Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bennie1

We Wrocławiu jacyś kr’etyni pocięli na proteście gościowi twarz nożem.

Polecane posty

lewacka cenzura po raz drugi 🙄

Edytowano przez Puchacz Rolny

1 minutę temu, kraina_przegrywu napisał:

Oczywiście nie z tego powodu większość osób protestuje,  no ale...

Otóż właśnie z tego powodu kobiety wyszły na ulicę. Nie dorabiaj własnej ideologii. ☝

• Like 1

lewacka cenzura po raz trzeci 

Edytowano przez Puchacz Rolny

2 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

No cóż,  każda władza chce mieć swoich żołnierzy,  jak sądzę.  

A bandyci to bandyci,  bez względu na to jacy powinni być traktowani tak samo.

Też mi się nie podoba wyrok TK, bo sprawa nie oszukujmy się jest delikatna i wrażliwa,  są przypadki gdzie poród dostarcza matce i dziecku więcej cierpienia,  a dziecko i tak umiera w męczarniach, choćby z tego powodu jest nieaceptowalny.

Oczywiście nie z tego powodu większość osób protestuje,  no ale...

Jak to nie z tego? A niby z jakiego? Co ruszyło tych wszystkich, którzy do tej pory pier.dzieli w kanapy? Urodzenie dziecka z wadą letalną może zdarzyć się w każdej rodzinie.

No mi tam nie zalezy bo dzieci nie chce miec a jak co to sie rzuce z budynka a w ogole to moj kot jest dla mnie wazniejszy prawie umarla niedawno. Nie siusiala. Myslalam se rak ale przepuklina cierpiala bardzo operacje miala i juz z nia dobrze jej prawa sa wazniejsze od praw kobiet

35 minut temu, Onkosfera napisał:

Totalnie osmieszaja lewicowe postulaty

Lewicowe postulaty same się ośmieszają.

29 minut temu, Bimba napisał:

Możecie mi wytłumaczyć dlaczego napisanie sprayem hasła na murze  koscioła  nazywa się NAPADEM NA KOŚCIÓŁ.

Czy jak ktoś napisze hasło na murze mojego domu to jest to napad na mój dom?

Kościół to zabytek, twój dom nie. A spróbuj coś napisać na meczecie, to zobaczysz, co się stanie.

14 minut temu, Onkosfera napisał:

Też nie wiem czemu nikt się od nich nie odcina.

Dlatego, że ich popierają, a pewnie i opłacają.

17 minut temu, Onkosfera napisał:

Z perspektywy ingnorantki, posiadajacej wiedzę podstawową, chodzi mi oczywiscie o to, żeby po ostrym skręcie w prawo, nastąpił wreszcie skręt w lewo. 

Kiedy niby był skręt w prawo?

Skręt w lewo już mieliśmy, w 1945. Wystarczy już tej lewicy.

3 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

Fakt, że podwójne standardy ujawniają się jak na dłoni. Całkiem świeżo pamiętam kampanię przeciwko "mowie nienawiści" (m.in. po śmierci Pawła Adamowicza) i wykorzystywanie jej jako cep do masakrowania Marszu Niepodległości. Ale kiedy tłuszcza adresuje swoje "wyp.......ć" pod adresem rządu, to żadne mainstremowe merdia nie zauważają mowy nienawiści.

Aż by się chciało zacytować śp. Gustawa Holoubka: Nie wiem jak państwo, ale ja wyp.........m 😎

Edytowano przez Onkosfera

4 minuty temu, TenX napisał:

Otóż właśnie z tego powodu kobiety wyszły na ulicę. Nie dorabiaj własnej ideologii. ☝

Początkowo może i tak. Ale przecież postulaty organizatorek i przywódczyń strajku są jasne - żaden kompromis ich nie interesuje, chcą całkowitej legalizacji aborcji.

2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Lewicowe postulaty same się ośmieszają.

Dla Ciebie tak, bo masz prawicowe poglady. Dla mnie nie.

Kościół to zabytek, twój dom nie. A spróbuj coś napisać na meczecie, to zobaczysz, co się stanie.

Czy kościół zbudowany 10 lat temu również jest "zabytkiem???

3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Nie uzywaj slow, ktorych nie rozumiesz, bo sie osmieszasz.

7 minut temu, TenX napisał:

Początkowo może i tak. Ale przecież postulaty organizatorek i przywódczyń strajku są jasne - żaden kompromis ich nie interesuje, chcą całkowitej legalizacji aborcji.

I mają do tego prawo!!!

3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Kiedy niby był skręt w prawo?

