Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niby normalny

Facet atrakcyjniejszy jeśli jest żonaty albo w związku!?

Polecane posty

Czemu kobiety lecą na zajętych gości, czy to z zazdrości? A może czują satysfakcje ze zdobywania, nie dostępnego, albo podnoszą tak swoją atrakcyjność?. 

Nie powiem że to nie występuje też z drugiej strony ale patrząc na moje otoczenie, to bywa to znacznie rzadziej. 

Tak. Oznacza to, że przynajmniej jedna baba wystawia mu certyfikat jakości Q. Do tego, niektórym faktycznie potrzebna jest adrenalinka i niebezpieczeństwo, inni zaś nie chcą podchodzić zbyt blisko i tutaj zajęty partner jest jak znalazł😏

• Like 2

59 minut temu, BoniBluBuka napisał:

No właśnie. Tak to działa. Ktoś go chciał to znaczy ze się nadaje. 

To, że innej pasuje nie znaczy, że mi też ma pasować. To, że mi odpowiada nie znaczy, że będzie atrakcyjny dla innych. Zajętość nie jest żadną miarą.

Edytowano przez Electra

Taa, taki cudny, a żona się modli, żeby go ktoś wziął, klepie koronki do Milosierdzia Bożego i po cichu liczy, że to nie  będzie żadne "wrogie przejęcie" tylko zwykły transfer Kazimierza, pod inne niż żonine, skrzydła. Serio myślicie, że wszyscy mężowie są tacy super z certyfikatem Q na bicepsie? 

Nie, to dlatego, że osoba szczęśliwa emanuje pozytywną energią, która jest przyciągająca.

5 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Taa, taki cudny, a żona się modli, żeby go ktoś wziął, klepie koronki do Milosierdzia Bożego i po cichu liczy, że to nie  będzie żadne "wrogie przejęcie" tylko zwykły transfer Kazimierza, pod inne niż żonine, skrzydła. Serio myślicie, że wszyscy mężowie są tacy super z certyfikatem Q na bicepsie? 

Nic nie myślimy, jaja se robimy.

Czasami hipotetycznie wyobrażam sobie, a co by było, gdyby nadal były małżeństwa aranżowane, i co by było gdyby rodzice wydali mnie za... i tu wstawiam najbardziej weird dziwakow, mutantow i różnych spaczonych mężów koleżanek, których bym kijem nie ruszyła. I zastanawiam się co bym zrobiła gdyby takiego przede mną postawili, jak Ludwika XVI przed Marią Antoniną i powiedzieli : "A teraz masz go przez resztę życia kochać i z nim współżyc!"... a przecież tych (dla mnie) spaczeńców, moje kumpele same wybrały!

Edytowano przez Onkosfera

4 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Takich wrednych masz starych? Współczuje. 

To było w trybie marząco-przypuszczajacym😏

4 minuty temu, BoniBluBuka napisał:

Gdyby rzeczywiście do dziś starzy wybierali to nie wiem co za pajaca bym dostała w przydziale. Boje się myśleć. 

🤫

11 minut temu, Onkosfera napisał:

Czasami hipotetycznie wyobrażam sobie, a co by było, gdyby nadal były małżeństwa aranżowane, i co by było gdyby rodzice wydali mnie za... i tu wstawiam najbardziej weird dziwakow, mutantow i różnych spaczonych mężów koleżanek, których bym kijem nie ruszyła. I zastanawiam się co bym zrobiła gdyby takiego przede mną postawili, jak Ludwika XVI przed Marią Antoniną i powiedzieli : "A teraz masz go przez resztę życia kochać i z nim współżyc!"... a przecież tych (dla mnie) spaczeńców, moje kumpele same wybrały!

By postawili, byś nie miała wyjścia! Kochałabyś stajennego i w! Ja wierze w to, że  miłość może przyjść z czasem. 

Przed chwilą, BoniBluBuka napisał:

Pjoter skończ z tym urbanem. Na każdym twoim koncie o nim piszesz oblechu. 

