Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Bennie1

We Wrocławiu jacyś kr’etyni pocięli na proteście gościowi twarz nożem.

Polecane posty

W Łodzi też się zaczęli zbierać. Podobno atakują również kobiety. Nie chodźcie w pojedynkę i uważajcie na siebie jeśli uczestniczycie w protestach. 

• Like 1

Ja czytałam, że policja się znęcała nad jakimś chłopakiem, który protestował tylko dlatego, że był homoseksualnej orientacji. Ponoć strasznie go pobili na komendzie.

Straszne rzeczy się dzieją. Ja jestem tym wszystkim przerażona.

• Thanks 1

Może w końcu gwint się przekręci... Ja marzę o tym, żeby w Polsce stało się to co w Hiszpanii po Franco, albo w Irlandii dwa lata temu. Czekam na to z utęsknieniem

• Like 2
  • Confused 1

5 minut temu, Mizo napisał:

Ja czytałam, że policja się znęcała nad jakimś chłopakiem, który protestował tylko dlatego, że był homoseksualnej orientacji. Ponoć strasznie go pobili na komendzie.

Straszne rzeczy się dzieją. Ja jestem tym wszystkim przerażona.

Szkoda słów, akurat u mnie w mieście policja zachowuje się wzorowo ale nie brak popaprańców także wśród nich. 

• Confused 1

13 minut temu, Onkosfera napisał:

Może w końcu gwint się przekręci... Ja marzę o tym, żeby w Polsce stało się to co w Hiszpanii po Franco, albo w Irlandii dwa lata temu. Czekam na to z utęsknieniem

Bo pewnie tak będzie, stanie się to, co w Irlandii. Moim zdaniem nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Ta decyzja TK to taka "wisienka na torcie", która tylko odpaliła konflikt wiszący nad krajem od lat 🙂

9 minut temu, Bennie1 napisał:

Szkoda słów, akurat u mnie w mieście policja zachowuje się wzorowo ale nie brak popaprańców także wśród nich. 

U mnie wczoraj był strajk i też obeszło się bez większych incydentów. Jedynie jakieś starsze kobiety z okien czasem przeklinały i pokazywały obsceniczne gesty, no ale tego się można było spodziewać...

Niektórym wystarczy dać okoliczności. Tłum wyłącza rozum, a włącza impulsywność i poprdolenie. 

• Thanks 1

1 minutę temu, Electra napisał:

Niektórym wystarczy dać okoliczności. Tłum wyłącza rozum, a włącza impulsywność i poprdolenie. 

To jakieś patusy się gromadzą i co lepsze, nie z przypadku. Ostatnio wracałem sam po 20stej i uświadomiłem sobie jakie to było nieodpowiedzialne. 🤔

• Thanks 1

1 minutę temu, patol 911 napisał:

tak a od kiedy peedałku ty jesteś kobietą?  z tego co wiem to są prostesty przeciwko zakazie aborcjii a nie kurrwa marsz peedałów 

Mam matkę, babcie, koleżanki i siostry. Marsze są przeciwko wszystkiemu co odpier’dala PiS i idą tam wszyscy. Decyzja TK na temat aborcji była zapalnikiem. Nie wiem Przemku kiedy ostatnio z pieczary wyszedłeś ale już długo dobrze u nas nie było.

• Like 1

2 minuty temu, Bennie1 napisał:

patusy

Ogladalam relację z protestu w mojej miejscowości. Poziom żenujący, ale nie jestem zaskoczona.

Najlepsi są kibole broniący kościołów i wartości religijnych... 😂 Zrobi taki patol dzieciaka Karynie, unika odpowiedzialności, płacenia alimentów, napi.erdala innych nie tylko kibiców przeciwnej drużyny, rabuje sklepy, handluje narkotykami czasem potnie kogoś maczetą i on w imię Boga i wartości broni kościoła... 😂😂

Edytowano przez TenX
  • Thanks 2
  • Haha 2
  • Confused 1

2 minuty temu, TenX napisał:

Najlepsi są kibole broniący kościołów i wartości religijnych... 😂 Zrobi taki patol dzieciaka Karynie, unika odpowiedzialności, płacenia alimentów, napi.erdala innych nie tylko kibiców przeciwnej drużyny, rabuje sklepy, handluje narkotykami czasem potnie kogoś maczetą i on w imię Boga i wartości broni kościoła... 😂😂

oczywiście, nic dziwnego ,

większość ludzi wierzących - i to niezależnie jakiej religii- to straszliwi hipokryci

• Like 1
  • Confused 1

3 minuty temu, TenX napisał:

Akurat łódzkie ŁKS jest z nami, a tu cytat.

ŁKS Łódź: ‚Walczymy z rządem, a nie z Bogiem, to Kaczyński jest wspólnym wrogiem’. 😂

W Gdyni było to samo, jakiś stary dziad zaatakował chłopaka wracającego z protestu, na szczęście sprawca już grzeje koję w areszcie

• Thanks 1
  • Sad 1

2 minuty temu, TenX napisał:

Najlepsi są kibole broniący kościołów i wartości religijnych... 😂 Zrobi taki patol dzieciaka Karynie, unika odpowiedzialności, płacenia alimentów, napi.erdala innych nie tylko kibiców przeciwnej drużyny, rabuje sklepy, handluje narkotykami czasem potnie kogoś maczetą i on w imię Boga i wartości broni kościoła..

Założę się że przynajmniej połowa z tych kiboli "broniących kościoła" ma dzieci z konkubinatu, nie płaci alimentów i w związkach bili partnerki.

