Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zathoyo

Wieczny relaks - wieczne spa

Polecane posty

Znowu zniknął temat naszej zapracowanej rozwódki z 3miasta 😞 

Widzieliście nowy filmik ?

Co te wątki tak lecą 😞

Odnośnie vloga, to już można w sumie jasno po story z tamtego wesela powiedzieć, ze już oficjalnie ma faceta, a klipy potwierdzają, sama przyznała, że będzie randka w domu, potem podwójna randka z Aliną i Karolem. No niech jej się układa, oby był lepszym i bardziej dojrzałym partnerem, niż Esiu 😉

• Like 1

25 minut temu, PolskaCebula007 napisał:

jest pandemia i chyba cięli etaty

Ona chyba sama zrezygnowała, za dużo zajęć - sprzątanie domu, planowanie filmów i studia zaoczne xd

• Haha 1

Gdyby wyciąć wstawkę współpracy ze strong (ile można o tym samym i tak samo?) to moim zdaniem bardzo przyjemny vlog. Wiadomo, nic szczególnego, ale trochę ładnych kadrów z nad morza, trochę znajomych i komentarz na temat strajków - jak na Alis bardzo rozbudowany i fajnie że zabrała głos.

• Like 7

Jezuuu początek nowego vloga.... jest za ciemno zeby nagrywać, to będę planować. I zaplanowałam, ze nagram filmy w inny dzień, a teraz zaplanuje o czym mam nagrywać. Jeszcze niech zapisze to w plenerze, zeby nie zapomnieć co zaplanowała 🤦🏻‍♀️

• Haha 2

9 minut temu, Zadra 2 napisał:

Jezuuu początek nowego vloga.... jest za ciemno zeby nagrywać, to będę planować. I zaplanowałam, ze nagram filmy w inny dzień, a teraz zaplanuje o czym mam nagrywać. Jeszcze niech zapisze to w plenerze, zeby nie zapomnieć co zaplanowała 🤦🏻‍♀️

Ja nie rozumiem tego, że ona przez tyle lat nagrywa na yt i nie zainwestowała w światła...

• Thanks 1

Ja akurat oglądam vloga i jest o sprzątaniu hahahaha hit

• Haha 1

4 godziny temu, Szatynka93 napisał:

Ciekawe ile wytrzyma planowania, wieczego spa i kremu z pomidorów 😄 

Wykrakałaś, bo na story krem z pomidorów XD

• Haha 5

Czyli standardowa aliss - sprzątanie bałaganu, który sama zrobiła, krem z pomidorów, powtarzanie po kilka razy wszystkiego we vlogu (no no po co ciąć i montowac, lepiej dać animacje na początku, losowa scenkę i koniec pracy na dzisiaj), ba - nawet ćwiczeń nie ma. Jej wielka przemiana trwała do rozwodu by pokazać Emilowi, że bez niego jest jej lepiej. No kurcze szkoda, bo kibiocowalam jej w tym wszystkim - praca w sklepie jest lepsza niż nic, myślałam, że w międzyczasie szuka czegoś pod swój kierunek studiów, ćwiczyła, wychodziła z domu na rolki - trochę się nad tym rozwodziła, ale ok, a teraz - zakupy, sprzątanie, marudzenie o montowaniu, krem z pomidorów - jednym słowem wróciła tam gdzie była rok temu. Jeszcze tylko brak kwiatów na miesięcznie 

• Like 1

14 godzin temu, Szatynka93 napisał:

Ciekawe ile wytrzyma planowania, wieczego spa i kremu z pomidorów 😄 

Krem z pomidorów wjechał na randce sam na sam [story].

21 minut temu, pejkugrej napisał:

Ale skoro nowy chłopak tak gotuje, to może jednak to jego zupa 😄 

Chyba Twoja nadzieja jest ogromna, przecież to popisowe danie Ali 😆

5 minut temu, gummybear napisał:

Chyba Twoja nadzieja jest ogromna, przecież to popisowe danie Ali 😆

I pizza. Które już tez była😂

Te vlogi wyglądają jak z Esiem tylko inny facet

Edytowano przez Zadra 2
  • Thanks 1
  • Haha 2

1 godzinę temu, Zadra 2 napisał:

No czyli dobrze wiedziałam, że ta cudowna przemiana potrwa do czasu aż złapie kolejnego, a potem znów to samo 😄 

2 godziny temu, BBB napisał:

Czyli standardowa aliss - sprzątanie bałaganu, który sama zrobiła, krem z pomidorów, powtarzanie po kilka razy wszystkiego we vlogu (no no po co ciąć i montowac, lepiej dać animacje na początku, losowa scenkę i koniec pracy na dzisiaj), ba - nawet ćwiczeń nie ma. Jej wielka przemiana trwała do rozwodu by pokazać Emilowi, że bez niego jest jej lepiej. No kurcze szkoda, bo kibiocowalam jej w tym wszystkim - praca w sklepie jest lepsza niż nic, myślałam, że w międzyczasie szuka czegoś pod swój kierunek studiów, ćwiczyła, wychodziła z domu na rolki - trochę się nad tym rozwodziła, ale ok, a teraz - zakupy, sprzątanie, marudzenie o montowaniu, krem z pomidorów - jednym słowem wróciła tam gdzie była rok temu. Jeszcze tylko brak kwiatów na miesięcznie 

No bo wieczne spa i relaks też powrócił 😄. Czekam tylko aż znów zamknie się tylko z tym kolesiem i znów będzie siedziała tylko w 4 ścianach 😄 

17 godzin temu, Urzedasek napisał:

Fajny, pozytywny chłopak - przynajmniej takie odniosłam pierwsze wrazenie

Gdzie można go zobaczyć? 

1 godzinę temu, Zadra 2 napisał:

I inne oczy Ali... z Esiem były często smutne zamyślone zapłakane, a teraz szczęśliwe.  I tak nie nagrywa bo jak można się zorientować że miłość kwitnie i jest tą miłością bardzo zajęta. A tak w ogóle to jej codzienne nudne życie jest jej i jej odpowiada, rutyna nie zawsze jest zła. Przecież nie będzie stawać na rzęsach tylko po to by się przypodobać widzą. Ja lubię jej zwykłe nudne vlogi. Nudne jak moja rutyna gdy je oglądam. Dzisiejszy świat jest tak niestabilny że jedyne co jest pewne to śmierć.

• Like 3

Ta laska jest tak nudna, że tylko kwestią czasu był fakt powrotu do strych nawyków. Już się zaczęło rozmemłanie, lepiej nie będzie

1 godzinę temu, alinkarydu napisał:

I inne oczy Ali... z Esiem były często smutne zamyślone zapłakane, a teraz szczęśliwe.  I tak nie nagrywa bo jak można się zorientować że miłość kwitnie i jest tą miłością bardzo zajęta. A tak w ogóle to jej codzienne nudne życie jest jej i jej odpowiada, rutyna nie zawsze jest zła. Przecież nie będzie stawać na rzęsach tylko po to by się przypodobać widzą. Ja lubię jej zwykłe nudne vlogi. Nudne jak moja rutyna gdy je oglądam. Dzisiejszy świat jest tak niestabilny że jedyne co jest pewne to śmierć.

to ich początki więc dziwne by było jakby była smutna XD z Esiem na początku też na pewno była szczęśliwa 

• Like 1

1 godzinę temu, alinkarydu napisał:

inne oczy Ali... z Esiem były często smutne zamyślone zapłakane, a teraz szczęśliwe

Każdy widzi to co chce!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się