Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bennie1

We Wrocławiu jacyś kr’etyni pocięli na proteście gościowi twarz nożem.

Polecane posty

1 minutę temu, Looper napisał:

A co zmieni ich świadomość? Przecież elektorat pis uwierzy telewizji i nadal poparcie będzie wysokie. 

Z takim podejściem to dawno by już Polski nie było.

Ben- W sumie fakt xd

W sumie fakt... Wybacz ale zbytnio Nie Interesuje sie Polityka i tak szczerze to Nie wiadomo kogo wybierac...A ze moj ojciec non stop PIS wychwala i non stop o tym slyszeto juz inna bajka...

2 minuty temu, Bennie1 napisał:

Nie mówię, że protest jest nie słuszny tylko, że myślę iż mógłbyć wywołany celowo, bo to że ludzie wyjdą na ulicę było do przewidzenia.

Druga sprawa, że forma protestu mi się nie podoba jak tez już pisałem. 

Edytowano przez Looper

1 minutę temu, kraina_przegrywu napisał:

Jakbyś przeczytała parę wywiadów z co niektórymi feministkami, to mogłabyś odnieść inne wrażenie. 

Oczywiście że zdecydowana większość kobiet nie chce przerywania ciąży dla sportu, o ile mi wiadomo to aborcja jest bardzo przykra i nieprzyjemną rzeczą ślą kobiety więc mi nie sugeruj że ja tak twierdzę.  Gdzie ja tak napisałem??? 

Przeciętna Julka i Oskarek to chcą się teraz bawić, samorealizować, robić "karierę" i nie ponosić konsekwencji swoich czynów, a dziecko,  także zdrowe im w tym będzie po prostu przeszkadzać.  Nie wiem gdzie ty Widzisz jakieś szlachetne pobudki,  jeśli tak to naiwna jesteś i tyle. 

Co Ty masz za obsesję tych Julek i Oskarków? 🙂

5 minut temu, Bennie1 napisał:

Ponad to, to samo działo się z nauczycielami. Na początku ludzie ich popierali, potem zagrywki polityczne sprawiły, że ludzie zwrócili się przeciwko nim. Teraz będzie dokładnie tak samo. Zaraz będziemy mieli 30 tysięcy zakażonych zamkną nas w domach. Ludzie się przestraszą i zwalą wszystko na kobiety, każdy będzie na ten protest psioczył. Powtarzamy, schemat po raz setny i nadal gramy tak jak oni chcą. 

Jeszcze tylko jedno! Żeby taki protest coś dał, to musiałby uderzyć w coś co ich zaboli. Stare pryki siedzą sobie przy koniaczku i oglądają jak ludzie sobie krzyczą. Przecież to na nich nie wpływa w żadnym stopniu.

Protest tego typu w stanach miały znaczenie. Dlaczego? Dlatego, że amerykanie od zawsze przejmują się opinią świata. Tym jak są postrzegani na arenie międzynarodowej.

Naszego rządku arena międzynarodowa nie obchodzi. Unia Europejska to dla nich wróg, który ogranicza ich chore ambicje. Watykan tez staje się ich wrogiem, bo Franciszek poparł związki partnerskie. 

Ogólnie myślę, że oni mają głęboko w 4 literach ten strajk, bo ich to nie dotyka. 

Edytowano przez Looper
  • Thanks 1

10 minut temu, Puchacz Rolny napisał:

Dziś rano w Nicei

Nie widzę tu krytyki ze strony lewicy.

A przypominam, że media nigdy nie pisały, że sprawcą jest muzułmanin, tylko np. "Francuz azjatyckiego pochodzenia". A jak w Berlinie ciężarówka na polskich rejestracjach wjechała w jarmark, to media prześcigały się w pisaniu i podkreślaniu, że to Polak jest sprawcą... oczywiście potem okazało się, że nie.

Edytowano przez taki obraz wasz

3 minuty temu, Looper napisał:

Jeszcze tylko jedno! Żeby taki protest coś dał, to musiałby uderzyć w coś co ich zaboli. Stare pryki siedzą sobie przy koniaczku i oglądają jak ludzie sobie krzyczą. Przecież to na nich nie wpływa w żadnym stopniu.

Prosty tego typu w stanach miały znaczenie. Dlaczego? Dlatego, że amerykanie od zawsze przejmują się opinią świata. Tym jak są postrzegani na arenie międzynarodowej.

Naszego rządku arena międzynarodowa nie obchodzi. Unia Europejska to dla nich wróg, który ogranicza ich chore ambicje. Watykan tez staje się ich wrogiem, bo Franciszek poparł związki partnerskie. 

Ogólnie myślę, że oni mają głęboko w 4 literach ten strajk, bo ich to nie dotyka. 

Co mogłoby ich zaboleć? Masz jakiś pomysł?

Przed chwilą, pari napisał:

Paraliż gospodarki. Skoro strajkowali przedsiębiorcy. To przecież oni zatrudniają ludzi. Nie pracujemy dopóki rząd się nie zmieni. Wycofanie się z Polsk zagranicznych inwestorów. Gdybyśmy skierowali się tez bardziej w stronę Kingi dudy to moze PAD postawiłby się kaczce, w celu obrony własnej rodziny (chyba ma choć na tyle przyzwoitości by bronić bliskich).

Ja nie jestem ekspertem w tych dziedzinach ale wśród prostujących na pewno są ludzie bardziej ogarnięci ode mnei w temacie.

12 minut temu, pari napisał:

Ciężki covid i zgony kogoś z partyjnej wierchuszki

3 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

To jest kwestia ideologii,  która ma za cel zniszczenie katolicyzm  od samego swego poczatku.i nie chodzi bynajmniej o to czy ludzie będą wierzyć w faceta chłodzącego po wodzie,  chodzi o to jakie wartości będą wyznawać, a właściwie czy będą mieć odpowiednią moralność.  Jak się ten kaganiec zniszczy to oczywiście uwolni się człowieka w pewnym sensie,  ale też będzie można kimś takim dowolnie sterować jak się chce. Każdy kij ma dwa końce. 

Lud

No akurat KK to się średnio nadaje jako strażnik moralności. 

Poza tym jak nie ma przy Tobie księdza to nie wiesz, że źle robisz? 

Edytowano przez Doktor Siurek
  • Thanks 1

To jest kwestia ideologii,  która ma za cel zniszczenie katolicyzm  od samego swego poczatku.i nie chodzi bynajmniej o to czy ludzie będą wierzyć w faceta chłodzącego po wodzie,  chodzi o to jakie wartości będą wyznawać, a właściwie czy będą mieć odpowiednią moralność.  Jak się ten kaganiec zniszczy to oczywiście uwolni się człowieka w pewnym sensie,  ale też będzie można kimś takim dowolnie sterować jak się chce. Każdy kij ma dwa końce. 

Lud

Ale teraz dowolnie struje się człowiekiem wierzącym. Przecież to jest dokładnie to samo tylko kto inny za sznurki pociąga. 

Jeśli nawet religia chrześcijańska zostałaby zniszczona co się nie stanie i nikt nie ma tego na celu. Ale załóżmy, że tak właśnie by było, to co w tym złego? Historia i czasy współczesne pokazują, że ta religia to nic dobrego. 

Edytowano przez Looper

51 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Jakbyś przeczytała parę wywiadów z co niektórymi feministkami, to mogłabyś odnieść inne wrażenie. 

Oczywiście że zdecydowana większość kobiet nie chce przerywania ciąży dla sportu, o ile mi wiadomo to aborcja jest bardzo przykra i nieprzyjemną rzeczą ślą kobiety więc mi nie sugeruj że ja tak twierdzę.  Gdzie ja tak napisałem??? 

Przeciętna Julka i Oskarek to chcą się teraz bawić, samorealizować, robić "karierę" i nie ponosić konsekwencji swoich czynów, a dziecko,  także zdrowe im w tym będzie po prostu przeszkadzać.  Nie wiem gdzie ty Widzisz jakieś szlachetne pobudki,  jeśli tak to naiwna jesteś i tyle. 

a co cię to obchodzi zrób sobie julke i oskarka i sobie ich wychowuj jak chcesz zamiast rozkminiac co chca inni. NIKT nie zabrania katolikom rodzenia chorych dzieci, czy rozmnazania sie dla plusów czy zeby katolikow bylo wiecej bo nadchodzi jakies mityczne starcie z islamem 😄 zyj po swojemu i daj zyc innym jak chca. to katolicka mniejszosc chce narzucic wiekszosci swoje zasady, rozpisac referendum jak wiekszosc bedzie chciala sie samorealizowac to ich wybor. 

43 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

Tez myślę,  że Kaczyński specjalnie sprowokował lewaków, by potem zwalić na nich winę za wzrost zakażeń.  

dokładnie odwraca uwagę, dzisiaj w tubie propagandowej od rana "atak islamskiego faszyzmu we francji" i prosty lud łyka to co mu podadzą, gdyby nie było tych wydarzeń to by trzeba gadać o 20k chorych i 300 zmarłych i pisowski dureń by się mógł niechcący zastanowić czy to nie wina rządzących a tak to cieszy sie ze dobry rzad rzekomo nie wpuscil islamistów 😄

11 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Ludzie mają większy dostęp do informacji,  to fakt ale jeśli chodzi o większą wiedzę i inteligencję to śmiem wątpić. Głupi gruby Amerykanin to nie stereotyp.  I w Polsce ten sam proces,  tylko z opóźnieniem.  Jak człowiek ma wszystko podane na tacy i żyje w sztucznym świecie to wcale nie staje się mądrzejszy,  wręcz przeciwnie. 

Piszesz tak, jakby bez tej religii ludzie nagle zaczęliby latać nago i rwać sobie włosy z głowy. A prawda jest taka, że spora część społeczeństwa zagląda do kościoła tylko jak są chrzciny, komunia, bieżmowanie, ślub, pogrzeb, świecenie koszyczków na Wielkanoc, a cała ideologię traktuje z przymrużeniem oka, jak bajki na dobranoc 😉

Ludzie mają większy dostęp do informacji,  to fakt ale jeśli chodzi o większą wiedzę i inteligencję to śmiem wątpić. Głupi gruby Amerykanin to nie stereotyp.  I w Polsce ten sam proces,  tylko z opóźnieniem.  Jak człowiek ma wszystko podane na tacy i żyje w sztucznym świecie to wcale nie staje się mądrzejszy,  wręcz przeciwnie. 

smiesz wątpić bo głupich jest coraz więcej bo głupi np. nie wie co to antykoncepcja albo wierzy w jakies legendy opowiadane przez czarnoksiężników w kościołach i jej nie stosuje to siła rzeczy z roku na rok jest ich coraz więcej 😄 społeczenstwo coraz bardziej durnieje a im wiekszy w nim odsetek wierzących nieważne w co tym zwykle społeczeństwo durniejsze. 
największy sukces odnoszą państwa świeckie, nawet jeśli mają znaczny odsetek wiernych ale potrafią oddzielić państwo od wiary to nie przypadek. największa dzicz jest w panstwach gdzie prawo jest oparte na zasadach jakiejś wiary. 

4 minuty temu, ***** *** napisał:

smiesz wątpić bo głupich jest coraz więcej bo głupi np. nie wie co to antykoncepcja albo wierzy w jakies legendy opowiadane przez czarnoksiężników w kościołach i jej nie stosuje to siła rzeczy z roku na rok jest ich coraz więcej 😄 społeczenstwo coraz bardziej durnieje a im wiekszy w nim odsetek wierzących nieważne w co tym zwykle społeczeństwo durniejsze. 
największy sukces odnoszą państwa świeckie, nawet jeśli mają znaczny odsetek wiernych ale potrafią oddzielić państwo od wiary to nie przypadek. największa dzicz jest w panstwach gdzie prawo jest oparte na zasadach jakiejś wiary. 

Prawda, zinstytucjonalizowane wyznania lubią ciemne społeczeństwa, bo łatwo się nimi rządzi z drugiego fotela i wyciska kasę jak z cytryny 😉

1 godzinę temu, Looper napisał:

Nie mówię, że protest jest nie słuszny tylko, że myślę iż mógłbyć wywołany celowo, bo to że ludzie wyjdą na ulicę było do przewidzenia.

Ten rzad nie jest az tak glupi. Nigdy nie da sie przewidziec skali takich protestow. Poza tym spada im poparcie. Dla nich aborcja to byla karta przetargowa, bo niedawno im sie prawie partia rozleciala i musieli czyms przekupic Ziobro. Mysleli, ze zrobia to po cichu, ale sie nie udalo, bo to bylo zrobione szybko, na kolanie i zle trafili w emocje narodu, ktory jest juz zmeczony restrykcjami.

21 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Katolicyzm juz w XVI wieku zostal wykopany z polowy Europy i jakos nie zauwazylam upadku cywilizacji. Wartosci moralne nie sa specyficzne dla jednej religii, ale dla ludzkosci ogolnie, bez Kosciola tez bysmy nie kradli i nie zabijali, bo przede wszystkim prawo na to nie pozwala.

jakby nie był zmęczony restrykcjami nie bał się wirusa to dopiero by się działo, pisiory by z sejmu nie wyszły jakby nowej konstytucji nie przygotowali i tak im się przez pandemię udaje bo połowa ludzi do protestów nie dołącza w obawie o swoje zdrowie. 

Mylisz opisywanie faktów z wydawaniem opinii na czyjś temat.  

Ja nikomu nie każe rodzic chorych dzieci i nie wciskaj mi czegoś czego nie napisałem. 

I dorośnij Juleczko / Oskarku bo postulatami takimi jak jeb... kogokolwiek nic nie zdziałasz. 

ale ja nic nie działam a nick mam zanim o gwiazdkach usłyszała kafeteria. jestem po prostu przeciwny narzucaniu ludziom swoich zasad czy pogladów i mam alergię na głupotę. 

kursy akcji lecą więc będą zamykali gospodarkę za kwadrans przynajmniej częsciowo,co spowoduje jeszcze większą falę protestów i więcej chorych, pisiorki nie wiedzą co się dzieje i włączyła się panika.

jeszcze tydzień i rząd ogłosi że jedyna nadzieja w bogu i tylko on uchroni przed wirusem trzeba się modlić 😄

jutro wszystko jeb.... 3 listopada na chwilę się podniesie jak wygra biden a od 11.11 będzie równia pochyła w dół, prognozuję że pis nie doczeka nowego roku rządząc i to będzie jedyna dobra wiadomośc od marca. 

Zabijanie ludzi w imię islamskiego fanatyzmu takie zabawne? Powiesz to w twarz rodzinom ofiar? Telewizja ma się nie zajmować,  tym że nauczycielowi, który bronił wolności słowa uczeń obciął głowę? 

zabawny pasek, śmiem twierdzić że mamy większ eproblemy niż atak jakiegoś wariat a w paryżu. 

tak ma się tym nie zajmować bardziej mnie interesuje dlaczego ten kibol który wczoraj popchnął kobietę na krawężnik chodzi po ulicy niż dlaczego psychol z czeczeni zabił kogoś w paryżu tydzień czy dwa temu zwłaszcza że on po wrocławiu nie chodzi a ...e z młodziezy wszechpolskiej tak i to oni stanowią niebezpieczeństwo nie czeczeni z paryża bo wbrew temu co mówią w telewizornii oni wcale tu nie chcą hordami przybywać żeby podbijać ten kraj w imię wiary. 

Edytowano przez ***** ***

2 godziny temu, Bennie1 napisał:

W sumie dobrze, że tylu młodych wychodzi. Załatwiamy sprawy humorem w większości, co nie znaczy, że nie chcemy dobrze. To nasza przyszłość, a nie starych pryków.

Tak, to jest Wasz czas. Nie musicie zyc w katolibanie. Jestem z Was dumna ❤️ 

I nastepnym razem idzcie na wybory, bo znowu dziadkowie za Was zdecyduja.

7 minut temu, ***** *** napisał:

jutro wszystko jeb.... 3 listopada na chwilę się podniesie jak wygra biden a od 11.11 będzie równia pochyła w dół, prognozuję że pis nie doczeka nowego roku rządząc i to będzie jedyna dobra wiadomośc od marca. 

Ja się obawiam, że z obsesją władzy Jarosława K. może nas czekać próba zamachu stanu. Niby nierealne, ale prawdopodobne. I wtedy następnych wyborów nie będzie, a nasz kochany Ajatollah Kaczeini może i sto lat żyć, chociażby na złość wszystkim 😉

no a ten pseudopremier znowu pier..... jak super działa i jaki fajny szpital zorganizował na stadionie, no komedia pomieszana z tragedią. po ulicach łażą miliony ludzi bo dziadzia miał kaprys żeby pozarządzać kryzysem w telewizji pierd.... o jakimiś wariacie z paryża i że jest super bo u nas nie ma rzekomo wairatów mimo że tylko wczoraj dziesiątki ich łaziły i broniły wiary 😄 a na konferencji premiera reklama stadionu jakby jutro miały się na nim odbyć mistrzostwa świata w piłce. 

te pisiory to są tak poj.... że już inwektyw brakuje żeby to opisać. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się