Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
downhill

co by pomyślała kobieta o facecie który dlugo byl bardzo nieśmiały

Polecane posty

Że zaczął coś ćpać. Gdy dupy wołowe zmieniają się w pewniaczki, to zazwyczaj wplyw środków odurzających. Wiem to po sobie, bez alko w barze ani przystąp😏

Ze w koncu spojrzal na siebie jak na pełnowartościowego mężczyznę w każdym tego słowa znaczeniu;)

Nagle? To nie dzieje się nagle. To długotrwały proces, często mozolny, rzadko z tak spektakularną zmianą. No chyba, że ktoś się wspomaga, jak napisała Onkosfera. 

4 minuty temu, Helenka Zy napisał:

Nagle? To nie dzieje się nagle. To długotrwały proces, często mozolny, rzadko z tak spektakularną zmianą. No chyba, że ktoś się wspomaga, jak napisała Onkosfera. 

Może te wspomagacze to treningi? I ciezka praca nad sobą, nad swoim byc albo nie byc? A nie główna co rozwalają od środka?

Edytowano przez TwojaMuuza
  • Like 1

1 minutę temu, TwojaMuuza napisał:

Może te wspomagacze to treningi? I ciezka praca nad sobą, nad swoim byc albo nie byc? A nie główna co rozwalają od środka?

I efekty nagle? Nie sądzę. 

Przed chwilą, Helenka Zy napisał:

I efekty nagle? Nie sądzę. 

Co nagle to po diable:) ale serio to wystarczy niektórym kilka tygodni,(mi dwa) szczególnie tym którzy są wiecznie na krawędzi miedzy jednym a drugim;)

Raczej doszukiwałabym się w takim zachowaniu fałszu. Oczywiście można się zmienić dzięki pracy nad sobą, ale żeby tak od razu ze skrajności w skrajność? Na pewno uznałabym, że taki mężczyzna przez długoletnią nieśmiałość nabawił się niskiej samooceny i teraz za wszelką cenę chce pokazać, że jest "samcem alfa". Podejrzewam, że taki facet szybko by się zachłysnął swoim nowym obliczem i by chciał nadrobić lata "wegetacji", które spowodowała wstydliwość i lękliwość. Do mnie osobiście by nie trafił, bo nie miałabym zamiaru przyczyniać się swoją osobą do wzrostu jego poczucia własnej wartości. Charyzmę albo się ma wrodzoną, albo się nie ma wcale - taka wyuczona to już nie jest to samo, bo często odbiera człowiekowi pokorę a wtedy cały czar pryska 🙂

• Haha 1

25 minut temu, Mizo napisał:

Raczej doszukiwałabym się w takim zachowaniu fałszu. Oczywiście można się zmienić dzięki pracy nad sobą, ale żeby tak od razu ze skrajności w skrajność? Na pewno uznałabym, że taki mężczyzna przez długoletnią nieśmiałość nabawił się niskiej samooceny i teraz za wszelką cenę chce pokazać, że jest "samcem alfa". Podejrzewam, że taki facet szybko by się zachłysnął swoim nowym obliczem i by chciał nadrobić lata "wegetacji", które spowodowała wstydliwość i lękliwość. Do mnie osobiście by nie trafił, bo nie miałabym zamiaru przyczyniać się swoją osobą do wzrostu jego poczucia własnej wartości. Charyzmę albo się ma wrodzoną, albo się nie ma wcale - taka wyuczona to już nie jest to samo, bo często odbiera człowiekowi pokorę a wtedy cały czar pryska 🙂

No wiesz,  jakiego fałszu? Nie obrazaj ludzi, moje życie na przykład zbudowane jest ze skrajności. Wpadam jak sliwka w kompot z jednej w drugą i coo? Nie mogę powiedzieć o sobie ze jestem fałszywa ani nikt inny,  no może trochę jak wszyscy.

11 minut temu, TwojaMuuza napisał:

No wiesz,  jakiego fałszu? Nie obrazaj ludzi, moje życie na przykład zbudowane jest ze skrajności. Wpadam jak sliwka w kompot z jednej w drugą i coo? Nie mogę powiedzieć o sobie ze jestem fałszywa ani nikt inny,  no może trochę jak wszyscy.

