Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nataaa_01

O co w tym chodzi

Polecane posty

Niech mi to ktoś wytłumaczy. Pisałam z jednym chłopakiem trzy miesiące, kilka razy się spotkaliśmy. Cały czas odpisywał, fajnie nam się gadało. Nagle  coś mu odbiło i odpisywał raz na dwa dni, czasem rzadziej . Wkurzyłam się dlatego po dwóch tygodniach takiego pisania przestałam odpisywać. Myślałam że mnie ignoruje albo znalazł kogoś, dlatego nie odpisałam więcej.  Po dwóch miesiącach odezwał się znowu. Napisał co słychać . Odpisałam i znowu to samo. Rzadko kiedy odczytuje. Ja rozumiem że można być zajętym ale on dostępny jest na wszystkich portalach prawie cały czas. Po za tym po co pisze skoro i tak nie odpisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie, ze sie toba bawi. Moze ma juz inny obiekt zainteresowania ale ciebie testuje czy wciaz jestes nim zainteresowana. Jak stwierdza, ze tak to znowu moze troche pomilczec 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, gwoli wyjasnienia napisał:

Mam wrazenie, ze sie toba bawi. Moze ma juz inny obiekt zainteresowania ale ciebie testuje czy wciaz jestes nim zainteresowana. Jak stwierdza, ze tak to znowu moze troche pomilczec 🙂

Ehh, założę się że faceci mają lepsze rzeczy do roboty zamiast odwalać takie perfidne wyskoki. Mi się wydaje że po prostu nie jest zainteresowany bliższą relacją i traktuje ją jak przyjaciółkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hellies napisał:

Ehh, założę się że faceci mają lepsze rzeczy do roboty zamiast odwalać takie perfidne wyskoki. Mi się wydaje że po prostu nie jest zainteresowany bliższą relacją i traktuje ją jak przyjaciółkę.

To nie przedszkole. Jesli ja zaczepia bo traktuje ja jak przyjaciolke, to wypada przynajmniej cos odpisac albo dac sobie spokoj. Jednostronny kontakt to zadna przyjazn.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, gwoli wyjasnienia napisał:

To nie przedszkole. Jesli ja zaczepia bo traktuje ja jak przyjaciolke, to wypada przynajmniej cos odpisac albo dac sobie spokoj. Jednostronny kontakt to zadna przyjazn.

Nie bronię go. Powinien odpisać przynajmniej w ten sam dzień skoro już zechciało mu się napisać, a nie na następny albo czekać dłużej.  Wątpię tylko czy robi to z premedytacją. W każdym razie jakoś specjalnie mu na znajomości nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nataaa_01 napisał:

Po za tym po co pisze skoro i tak nie odpisuje? 

O wianek chociaż raz na jakiś czas trzeba zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KorpoSzynszyla napisał:

Nie wylogowywuje się. ...To że komputer ci mówi że jest na zielono nie oznacza że ktoś jest fizycznie po drugiej stronie....

On nie siedzi na komputerze tylko na telefonie, więc wysywtla się że aktywny parę minut temu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, gwoli wyjasnienia napisał:

Mam wrazenie, ze sie toba bawi. Moze ma juz inny obiekt zainteresowania ale ciebie testuje czy wciaz jestes nim zainteresowana. Jak stwierdza, ze tak to znowu moze troche pomilczec 🙂

Też mam takie wrażenie :// chciałam się dowiedzieć po prostu jaki jest cel tego że odzywa się po dwóch miesiącach a i tak nawet nie odpisuje ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, gwoli wyjasnienia napisał:

Mam wrazenie, ze sie toba bawi. Moze ma juz inny obiekt zainteresowania ale ciebie testuje czy wciaz jestes nim zainteresowana. Jak stwierdza, ze tak to znowu moze troche pomilczec 🙂

Też mam takie wrażenie :// chciałam się dowiedzieć po prostu jaki jest cel tego że odzywa się po dwóch miesiącach a i tak nawet nie odpisuje ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, gwoli wyjasnienia napisał:

To nie przedszkole. Jesli ja zaczepia bo traktuje ja jak przyjaciolke, to wypada przynajmniej cos odpisac albo dac sobie spokoj. Jednostronny kontakt to zadna przyjazn.

Tez tak myślę, że przecież nawet z przyjaciółmi pisze się codziennie i odpisuje dosyć szybko, więc nie wiem jaki jest cel pisania do mnie po to żeby mnie znów zignorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Hellies napisał:

Nie bronię go. Powinien odpisać przynajmniej w ten sam dzień skoro już zechciało mu się napisać, a nie na następny albo czekać dłużej.  Wątpię tylko czy robi to z premedytacją. W każdym razie jakoś specjalnie mu na znajomości nie zależy.

Tylko skoro nie zależy to dlaczego sobie przypomniał o mnie po dwóch miesiącach? To mnie zastanawia jaki ma cel w tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BoniBluBuka napisał:

A w jakim celu się w ogóle zastanawiać dlaczego tak odpisuje a nie inaczej? Zainteresowany kobieta facet tak się nie zachowuje na pewno wiec to chyba wystarczająca odpowiedz. 

Dlatego zerwałam z nim znajomość dwa miesiące temu gdy widziałam że słabo odpisuje. Ale teraz to on się odezwał dlatego się dziwię czego może chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Qwerty82 napisał:

Na moje oko on jest zajęty ale związkiem z inną

A ty ewentualnie siedzisz na lawce rezerwowych

Wątpię że kogoś ma, ostanio nawet wstawił post na Facebooku wlansie kilka minut po tym jak do mnie napisał jakie to życie singla jest fajne itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nataaa_01 napisał:

Dlatego zerwałam z nim znajomość dwa miesiące temu gdy widziałam że słabo odpisuje. Ale teraz to on się odezwał dlatego się dziwię czego może chcieć.

