Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Tomek1522

Spisanie przez policję

Polecane posty

Mam pytanie szedłem z  5 chłopakami przez park chłopaki są kibicami i 2 miało kije i petardy reszta czysta ja z nimi też czysty. Na mieście była manifestacja lewicy. Zbieraliśmy ich transparenty i niszczylismy je. Policja capnela nas w parku. Pytałem za co nas zatrzymują nic nie usłyszałem kazali leżeć i się nie ruszać. Później spisali każdego z nas Ci co nic nie mieli przy sobie puścili w tym mnie. Zrobili nam zdjęcia i nic więcej nie powiedzieli przynajmniej ja nic konkretnego się nie dowiedziałem. Czy jest szansa gdzie mogę się dowiedzieć ew. Czy jest jakiś proces czy coś mi grozi? Może mi ktoś coś powiedzieć? Uprzedzam że mi się nikt nie przedstawił ani nie powiedział że mogę zgłosić zażalenie ani nic. Pytali się przez telefon o PESEL adres imiona rodziców czy mam przy sobie jakieś przedmioty i telefon gdzie kupiłem sprawdzali imei i mnie puścili. Ja się pytałem jakie mogę mieć konsekwencje czy coś mi grozi ale nic nie powiedzieli usłyszałem żeby jechać do domu i czekać. Na co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i dobrze wandale xd

jak teraz cos sie komus stanie, to pierwsi bedziecie kandydatami do zatrzymania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jacy wandale nie niszczylismy zabytków ani samochodów jedynie wasze banderowskie lewicowskie transparenty zachęcające do aborcji i eutanazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×