Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
moniaaa003

Mykonos złota pięta i pimpko

Polecane posty

1 minutę temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Doris, to Ty? 😉

Może i zwykle o tej porze Doris brwi maluje, ale dziś to raczej buty tuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostaną jej te w gównianą panterkę, bo nikt tego nie zechce i tyle. Klasyki wrócą do sponsora, czyli gpoland.😉 Dorota, długo mnie nie było, gnębiłam Cię w wiadomościach prywatnych na 11 listopada (dzięki, że pokazałaś mi na swoich stories jak bardzo Cię tyłeczek zabolał tuż po tym jak wyrzuciłam Ci, że nie masz najmniejszej pojęcia o świecie). Panie i Panowie, mogę zapewnić, że Dorota piszczy od biedy.🙃

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, aniaolania napisał:

Zostaną jej te w gównianą panterkę, bo nikt tego nie zechce i tyle. Klasyki wrócą do sponsora, czyli gpoland.😉 Dorota, długo mnie nie było, gnębiłam Cię w wiadomościach prywatnych na 11 listopada (dzięki, że pokazałaś mi na swoich stories jak bardzo Cię tyłeczek zabolał tuż po tym jak wyrzuciłam Ci, że nie masz najmniejszej pojęcia o świecie). Panie i Panowie, mogę zapewnić, że Dorota piszczy od biedy.🙃

Panterka to dobry wybór. Z kaszkietem i resztą ceratek stworzą całkiem ciekawy zestaw.. taka niskobudzetowa Peggy Bundy (tylko wdzięk nie ten)

Edytowano przez KlipT
  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogła wszystkie 3 pary walonek a'la Tytus de Zoo dostac w barterze. Maja je na wyprzedazy, po ok 900. Więc koszty 1500 zł za reklamę to niewiele, zwlaszcza kiedy mozna placic czyms, co nie schodzi zamiast pienędzmi. Dla sklepu deal. Buty nic specjalnego, walonki na spacer i tyle. 

Edytowano przez Wicka
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Wicka napisał:

Mogła wszystkie 3 pary walonek a'la Tytus de Zoo dostac w barterze. Maja je na wyprzedazy, po ok 900. Więc koszty 1500 zł za reklamę to niewiele, zwlaszcza kiedy mozna placic czyms, co nie schodzi zamiast pienędzmi. Dla sklepu deal. Buty nic specjalnego, walonki na spacer i tyle. 

The case is, że walonki w beżu i czerni akurat nieźle schodzą. Przynajmniej na eobuwie idą jak złoto. Może gpoland ma większe problemy ze sprzedażą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak, bo z e-obu Olfa chyba nie pracuje, jużby rabaty latały. Na pewno sprzedaje je Molier i to tak sobie, bo tnie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie trochę, tak w kontekście chciwości niektórych marek, że Molier nie wykorzystał okazji i nie zaczął sprzedawać ciuchów z dopiskiem "noszone przez xy" 

Chociaż, dać Olfie to coś na wzór akcji charytatywnej. Jedni wspierają dzieci w Afryce, a inni podstarzałe inflejasjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Już dawno uważam, że ona nadużywa tej nazwy. 

Jest zbyt rozdygotana by określać się mianem słupa reklanowego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KlipT napisał:

Jest zbyt rozdygotana by określać się mianem słupa reklanowego 😉

Galareta reklamowa?😂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, aniaolania napisał:

Galareta reklamowa?😂

Zsiadłe modżo 😉

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, KlipT napisał:

Zsiadłe modżo 😉

Btw, wiecie co, ja mam taką teorię, że ona kocha Moliera (w domyśle 2), bo Molier (jako pisarz i patron tejże małej warszawskiej uliczki) pisał takie tam różne, trochę bawiąc się psychologią postaci. Napisał między innymi taki bestseller jak "Chory z urojenia", ewentualnie do Dorci pasowałby jeszcze "Skąpiec".😂

