Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zathoyo

Wieczny relaks - wieczne spa

Polecane posty

1 minutę temu, ewaasss napisał:

Ona po prostu nie jest ciekawa świata. Nic nie czyta, nie interesuje się niczym. Teraz ogląda The crown. Mogłaby odnieść się do serialu, na pewno coś ją zaskoczyło, czegoś nie wiedziała, coś ją zainteresowało. Chyba, że ona tylko ogląda bezwiednie tego netflixa bez żadnych przemyśleń. 

Ja po pierwszym sezonie z moim starym to mega zajarani byliśmy 😄 Dookoła wszystkim polecałam hahaha 😄

• Haha 1

2 godziny temu, ewaasss napisał:

Ona po prostu nie jest ciekawa świata. Nic nie czyta, nie interesuje się niczym. Teraz ogląda The crown. Mogłaby odnieść się do serialu, na pewno coś ją zaskoczyło, czegoś nie wiedziała, coś ją zainteresowało. Chyba, że ona tylko ogląda bezwiednie tego netflixa bez żadnych przemyśleń. 

Gdybym miała tyle czasu co ona to bym pochłonęła wszystkie książki które czekają na przeczytanie 😞 a mam czas tylko wieczorami i w weekendy. O netflixie to nawet nie wspomnę

• Like 2

Historia lubi zataczać koło. Znów tak samo nudne filmy jak przed rozstaniem z E. Zero pomysłu na kanał. Picie kawy, trening, odpoczynek, pomidorowa lub krem z nich, kawa, sprzątanie. Nie wymagam od niej nie wiadomo czego, ale błagam niech więcej nie gada jak to TWÓRCY mają ciężko. Gorzej niż ludzie od 8do16. 

• Like 5

Słuszna uwaga z tym serialem. Słowa na ten temat nie powiedziała, a mogłaby. Od razu byłoby ciekawiej, jakby coś wspomniała, powiedziała co jej się podoba, a co nie itd.

Ala ma chyba jakiś zjazd. Też tak reaguje na zimę. Chciałabym zostać w domu na miesiąc i wychodzić 2 x w tygodniu na spacer pod śniegu 🙂

• Thanks 1

Ja rozumiem, że można nie pamiętać..  ale skoro chce nagrywać tygodniówki to raczej nie powinno być tak, że weźmie kamerę na 5 minut rano a potem dopiero wieczorem bo taki "vlog" nie ma sensu.. Jeśli chce się coś nagrywać to powinno się mieć coś ciekawego do przestawienia, wtedy uniknie ciągłego powtarzania się 🤷🏽‍♀️

9 minut temu, zdziwiona_ona napisał:

Ala ma chyba jakiś zjazd. Też tak reaguje na zimę. Chciałabym zostać w domu na miesiąc i wychodzić 2 x w tygodniu na spacer pod śniegu 🙂

Ona ma zjazd nawet latem xd

52 minuty temu, zdziwiona_ona napisał:

Chyba łatwiej powiedzieć kiedy ona nie ma zjazdu 

• Haha 2

16 godzin temu, kochamkielbase napisał:

Chyba studia, ona jakąś młoda z 20 lat ma 

Niech się w końcu ogarnie  bo ciężko będzie.   Ona nagrywa tygodniówki bo takie życie ma nudne . Kiedyś  to te jej filmy były inne fajnejsze . Starzeje się czy weny jej brak . Ona chyba dawno nagrywała  Aliss radzi . Czy coś  takiego 

No a z drugiej strony co ma teraz nagrywać jak wszystko pozamykane, nie ma gdzie wyjść i nawet lepiej siedzieć w domu żeby czegoś nie złapać 😕

1 minutę temu, zdziwiona_ona napisał:

No a z drugiej strony co ma teraz nagrywać jak wszystko pozamykane, nie ma gdzie wyjść i nawet lepiej siedzieć w domu żeby czegoś nie złapać 😕

Przecież w domu tez można nagrywac Ciekawe rzeczy 

• Like 1

2 minuty temu, Piniata napisał:

Przecież w domu tez można nagrywac Ciekawe rzeczy 

No można tylko pytanie ile czasu minie zanim i to spowszednieje 😀 wg mnie mogłaby zrobić serie z ciekawymi pomysłami na sprzątanie, coś z gotowaniem, aktualizacje nt ćwiczeń, w między czasie vlogi tygodniowe - i tyle mam pomysłów 😀 ale przyznaję nie jestem zbyt kreatywna.

