Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
moniaaa003

Mykonos złota pięta i pimpko

Polecane posty

18 minut temu, Minka55 napisał:

odpisala doslownie "wzajemnie".

Za szybko potoczyła się rozmowa i nie zdążyła wyszukać synonimu

21 minut temu, Minka55 napisał:

"A skad wiesz, że nic nie kupuje?"

Ciekawe, co by zrobiła, gdybyś odpowiedziała "Bo cię śledzę" 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojechałaby po mnie, poza tym moja godność nawet z fejkowego IG nie pozwala mi napisać, że ją śledzę. I tak wszyscy wiemy łącznie z nią samą że oblizuje się na widok wystaw.

P.S Olfaktorciu wiem, że to czytasz, pozdrawiam:classic_biggrin:

Edytowano przez Minka55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Minka55 napisał:

Pojechałaby po mnie, poza tym moja godność nawet z fejkowego IG nie pozwala mi napisać, że ją śledzę

Ale ja takich komentarzy nie piszę poważnie 😉

 

Ja cię, Olfa, nie pozdrawiam, bo nie lubię mało inteligentnych i leniwych nieudaczników życiowych twojego pokroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaluję, że nie.mam jeszcze jednego IG bo Olfa zwarta i gorowa na dyskusje to bym z nią popisała trochę. Zabawny człowiek z niej. Jak już mi obrzydnie do tego stopnia, że nie będzie mi się chcialo jej obserwować to na pewno z nią fajnie porozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też kiedyś super szybko odpisywala, robiła literówki i ogólnie poziom dyskusji jak z 13 latką xD

A napisałam do niej jak cały dzień wrzucała na zmianę jakieś dwie torebki Pinko, po co pokazuje nie swoje rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Minka55 napisał:

Ok w skrócie, moje pytanie:

"Witam, dlaczego chodzisz po CH skoro nic tam nie kupujesz? Czy to twoja forma rozrywki? Nie pytam złośliwie, a z ciekawości"

Olfa:

"A skad wiesz, że nic nie kupuje?"

Ja(w wielkim skrócie)

Bo nic nie prezentujesz

Olfa

"I tu się mylisz. Nie pokazuje, bo nie chce. Jak chcesz pouczać innych to napisz do tych co biorą udział w proteście"

 Nerwy u panny jak postronki, najeżona jak kasztan. Całokształt też jak kasztan.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej nie macie wrażenia, że ta ręka na IS, gdzie ktoś gra w LOLa wygląda jak u nastolatka? Janusz niby starszy od Olfy, a jak ma takie delikatne dłonie to zazdroszcze naprawde! A tak swoją drogą to słowo ,,majestatyczny'' kojarzy mi się mega z osobami, które na siłę chcą pokazać jakie są elokwentne i oczytane, a nie potrafią go prawidłowo używać XD

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Minka55 napisał:

 

"I tu się mylisz. Nie pokazuje, bo nie chce. Jak chcesz pouczać innych to napisz do tych co biorą udział w proteście"

Wow! Rada była gratis, czy podała numer konta?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Stoliknocny napisał:

Ej nie macie wrażenia, że ta ręka na IS, gdzie ktoś gra w LOLa wygląda jak u nastolatka? Janusz niby starszy od Olfy, a jak ma takie delikatne dłonie to zazdroszcze naprawde! A tak swoją drogą to słowo ,,majestatyczny'' kojarzy mi się mega z osobami, które na siłę chcą pokazać jakie są elokwentne i oczytane, a nie potrafią go prawidłowo używać XD

Kurczę, ciekawe gdzie ona to słowo znalazła, u kogo, że az się za szukanie synonimów wzieła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archipelag

Googlowanie synonimów słów pojawiających się już w opowiadaniach dla dzieci, poszerzanie wiedzy przez live chat obsługi klienta... Wow. Obrona magisterki z jednego kierunku musiała być dla niej intelektualną przygodą życia.

A wystarczyłoby podstawić konsumpcję tekstów kultury w miejsce konsumpcji popcornu z centrum handlowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, TheUnquestionableTruth napisał:

https://ibb.co/St15dQb 

Porównanie rąk Dżonego, tak nudzi mi się

Kafeteria bandycka leci w ujaa, jak ktoś chce to porównanie to dawajcie priv, bo jest problem z linkami tutaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archipelag

Pominęliśmy tu chyba jedną sprawę: ostatnio pisała coś o tym, że niebawem zobaczymy "jej nowe dziecko", w każdym razie pojawiła się prawie-enigmatyczna zapowiedź jakiegoś wielkiego dzieła nad którym ponoć pracuje. (I dlatego tak zaciekle milczy, to w domyśle).

