Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zathoyo

Wieczny relaks - wieczne spa

Polecane posty

Dnia 17.11.2020 o 23:22, fifkaba napisał:

Komentarz Aliny że Kuba się czuje młodo przy Ali wygrał wszystko:classic_biggrin:

A w ogóle to Alka w którymś vlogu powiedziała że spotyka się z Kubą czy normanie zaczęła go pokazywać nie mówiąc wprost ? Nie oglądałam wszystkich całych 😄

To było chamskie 🙈 ale Alicja nie była dluzna i zaraz odpowiedziała,że ktoś tu chce darmową diete 🙈czy tam w promocyjnej cenie - nie pamiętam dokładnie. 

• Like 1

Napisano (edytowany)

.

Edytowano przez Olo123

Co ona tak milczy w ten weekend? Ciężkie studia czy gotuje krem z pomidorków, kluski z serem i pizzę z Kubą? 

2 godziny temu, Synekpodsejcem napisał:

Co ona tak milczy w ten weekend? Ciężkie studia czy gotuje krem z pomidorków, kluski z serem i pizzę z Kubą? 

Zarobiona jest albo się relaksuje 😄

51 minut temu, Karynaaa napisał:

U Ali dalej cicho sza. 🙄

Może montuje vloga 😁

4 godziny temu, Olo123 napisał:

Może montuje vloga 😁

Albo planuje montowanie. 

1 godzinę temu, Gaspar66 napisał:

Albo planuje montowanie. 

Albo planuje planowanie 

• Haha 5

Widzieliście post na drugim koncie Aliny? Wierszyk pasuje do sytuacji, chyba Ali jej weekendowa relacja na insta też się nie spodobała 😏

28 minut temu, Mintimajk napisał:

Widzieliście post na drugim koncie Aliny? Wierszyk pasuje do sytuacji, chyba Ali jej weekendowa relacja na insta też się nie spodobała 😏

A jakie jest jej drugie konto? 

42 minuty temu, Mintimajk napisał:

yeeees! i co więcej, aliss polubiła post z wierszykiem. myślicie że była granda? 🤣

6 minut temu, Lolitkaaaa napisał:

yeeees! i co więcej, aliss polubiła post z wierszykiem. myślicie że była granda? 🤣

A jaki wierszyk? Moglby ktos zacytowac?😁

19 godzin temu, Szatynka93 napisał:

Zarobiona jest albo się relaksuje 😄

może wezwała na dywanik niektóre osóbki 🧐

1 godzinę temu, ilemozna napisał:

A jakie jest jej drugie konto? 

Splatanapoezja czy jakoś tak

Napisano (edytowany)

.

Edytowano przez Karynaaa

Na miejscu Ali, pogoniłabym to całe dzidziusiowe towarzystwo i postawiła na swój rozwój - staże, praktyki, kursy językowe. 

• Like 4

i hashtag żal 😄

Ja na miejsu Aliny bym odmówiła spotkania z nową dziewczyną Emila. Karol niech sie spotyka bo przyjaźnią się wiele lat

• Like 2

25 minut temu, bubbletea napisał:

Na miejscu Ali, pogoniłabym to całe dzidziusiowe towarzystwo i postawiła na swój rozwój - staże, praktyki, kursy językowe. 

Nie sądzę, dorwała innego to kwestia czasu, aż wróci "stara" Aliss, już powoli zaczyna się wieczne sprzątanie, relaksik.

• Like 1
  • Sad 1

Jeszcze z rok do końca pandemii powinna ich sobie zostawić, bo w obecnej sytuacji ciężko o nowe znajomości, ale potem, jak pandemia już się skończy, powinna poszukać pracy, poznać nowe towarzystwo a stare odstawić. byeee

• Like 2

Mam wrażenie , że ten cały ,,dream team" jest nieco sztucznym tworem rudej. Chciała spełnić swoją wizję, plan o zgranej ekipie, choć nie do końca chyba tak jest. Tak naprawdę oprócz Aliny ona z kimś tam utrzymuje bliższe relacje? Może się mylę, ale nie wydaje mi się. Grupę tworzą po prostu znajomi Aliny i Karoli, z wykluczeniem Jasia Fasoli i Martynki.

• Like 6
  • Thanks 1

47 minut temu, Karynaaa napisał:

Mam wrażenie , że ten cały ,,dream team" jest nieco sztucznym tworem rudej. Chciała spełnić swoją wizję, plan o zgranej ekipie, choć nie do końca chyba tak jest. Tak naprawdę oprócz Aliny ona z kimś tam utrzymuje bliższe relacje? Może się mylę, ale nie wydaje mi się. Grupę tworzą po prostu znajomi Aliny i Karoli, z wykluczeniem Jasia Fasoli i Martynki.

Tez mi sie tak zdaje, ze ta ekipa to znajomi Aliny i Karola. Wystarczy spojrzec np na Sylwestra ktorego Jas i Ala spedzili z Alina i Karolem. Gdzie ta reszta dream teamu?

W ostatniej ,,twórczości'' Aliny jest takie zdanie ,,Nie chcę nigdy w życiu przekreślać kompletnie jednych,
a drugim pokazywać, że jestem na każde zawołanie."   Taka trochę szpileczka w stronę Rudej.

Cały wiersz jest bankowo odniesieniem do tej całej sytuacji, ale nie bardzo rozumiem w tym kontekście ostatnie stwierdzenie: ,,czy nie lepiej byłoby brać tylko to co wprost dane?''. Jak to interpretujecie w kontekście Ali i Jasia Fasoli?

• Like 1

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Karynaaa napisał:

Jak to interpretujecie w kontekście Ali i Jasia Fasoli?

chyba nie ośmielę się ; PP powiem tylko, żeby przypadkiem ZBYTNIO nie zainspirowali się starymi znajomymi, if you know what i mean

Edytowano przez Lolitkaaaa
  • Like 1

5 godzin temu, Karynaaa napisał:

Może chce stworzyć grupkę przyjaciół z Friends 😛

5 minut temu, sasiadka_zenobia napisał:

Ala to oczywiscie Monica🤣

Oooooo, wypraszam to sobie!! 😂😂

Napisano (edytowany)

a może zobaczymy aliss i jej przyjaciółkę na kolejnym fame mma? 

Edytowano przez Lolitkaaaa
  • Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się