Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zathoyo

Wieczny relaks - wieczne spa

Polecane posty

Ja na jej miejscu nie pokazywałabym nowego faceta , niczego się nie nauczyła

• Like 4
  • Haha 1

Ten jej chłopak pokazał jak rozsmarować sos na pizzy, bo w innym przypadku będzie gorzki. I w sumie to cenna wskazówka, a Aliss zrobiła inaczej i rechocze. Hit.

• Haha 2

Esiu jej pasował, zajęty graniem w gry na komie, co pozwalało jej na realizację swoich pasji, czyli wiecznego sprzątanie na chacie 🤣

Ten nowy wysportowany i na ten haczyk też dał się złapać. Skoro już sobie powoli fitnesowanie odpuszcza to myślę, że brak ruchu i rozmememłanie Aliski będzie za jakiś czas stanowiło problem tego związku.

Przed chwilą, janette butler napisał:

Esiu jej pasował, zajęty graniem w gry na komie, co pozwalało jej na realizację swoich pasji, czyli wiecznego sprzątanie na chacie 🤣

Ten nowy wysportowany i na ten haczyk też dał się złapać. Skoro już sobie powoli fitnesowanie odpuszcza to myślę, że brak ruchu i rozmememłanie Aliski będzie za jakiś czas stanowiło problem tego związku.

Też myśle, że jak on odkryje jaka z niej mameja to pozbiera swoje zabawki i pójdzie w długą 😄 

• Haha 3

40 minut temu, janette butler napisał:

39 minut temu, Szatynka93 napisał:

Też myśle, że jak on odkryje jaka z niej mameja to pozbiera swoje zabawki i pójdzie w długą 😄 

Ale nabije sobie obserwatorów na ig. A „rozpoczyna” karierę dietetyka. Także tak... Już Alina go na grupie na fb zachwalała.

1 godzinę temu, soso_ napisał:

to ich początki więc dziwne by było jakby była smutna XD z Esiem na początku też na pewno była szczęśliwa 

Dokładnie. Nie ma co porównywać związku gdzie wszystko jest nowe do wieloletniego. Ja tak szczerze nie widziałam ogólnie w jej oczach smutku, chyba tylko w,, przerwie,, z zeszłego roku. Bardziej w jej oczach widziałam pustkę, zero nowych wrażeń, wieczna monotonia. 

1 godzinę temu, janette butler napisał:

ten nowy tez przeszedl zmiane podobnie jak Ala. schudl zaczął cos ze sobą robic wiec albo razem beda sie wspierac w dazeniu do sylwetki idealnej albo razem zaprzestana. Kto wie co oni robia moze razem cwicza? nie mozna wykluczyć a Ali napewno bedzie we dwoje latwiej przestrzegac diety niz tak jak byla z Esiem ktory jadl co  chcial i kiedy chcial i byl chudy. Tak jak Alicja miala trudno pod tym wzgledem Emil typowy mięsożerca i lubił slodycze a jej ciezko bylo gdy przez dom sie przewalaja takie smakowitosci. Bo ciezko jest zniesc to by gotowac dwa rozne obiady i patrzec jak druga strona sie zajada. 

1 godzinę temu, mari napisał:

Ten jej chłopak pokazał jak rozsmarować sos na pizzy, bo w innym przypadku będzie gorzki. I w sumie to cenna wskazówka, a Aliss zrobiła inaczej i rechocze. Hit.

przecież to byla sciema😂 ale są tacy co uwierzą. W swoim zyciu zrobilam juz miliony pizz i obojetnie jak smarowalam zawsze byla smaczna. A gorzka jest jak sie na rant wyjedzie ponad ser i sos sie spali. 

2 godziny temu, mari napisał:

heheh ze ktoś w to uwierzył🙈😂

• Like 2
  • Thanks 1

Mnie to zastanawia tylko jedno...Aliss, taka bogobojna działaczka w sprawie czystości mieszkaniowej, a jak otworzy szafę to wstyd. Czy ona serio jest taka zapracowana, że nie może czegoś złożyć/zawiesić wkładając do szafy? Odkryję Amerykę tym stwierdzeniem, ale jakby zaczęła wszystko składać i odkładać na swoje miejsce to nie musiałaby ciągle sprzątać 😱 🤪

• Like 3

Też mnie to zastanawia. Co innego jak się człowiek rano spieszy do pracy i rzuci to czy tamto w kąt, bo zaspał i nie chce się spóźnić. Ale tutaj? Siedzieć cały dzień w domu, robić wszystko na spokojnie i nie odkładać rzeczy od razu na miejsce? No mega dziwne... Ja chodząc codziennie do roboty na 7 nie mam takiego pie*dolnika w kosmetykach czy szafie

• Like 2
  • Haha 1

Może ona specjalnie ten pie*dolnik robi, żeby mieć co robić i się nie nudzić 😆

• Like 1
  • Haha 3

19 godzin temu, Zadra 2 napisał:

Ale nabije sobie obserwatorów na ig. A „rozpoczyna” karierę dietetyka. Także tak... Już Alina go na grupie na fb zachwalała.

Dietetyk, który robi pizzę z parówkami. No rzeczywiście. 

Mi się wydaje, że to nie jest związek na stałe. No, ale ważne żeby Aliss była szczęśliwa. Tylko pamiętaj Aliss, że jesteś dobrą partią - pieniądze, mieszkanie, samochód. I  niektórzy będą chcieli Cię wykorzystywać. Bądź ostrożna. 