17 minut temu, zdziwiona_ona napisał:

Ale nawet jak można było to nigdy nie wychodziła. 

• Like 2

ja już tu wielokrotnie pisałam, ze ala mogłaby wykorzystać swój czas i zacząć tworzyć kontent kulturalny. ale po jej słowach ze nie było czasu czytać w zeszłym roku xD i jej celu - przynamniej jedna ksiazka w miesiącu XD to już nie mam wiekszych nadziei.

a jeśli nie ksiazki to filmy, seriale, gry - nawet planszowe. o obejrzanych w miesiącu filmach i serialach tez można powiedzieć coś, nawet o klasykach, jak o śniadaniu u tiffany’ego, rzekomo jej ulubionym filmie. ale do tego trzeba się skupić, zaplanować coś więcej, niż suchy fakt obejrzenia, przygotować sobie scenariusz, poszukać informacji. na to chyba alicji brakuje umiejętności (chociaż to nawet srednio rozgarnięty licealista musi umieć w praktyce) 

29 minut temu, gryzelka1998 napisał:

Ale nawet jak można było to nigdy nie wychodziła. 

No jak nie jak wychodziła np z siostrą na rolki, nad morze.

25 minut temu, bila567 napisał:

ja już tu wielokrotnie pisałam, ze ala mogłaby wykorzystać swój czas i zacząć tworzyć kontent kulturalny. ale po jej słowach ze nie było czasu czytać w zeszłym roku xD i jej celu - przynamniej jedna ksiazka w miesiącu XD to już nie mam wiekszych nadziei.

a jeśli nie ksiazki to filmy, seriale, gry - nawet planszowe. o obejrzanych w miesiącu filmach i serialach tez można powiedzieć coś, nawet o klasykach, jak o śniadaniu u tiffany’ego, rzekomo jej ulubionym filmie. ale do tego trzeba się skupić, zaplanować coś więcej, niż suchy fakt obejrzenia, przygotować sobie scenariusz, poszukać informacji. na to chyba alicji brakuje umiejętności (chociaż to nawet srednio rozgarnięty licealista musi umieć w praktyce) 

To fakt z tymi książkami to hit 😁

Myślę że ona po prostu nie lubi czytać, ale że teraz 'trzeba' czytać żeby uchodzić za oczytana w towarzystwie, to takie postanowienie sobie zrobiła.

Z jej ilością zajęć ma czas spokojnie na 2 książki W TYGODNIU!!!

Jakbym miała wannę to wszystkie wieczory z książką i olejkiem moje 😁

Nie wiem dlaczego ona się tak uparła na te tygodniówki, mogłaby nagrywać rzadziej, ale bardziej ciekawsze filmy. Ja ostatnio wróciłam do Zmiano, nagrywa stosunkowo rzadko, a jej filmy są przyjemne.. Ala za bardzo się nad wszystko rozwodzi..

17 minut temu, monczi napisał:

Nie wiem dlaczego ona się tak uparła na te tygodniówki, mogłaby nagrywać rzadziej, ale bardziej ciekawsze filmy. Ja ostatnio wróciłam do Zmiano, nagrywa stosunkowo rzadko, a jej filmy są przyjemne.. Ala za bardzo się nad wszystko rozwodzi..

Emil nie miał lekko 😂

5 minut temu, zdziwiona_ona napisał:

Myślę że ona po prostu nie lubi czytać, ale że teraz 'trzeba' czytać żeby uchodzić za oczytana w towarzystwie, to takie postanowienie sobie zrobiła.

