Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zathoyo

Wieczny relaks - wieczne spa

Polecane posty

Poza tym poczęcie dziecka, to dobrowolny wybór każdej osoby, więc bez martyrologii proszę. Z aktualną liczbą udogodnień dla matek żadna normalna matka nie powinna męczennicy udawać, tym bardziej taka, która nie pracuje i nie uczy się. 

• Thanks 1

ja dzieci nie mam, ale uważam, że dzieci są różne i czasami można mieć na głowie "tylko" dziecko i dom i być zarobionym bardziej niż pracujące matki 😉 każdy przypadek jest inny, nie ma co uogólniać 

• Like 2

2 godziny temu, Leelianka napisał:

Oczywiście nie masz dzieci? 🙂

2 godziny temu, gryzelka1998 napisał:

Kim ty jesteś żeby decydować czy ktoś może być zmęczony? 

Ale jak Jujka mówi, że jest wykończona po środzie z dwójką własnych dzieci to ją wyzywacie od leni i nierobów. Kocham te podwójne standardy kafe 😂😂😂

• Like 1
  • Thanks 1

Przecież teraz większość kobiet i pracuje i zajmuje się dziećmi. To chyba norma, nie? Przynajmniej w moich kręgach. Nie każdy ma czworo, że pozwala sobie siedzieć w domu i żyć za 500 plus. Poza tym są dzieci uwiązane do tyłka i są takie, które tylko śpią, więc nie ma co oceniać kto ma prawo być zmęczony.

• Like 2

No nie? Też to kocham. Btw, gadka "pracuję 24/7" kojarzy mi się wyjątkowo negatywnie z osobą, którą mam w awatarze. Ma jedno dziecko i kręci g*niane produkcje po 8 minut dziennie twierdząc  przy tym, że jest zarobiona i nie ma czasu, a jednocześnie potrafi oglądać kilka sezonów seriali tygodniowo. Nie znoszę użalania się nad sobą. Ja na swoje życie nie narzekam, świadomie wybrałam zawód, sposób życia, itd. więc wk00rwiają mnie osoby, które podejmując własne decyzje potem udają męczenników i pieją co rusz w internetach jak im to strasznie ciężko w życiu i jak to nie mają w co ręce włożyć. Ludzie, rzadko kiedy nie mamy wpływu na własne decyzje, ciąże wpadkowe to rzadkość przy dzisiejszej antykoncepcji, pracę każdy wybiera sobie sam i może ją zmienić dość łatwo przy obecnych możliwościach. 

Kończę ten offtop, bo to nie temat o madkach/matkach. 

• Like 3

Pamietam, jak mowila, ze na obrone mgr moglaby juz z brzuszkiem ciazowym isc.. plany na macierzynstwo byly. 

• Like 3

Przed chwilą, bambu napisał:

Pamietam, jak mowila, ze na obrone mgr moglaby juz z brzuszkiem ciazowym isc.. plany na macierzynstwo byly. 

Ano byly. Chociaz zawsze mnie dziwilo, skad u niej takie parcie na dzieci w tak mlodym wieku. Dobrze, ze Emil sie zawinal, zanim doczekali sie potomstwa.

• Thanks 1

Moim zdaniem, plan byl rozsadny, miala meza, mieszkanie, dobra sytuacje materialna, a wiemy, ze do pracy sie nie wybierala. Lepiej rodzic w mlodszym wieku, szybciej sie zachodzi i szanse na zdrowa ciaze sa wieksze. 

• Like 1

Chyba na poprzedniej stronie była gadka o rasie psa dla Ali i pyyyyk w nowym filmie rozkminka na temat psa i tego, że wybrała rasę. Laski z komentarzy przeprowadziły śledztwo i wydedukowały, że będzie Cavalier. Ja nie lubię takich małych szczekliwych psów, ale lepszy Cavalier niż wszechobecne  koszmary weterynaryjne czyli mopsy i buldogi francuskie...

Edytowano przez Kafa_z_mlekiem

6 godzin temu, bambu napisał:

Moim zdaniem, plan byl rozsadny, miala meza, mieszkanie, dobra sytuacje materialna, a wiemy, ze do pracy sie nie wybierala. Lepiej rodzic w mlodszym wieku, szybciej sie zachodzi i szanse na zdrowa ciaze sa wieksze. 