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, aniaolania napisał:

Btw, wiecie co, ja mam taką teorię, że ona kocha Moliera (w domyśle 2), bo Molier (jako pisarz i patron tejże małej warszawskiej uliczki) pisał takie tam różne, trochę bawiąc się psychologią postaci. Napisał między innymi taki bestseller jak "Chory z urojenia", ewentualnie do Dorci pasowałby jeszcze "Skąpiec".😂

Obawiam się, że po prostu weszła, zobaczyła ceny (lub celebryte) i .. ona pisze bloga, to ją czytają 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, aniaolania napisał:

Btw, wiecie co, ja mam taką teorię, że ona kocha Moliera (w domyśle 2), bo Molier (jako pisarz i patron tejże małej warszawskiej uliczki) pisał takie tam różne, trochę bawiąc się psychologią postaci. Napisał między innymi taki bestseller jak "Chory z urojenia", ewentualnie do Dorci pasowałby jeszcze "Skąpiec".😂

Z Moliera to by się do Olfy więcej dopasowało 😉 On tam jeszcze Mizantropa popełnił i Szkoła żon po linii zainteresowań pewnie, więc być może zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Z Moliera to by się do Olfy więcej dopasowało 😉 On tam jeszcze Mizantropa popełnił i Szkoła żon po linii zainteresowań pewnie, więc być może zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa 

Zgadzam się. Myślę, że zbieżność Molierów nie jest jednak taka do końca przypadkowa.

 

Doris, weź zrób coś głupiego, bo zaczynamy same sobie rozrywkę zapewniać, a to nie o to w tym wątku chodzi. Bądź gwiazdą za jaką się uważasz. Go goldi, go.

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, aniaolania napisał:

Zgadzam się. Myślę, że zbieżność Molierów nie jest jednak taka do końca przypadkowa.

 

Doris, weź zrób coś głupiego, bo zaczynamy same sobie rozrywkę zapewniać, a to nie o to w tym wątku chodzi. Bądź gwiazdą za jaką się uważasz. Go goldi, go.

Nie spodziewam sie wykonu na większą skalę. Smutne instagramowe popiskiwanie reklamowe i dialogi z cyklu "jakie polecasz perfumy dla osoby o wzroście 172 cm/ takie / dziękuję, jesteś najlepszym ekspertem " i udawanie, że się kupiło to, co się dostało. Ruchomy słup reklamowy, czasem ujęcie biegnącego psa albo śpiącego kota. Ale natura nie znosi próżni, masa influenserek robi vlogmassy i inaczej buduje relacje Doris nie odzyska dawnych zasiegów jesli nawet powróci z 12-tomową powieścią, e-bookiem o zapachcach prostytutek lub scenariuszem do serialu "D-jak Drogo".

Edytowano przez Wicka
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Wicka napisał:

Nie spodziewam sie wykonu na większą skalę. Smutne instagramowe popiskiwanie reklamowe i dialogi z cyklu "jakie polecasz perfumy dla osoby o wzroście 172 cm/ takie / dziękuję, jesteś najlepszym ekspertem " i udawanie, że się kupiło to, co się dostało. Ruchomy słup reklamowy, czasem ujęcie biegnącego psa albo śpiącego kota. Ale natura nie znosi próżni, masa influenserek robi vlogmassy i inaczej buduje relacje Doris nie odzyska dawnych zasiegów jesli nawet powróci z 12-tomową powieścią, e-bookiem o zapachcach prostytutek lub scenariuszem do serialu "D-jak Drogo".