Jakbym miała wannę to wszystkie wieczory z książką i olejkiem moje

Ja pracuję (i to nie zdalnie) i czytam po 2 książki tygodniowo spokojnie, ale z kolei nie znoszę oglądać seriali i strasznie mnie to męczy 😆 Nie uważam jednak, że książki są lepsze, bardziej ambitne itd bo można czytać o Holokauście albo "365 dni" przecież, z serialami jest tak samo. A to i tak rozrywka, forma spędzania czasu więc trzeba wybierać pod siebie, a nie na pokaz. Jak nie lubi to niech się nie zmusza i tyle.

A nie sorry, zapomniałam, ona po prostu NIE MA CZASU CZYTAC XD

1 godzinę temu, zdziwiona_ona napisał:

Ala codziennie chodzi do jakiegoś sklepu/galerii więc chyba nie podziela Twojej opinii o siedzeniu w domu 🙂

• Haha 1

38 minut temu, zdziwiona_ona napisał:

Jakbym miała wannę to wszystkie wieczory z książką i olejkiem moje 😁

Aliss to już chyba trzeci raz próbuje cokolwiek czytać.  Raz za czasów Promyczka/Płomyczka (?) miała czytać minimum jedną książkę w miesiącu. Przeczytała dwie czy trzy książki (ciągle później o nich opowiadając) i się skończyło. W zeszłym roku też próbowała i znowu nie wyszło. Teraz kolejna próba...

Tak samo z nauką języków. Kiedyś miał być francuski - nawet nie zaczęła, w zeszłym roku hiszpański - skończyło się na oglądaniu Casa del papel i jednej reklamie aplikacji. No i znowu cel na 2021 - nauka języka.

Na jej miejscu byłoby mi głupio wrzucać kolejne postanowienia z których się nie wywiązuje. Przecież ona ślepa nie jest. Ogląda później swoje filmy i widzi, że tyle rzeczy jej nie wychodzi. Zamiast sobie w głowie coś postanowić i spróbować to nagrywa filmy, rozpisuje postanowienia, robi kwartalne rozliczenia...a guzik z tego wychodzi. Po co?

• Like 1

Hmmmm, a czy  ona kiedyś coś innego nagrywała? Czasem zdarzały się przebitki znad morza i tyle. 

• Like 1

29 minut temu, password napisał:

Aliss to już chyba trzeci raz próbuje cokolwiek czytać.  Raz za czasów Promyczka/Płomyczka (?) miała czytać minimum jedną książkę w miesiącu. Przeczytała dwie czy trzy książki (ciągle później o nich opowiadając) i się skończyło. W zeszłym roku też próbowała i znowu nie wyszło. Teraz kolejna próba...

Tak samo z nauką języków. Kiedyś miał być francuski - nawet nie zaczęła, w zeszłym roku hiszpański - skończyło się na oglądaniu Casa del papel i jednej reklamie aplikacji. No i znowu cel na 2021 - nauka języka.

Na jej miejscu byłoby mi głupio wrzucać kolejne postanowienia z których się nie wywiązuje. Przecież ona ślepa nie jest. Ogląda później swoje filmy i widzi, że tyle rzeczy jej nie wychodzi. Zamiast sobie w głowie coś postanowić i spróbować to nagrywa filmy, rozpisuje postanowienia, robi kwartalne rozliczenia...a guzik z tego wychodzi. Po co?

Ala to chyba teraz książki kucharskie haha

26 minut temu, Agnessss8 napisał:

Ala to chyba teraz książki kucharskie haha

Ona potrzebuje pomocy.. Po rozstaniu po takim długim związku i nieudanym małżeństwie.. Przecież to widać. Zamknęła się w czterech ścianach praktycznie odizolowana, ona zwariuje. 

• Like 4

No jak nie jak wychodziła np z siostrą na rolki, nad morze.