Oink to też Pjoter??

2 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

By postawili, byś nie miała wyjścia! Kochałabyś stajennego i w! Ja wierze w to, że  miłość może przyjść z czasem. 

Myślę, że są pewne granice do których można czekać na miłość w sytuacji małego wyboru. Ale nie przesadzajmy😏

23 minuty temu, Onkosfera napisał:

Piękne czasy 😌

Nie wiem, w sumie nie zauważyłam żeby za zajętymi oglądały się kobiety... 

13 minut temu, Niby normalny napisał:

Piękne czasy 😌

No nie wiem czy takie piękne, Ludwikowi stuleje na żywca cięli...

Przed chwilą, Onkosfera napisał:

Raczej chodziło mi o to żeby miał kto mnie wkurzać 🤣

5 minut temu, marawstala napisał:

Nie wiem, w sumie nie zauważyłam żeby za zajętymi oglądały się kobiety... 

* Tylko przez to że nie byli wolni : )

1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

Myślę, że są pewne granice do których można czekać na miłość w sytuacji małego wyboru. Ale nie przesadzajmy😏

A jakie to są te granice? 

56 minut temu, Onkosfera napisał:

Pewno go bolało! Aua

7 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

A jakie to są te granice? 

Wiecznie nad tym dumam. Gdy widzę jakiegoś nieatrakcyjnego fizycznie lub duchowo osobnika, zawsze zastanawiam się "a jakby mnie za niego wydali... dalabym radę, czy bym nie dała?" Na konkretnych przykladach bym szukała granic...

3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Wiecznie nad tym dumam. Gdy widzę jakiegoś nieatrakcyjnego fizycznie lub duchowo osobnika, zawsze zastanawiam się "a jakby mnie za niego wydali... dalabym radę, czy bym nie dała?" Na konkretnych przykladach bym szukała granic...

Może w nocy byłby chociaż jak dziki zwierz .

3 minuty temu, Onkosfera napisał:

A wydaliby Cie, za niego! I wtedy mogłoby się okazać, że życie byś za takiego oddala! Taki to piękny wewnętrznie mężczyzna. Spać byś bez niego nie mogła, jeść byś nie mogła, wypoczywać. Życie bywa zaskakujące! 

6 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

A wydaliby Cie, za niego! I wtedy mogłoby się okazać, że życie byś za takiego oddala! Taki to piękny wewnętrznie mężczyzna. Spać byś bez niego nie mogła, jeść byś nie mogła, wypoczywać. Życie bywa zaskakujące! 

Jak w tej piosence 😉

1 godzinę temu, BoniBluBuka napisał:

Gdyby rzeczywiście do dziś starzy wybierali to nie wiem co za pajaca bym dostała w przydziale. Boje się myśleć. 

A co by ten pajac miał powiedzieć 😉

14 minut temu, lonelyman napisał:

Może w nocy byłby chociaż jak dziki zwierz .

Tym niewątpliwie mógłby nadrobić. Chyba że chodziło Ci o nocne podżeranie...

1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Tym niewątpliwie mógłby nadrobić. Chyba że chodziło Ci o nocne podżeranie...

Żresz w nocy ? 🙂

Przed chwilą, BoniBluBuka napisał:

O koorwa

Właśnie 🤣. Dobrze że teraz minimalna długość łańcucha musi być 3 metry to by chłopina trochę pobiegał 😉

1 minutę temu, BoniBluBuka napisał:

Nie lubię psów. W sensie ze chyba wole koty. 

Ło matko to jeszcze gorzej bo musiałby się załatwiać do kuwety 🙂.

8 minut temu, lonelyman napisał:

Żresz w nocy ? 🙂

Parę razy w życiu mi się zdarzyło... mmmm ten kebabiś z sosem czosnkowym z okienka o trzeciej nad ranem. A potem kac podwójny, po alko i po czosnku wątroba spuchnięta

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować