Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zathoyo

Wieczny relaks - wieczne spa

Polecane posty

4 godziny temu, bila567 napisał:

nie dla tej osoby, która z ogarnięcia mieszkania robi wydarzenie tygodnia 🙄 jeszcze by jej zwierzak coś przesunął albo stłukł. o nasikaniu nawet nie mowie, bo wówczas to by od razu do schroniska wyjechał 

Albo zrobiłaby tak jak jej koleżanka ze szkoły Zulia K. Oddała do pani która go bardziej potrzebowała. 

• Sad 2

Obstawiam bardziej psa niż stronga.

Swoją drogą dziwi mnie to, że ona została ich ambasadorką a w żaden sposób nie recenzuje tych ubrań, zwłaszcza nowości. W porównaniu do agasava która robi super recenzje dla nich i realnie w nich ćwiczy nie tylko podskakuje jak Ala. Z resztą czego oczekiwać skoro ona w ten sam sposób recenzuje kosmetyki, mają napis naturalne to na pewno dobre. 

1 minutę temu, kldm napisał:

Swoją drogą dziwi mnie to, że ona została ich ambasadorką a w żaden sposób nie recenzuje tych ubrań, zwłaszcza nowości. W porównaniu do agasava która robi super recenzje dla nich i realnie w nich ćwiczy nie tylko podskakuje jak Ala. Z resztą czego oczekiwać skoro ona w ten sam sposób recenzuje kosmetyki, mają napis naturalne to na pewno dobre. 

Też obstawiam psa, Cavaliera

3 godziny temu, Plamaty napisał:

Albo zrobiłaby tak jak jej koleżanka ze szkoły Zulia K. Oddała do pani która go bardziej potrzebowała. 

Serio? A pamiętam jak pokazala tego psa i powiedziała, ze marzenia sie spelniaja. Ale zenada. Szkoda psa. 

13 minut temu, kldm napisał:

Ja jestem ciekawa, na czym polega ta jej współpraca i bycie ambasadorką, że tak się tym podnieca. Weszłam na stronę stronga nie ma tam ani jednego zdjęcia Ali, weszłam na instagrama stronga i sytuacja jest tam podobna. Nawet nigdzie nie widziałam by udostępnili jej instastories. Pamiętam jak Ala raz gadała o nowych strojach, które wydał strong, rozpakowała, pokazała na stole i na tym się skończyło XD

9 minut temu, foxydoxy22 napisał:

Ja jestem ciekawa, na czym polega ta jej współpraca i bycie ambasadorką, że tak się tym podnieca. Weszłam na stronę stronga nie ma tam ani jednego zdjęcia Ali, weszłam na instagrama stronga i sytuacja jest tam podobna. Nawet nigdzie nie widziałam by udostępnili jej instastories. Pamiętam jak Ala raz gadała o nowych strojach, które wydał strong, rozpakowała, pokazała na stole i na tym się skończyło XD

Stąd moje zdziwienie. Zgodzę się z tym, że ich rozpromowała i zrobiła gablotę na legginsy ale to tyle. 

• Thanks 1
  • Haha 2

8 godzin temu, bila567 napisał:

nie dla tej osoby, która z ogarnięcia mieszkania robi wydarzenie tygodnia 🙄 jeszcze by jej zwierzak coś przesunął albo stłukł. o nasikaniu nawet nie mowie, bo wówczas to by od razu do schroniska wyjechał 

Zreszta, wziecie psa raczej nie jest stresujace, tylko ekscytujace, wiec nie ma potrzeby tanczyc dla poprawienia nastroju. No i we vlogach bylyby jakies tajemnicze wzmianki o wizycie w sklepie (zoologicznym), albo cos w tym stylu. Ona pakowanie na Majorke przezywala jak mrowka okupacje, a co dopiero psa 😄 

Edytowano przez sasiadka_zenobia

37 minut temu, kldm napisał:

Mam takie samo spostrzeżenie i prędzej do sesji wybrałabym Savę, niż Aliss. Agasava faktycznie pokazuje jak w nich ćwiczy a u Ali częściej widać te legginsy stronga jako strój do notowania w planerku lub do sprzątania, a nie do ćwiczeń 😉
Ja obstawiam psa albo ten ważny dzień to będzie dekorowanie mieszkania na vlogmas razem z Kubą XD Który przy okazji sie wprowadzi XD

• Haha 4

33 minuty temu, Christmas_Pudding napisał:

Serio? A pamiętam jak pokazala tego psa i powiedziała, ze marzenia sie spelniaja. Ale zenada. Szkoda psa. 

Mowila tez, ze to członek rodziny. Ale gdy tylko poznała faceta to musiała się pozbyć psa.

48 minut temu, kldm napisał:

Widać, że Aliss już skończyła swoją fit-przemianę więc i strojów tyle nie pokazuje. Strong zauważył jej początkowy entuzjazm więc dał jej szansę i podpisał z nią umowę. Ale jak nie będą zadowoleni z jej promocji to zakończą z nią współpracę i tyle. Współpraca z producentem lakierów hybrydowych też długo nie trwała...

14 minut temu, Plamaty napisał:

Mowila tez, ze to członek rodziny. Ale gdy tylko poznała faceta to musiała się pozbyć psa.

Szok. Teraz juz pewnie wie, ze trzeba mierzyc siły na zamiary. 

17 minut temu, password napisał:

Widać, że Aliss już skończyła swoją fit-przemianę więc i strojów tyle nie pokazuje. Strong zauważył jej początkowy entuzjazm więc dał jej szansę i podpisał z nią umowę. Ale jak nie będą zadowoleni z jej promocji to zakończą z nią współpracę i tyle. Współpraca z producentem lakierów hybrydowych też długo nie trwała...

Mnie trochę szkoda. To jest taka miła i swojska dziewczyna, przyjemnie byłoby zobaczyć, jak się rozwija.

1 godzinę temu, kldm napisał:

może dlatego bo ma dużą widownie i fanki które kupią to co ona używa.po co komy recenzje?🤣

40 minut temu, Plamaty napisał:

miała psa i się go pozbyła?chyba coś przegapiłam 😛 Gdzie mozna tego psa zobaczyć??

46 minut temu, Christmas_Pudding napisał:

Szok. Teraz juz pewnie wie, ze trzeba mierzyc siły na zamiary. 

Teraz ma kota. Zobaczymy ile ten kotek z nimi pomieszka. 

• Like 1

21 minut temu, fifkaba napisał:

miała psa i się go pozbyła?chyba coś przegapiłam 😛 Gdzie mozna tego psa zobaczyć??

Przed druga ciąża jeszcze z nimi mieszkał. Jakiś 2017 rok.

36 minut temu, fifkaba napisał:

Miala, takiego sporego, Max mu chyba było. Mowila do niego "Maxina". Miala go jak Glampaula ja odwiedzila 

Wlasnie znalazlam film na jej kanale "Golden jest z nami. Marzenia sie spelniaja" 

Edytowano przez Christmas_Pudding

mam nadzieję, że nie chodzi o psa, bo jakoś nie wyobrażam sobie jej wychodzącej na spacery kilka razy dziennie 

• Like 1

1 godzinę temu, Losica napisał:

Mnie trochę szkoda. To jest taka miła i swojska dziewczyna, przyjemnie byłoby zobaczyć, jak się rozwija. 

Możesz sobie włączyć np. Alex Mandostyle. Dziewczyna bardzo sympatyczna i widać, że ma ambicje. Erasmus, staże, nauka języka, gra na pianinie, czytanie książek...

Aliss to taki typ żyjący utartymi schematami. Je to samo, ogląda to samo, każdy dzień wygląda tak samo. Tutaj nie ma miejsca na rozwój i wychodzenie ze strefy komfortu. Dobrze chociaż, że rodzice jej zapewnili dobry start w dorosłość, dzięki temu nawet przy minimalnym wysiłku będzie żyć jak pączek a maśle.

No i super. 

Ala ma swoje nawyki, wady (pytanie kto nie ma?) i jest taka troche nudna ale szczerze mówiąc to jest jedna z niewielu jutuberek, która nie ma parszywego charakteru, jest nieszkodliwa, nie robi na siłe jakichś dram i ogólnie wydaje sie być autentyczna i taka po prostu normalna. Ja jej akurat bardzo kibicuję, a Wy mówcie co chcecie 🙈

• Like 5
  • Thanks 4

kupiłam raz komplet ze strong i odesłałam bo ledwo naciągnęłam na siebie te leginsy takie były sztywne według mnie gymglamour 100x lepsze! ale czekam na efekt tej sesji Alis jak wypadnie i kto jeszcze będzie w niej uczestniczył jaka inna mało wysportowana yutuberka może lola :D bo też z gdańska 

2 minuty temu, CoctailGirl napisał:

No i super. 