Nie mogę się doczekać rezultatów. Co obstawiacie - napisała od nowa słownik wyrazów bliskoznacznych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ma małe łapki XD jakoś nigdy nie rzucało mi się to w oczy jak wstawiała jego zdjęcia z pielgrzymek do HB, gdzie specjalnie wciągal brzuch 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo są problemy z linkami, przynajmniej ja mam tutaj, więc jak ktoś chce to porównanie to dawajcie priv. 

Pisała też - pytacie, co robię. Siedzę całymi dniami (albo godzinami) przed komputerem. Więc co to za dziecko może być xD wirtualne chyba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, archipelag napisał:

Pominęliśmy tu chyba jedną sprawę: ostatnio pisała coś o tym, że niebawem zobaczymy "jej nowe dziecko", w każdym razie pojawiła się prawie-enigmatyczna zapowiedź jakiegoś wielkiego dzieła nad którym ponoć pracuje. (I dlatego tak zaciekle milczy, to w domyśle).

Nie mogę się doczekać rezultatów. Co obstawiacie - napisała od nowa słownik wyrazów bliskoznacznych? 

kod rabatowy do lovesilk 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Stoliknocny napisał:

kod rabatowy do lovesilk 

Ja obstawiam e-booka z adresami wszystkich sklepów, gdzie można kupić wysokojakościowe luksusowe polyestrowe płaszcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie: czy tylko mnie Olfa kojarzy się z sekretarka? Tylko taką "profesjonalną", jak ta grana przez Małgorzatę Sochę.. kolor włosów, bogactwo słownictwa, styl.. 

 

  • Like 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SarnaParis napisał:

Ja obstawiam e-booka z adresami wszystkich sklepów, gdzie można kupić wysokojakościowe luksusowe polyestrowe płaszcze. 

Olfa pisze powieść o luksusowej blondynce w wielkim mieście i jej Greyu (tu zwanym Goldenem) który ma wszystko majestatyczne, od sylwetki po uzębienie, aż jej przymiotników brakło i dlatego szuka synonimów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Wicka napisał:

Olfa pisze powieść o luksusowej blondynce w wielkim mieście i jej Greyu (tu zwanym Goldenem) który ma wszystko majestatyczne, od sylwetki po uzębienie, aż jej przymiotników brakło i dlatego szuka synonimów. 

No dobra, przyjmijmy, że opierając się o własne doświadczenia i przygody pokusi się o takie coś.  Co na drugiej stronie?

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KlipT napisał:

No dobra, przyjmijmy, że opierając się o własne doświadczenia i przygody pokusi się o takie coś.  Co na drugiej stronie?

Opisy zapachów prostytutki oraz kolorów torebek pimko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KlipT napisał:

Tak na marginesie: czy tylko mnie Olfa kojarzy się z sekretarka? Tylko taką "profesjonalną", jak ta grana przez Małgorzatę Sochę.. kolor włosów, bogactwo słownictwa, styl.. 

 

postać Sochy chociaż ma własny styl, a Olfa zatrzymała się na kopiowaniu outfitów z korpo świata seriali typu Magda M. Ale tak,  tez mi to do niej pasuje 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, KlipT napisał:

No dobra, przyjmijmy, że opierając się o własne doświadczenia i przygody pokusi się o takie coś.  Co na drugiej stronie?

Grej mianuje ją prezesem i władcą jego firmy 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojechałyscie, ze słabo opisuje perfumy. Teraz wyszukuje nowych słówek typu: „majestatyczny zapach prostytutki”, zeby nas zagiac 😂

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Stoliknocny napisał:

postać Sochy chociaż ma własny styl, a Olfa zatrzymała się na kopiowaniu outfitów z korpo świata seriali typu Magda M. Ale tak,  tez mi to do niej pasuje 

Postać Sochy jest genialna i urocza, żeby nie było! Bardzo mi ta kreacja przypadła do gustu. 

Tylko kiedy przejrzałam filmiki i ig Olfy, to podobieństwo uderzające. Z ta różnica, że Olfa nie udaje i raczej nie wzbudza takiej sympatii i pozytywnych uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Fela z Kaniowa napisał:

mogłaby wyszukac sobie synonimy słowa "nietuzinkowy" .

A tak serio, najlepszym sposobem na wzbogacanie slownictwa, nauke stylu i swobody wypowiedzi jest czytanie ksiazek. Niestety Olfa jeszcze do tego nie doszła. 

 

Ona blog prowadzi, to ją mają czytać! 

Tak serio: piszemy tu o dziewczęciu, które wiedzę psychologiczną poszerza oglądając filmiki. Marketing już umie, stąd skupia się na rozwoju. Nie ma sensu łudzić się, że sięgnie do książek z powodu kilku słówek, które można wygooglować. 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To takie ambitne siedzieć przy komputerze, i poszerzać swoja wiedzę o nowe slówka 😂 tak samo ambitne, jak siedzenie na tym wątku 😅 my mamy z tego przynajmniej zabawe, a ona te swoja wiedze traktuje naprawde poważnie, i sie tym szczyci 🤷🏻‍♀️

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×