Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bennie1

We Wrocławiu jacyś kr’etyni pocięli na proteście gościowi twarz nożem.

Polecane posty

3 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

Jedyne co to nie zgadzam się z tym, że gdy Kk zniknie nastanie na świecie wielki lewicowy raj i zniką wszystkie problemy tego świata, jak mam wrażenie wiele osób myśli. 😄

Wielki lewicowy raj widzieliśmy już wiele razy 🙂 i nigdy się nie sprawdził.

po co ci politycy pis maja prace jak by sie lepiej sprawdzili jak panowie do towarzystwa ?? ja nvm

U Mnie w Miescie przedwczoraj tez byl strajk kobiet....z tego co widzialam z okna...to gimbazy i ogolnie ludzie mlodzi...A jeszcze widzialam faceta Niepelnosprawnego na wozku (facet kolo 50tki) 

I Tylko slychac bylo : ... PIS, ... Bosaka itp itp. Od 18;00 do prawie 20:00

Podsumuje ; Widok straszny i zalosny...:-X

Ale Pewnie gdyby mego ojca w domu Nie bylo to Pewnie bym poszla sama ....a tak dla jaj i rozrywki :-) :-P

I pisze to jako Katoliczka i chyba zwolenniczka PIS-U. 

Z reszta JA juz sama Nie wiem kim Jestem i na co glosowac...

9 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Piszesz jakbym był fanem KK,  do których bynajmniej nie należę.Wszyscy wiemy ile narosło wokół tej instytucji patologii i problemów.  

Społeczeństwo oczywiście,  że będzie się "laicyzować" bo żyjemy w świecie gdzie dominującą ideologia jest ideologia lewicowa ( tzw. neomarksizm), a według tej ideologii katolicyzm musi być zniszczony.  Koniec, kropka.

Jedyne co to nie zgadzam się z tym, że gdy Kk zniknie nastanie na świecie wielki lewicowy raj i zniką wszystkie problemy tego świata, jak mam wrażenie wiele osób myśli. 😄

To nie jest kwestia żadnej ideologii. To kwestia tego, że ludzie coraz więcej wiedzą o świecie, i coraz bardziej widzą, że religia nie działa. Tyle w temacie. 

1 minutę temu, oinky napisał:

po co ci politycy pis maja prace jak by sie lepiej sprawdzili jak panowie do towarzystwa ?? ja nvm

Oink zrób mi śniadanie, bo mam wykład i nie mogę sprzed kompa uciec. 

1 minutę temu, KLAUN96 napisał:

U Mnie w Miescie przedwczoraj tez byl strajk kobiet....z tego co widzialam z okna...to gimbazy i ogolnie ludzie mlodzi...A jeszcze widzialam faceta Niepelnosprawnego na wozku (facet kolo 50tki) 

I Tylko slychac bylo : ... PIS, ... Bosaka itp itp. Od 18;00 do prawie 20:00

Podsumuje ; Widok straszny i zalosny...:-X

Ale Pewnie gdyby mego ojca w domu Nie bylo to Pewnie bym poszla sama ....a tak dla jaj i rozrywki 🙂😛

I pisze to jako Katoliczka i chyba zwolenniczka PIS-U. 

Z reszta JA juz sama Nie wiem kim Jestem i na co glosowac...

W sumie dobrze, że tylu młodych wychodzi. Załatwiamy sprawy humorem w większości, co nie znaczy, że nie chcemy dobrze. To nasza przyszłość, a nie starych pryków.

1 minutę temu, Doktor Siurek napisał:

religia nie działa

To akurat prawda. Dotyczy to każdej religii, nie tylko katolicyzmu. Ale lewica dąży do zniszczenia tylko katolicyzmu, islam już jest super...

5 minut temu, Bennie1 napisał:

Oink zrób mi śniadanie, bo mam wykład i nie mogę sprzed kompa uciec. 

🥞smaczniutkie pankejki z dzemem

• Like 1

4 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

To akurat prawda. Dotyczy to każdej religii, nie tylko katolicyzmu. Ale lewica dąży do zniszczenia tylko katolicyzmu, islam już jest super...

Kto Ci pier’doli, że islam jest super? Teraz Polska staje się jak kraj islamski. Wczoraj w TVP kazali kobietom wieszać kamienie na szyje żeby pokutowały możliwość odzywania się. 

Edytowano przez Bennie1

1 minutę temu, oinky napisał:

🥞smaczniutkie pankejki z dzemem

Dziękuję, pyszne. 😌

Ben- Co do wychodzenia i takich tlumow...Wiecej zarazonych bedzie :/ 

Humor to obraza Kaczynskiego i Bosaka? Nie sadze.. Kazdemu nalezy sie Szacunek. 

Niby jestem zwolenniczka PIS ale w niektorych rzeczach blizej Mi do Biedronia itp.

Moj ojcem Jest za Pis i ja mam na Pis glosowac. A matka ma PO.

Nie jestem na topie z Polityka i duzo tym sie Nie Interesuje. 

1 minutę temu, Bennie1 napisał:

Kto Ci pier’doli, że islam jest super?

Dla lewicy jest. Nie widziałem, by ktokolwiek ze środowisk lewicowych krytykował islam czy muzułmanów.

5 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Daj spokoj z ta lewica, kto ci takich glupot nagadal? Ludzie protestuja, bo chca swoich praw, nie podpisuj pod to marksizmu i innych glupot powatarzanych bezmyslnie jak propaganda z portalu dla narodowcow.

29 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Akurat znam dwie rodziny, które opiekują się dzieckiem-rośliną, tylko że oba przypadki są spowodowane dziecięcym porażeniem mózgowym, które nastąpiło już po porodzie - w czasie ciąży nie było żadnych przesłanek, żeby spodziewać się takiej sytuacji. 