To jak będzie dalej tak się zachowywał po prostu go zablokuj wyjaśniając wcześniej dlaczego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nataaa_01 napisał:

Tylko skoro nie zależy to dlaczego sobie przypomniał o mnie po dwóch miesiącach? To mnie zastanawia jaki ma cel w tym wszystkim

Bo chce przetestować cie, sprawdzić czy na dla lecisz na niego, podpompowac sobie ego twoim zainteresowaniem i ,,mieć cie w razie czego", w zapasie, jak mu z inna nie wyjdzie to pewnie znowu do ciebie napisze. Jesteś jedna z opcji i to tych dalszych, jakby jakiś czas nikogo nie miał na horyzoncie to pewnie będzie pisał i starał sie umówić żeby mieć seks (liczy ze mu dasz). To perfidne ale faceci są niezlymi graczami a ten twój pogrywa. Gdyby mu zależało na tobie to juz wczesniej nie olewalby Cie i zawsze odpisywałby noi byscie byli co najmniej po kilku randkach juz. Miej honor dziewczyno i olej go definitywnie. Z tego nic nie będzie, nie łudz sie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Hellies napisał:

To jak będzie dalej tak się zachowywał po prostu go zablokuj wyjaśniając wcześniej dlaczego. 

Jasna sprawa. Dzięki za odpowiedź :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, BoniBluBuka napisał:

Rzuca przynętę i czeka na reakcje. Olej i tyle. Chyba ze lubisz być na odczepnego to powodzenia. 

Masz rację. Dzięki za odpowiedź:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Malutka92 napisał:

Bo chce przetestować cie, sprawdzić czy na dla lecisz na niego, podpompowac sobie ego twoim zainteresowaniem i ,,mieć cie w razie czego", w zapasie, jak mu z inna nie wyjdzie to pewnie znowu do ciebie napisze. Jesteś jedna z opcji i to tych dalszych, jakby jakiś czas nikogo nie miał na horyzoncie to pewnie będzie pisał i starał sie umówić żeby mieć seks (liczy ze mu dasz). To perfidne ale faceci są niezlymi graczami a ten twój pogrywa. Gdyby mu zależało na tobie to juz wczesniej nie olewalby Cie i zawsze odpisywałby noi byscie byli co najmniej po kilku randkach juz. Miej honor dziewczyno i olej go definitywnie. Z tego nic nie będzie, nie łudz sie. 

 

Będę olewać , faktycznie nie ma sensu. No ale nie ukrywam że co o nim zapomniałam to on znów się zjawia i znów mi przykro :((( Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Nataaa_01 napisał:

Będę olewać , faktycznie nie ma sensu. No ale nie ukrywam że co o nim zapomniałam to on znów się zjawia i znów mi przykro :((( Dzięki za odpowiedź

No dobrze, bądź silna i nieugieta nie ważne co by pisał, ignorowanie boli  ich ego najbardziej 😉. To najlepsze co możesz zrobić, pokazesz ze masz go w d...e i nie dasz sie więcej zwodzic. Jeśli byś odpisywała to on by Cie nadal zwodzil i traktował jak opcje rezerwowa wiedz pokaz ze masz honor i olej go całkowicie. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Nataaa_01 napisał:

Niech mi to ktoś wytłumaczy. Pisałam z jednym chłopakiem trzy miesiące, kilka razy się spotkaliśmy. Cały czas odpisywał, fajnie nam się gadało. Nagle  coś mu odbiło i odpisywał raz na dwa dni, czasem rzadziej . Wkurzyłam się dlatego po dwóch tygodniach takiego pisania przestałam odpisywać. Myślałam że mnie ignoruje albo znalazł kogoś, dlatego nie odpisałam więcej.  Po dwóch miesiącach odezwał się znowu. Napisał co słychać . Odpisałam i znowu to samo. Rzadko kiedy odczytuje. Ja rozumiem że można być zajętym ale on dostępny jest na wszystkich portalach prawie cały czas. Po za tym po co pisze skoro i tak nie odpisuje?

ile masz lat? jak dziecko.. dramat bo nie odpisał, to ja tez nie napisze... jak by tobie zależało to byś się umówiła, zadzwoniła. a nie czekała na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, kochana999 napisał:

ile masz lat? jak dziecko.. dramat bo nie odpisał, to ja tez nie napisze... jak by tobie zależało to byś się umówiła, zadzwoniła. a nie czekała na niego

Mam się umówić z kimś kto ma mnie gdzieś ,bo nie potrafi nawet jednej wiadomości w ciągu dnia wysłać? Czyli co mam zmienić strategie i go zamęczać SMS tak żeby zwrócił na mnie uwagę? No litości.. nie będę za nikim latać skoro on mnie ignoruje, tak jak wyżej pisali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2020 o 17:21, Nataaa_01 napisał:

Niech mi to ktoś wytłumaczy. Pisałam z jednym chłopakiem trzy miesiące, kilka razy się spotkaliśmy. Cały czas odpisywał, fajnie nam się gadało. Nagle  coś mu odbiło i odpisywał raz na dwa dni, czasem rzadziej . Wkurzyłam się dlatego po dwóch tygodniach takiego pisania przestałam odpisywać. Myślałam że mnie ignoruje albo znalazł kogoś, dlatego nie odpisałam więcej.  Po dwóch miesiącach odezwał się znowu. Napisał co słychać . Odpisałam i znowu to samo. Rzadko kiedy odczytuje. Ja rozumiem że można być zajętym ale on dostępny jest na wszystkich portalach prawie cały czas. Po za tym po co pisze skoro i tak nie odpisuje?

Nad czym tu się zastanawiać? Takich typów się zlewa i nie traci czasu na myślenie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×