Mam na myśli sprawy obyczajowe, nie gospodarcze. Obecnie rzadzacy to skrajna lewica gospodarcza, skrajna prawica obyczajowa.

Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Dla Ciebie tak, bo masz prawicowe poglady. Dla mnie nie.

Więc inaczej. Co konkretnie ci się podoba w lewicowych postulatach?

1 minutę temu, Bimba napisał:

Czy kościół zbudowany 10 lat temu również jest "zabytkiem???

Nie, ale jest miejscem kultu dla ludzi, którzy często popierają protestujących i zgadzają się z nimi.

1 minutę temu, Kulfon napisał:

Nie uzywaj slow, ktorych nie rozumiesz, bo sie osmieszasz.

Że niby komunizm to prawica? xD

I mają do tego prawo!!!

Kompromis był jedynym słusznym rozwiązaniem. Trzeba chronić prawa do życia, ale nie za wszelką cenę. Nigdy nie będę popierał aborcji z kaprysu.

3 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

Nie tyle kobiety co młodzież i organizacje lewicowe.  Głównie. 

A protesty są antykatolickie, antykoscielne, antyrządowe.Do tego obostrzenia. Ludziom,  którym się nudzi w domu wyszli na ulice. To jest sprawa głębsza niż jeden wyrok TK.

Ludzie, którym się nudzi? To ciekawe. Wszyscy moi znajomi, co poszli na protest, to osoby pracujące, matki i ojcowie jeszcze nie dorosłych dzieci. Zayebiscie im się nudzi, gdy tak zapier.dalaja od rana do wieczora, fakt😂

1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Mam na myśli sprawy obyczajowe, nie gospodarcze. Obecnie rzadzacy to skrajna lewica gospodarcza, skrajna prawica obyczajowa.

Nie przesadzalabym, ze PiS jest skrajna lewica gospodarcza. Jeszcze nie wprowadzili modelu centralnego planowania gospodarki ani oficjalnie nic nie znacjonalizowali, wrecz przeciwnie, korzystaja z kapitalizmu pelnymi garsciami obsadzajac znajomych w roznorakich spolkach. To, ze rzucili ludowi socjal zeby kupic sobie glosy nie czyni z nich od razu gospodarczych komunistow.

• Like 1

Fakt, że podwójne standardy ujawniają się jak na dłoni. Całkiem świeżo pamiętam kampanię przeciwko "mowie nienawiści" (m.in. po śmierci Pawła A...........icza) i wykorzystywanie jej jako cep do masakrowania Marszu Niepodległości. Ale kiedy tłuszcza adresuje swoje "wу.......alać" do legalnie wyłonionego rządu, to żadne mainstremowe merdia nie zauważają mowy nienawiści.

Aż by się chciało zacytować śp. Gustawa Holoubka: Nie wiem jak państwo, ale ja wу......alam 

• Like 2

1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:
3 minuty temu, Bimba napisał:

I mają do tego prawo!!!

Kompromis był jedynym słusznym rozwiązaniem. Trzeba chronić prawa do życia, ale nie za wszelką cenę. Nigdy nie będę popierał aborcji z kaprysu.

A ja będę popierać i nam do tego prawo.

Ty też masz prawo uważać jak uważasz A ja mam święte prawo się z tym nie zgadzać - rozumiesz?

I co to za " jedynie słusznej rozwiązanie" skoro można jechać za granicę i przeprowadzić aborcję bez najmniejszego problemu. 

Więc inaczej. Co konkretnie ci się podoba w lewicowych postulatach?

To co napisalam powyżej. Prawa kobiet przede wszystkim. Prawa ped.alow. Tolerancja. Takie drobiazgi.

Aborcja "z kaprysu" i tak będzie miala miejsce. Kto nie chce urodzić, zes.ra się ale nie urodzi. Udawanie, że ten proceder nie istnieje, to zwyczajna hipokryzja

No mi sie nudzi poszukuje zajecia a nie poszedlem boje sie ze kto potnie twarz albo zaraze sie krvo virusem ja nvm po co protestuja niech nie daja doopy albo zaloza inne panstwo po sprawie

Przed chwilą, Bimba napisał:

można jechać za granicę i przeprowadzić aborcję bez najmniejszego problemu. 

Kwestia sumienia.

Ty też masz prawo uważać jak uważasz A ja mam święte prawo się z tym nie zgadzać - rozumiesz?

Oczywiście.

Przed chwilą, kraina_przegrywu napisał:

Organizatorzy,  czyli organizacje lewicowe juz od dawna chcą aborcji na życzenie,  nieograniczonej prawnie, więc nie chodzi tylko o żadne wady płodu.  