Swoja drogą w Rossku odkryłam świetne perfumy za niską cenę. Nie dzielę zapachow na damskie i męskie i własnie na pólce przeznaczonej dla panow wyszukałam pachnidło Bespoken London Amber and spicywood. Otwarcie ma ciepłe, otulajace niczym szalik z garscią przypraw: szafranem, kardamonem i cynamonem.Pachnie niszowo, a kosztuje obecne na promce z 50zł:)

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Brak nicka napisał:

Swoja drogą w Rossku odkryłam świetne perfumy za niską cenę. Nie dzielę zapachow na damskie i męskie i własnie na pólce przeznaczonej dla panow wyszukałam pachnidło Bespoken London Amber and spicywood. Otwarcie ma ciepłe, otulajace niczym szalik z garscią przypraw: szafranem, kardamonem i cynamonem.Pachnie niszowo, a kosztuje obecne na promce z 50zł:)

😍 jesteś 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

😍 jesteś 

Na chwileczkę:) niedawno zostałam mamą i padam z nóg.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Brak nicka napisał:

Swoja drogą w Rossku odkryłam świetne perfumy za niską cenę. Nie dzielę zapachow na damskie i męskie i własnie na pólce przeznaczonej dla panow wyszukałam pachnidło Bespoken London Amber and spicywood. Otwarcie ma ciepłe, otulajace niczym szalik z garscią przypraw: szafranem, kardamonem i cynamonem.Pachnie niszowo, a kosztuje obecne na promce z 50zł:)

Jak ja za Toba teskniam😘😍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, aniaolania napisał:

 

Doris, weź zrób coś głupiego

W nawiazaniu do jej ostatnieh aktywności: Doris, zrób cokolwiek! Te dialogi ze ig w stylu "weź poleć mi/wow jaka Ty obeznana" przypominaja dialog wew. między kolejnymi osobowosciami. Takie co najmniej lekko creeppyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KlipT napisał:

W nawiazaniu do jej ostatnieh aktywności: Doris, zrób cokolwiek! Te dialogi ze ig w stylu "weź poleć mi/wow jaka Ty obeznana" przypominaja dialog wew. między kolejnymi osobowosciami. Takie co najmniej lekko creeppyyyy

Oj bardzo. Szczególnie wiadomości w stylu: zmieniłaś moje życie. chce ci dać prezent -jak mail z propozycją wydłużenia penisa 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Brak nicka napisał:

Na chwileczkę:) niedawno zostałam mamą i padam z nóg.

Gratulacje!!!! Miło Cie przeczytać😍 

Może pomoże na to padanie zajrzec tu od czasu do czasu w ramach rozrywki abstrakcyjnej.  W każdym razie, loża szyderczyń obecna, a połaczyła nas  Doris- Dorota, o tym napisz tę epokową powieść 🙂 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Olfa poleca Dermalogica- używa ich od lat i są rewelacyjne!

Wszystkim zainteresowanym kupnem polecam PNŚ z Olficą- tak wygląda skóra zaledwie 34 latki traktowana od lat tymi kosmetykami. Wg mnie nie warto

Dramatu z tą twarzą nie ma. Aż takiego.😂 Od zwykła buzia 34-latki, natomiast nie widać tych wszystkich rzekomych zabiegów i genialności kremów, które używa. Doris, spoiler alert, kremy działają tylko na naskórek, nie wnikają w głąb skóry do skóry właściwej. Warto co pół roku zrobić mezoterapię. Świetnie na owal twarzy działa zabieg hifu. Botoks to przeżytek.😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, aniaolania napisał:

Świetnie na owal twarzy działa zabieg hifu.

Ja akurat nie znam osoby zadowolonej po hifu 😉 Kasa wydana, efektu nie ma, ale pomijając wszystko- cytując Doris- to nie są tanie sprawy. Skąd miała by wziąć pieniądze pani SprzedamDuszęZaBarterek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Olfa poleca Dermalogica- używa ich od lat i są rewelacyjne!

Wszystkim zainteresowanym kupnem polecam PNŚ z Olficą- tak wygląda skóra zaledwie 34 latki traktowana od lat tymi kosmetykami. Wg mnie nie warto

A gdzie niby napisane, że ona ich do twarzy używa? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×