No to w takim razie jesteś osobą niestabilną. Przepraszam, ale ja do takich zaufania nie mam. Ktoś, kto jest skrajny a jego nastroje są mocno zmienne,  tak naprawdę nie ma charakteru i jest zagubiony. Mnie pociąga w ludziach konsekwencja i samoświadomość a nie bycie jak chorągiewka. Oczywiście mowa tutaj o osobowości chwiejnej emocjonalnie, która ciągle poszukuje swojej tożsamości. Unikam styczności z takimi jednostkami, bo na dłuższą metę są zwyczajnie męczące. Ale nie znaczy to wcale, że taka osoba nie może nauczyć się nad tym panować... dla każdego jest nadzieja, trzeba tylko chcieć 🙂

3 minuty temu, Mizo napisał:

No to w takim razie jesteś osobą niestabilną. Przepraszam, ale ja do takich zaufania nie mam. Ktoś, kto jest skrajny a jego nastroje są mocno zmienne,  tak naprawdę nie ma charakteru i jest zagubiony. Mnie pociąga w ludziach konsekwencja i samoświadomość a nie bycie jak chorągiewka. Oczywiście mowa tutaj o osobowości chwiejnej emocjonalnie, która ciągle poszukuje swojej tożsamości. Unikam styczności z takimi jednostkami, bo na dłuższą metę są zwyczajnie męczące. Ale nie znaczy to wcale, że taka osoba nie może nauczyć się nad tym panować... dla każdego jest nadzieja, trzeba tylko chcieć 🙂

Mizo;)

Jak wielu ludzi swoja wartosc znam,to co  ty nazywasz chorągiewką ja uważam na giętkosc 😉 Zaufanie zdobywa sie latami,  nie przez chwilę, nie przez forum;) Nie wiem jak postrzegają mnie ludzie bo zupelnie mnie to nie obchodzi.  Ja się czuje z tym dobrze;)i zmieniać sie nie zamierzam;)

Haha jaki falsz. Mozna miec skrajne nastroje i byc w tym szczerym. Moze niestabilnosc. Co sie poradzi xd nikt nie jest idealny.

Edytowano przez oinky

Ja po wypadku i dlugotrwalym leczeniu z osoby pewnej siebie stalam sie osoba niesmiala. 😕 Musze nad tym popracowac bo juz mnie to meczy. W druga strone tez mozna. 

27 minut temu, BoniBluBuka napisał:

Pewnie się naoglądał poradników chada. 

Po co to oglądać? Każdy inaczej wszystko postrzega. Nie lepiej się kierować intuicją? Soba?

Dziwne z jednej skrajności w drugą skrajność... pewnie bym się zastanawiala jak to jest możliwe... bo zmienić trochę się można ale że aż tak... no dziwne nawet bardzo : )

14 godzin temu, downhill napisał:

a potem nagle zmienil sie i byl bardzo pewny siebie? 

Że jego zachowanie jest nie spójne i kogoś udaje. Pewnego siebie albo niesmialego. 

Fajnie ujete gietkosc czyni cie wyrozumialym a wszystkiwiedzace osoby podejrzliwe meczace 

7 minut temu, marawstala napisał:

Dziwne z jednej skrajności w drugą skrajność... pewnie bym się zastanawiala jak to jest możliwe... bo zmienić trochę się można ale że aż tak... no dziwne nawet bardzo : )

Dla mnie to normalne dla innych chore:) 

3 minuty temu, Czerwone korale napisał:

Że jego zachowanie jest nie spójne i kogoś udaje. Pewnego siebie albo niesmialego. 

Tacy ludzie nie udają,  po co mają udawac kogos lub  cos,  co czyni ich w calosc tak naprawdę. 

3 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Każdy widzi to jak chcę... ale gdyby sytuacja przedstawiała się tak że ktoś bardzo śmiały nagle staje się bardzo nieśmiałym to takie zachowanie też budziłoby lekki niepokój : )

2 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Tacy ludzie nie udają,  po co mają udawac kogos lub  cos,  co czyni ich w calosc tak naprawdę. 