• Like 4

6 godzin temu, gummybear napisał:

No ewidentnie się nudzi w życiu dziewczyna, jakbyście miały tyle wolnego czasu co ona to też byście nie wiedziały co z nim robić 😄 A tak serio co za marnotrastwo czasu, mając takie możliwośći nie robić nic innego jak w koło sprzątać,dramat.

• Like 2

9 godzin temu, gummybear napisał:

Tez tak mysle, albo jeszcze nie ogarnela, zeby codziennie cos zbierac, wycierac, to nie bedzie musiala ciagle jezdzic na mopie. 

Niektóre yt na jej miejscu (praca w domu) kupiłaby pieska do vlogow. Tak sobie myślę jak rasa pasowałaby do Ali? Maltańczyk? 

Jak myślicie ile wytrzyma nowy chłoptaś z wiecznie mopujacą ciotką klotką Alą 😄 Kiedy się znudzi?

44 minuty temu, LicziTea napisał:

Niektóre yt na jej miejscu (praca w domu) kupiłaby pieska do vlogow. Tak sobie myślę jak rasa pasowałaby do Ali? Maltańczyk

Basset

• Thanks 1
  • Haha 2

12 godzin temu, Zadra 2 napisał:

Basset

Żaden, ona przecież nie potrafiła by wcisnąć w swój napięty grafik wyprowadzania psa kilka razy dziennie czy wizyty u weterynarza. 

• Like 3
  • Haha 1

13 godzin temu, Szatynka93 napisał:

Jak myślicie ile wytrzyma nowy chłoptaś z wiecznie mopujacą ciotką klotką Alą 😄 Kiedy się znudzi?

Pewnie wezmą ślub, aliss ma bardzo sztywną wizję życia, trzyma się typowego scenariusza z XX wieku - związek, ślub, on pracuje na utrzymanie, ona zajmuje się domem. Dodała sobie studia no bo tak wypada panience z dobrego domu 

• Like 1

13 minut temu, BBB napisał:

Pewnie wezmą ślub, aliss ma bardzo sztywną wizję życia, trzyma się typowego scenariusza z XX wieku - związek, ślub, on pracuje na utrzymanie, ona zajmuje się domem. Dodała sobie studia no bo tak wypada panience z dobrego domu 

Ciekawe czy będzie się starała o unieważnienie kościelnego?🤔😃

1 godzinę temu, Kateczkaaa napisał:

Ciekawe czy będzie się starała o unieważnienie kościelnego?🤔😃

Wątpię, bo to jest bardzo trudne nawet jak się ma powody. Poza tym dziwnie by wyglądało zrobienie drugiego ślubu z taką pompą, gdy pierwsze nalzenstwo nie wytrzymało pół roku. Pewnie będzie w usc, a potem normalne wesele, ba - teraz Alicja ma jakiś znajomych więc może i więcej gości od niej będzie. 

1 godzinę temu, BBB napisał:

Wątpię, bo to jest bardzo trudne nawet jak się ma powody. Poza tym dziwnie by wyglądało zrobienie drugiego ślubu z taką pompą, gdy pierwsze nalzenstwo nie wytrzymało pół roku. Pewnie będzie w usc, a potem normalne wesele, ba - teraz Alicja ma jakiś znajomych więc może i więcej gości od niej będzie. 

A tak z ciekawości zapytam, wiadomo na ile osób zorganizowali wesele z Esiem? Rozumiem, że większość to byli goście od niego?

2 godziny temu, BBB napisał:

Dopiero zaczela z nim byc, a Ty juz o slubie dywagujesz? 

• Like 1

1 godzinę temu, BBB napisał:

A mi się wydaje, że bez problemu by dostała. Presja rodziny, zdrada tuż po ślubie (a może nawet i przed) i już ma powody.

Co do psa, to nie jestem pewna czy Aliss jakiegoś by chciała. W domu rodzinnym nie mają żadnego więc może nie być "nauczona" posiadania zwierzaka. Emil po rozstaniu od razu jakiegoś przygarnął, więc może Aliss była na nie. Do tego pies i utrzymanie porządku raczej nie idą w parze.

36 minut temu, password napisał:

zdrada tuż po ślubie (a może nawet i przed)

Ale to są tylko domysły! 

Raczej po ślubie, bo jak ona to mówiła? Przestał chcieć być mężem? Coś takiego. Ja jej się mega dziwię, ma kasiastych rodziców, nie ma wiele do roboty, czemu nie podróżuje? Mówię ogólnie, wiadomo, że teraz to utrudnione. Czemu nie inwestuje porządnie w swój rozwój? Kursy językowe, porządne studia, cokolwiek. Dziwne. Mając takie warunki siedzieć i sprzątać? A mając pod nosem niezłą uczelnie, wybrać jakąś prywatną "wyższą szkołę zarządzania polem namiotowym". Bardzo mnie to dziwi. W tym, że ma pieniądze nie ma nic złego, ale przecież można je dobrze wydać. Ileż można szafki pucować... znowu się zapętliła, w sumie dziwi mnie ilość jest subskrybentów przy takim contencie i wiecznym tłumaczeniu widzom "nie wyciągnęłam kamery, bo się wstydzę". OMG... 

• Like 3

51 minut temu, Zadra 2 napisał:

Ale to są tylko domysły!  

to, że zdradził to żadna tajemnica.

38 minut temu, Gnida napisał:

Raczej po ślubie, bo jak ona to mówiła? Przestał chcieć być mężem? Coś takiego.  

W sumie to nie wiadomo kiedy się zaczęło. Tylko Emil ze swoją dziewczyną wiedzą kiedy buchnął ogień namiętności 😉

Ja nie twierdzę, że on ją zdradzał przed ślubem ale też nie wykluczam takiej możliwości.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się