Ala ma swoje nawyki, wady (pytanie kto nie ma?) i jest taka troche nudna ale szczerze mówiąc to jest jedna z niewielu jutuberek, która nie ma parszywego charakteru, jest nieszkodliwa, nie robi na siłe jakichś dram i ogólnie wydaje sie być autentyczna i taka po prostu normalna. Ja jej akurat bardzo kibicuję, a Wy mówcie co chcecie 🙈

Mowimy co chcemy 😄 Nie no, zgadzam sie z Toba. To, ze jest nudna, to jej wada, ale nie jest chamska, nie jest youtubowa klamczucha, nie ma zadnych skandali na koncie, wiec zdecydowanie wybija sie na tle innych youtuberek jesli chodzi o autentycznosc. 

10 minut temu, lola33pp napisał:

kupiłam raz komplet ze strong i odesłałam bo ledwo naciągnęłam na siebie te leginsy takie były sztywne według mnie gymglamour 100x lepsze! ale czekam na efekt tej sesji Alis jak wypadnie i kto jeszcze będzie w niej uczestniczył jaka inna mało wysportowana yutuberka może lola 😄 bo też z gdańska 

Savy chyba tam nie ma, szkoda 😕

Ale uda Alka mam w tym fuksjowym stroju

Edytowano przez Zadra 2

1 godzinę temu, lola33pp napisał:

kupiłam raz komplet ze strong i odesłałam bo ledwo naciągnęłam na siebie te leginsy takie były sztywne według mnie gymglamour 100x lepsze! ale czekam na efekt tej sesji Alis jak wypadnie i kto jeszcze będzie w niej uczestniczył jaka inna mało wysportowana yutuberka może lola 😄 bo też z gdańska 

Ja mam jedna pare ze stronga. One sa przy pierwszym mierzeniu naprawde mega sztywne, ale pozniej sie troche rozciagaja, ze tak powiem. A tych z gym glamour nigdy nie mialam, musze poczytac opinie. Kosmetyczna hedonistka chyba je tez zachwalala.

41 minut temu, Zadra 2 napisał:

Ale uda Alka mam w tym fuksjowym stroju

Pizza i krem z pomidorów 😏

No nie wiem, jakoś mi się ta sesja do świątecznej reklamy ubrań Stronga gryzie z Alą. Taki soczysty leniuszek wbity w sportowe legginsy i top. Nie zachęca mnie to do zakupu.

• Like 3

Ja nie wiem laski, nie mogę tego pojąć. W necie jest mnóstwo przepisów, ciężko nawet nie natknąć się na jakieś dania na Instagramie a ona ciągle je to samo. To że nie pokazywała co kupuje i je może nawet lepiej bo zapewne było to samo co zwykle, ale jednak przypał pokazywać pizzę, krem i kluski podczas utraty kilogramów. Też kiedyś myślałam, że nie potrafię gotować a wystarczył dobry przepis i trening, który czyni mistrza. Teraz już wszystko mi wychodzi. Ala również potrafiła zrobić jabłecznik którego nigdy wcześniej nie robiła i teraz jego się uczepiła a jest mnóstwo innych ciast, zapewne też by jej wyszły. No nie rozumiem dlaczego nie gotuje nic nowego zwłaszcza przy takim nadmiarze wolnego czasu... A może to ja jestem nienormalna, że staram się ciągle jeść co innego 

• Like 3

57 minut temu, Niewybitna napisał:

Ja nie wiem laski, nie mogę tego pojąć. W necie jest mnóstwo przepisów, ciężko nawet nie natknąć się na jakieś dania na Instagramie a ona ciągle je to samo. To że nie pokazywała co kupuje i je może nawet lepiej bo zapewne było to samo co zwykle, ale jednak przypał pokazywać pizzę, krem i kluski podczas utraty kilogramów. Też kiedyś myślałam, że nie potrafię gotować a wystarczył dobry przepis i trening, który czyni mistrza. Teraz już wszystko mi wychodzi. Ala również potrafiła zrobić jabłecznik którego nigdy wcześniej nie robiła i teraz jego się uczepiła a jest mnóstwo innych ciast, zapewne też by jej wyszły. No nie rozumiem dlaczego nie gotuje nic nowego zwłaszcza przy takim nadmiarze wolnego czasu... A może to ja jestem nienormalna, że staram się ciągle jeść co innego 

A ona czasem nie kupiła e-booka od jakieś fit laski z insta z przepsiami i miała je testować ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się