Czy w takich przypadkach nie należałoby dokonać eutanazji ("spóźnionej" aborcji) dzieci-roślin? dlaczego ich matki mają mieć prawo wyboru mniejsze niż te kobiety, u których dało się taką sytuację zdiagnozować jeszcze przed porodem?

Sytuacja jest tylko podobna i to służba zdrowia powinna ponieść tego konsekwencje. Czasami to porażenie, albo inne nieprawidłowości (związane z lekceważeniem stanu rodzącej przez lekarza czy położne, podanie np. leku, który może powodować bezdechy u noworodka) pojawiają się w dość długim odstępie czasowym i szpital wypiera się wszystkiego.

1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Dla lewicy jest. Nie widziałem, by ktokolwiek ze środowisk lewicowych krytykował islam czy muzułmanów.

To mało ludzi znasz, a na pewno nie zdarzyło Ci się wpakować w dobrą dyskusję. 

4 minuty temu, KLAUN96 napisał:

Ben- Co do wychodzenia i takich tlumow...Wiecej zarazonych bedzie 😕

Humor to obraza Kaczynskiego i Bosaka? Nie sadze.. Kazdemu nalezy sie Szacunek. 

Niby jestem zwolenniczka PIS ale w niektorych rzeczach blizej Mi do Biedronia itp.

Moj ojcem Jest za Pis i ja mam na Pis glosowac. A matka ma PO.

Nie jestem na topie z Polityka i duzo tym sie Nie Interesuje. 

Nikt Ci nie każe za nikim głosować. Masz swój własny mózg i ojciec ma go’wno do powiedzenia w tym temacie. Oni sami siebie obrażają i są osobami publicznymi. Jak dostaną po du’pie nawet żałosnym hasełkiem od takich tłumów to może cokolwiek im się we łbach poprzestawia.

1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Tak, ale są tylko narzędziem.

Sam jestes narzedziem, a dokladnie mlotkiem.

Przed chwilą, Kulfon napisał:

Protesty zostały wywołane celowo, by zdestabilizować kraj. Młotkiem to trzeba być, żeby tego nie widzieć.

• Like 1

Ben- Jak to Nie? Ojciec Mi kaze na PIS glosowac...a zaglosowalam na Biedrońia tak Naprawde. Oszukałam ojca no Trudno :/ 

Nie sadze...

Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

Protesty zostały wywołane celowo, by zdestabilizować kraj. Młotkiem to trzeba być, żeby tego nie widzieć.

Ja tam widzę dziwne połączenie i PiS-owi chyba nie udało się osiągnąć tego co planowali. Najlepiej siedzieć cicho i patrzeć jak się wszystko rozpier’dala elegancko.

1 minutę temu, Kulfon napisał:

Niestety mogą być tylko narzędziami.

Rząd nie radzi sobie z pandemią, nie wiedzą co zrobić.
Ktoś wpada na pomysł, że uderzą znów w aborcję, co pchnie ludzi na ulicę i później winą za pandemię obarczymy ich. 
Elektorat to oczywiście łyknie i poparcie nam nie spadnie.

Genialny w swej prostocie plan. 

Przed chwilą, KLAUN96 napisał:

Ben- Jak to Nie? Ojciec Mi kaze na PIS glosowac...a zaglosowalam na Biedrońia tak Naprawde. Oszukałam ojca no Trudno 😕

Nie sadze...

Jesteś dorosła to co on może Ci kazać? XD 

Gdzie są Ci od poprawności politycznej? Raz można mówić co się chce, a jak się przeklnie to wielkie oburzenie. To tylko słowa, nawet nie czyny. 

Kulfon- Nie obrazaj Obrazu :-(

Kulfon Kulfon co z Ciebie Wyrośnie...:-) :-P

1 minutę temu, Bennie1 napisał:

Ja tam widzę dziwne połączenie i PiS-owi chyba nie udało się osiągnąć tego co planowali. Najlepiej siedzieć cicho i patrzeć jak się wszystko rozpier’dala elegancko.

A ja właśnie myślę, że osiągnęli dokładnie to co planowali. Myślisz, że nie spodziewali się tego, że ludzie wyjdą na ulicę? przecież to było oczywiste, każdy gimnazjalista to wiedział. 

1 minutę temu, Looper napisał:

Ktoś wpada na pomysł, że uderzą znów w aborcję, co pchnie ludzi na ulicę i później winą za pandemię obarczymy ich. 

Tak prosty, że aż głupi. To mógł każdy wywnioskować sam i z tego co wiem ludzie na protestach są tego świadomi. 

Przed chwilą, Bennie1 napisał:

Tak prosty, że aż głupi. To mógł każdy wywnioskować sam i z tego co wiem ludzie na protestach są tego świadomi. 

A co zmieni ich świadomość? Przecież elektorat pis uwierzy telewizji i nadal poparcie będzie wysokie. 

1 minutę temu, Looper napisał:

Alternatywna teoria: za wywołaniem całej awantury stoi ktoś, kto chciałby pozbyć się Jarosława polskęzbawa i przejąć jego wpływy. Chorobliwie podejrzliwa wyobraźnia podpowiada mi, że tym kimś może być pan Ziobro...

Przed chwilą, Puchacz Rolny napisał:

Alternatywna teoria: za wywołaniem całej awantury stoi ktoś, kto chciałby pozbyć się Jarosława polskęzbawa i przejąć jego wpływy. Chorobliwie podejrzliwa wyobraźnia podpowiada mi, że tym kimś może być pan Ziobro...

Gdyby to była prawda, to byłoby cudownie 🙂 jednak po ostatnim wystąpieniu jarka wątpię by tego nie wiedział. 

• Confused 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się