Julki i Oskarki chcą się rypać bez odpowiedzialności,  Julki nie chcą,  by bachor im przeszkadzał im w jakże zwrotnej karierze w korpo czy na kasie w Biedrze.Moze uogolniam i nie każdego to dotyczy ale, wcale nie chodzi o żadne choroby płodu głównie.  

Dokładnie tak.

2 minuty temu, Onkosfera napisał:

To co napisalam powyżej. Prawa kobiet przede wszystkim. Prawa ped.alow. Tolerancja. Takie drobiazgi.

To nie są lewicowe postulaty, tylko postulaty każdego normalnego człowieka. Lewica doprowadza je do absurdu, bo dąży do tego, by kobiety i lgbt miały większe prawa niż mężczyźni i hetero; by każda krytyka kobiety, nawet słuszna, była seksizmem; by krytyka geja, nawet słuszna, była homofobią...

6 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Nigdy nie będę popierał aborcji z kaprysu.

Naprawdę uważasz że kobiety usuwają ciążę bo to taka fajna zabawa?

Kobiety w szczęśliwych związkach nie myślą o aborcji - wszystkie przypadki aborcji jakie znam w swoim otoczeniu były spowodowane podłym zachowaniem mężczyzn  a czasami wręcz przez nich wymuszane.

1 minutę temu, kraina_przegrywu napisał:

Organizatorzy,  czyli organizacje lewicowe juz od dawna chcą aborcji na życzenie,  nieograniczonej prawnie, więc nie chodzi tylko o żadne wady płodu.  

Julki i Oskarki chcą się rypać bez odpowiedzialności,  Julki nie chcą,  by bachor im przeszkadzał im w jakże zwrotnej karierze w korpo czy na kasie w Biedrze.Moze uogolniam i nie każdego to dotyczy ale, wcale nie chodzi o żadne choroby płodu głównie.  

Wiesz, nikt, kto się rypie, nie chce chodzić w martwej ciąży, mieć dziecka-rośliny, czy dziecka, które kipnie w męczarniach parę dni po porodzie. A każdego, kto się rypie moze to dotyczyć. Plodnej Julki, podstarzalej Karyny i jej Sebixa czy Janusza. Problem jest dość egalitarny, bo rypanie i rozmnażanie jest wpisane w ludzką naturę.

• Like 1
  • Thanks 1

To nie są lewicowe postulaty, tylko postulaty każdego normalnego człowieka. Lewica doprowadza je do absurdu, bo dąży do tego, by kobiety i lgbt miały większe prawa niż mężczyźni i hetero; by każda krytyka kobiety, nawet słuszna, była seksizmem; by krytyka geja, nawet słuszna, była homofobią...

Daj spokoj, o czym Ty w ogole piszesz? gdzie sie takich rzeczy naczytalas?

Przed chwilą, Bimba napisał:

Naprawdę uważasz że kobiety usuwają ciążę bo to taka fajna zabawa?

Niektóre tak. Mało to było feministek, które szczyciły się dokonaniem aborcji?

wszystkie przypadki aborcji jakie znam w swoim otoczeniu były spowodowane podłym zachowaniem mężczyzn  a czasami wręcz przez nich wymuszane.

Tak, oczywiście. Wszystko jest winą mężczyzn. Mężczyźni odpowiadają za całe zło tego świata, a kobiety to niewinne istoty, które nigdy niczego złego nie zrobiły xD

11 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Nie tyle kobiety co młodzież i organizacje lewicowe.  Głównie. 

A protesty są antykatolickie, antykoscielne, antyrządowe.Do tego obostrzenia. Ludziom,  którym się nudzi w domu wyszli na ulice. To jest sprawa głębsza niż jeden wyrok TK.

Ludziom się nie nudzi, tylko nie chcą, żeby KK z pomocą przychylnej mu władzy meblował im życie za pomocą aktów prawnych. Poza tym tu nie chodzi o żadną ochronę życia poczętego, bo KK ma te upośledzone dzieci po narodzeniu i ochrzczeniu w głębokim poważaniu. Tutaj chodzi o pokazanie i ugruntowanie władzy, jaką KK ma w tym kraju. Społeczeństwo się laicyzuje? To ich skrępujemy przepisami. Ludzie mają słuchać księdza i mu płacić - to podstawowe modus operandi tej instytucji. Nie wierzysz - patrz: unieważnienie poprzedniego małżeństwa kościelnego Pana Kurskiego Jacka 😄

• Like 1
  • Thanks 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się