No pewnie. Lepiej zachodzic mlodo, szczegolnie, gdy w zwiazku sie nie uklada xD A im ewidentnie sie nie ukladalo, skoro Emil skoczyl w bok. 

• Like 1
  • Haha 1

39 minut temu, Kafa_z_mlekiem napisał:

Chyba na poprzedniej stronie była gadka o rasie psa dla Ali i pyyyyk w nowym filmie rozkminka na temat psa i tego, że wybrała rasę. Laski z komentarzy przeprowadziły śledztwo i wydedukowały, że będzie Cavalier. Ja nie lubię takich małych szczekliwych psów, ale lepszy Cavalier niż wszechobecne  koszmary weterynaryjne czyli mopsy i buldogi francuskie...

Cavalier ma długi włos. Jak Ala w tej sterylności to ogarnie? 😁🤔

• Haha 1

Oops jestem na zlym watku ,przepraszam 🤭🤭

Edytowano przez Huest

Dnia 5.11.2020 o 16:14, Kateczkaaa napisał:

Dla mnie to jest dziwne.Byli ze sobą długo,kilka lat mieszkali razem.I co się po ślubie niby zmieniło,że tak nagle prysło?Ala chciała dziecko i Esiu w długą?

Esiu ją zdradzał przecież z tą pięknością, z która teraz jest w związku. Jest dzieciakiem i bał się z nią rozejść przed ślubem bo przecież jej tatuś się zdenerwuje, więc wszedł w to. Ona zakochana w nim - a on myślami przy innej. 

Ala pewnie nawet nie wiedziała, że Esiowi coś nie pasuje w ich związku. Widać, że była w nim zakochana po uszy. Więc nic dziwnego, że planowała dziecko mając mieszkanie i męża. Emil pewnie jej grzecznie przytakiwał bo bał się reakcji jej ojca.

Edytowano przez pinkyy
  • Like 3

1 godzinę temu, pinkyy napisał:

Esiu ją zdradzał przecież z tą pięknością, z która teraz jest w związku. Jest dzieciakiem i bał się z nią rozejść przed ślubem bo przecież jej tatuś się zdenerwuje, więc wszedł w to. Ona zakochana w nim - a on myślami przy innej. 

Ala pewnie nawet nie wiedziała, że Esiowi coś nie pasuje w ich związku. Widać, że była w nim zakochana po uszy. Więc nic dziwnego, że planowała dziecko mając mieszkanie i męża. Emil pewnie jej grzecznie przytakiwał bo bał się reakcji jej ojca.

To jakim trzeba być leszczem żeby bac się reakcji tescia 😂 nie wyobrazam sobie zeby moj facet bal sie mojego taty i nie miał wlasnego zdania. 

• Like 1

1 godzinę temu, pinkyy napisał:

a wiesz to od kogo? Alicji? Esia? czy samego Pana Prezesa? 🤦🏼‍♀️

• Like 1

2 godziny temu, Ololo napisał:

Buźka jej się znowu zaokrągliła. 🙂 

A ja uważam, że bardzo ładnie wyglada w tym ostatnim filmie, szczególnie na początku w makijażu i po fryzjerze 😁 pomijam pomarańczowe dłonie od samoopalacza 

• Like 1

4 godziny temu, pinkyy napisał:

Hahah, a już po ślubie nie bal się teścia? Co za bajki ktoś tu wymyśla 🤦🏻‍♀️

6 minut temu, Zadra 2 napisał:

Zreszta, jak mozna wymyslac, ze Alicji ojciec sie zdenerwuje. Co my, znamy go, zeby tak wyrokowac? Mysle, ze normalny rodzic by wolal, jakby jego dziecku oszczedzono takiego upokorzenia i rozwodu. Ale nie, ojciec Ali sie zdenerwuje i zbije Esia w dupke. Litosci.

• Haha 1

5 godzin temu, Dosianie napisał:

A ja uważam, że bardzo ładnie wyglada w tym ostatnim filmie, szczególnie na początku w makijażu i po fryzjerze 😁 pomijam pomarańczowe dłonie od samoopalacza 

Mi się bardziej podobala w tej swojej standardowej fryzurce, jak zmyła makijaż 😉 ale Ala to ładna dziewczyna. Ja tam widzę u niej generalnie blysk w oku, do twarzy jej z nim. Niech jej się wjedzie. 

• Like 1

6 godzin temu, soso_ napisał:

a wiesz to od kogo? Alicji? Esia? czy samego Pana Prezesa? 🤦🏼‍♀️

Ala sama dała ostro wiele razy do zrozumienia, że była zdradzana. Całej reszty można się domyślić przecież. 

2 godziny temu, Zadra 2 napisał:

Po ślubie wyszło to chyba przez przypadek.

Z resztą w okolicy stycznia/lutego rzekomo Emil wypowiadał się tutaj i pisał, że był naciskany ze strony Ali i jej rodziny na ślub.

2 godziny temu, pinkyy napisał:

Ala sama dała ostro wiele razy do zrozumienia, że była zdradzana. Całej reszty można się domyślić przecież. 

Pewna nie jestem, ale na jakimś live między słowami szło wyłapać, że doszło do zdrady z jego strony. Plus obejrzałam ostatnio jej film z końca tamtego roku i mówiła, że dostawała jakieś screeny, docierały do niej różne wieści i powiedziała, że kto przeżył coś takiego ten wie i rozumie, więc można się domyślić, że nie poszło o to, że Emil nagle nie chce uczestniczyć we vlogach i nie podoba mu się np. stolik kawowy 😉 I w ogóle jak się spojrzy na Alę w tamtym filmie i na obecną - ogromna zmiana, w tamtym widać, że jeszcze to wszystko dla niej ciężkie, zapłakane oczy, przeogromny smutek, teraz - śmiejące się oczy, uśmiech nie schodzi jej z ust, widać, że się dobrze z sobą czuje i jest szczęśliwa. Może i ma jakieś swoje przyzwyczajenia i można się śmiać, ale niech ma jak najlepiej w życiu, zasłużyła.

• Like 2

Dnia 5.11.2020 o 21:09, Oglądaczka napisał:

Nie musialo sie nic zmieniac. Pewnie te uczucia duzo wczesniej wygasly tylko nie bylo jaj albo motywacji, zeby sie wymiksowac z tego zwiazku. Ludzie z roznych powodow  nie potrafia podjac decyzji o odejsciu. A jak sie pojawila inna i byl powod go jakos latwiej moglo byc odejsc. Trwajacych uczuc nowo poznana osoba nie zmieni. Jesli zainteresowal sie inna to musialo miec to glebsze i bardziej dlugofalowe podloze.

Nadchodzący ślub byłby dla mnie motywacja do przemyśleń czy ten związek, to dobry pomysł. Jeżeli miał wątpliwości, to powinien z nią szczerze porozmawiać- ale tkwił w tym, bo nie miał jąder na tak odważna rozmowę 

• Like 1

Dnia 7.11.2020 o 10:48, Gnida napisał:

Jak ktoś pracuje, studiuje i opiekuje się dziećmi, to mogę uznać, że może być zmęczony i faktycznie dużo pracuje, może nawet 24/7, chociaż to też przesada, natomiast jeśli mowa o paniach na wiecznym wychowawczym, niepracujących, często bez szkół, to b&ch please. Ludzie lubią sobie "dodać", ale nie popadajmy w paranoję. Mam w rodzinie osobę, która jednocześnie robi doktorat, pracuje i jeszcze wychowuje dziecko, ona może być zmęczona i można o niej powiedzieć, że ma dużo na głowie, jeżeli ktoś ma tylko dziecko, to sorry, ale nie i nie przesadzajmy. 

Można być zmęczonym tylko wychowując dziecko i zajmując się domem, można być też zmęczonym tylko pracując zawodowo. I tu nie powinno być dyskusji, bo kazfe6dziecko jest inne, każdy dom jest inny i tak samo praca. Ja wracając codziennie z biura, to mimo tego, że przez 8 godzin siedzę przy biurku muszę na chwilę usiąść w domu. Nie zmienia to oczywiści faktu, że jedyne czym zajmuje się aliss, to zajęcia 2 dni na 14, więc sama aliss raczej nie ma po czym odpoczywać i od czego się relaksować - raczej nie ma za dużo na głowie. I nie widzę nic złego w codziennej kąpieli z kulą czy oglądanie filmu jednak nie ma co tego dodawać,, filozofii,, odpoczynku jeżeli nie ma się czym zmęczyć 

• Like 4

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się