• Like 1

U mnie w mieście jest grupka lewackich (naprawdę!😏) zadymiarzy, którzy latają na wszystkie ruc.hawki i robią gnój i siarę. Totalnie osmieszaja lewicowe postulaty i robią koło pióra tym wszystkim sensownym protestom

1 minutę temu, Onkosfera napisał:

U mnie w mieście jest grupka lewackich (naprawdę!😏) zadymiarzy, którzy latają na wszystkie ruc.hawki i robią gnój i siarę. Totalnie osmieszaja lewicowe postulaty i robią koło pióra tym wszystkim sensownym protestom

Poznańskie lewaki nie mają kultury 😕

Przed chwilą, kraina_przegrywu napisał:

Wy za to protestujecie przeciwko zakazowi aborcji wydanym przez polityków atakując ludzi w kościołach przy pomocy pałek teleskopowych i noży. 

To była mała grupa poje’bów, większość tego nie robi i potępia. 

Z tego co czytałam to większość kiboli popiera strajk kobiet. To narodowcy odpowiedzieli na wezwanie Kaczyńskiego. On powinien za to odpowiedzieć.

• Like 1

Przed chwilą, Bennie1 napisał:

Poznańskie lewaki nie mają kultury 😕

Ano nie mają. Sama na wlasne oczy widzialam, mialam też z nimi styczność w sądzie i przy okazji rzekomej obrony praw lokatorów.

Możecie mi wytłumaczyć dlaczego napisanie sprayem hasła na murze  koscioła  nazywa się NAPADEM NA KOŚCIÓŁ.

Czy jak ktoś napisze hasło na murze mojego domu to jest to napad na mój dom?

4 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

To jest właśnie prawdziwe oblicze lewicy - terror i przemoc systemowa. Ci anarchiści to produkt celowo wytworzony, a nie efekt uboczny. 

Przez kogo wytworzony?

Jak dla mnie, to są szmaciarze, którym się nie chce od lat pracować, zrobili sobie ze swojej anarchii i "lewicowosci" sposób na życie, cpanie, balowanie, a przy okazji jakie pieniądze wyszarpią. Według mnie to produkt samorodny, nowoczesny agresywny menel, wrzód na du.pie społeczeństwa, który na nieszczęście podczepil się pod lewicowe postulaty. Gow.no tam bronią nie praw kobiet, w tej grupce jest taka sama maczopatriarchalna kultura jak wśród katotalibow. I prawo pięści.

Edytowano przez Onkosfera
  • Like 1

Przed chwilą, Bimba napisał:

Możecie mi wytłumaczyć dlaczego napisanie sprayem hasła na murze  koscioła  nazywa się NAPADEM NA KOŚCIÓŁ.

Czy jak ktoś napisze hasło na murze mojego domu to jest to napad na mój dom?

Kościół sam sobie zapracowal. Sojusz oltarza z tronem zawsze kończy się upadkiem ołtarza.

• Like 1

2 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

Zgadzam się.  Większość to młode płodne Julki i ich kukoldy Oskarki. Do tego różne lewicowe grupy,  które raczej tylko dużo krzyczą. Aczkolwiek nie widziałem potępienia ataków przemocy ani odcięcia się przez organizatorów.  Aczkolwiek jak jeden uczestnik MN odpali racę czy ktoś na marszu przedsiębiorców nie przyjdzie w masce to jest wielki rabat łże mediów.  Denerwują mnie te podwójne standardy. 

Mieszasz swoje prywatne obsesje z tym co się dzieje naprawdę. Plodne Julki? Oskarki? Weź zluzuj rajtuzy mireczku.

8 minut temu, Onkosfera napisał:

Sojusz oltarza z tronem zawsze kończy się upadkiem ołtarza.

Hmmm... obawiam się, że przemawia przez Ciebie ignorancja w dziedzinie historii.

4 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

Hmmm... obawiam się, że przemawia przez Ciebie ignorancja w dziedzinie historii.

No tak, trafiłam na eksperta, mój pech😏 Pewnie masz coś konkretnego na myśli, o czym nie wiem, do czego się przyznaję.

Z perspektywy ingnorantki, posiadajacej wiedzę podstawową, chodzi mi oczywiscie o to, żeby po ostrym skręcie w prawo, nastąpił wreszcie skręt w lewo. 

Edytowano przez Onkosfera
  • Haha 1

2 minuty temu, kraina_przegrywu napisał:

Nie od dzisiaj wiemy, że wszelkiej maści antify to banda zadymiarzy i chuliganów.  Aczkolwiek wspieranych i życzliwie traktowanych przez władze dużych miast i będący integralną częścią lewicy. Nikt się bynajmniej od nich nie odcina.

Też nie wiem czemu nikt się od nich nie odcina. Każdy myśli samodzielnie i kto miał styczność na żywo, powinien to zrobić. Mam wrażenie, że są traktowani jako "koloryt miasta", a szkodzą niepomiernie

• Like 1
  • Thanks 1

Nie lubic przemocy i kowida schowalem sie w piwnicy

Edytowano przez oinky

27 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

Wy za to protestujecie przeciwko zakazowi aborcji wydanym przez polityków atakując ludzi w kościołach przy pomocy pałek teleskopowych i noży. 

Wy to znaczy kto? Osobiście popieram protest kobiet, ale nigdy bym nie napadł na kościół, ani ludzi się w nim modlących. Nie popieram, także malowania i niszczenia pomników. Żyj i dać żyć innym. 

• Thanks 1

8 minut temu, kraina_przegrywu napisał:

A kogo niby tam głównie widać jak nie gimbaze i bachory. Do tego transparenty i hasła jak z podstawówki.  Gdyby to nie były lewicowe protesty to już dawno by zostały zmiażdżone i wyśmiane przez media,  nie oszukujmy się. 

lewacka cenzura 🙄

Edytowano przez Puchacz Rolny

Te ludzie juz nie maja zasad to sludzy antykrysta czasy ostateczne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się