A jazda na rolkach i morze to zabronione teraz? Alka to jedyna youtuberka ktora kojarze ktora nie gada do kamery gdy jest na dworze. 

• Like 2

Skończyły sie vlogmasy to i skończyły sie spacery,wyjścia....a szkoda bo mogłaby pokazać trochę Gdańska

I też powtarzała się w ostatnich vlogu z tymi zakupami,serio nie ma nic ciekawego do powiedzenia. A zobaczcie sobie vlogi The Pink Rook,cały film może przegadać przy malowaniu i jakoś jej chce się słuchać,ma historie do opowiedzenia a nie że tylko musi się napić kawy i nie miała mleka to zaraz po nie pójdzie.

• Like 3

Co z tego,ze jest pozamykane wszystko jak nawet jak było otwarte to u Ali jest kierunek Molo w Brzeźnie, Ikea i Lidl. Trójmiasto ma tyle pięknych miejsc ktore mozna pokazac, duzo ludzi jak widac w komentarzach lubi przebitki jedzeniowe. Często prosza widzowie Ale o foodbook i pod tymi komentarzami potrafi byc po 300łapek, ale Ala nie nagra tego bo mowi ze beda ja krytykowac. Lepiej gadac o celach w 500 filmach i o tym ze musi sie relaksowac. Co tam ja obchodzi co widzowie z ktorych nota bene ma kase chcieliby ogladac.

Nic dziwnego,że ten kanał przez 9 lat uzbierał marne 150tys subskrypcji. Nawet firmy współprac jej nie daja na insta.

• Like 4
  • Haha 1

3 godziny temu, ejno napisał:

Ja pracuję (i to nie zdalnie) i czytam po 2 książki tygodniowo spokojnie, ale z kolei nie znoszę oglądać seriali i strasznie mnie to męczy 😆 Nie uważam jednak, że książki są lepsze, bardziej ambitne itd bo można czytać o Holokauście albo "365 dni" przecież, z serialami jest tak samo. A to i tak rozrywka, forma spędzania czasu więc trzeba wybierać pod siebie, a nie na pokaz. Jak nie lubi to niech się nie zmusza i tyle.

A nie sorry, zapomniałam, ona po prostu NIE MA CZASU CZYTAC XD

Ala codziennie chodzi do jakiegoś sklepu/galerii więc chyba nie podziela Twojej opinii o siedzeniu w domu 🙂

Ja też pracuje, dojeżdżam długo do pracy i też wyrabiam z 6-8 książek /miesiac 😀

No i właśnie o to chodzi że ona widocznie nie lubi czytać a na siłę sobie wciska książki. To jaką będzie odczuwać przyjemność z tego że przymusi się do przeczytania czegoś? Jamam czasem 2 tyg przerwy od książek bo czuję się przytłoczona albo mi się nie chce a potem "rzucam" się na książki i w tydzień lecą 3 pozycje bo mi sprawia to przyjemność.

Ona widać lubi seriale (też lubię!) to mogłaby postanowić obejrzeć w tym roku 5 kultowych seriali których wcześniej nie oglądała 🙂 albo top 5 filmów z każdego gatunku 😀

2 godziny temu, password napisał:

Do trzech razy sztuka 😁 może jej znajomi czytają, znają języki więc nie chce byc gorsza.

Z językiem pewnie lepiej by poszło gdyby poszła na kurs stacjonarny i przy okazji wyszłaby do ludzi, poznała nowych znajomych.

1 godzinę temu, Olo123 napisał:

A jazda na rolkach i morze to zabronione teraz? Alka to jedyna youtuberka ktora kojarze ktora nie gada do kamery gdy jest na dworze. 

Nie zabronione ale w śniegu ciężko jeździć na rolkach 😀

19 minut temu, zdziwiona_ona napisał:

Nie zabronione ale w śniegu ciężko jeździć na rolkach 😀

Śnieg spadł wczoraj. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się