Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
beciiia89@o2.pl

Koniec zasilku z ZUS co dalej ?

Polecane posty

Witam
Może jest ktoś w stanie mi doradzić... urodziłam w listopadzie 2019, umowa w mojej pracy skończyła się w grudniu 2019r...ta więc do aktualnego miesiąca co miesiąc zasilek wyplacal mi ZUS. Niestety na chwilę obecną nie chce małego dawać do żłobka, a nie mam z kim go zostawiać...poza tym aktualna sytuacja w kraju związana z pandemia też nie pomaga....moje pytanie jest następujące....czy jest jakaś możliwość otrzymania jakichś pieniędzy od Państwa? Rejestracja jako bezrobotna? Bardzo proszę o podpowiedź.....
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosiniakowe w wysokości 1000 zł miesięcznie na dziecko, przysługuje osobom, które nie mają prawa do pobierania zasiłku macierzyńskiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa nie doczytałam, że ty w tamtym roku urodziłaś 😊 Więc zostają tylko jakieś zapomogi z mopsu jeżeli nie przekraczasz kryteria dochodowego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma specjalnego zasilku dla matek ktore nie chca pracowac tylko siedziec w domu z dzieckiem. Mozesz wystapic o pomoc do opieki spolecznej, ale oni tez beda chyba chcieli bys szukala pracy. Jakby istnialy takie zasilki celowe, to kobiety masowo by nie pracowaly skoro panstwo bedzie im placic za to, ze siedza w domu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez pol roku mozesz pobierac zasilek dla bezrobotnych jakies tam gorsze musisz do up sie zarejstrowac. Mozesz liczyc od panstwa na dofinansowanie do żłobka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
1 godzinę temu, beciiia89@o2.pl napisał:

następujące....czy jest jakaś możliwość otrzymania jakichś pieniędzy od Państwa? Rejestracja jako bezrobotna? Bardzo proszę o podpowiedź.....
Pozdrawiam

A dlaczego uważasz, że coś Ci się cokolwiek należy z moich podatków? Niby z jakiej racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zglos sie do urzedu pracy, dostaniesz zasilek dla bezrobotnych a w miedzyczasie bedziesz szukac nowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×