Kochana mnóstwo facetów udaje osoby, ktorymi nie są, chociażby po to żeby pokazać sie z lepszej strony. Nigdy tego nie doświadczyłas? Naprawdę? 

5 minut temu, oinky napisał:

Fajnie ujete gietkosc czyni cie wyrozumialym a wszystkiwiedzace osoby podejrzliwe meczace 

Meczace są dla mnie stare baby ględzace cale dnie tylko o pracy,  żyjące tylko praca i czyniące sobie z pracy priorytet.   A tak naprawdę sa puste jak dzban który od nigdy nie mial w sobie wody. 

4 minuty temu, Czerwone korale napisał:

Kochana mnóstwo facetów udaje osoby, ktorymi nie są, chociażby po to żeby pokazać sie z lepszej strony. Nigdy tego nie doświadczyłas? Naprawdę? 

Doświadczyłam,  oczywiście ze tak,  tylko to szybko wychodzi.  Po  czterech spotkaniach z takim gostkiem wiesz gdzie udaje i co udaje. Nie ukryje tego jaki jest choćby chciał.  No chyba ,ze ktos z kims latami spotyka się tylko na sexy i zaraz po nim zmyka. Ale to wiadomo,  wtedy że ma facet wiele do ukrycia.  I nie jest tym za kogo się podaje. 

1 godzinę temu, TwojaMuuza napisał:

Mizo;)

Jak wielu ludzi swoja wartosc znam,to co  ty nazywasz chorągiewką ja uważam na giętkosc 😉 Zaufanie zdobywa sie latami,  nie przez chwilę, nie przez forum;) Nie wiem jak postrzegają mnie ludzie bo zupelnie mnie to nie obchodzi.  Ja się czuje z tym dobrze;)i zmieniać sie nie zamierzam;) 

Oczywiście, że tak. Mówiłam ogólnie o pewnym typie ludzi, nie piłam do nikogo z forum bezpośrednio 🙂 Nikt Ci nie karze się zmieniać, po prostu wyraziłam swoje zdanie. Na pewno masz wśród siebie ludzi, którym Twój temperament odpowiada i to najważniejsze 🙂

24 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

No i to jest główna konkluzja. Niech tak pozostanie 🙂

27 minut temu, oinky napisał:

Wyrozumiałość dla pewnych zachowań, a chęć przebywania wśród ludzi, którzy je przejawiają, to zupełnie co innego 🙂 Ja jestem elastyczna i potrafię wiele zrozumieć, ale osobiście bardzo skrupulatnie dobieram sobie towarzystwo i jak ktoś kolokwialnie mówiąc wysysa ze mnie energię, to wolę odpuścić niż na siłę w to brnąć 🙂 Oczywiście równie dobrze to ta osoba może zrezygnować ze znajomości ze mną bo dojdzie do wniosku, że jej nie odpowiadam. To normalne i nikt nie powinien mieć o to pretensji 🙂

18 minut temu, Czerwone korale napisał:

To temat rzeka. Mało tego... faceci są na tyle przebiegli, że potrafią dostosowywać się pod konkretną kobietę. Czyli tak naprawdę przy żadnej nie są sobą. Zawsze bardziej lub mniej udają, żeby tę konkretną zdobyć i się jej przypodobać, dlatego ja im nie ufam 🙂 

5 minut temu, Mizo napisał:

To temat rzeka. Mało tego... faceci są na tyle przebiegli, że potrafią dostosowywać się pod konkretną kobietę. Czyli tak naprawdę przy żadnej nie są sobą. Zawsze bardziej lub mniej udają, żeby tę konkretną zdobyć i się jej przypodobać, dlatego ja im nie ufam 🙂 

To normalne,  wiemy o tym;) ale tez fajnie jest kiedy mezcxyzna cos tam wie o kobiecie i robi rzeczy które wie, że jej sie spodobają.  To trochę takie okłamywanie ale całkiem przyjemne;)

pozniej najgorzej ...

Ale to będzie pozniej poki co to przecież zawsze pierwszy jest początek;)

16 minut temu, Mizo napisał:

a czemu tam piszesz ze psychika meska zupelnie niefajna a babska w czym lepsza?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować