Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
moniaaa003

Mykonos złota pięta i pimpko

Polecane posty

1 minutę temu, Fela z Kaniowa napisał:

powinna przestac nazywac sie influenserka lifestylowa, bo jej lifestyle to wieczne siedzenie w domu, żarcie z puszki, tania kawa z jednorazowego kubka, a jedyna aktywność to snucie sie po galeriiach bez wiekszego celu. Nuda i depresja.

Olfaktoria - ekskluzywny blog o nudzie i nieróbstwie.

 

Ciekawe jest to, do czego się doprowadziła. Ani kondycji, ani wyglądu, ani stylu, ani wiedzy.. wycofana, zahukana bardziej niejedna studentka pierwszego roku. Ze ten cały Janusz jej nie motywuje do działania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, KlipT napisał:

Ciekawe jest to, do czego się doprowadziła. Ani kondycji, ani wyglądu, ani stylu, ani wiedzy.. wycofana, zahukana bardziej niejedna studentka pierwszego roku. Ze ten cały Janusz jej nie motywuje do działania?

A co go obchodzi, kto tam sobie za ścianą mieszka i do czynszu się dokłada?

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ona ma coś z głową? O tych świecach sama już z czwarty raz gada, taki to nius xD 70 stories od wczoraj a treści żadnej. I pojechała do Elektrowni, bo jakoś czas temu ta Thirtyfashion była. No tyle, że ona tam parę koła pewnie zostawiła. Za wysokie progi Dorotko.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Grubababa napisał:

Czy ona ma coś z głową? O tych świecach sama już z czwarty raz gada, taki to nius xD 70 stories od wczoraj a treści żadnej. I pojechała do Elektrowni, bo jakoś czas temu ta Thirtyfashion była. No tyle, że ona tam parę koła pewnie zostawiła. Za wysokie progi Dorotko.

Njusem wg Dorotki jest także segregacja śmieci:) chyba od kilku lat jest ustawa nakazująca to robić, a ta się obudziła.

Tak samo z njusem o JLo. Ona chyba z dwa lata współpracuje z I...glotem. 

Skąd ona bierze te nowinki:P

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Braknicka napisał:

Njusem wg Dorotki jest także segregacja śmieci:) chyba od kilku lat jest ustawa nakazująca to robić, a ta się obudziła.

Tak samo z njusem o JLo. Ona chyba z dwa lata współpracuje z I...glotem. 

Skąd ona bierze te nowinki:P

Skąd by nie brała (choć fakt segregacji sprawia, ze nasuwaja się pewne podejrzenia) czy naprawdę tak ciężko jest ruszyc tyłek i sprawdzić fakty? Na każdym kroku musi dac dowód niedbalstwa? Może ma takie postanowienie na 2020?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak to, przecież ostatnio pojawiły się świece w kolaboracji z Byredo (większość zapachów koszmarnie nudna, nie przystają do tego, co Byredo oferuje pod swoim szyldem) i dodatki we współpracy z off-white. Ostatnio. Rok temu. Dorota idzie jak burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Sznurówka napisał:

No jak to, przecież ostatnio pojawiły się świece w kolaboracji z Byredo (większość zapachów koszmarnie nudna, nie przystają do tego, co Byredo oferuje pod swoim szyldem) i dodatki we współpracy z off-white. Ostatnio. Rok temu. Dorota idzie jak burza.

Wiecie co, bo ona jest zwyczajnie przekonana, że Polacy są zacofani, że tylko ona interesuje się nowinkami. Ta kobieta naprawdę uważa, że wnosi wiele, a tylko utwierdzają ją w tym przekonaniu jej puste fanki kupujące czoję, bo stać je na takie enspajert baj kaniowska dziewuszka.

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, aniaolania napisał:

Wiecie co, bo ona jest zwyczajnie przekonana, że Polacy są zacofani, że tylko ona interesuje się nowinkami. Ta kobieta naprawdę uważa, że wnosi wiele, a tylko utwierdzają ją w tym przekonaniu jej puste fanki kupujące czoję, bo stać je na takie enspajert baj kaniowska dziewuszka.

Żeby to jeszcze były nowinki, a to jakieś njusy z puupy sprzed kilku lat. Jak ten o segregowaniu śmieci przez Polaków albo o wspólpracy JLo z I...glot.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nieco frapuje po co ona publikuje te „nowinki”. Przez cały tydzień jej social media to Telezakupy, w których oferuje przeróżne rabaciki i pokazuje zadowolonych klientów, co jakiś czas dorzucając ofertę jakiegoś sklepu w galerii handlowej. Przerwa na zwierzaki i od nowa. I nagle raz w tygodniu (?) następuje przebudzenie, kiedy to - w stylu sobie właściwym, okraszonym krzykliwymi gifami i językowym niechlujstwem - publikuje jakieś wielce pasjonujące informacje. Czy Dorota naprawdę umyśliła sobie, że to taki interesujący format? Na początku podejrzewałam, że po prostu jakiś sponsor kazał jej coś przekazać w sposób inny niż Dorota ma w zwyczaju, ale wygląda na to, że sekcja została i ma się niedobrze. 

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Sznurówka napisał:

Mnie nieco frapuje po co ona publikuje te „nowinki”. Przez cały tydzień jej social media to Telezakupy, w których oferuje przeróżne rabaciki i pokazuje zadowolonych klientów, co jakiś czas dorzucając ofertę jakiegoś sklepu w galerii handlowej. Przerwa na zwierzaki i od nowa. I nagle raz w tygodniu (?) następuje przebudzenie, kiedy to - w stylu sobie właściwym, okraszonym krzykliwymi gifami i językowym niechlujstwem - publikuje jakieś wielce pasjonujące informacje. Czy Dorota naprawdę umyśliła sobie, że to taki interesujący format? Na początku podejrzewałam, że po prostu jakiś sponsor kazał jej coś przekazać w sposób inny niż Dorota ma w zwyczaju, ale wygląda na to, że sekcja została i ma się niedobrze. 

Ona twierdzi, że kupa ludzi jest zainteresowana 😛

Tymczasem O. Durbano wydał nowe perfumy(edycja limitowana ale zawsze coś) U Dorotki cisza w njusach na ten temat. Ahh zapomniałam, skrobie tylko o zapachach dostępnych w D. ewentualnie w MC.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że pomysl nowinek kosmetycznych jest jednym z jej lepszych pomysłów. Niestety  wykonanie jest mega slabe. Nie wiem, czy ona ma takie małe "capacity"  i zwyczajnie nie potrafi pozyskać i opisać ciekawych faktow, czy to lenistwo i niedbalstwo oraz uważanie ludzi za tepe dzidy, co wszystko kupią. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Wicka napisał:

Uważam, że pomysl nowinek kosmetycznych jest jednym z jej lepszych pomysłów. Niestety  wykonanie jest mega slabe. Nie wiem, czy ona ma takie małe "capacity"  i zwyczajnie nie potrafi pozyskać i opisać ciekawych faktow, czy to lenistwo i niedbalstwo oraz uważanie ludzi za tepe dzidy, co wszystko kupią. 

Obstawiam wszystko z wymienionych.😂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, a moze któraś zna dobre serum na końcówki? Montibello 50, takie granatowe, dobrze mi się sprawdzało, ale zaraz się skonczy.. chwilowo nie stać mnie na testowanie w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KlipT napisał:

dziewczyny, a moze któraś zna dobre serum na końcówki? Montibello 50, takie granatowe, dobrze mi się sprawdzało, ale zaraz się skonczy.. chwilowo nie stać mnie na testowanie w ciemno

Ja bardzo lubie Montibello tsubaki oil 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zielonaglinka napisał:

Ja bardzo lubie Montibello tsubaki oil 😊

Czyli Monti jest niepokonane? Moje jest rewelacyjnie wydajne i działa świetnie, tylko juz go trochę używam i może pojawilo się coś nowego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Grubababa napisał:

Czy ktoś oglądał live dermalogica i wypociny Olfy? 

Właśnie zerknęłam, ale nie byłam w stanie. Czy jej się skończyła wszelka kolorówka i nie stać jej na uzupełnienie? Kolejny, po PnŚ, występ w kamerze - straszy.

Nie musisz, Doris, informować, że nie masz filtrów. Jak masz opuchnięty ryjek i wąwozy zmarszczek na twarzy to od razu widać. Chociaż śmiem twierdzić, ze za duża różnica w wyglądzie twarzy i szyi, więc coś tam wleciało tak czy siak

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Kolejny dowód na to że sekretny projekt to są pewnością nie są lekcję dykcji, pisania lub wizażu. Bardzo przykry widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Fela z Kaniowa napisał:

powiedz mi prosze jakie jest jego działanie? Poprawia kondycje włosów? szukam sposobów na długie włosy, aby były zdrowe, błyszczące i geste 🙂 

Ja to na poprawe kondycji wlosow polecam olejowanie, rozne wcierki bez alkoholu, rownowage PEH. To tak w skrocie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Fela z Kaniowa napisał:

powiedz mi prosze jakie jest jego działanie? Poprawia kondycje włosów? szukam sposobów na długie włosy, aby były zdrowe, błyszczące i geste 🙂 

Jeśli nie masz genetycznie gęstych włosów to rozwieję Twoje marzenia, od kosmetyków się nie zagęszczą. Możesz ewentualnie używać wcierek żeby szybciej pojawiały się baby hair i to wszystko. Kodu genetycznego nie przeskoczycie. Tak samo jest z kremami na zmarszczki. Nie ma cudów, jest tylko zabieg. Kremy, odżywki itd wchodzą w nasz organizm powierzchniowo. Nie bądźcie naiwne jak bohaterka wątku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona chyba sie nie pokazywała bo przeszła jakiś zabieg na twarz, cos dziwnie mowi i wygląda. Chyba jakis botoks poszedł.

Włączyłam teraz na chwileczkę i jak usłyszałam dozownik w formie pompki to mi uszy wypaliło i wyłączylam:D

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Braknicka napisał:

Ona chyba sie nie pokazywała bo przeszła jakiś zabieg na twarz, cos dziwnie mowi i wygląda. Chyba jakis botoks poszedł.

Włączyłam teraz na chwileczkę i jak usłyszałam dozownik w formie pompki to mi uszy wypaliło i wyłączylam:D

Ale po botoxie to przecież tylko kwestia paru dni, a ona już długo nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, SarnaParis napisał:

Ale po botoxie to przecież tylko kwestia paru dni, a ona już długo nic. 

Ja się tam nie znam. Ale wygląda i slychac jakby miała szczękościsk. Nie wiem, coś poszło w szczękę albo mięśnie szczęki.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kółko wzajemnej adoracji napisał:

Odnoszę wrażenie, że tam coś ze szczęką było robione? 

Ale spokojnie, powstanie film, w którym zostaniemy oświeceni 😉

Tez tak myśle.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Fela z Kaniowa napisał:

powiedz mi prosze jakie jest jego działanie? Poprawia kondycje włosów? szukam sposobów na długie włosy, aby były zdrowe, błyszczące i geste 🙂 

Dzięki niemu nie mam problemów z plączacymi się końcówkami. Niby sa te różne sera na końcówki, czy odżywki, ale to coś jest nieporównywalne z żadnym. 

Bo jak niżej dziewczyny pisały: cudów nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, aniaolania napisał:

Jeśli nie masz genetycznie gęstych włosów to rozwieję Twoje marzenia, od kosmetyków się nie zagęszczą. Możesz ewentualnie używać wcierek żeby szybciej pojawiały się baby hair i to wszystko. Kodu genetycznego nie przeskoczycie. Tak samo jest z kremami na zmarszczki. Nie ma cudów, jest tylko zabieg. Kremy, odżywki itd wchodzą w nasz organizm powierzchniowo. Nie bądźcie naiwne jak bohaterka wątku.

Co do stymulowania baby hair, tak jak i rzęs, pojawia się coraz więcej głosów przeciwnych tego typu praktykom. Niemniej, zgadzam się, że nie ma cudów, sa tylko zabiegi. I to zabiegi u dobrych specjalistów, bo ofiar "ekszpełtóf" coraz więcej! I to, co dla mnie zaskakujące, również wśród osób, które wydawały się zbyt rozsądne by oddać twarz w szpony konowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KlipT napisał:

Co do stymulowania baby hair, tak jak i rzęs, pojawia się coraz więcej głosów przeciwnych tego typu praktykom. Niemniej, zgadzam się, że nie ma cudów, sa tylko zabiegi. I to zabiegi u dobrych specjalistów, bo ofiar "ekszpełtóf" coraz więcej! I to, co dla mnie zaskakujące, również wśród osób, które wydawały się zbyt rozsądne by oddać twarz w szpony konowała.

napiszesz cos wiecej o tym niestymulowaniu baby hair? Dlaczego to moze byc szkodliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×