz w sobie jakieś chore przekonanie, że wszystko w życiu Ci się NALEŻY i to skandal, że musisz za coś płacić? Nie ogarniam xD

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Fela z Kaniowa napisał:

Ona nie panuje nad swoimi emocjami, a do tego jest prostaczką. To samo widać na jej filmach. Wg swoich własnych rad powinna iść do psychoterapeuty.

Ona uznaje wyłącznie barter.. zatem: może czeka za zgłoszenia lub zaproszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Grubababa napisał:

Nie mogę pojąć jaką biedę ona musiała kiedyś klepać, że non stop 'chwali' się wydatkami. Nawet w tym TVP walnela coś w stylu 'to nie są tanie rzeczy' 🤦‍♀️

To o tyle zabawne, że przecież wiele l u k s u s o w y c h marek, gabinetów etc w swoją (ściśle pilnowaną) politykę wpisane ma publiczne ukrywanie cen. Jeśli ma przedstawicieli, to oni również zmuszeni są stosować się do takich praktyk. To tyle jeśli chodzi o te jej standardy elegancji i klasy.

Edytowano przez Sznurówka
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Grubababa napisał:

Tymi wiadomościami (o wieloma innymi sytuacjami) tylko udowadnia, że jest przeciwieństwem osoby, na którą chciałabym się kreować. Pisanie w emocjach trzy po trzy, z literówkami, obrażanie obcych ludzi bez powodu. Dalekie to od profesjonalizmu i klasy. Nie wiem czy ona jest taką naiwna o myśli, że ludzie nie widzą jaka z niej rozhisteryzowana i zakompleksiona osoba? 

Czasem mam wrażenie, że wzoruje się na twórcach newsow z pudelka. Kojarzycie hasła: x w botkach y za z! Są ludzie na których robi to wrażenie. I wszystko wskazuje na to, że to na ich uwadze zależy Olfie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Fela z Kaniowa napisał:

No cos ty, przecież Olfa sama powiedziała, że jesli kupuje torebke za takie pieniedze, to nie po to żeby była mało widoczna. Mysle, ze Olfa by ci odpisala zebys poszla do psychologa 😄 

Dlatego nawet nie będę próbowała z nią dyskutować 😉

Wiadomo, że mam zerowe iq i jestem chora psychicznie- #inspiredbyolfica 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Fela z Kaniowa napisał:

No cos ty, przecież Olfa sama powiedziała, że jesli kupuje torebke za takie pieniedze, to nie po to żeby była mało widoczna. Mysle, ze Olfa by ci odpisala zebys poszla do psychologa 😄 

Chwilunia! Laska nie ma prawka, a zatem.. ona torebki za kilka tys targa po tramwajach?

Czy wbrew polskim zwyczajom niszczy wątrobę vifonami tylko po to by móc pomachać torebką na IG?!

Edytowano przez KlipT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, KlipT napisał:

ona torebki za kilka tys targa po tramwajach?

Pfff, bez żartów... tramwajach? Po metrach i uberach, jeśli już. Tudzież po plastikowych, wypożyczonych samochodach kiepskiej marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Pfff, bez żartów... tramwajach? Po metrach i uberach, jeśli już. Tudzież po plastikowych, wypożyczonych samochodach kiepskiej marki

Mój błąd. Przepraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Co to ona tam ostatnio bzdurzyła na temat osób, które nie potrafią panować nad swoimi emocjami? 

Ze nie ma "tu" dla nich miejsca (nie wiem, czy owo "tu" to planeta Ziemia, Warszawa, czy ms).  To chyba powód dla którego przestała nadawać, autoban psychiatryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luksusowa dama reklamuje żwirek do kuwety. Btw współczuję jej bratu musi nianczyc starszą siostrę i wozić jej zwierzyniec do weterynarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Grubababa napisał:

Luksusowa dama reklamuje żwirek do kuwety. Btw współczuję jej bratu musi nianczyc starszą siostrę i wozić jej zwierzyniec do weterynarza.

Jeszcze krem do wybielania odbytu i będzie komplet elegancji 😉

 

54 minuty temu, Wicka napisał:

Ze nie ma "tu" dla nich miejsca (nie wiem, czy owo "tu" to planeta Ziemia, Warszawa, czy ms).  To chyba powód dla którego przestała nadawać, autoban psychiatryczny.

Być może mamy do czynienia z autorską auto psychozą: Olfa samą siebie obserwuje, ocenia krytycznie i surowo swój psychiczny stan, wstawia diagnozę jako is, a następnie z fake konta odczytuje i wymierza sobie karę zleconą. Tu może być też rozwiązanie jej zniknięcia z netu: wszystko wyda w formie książki.

Swoją drogą określenie 'autoban psychiatryczny" jest cudowne 😍

 

A tymczasem na is Olfa 'kupiła' buty w wypożyczalni ciuchów 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona chyba sama nie wiem, czy te buty kupiła, czy jednak dostała... Najpierw pokazała paczki prezentowe, że "mikołaj przyszedł wcześniej", potem że kupiła sobie buty i to aż trzy pary, bo nie wiedziała jaki kolor wybrać. Ja już nie wiem co gorsze i głupsze. To, że ma ewidentną współprace barterową i udaje, że nie, czy to że dorosła baba podnieca się kupnem butów na zimę jakby to był conajmniej nowy samochód. 🤦‍♀️

Edytowano przez Grubababa
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Grubababa napisał:

Ona chyba sama nie wiem, czy te buty kupiła, czy jednak dostała...

Bo żeby kłamać to jednak inteligentnym trzeba być. 

Tak, to są jej trzy pary butów. Ma dużo par butów (dlatego chodzi zawsze w jednej, dwóch parach) i klasyczne kolory ją nie interesują (dlatego "kupiła" czarny i beżowy, najbardziej klasyczne kolory świata)

Ciekawe, czy którekolwiek z tych butów jeszcze kiedyś zobaczymy.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Ciekawe, czy którekolwiek z tych butów jeszcze kiedyś zobaczymy.

To zależy tylko od tego, czy wpadła na pomysł nagrywania filmów "na zapas". 

Swoją droga.. ciekawe czy czasem nie było karteczki typu: laska, wybierz 1 parę i zrób stylizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KlipT napisał:

Swoją droga.. ciekawe czy czasem nie było karteczki typu: laska, wybierz 1 parę i zrób stylizację.

Zakładam, że stylizacje zobaczymy. 

Pytanie, czy kiedykolwiek te buty zobaczymy wyjściowo, ale jedna para może być zapłatą za akcję promocyjną

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Zakładam, że stylizacje zobaczymy. 

Pytanie, czy kiedykolwiek te buty zobaczymy wyjściowo, ale jedna para może być zapłatą za akcję promocyjną

Tak, oczywiście, zeze je zobaczymy. Aha. Są wręcz idealne na pierwsza przejażdżkę tramwajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×