Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zathoyo

Wieczny relaks - wieczne spa

Polecane posty

Ja coś czuję że za jakiś czas wleci film że potrzebuje przerwy. Dla mnie historia się powtarza, znów jest mniej aktywna jak rok temu we wrześniu/październiku. 

• Like 1

29 minut temu, Magdalenkax2 napisał:

Ja coś czuję że za jakiś czas wleci film że potrzebuje przerwy. Dla mnie historia się powtarza, znów jest mniej aktywna jak rok temu we wrześniu/październiku. 

Bardzo możliwe. Jej vlogi sprzed roku, gdy pracowała, były bardziej ciekawe niż teraz. Siedzi w domu, ale mogłaby nagrać tyle rzeczy, nawet związane z jej ulubionym sprzątaniem np. sprawdzanie trików z internetu itd

Pamiętacie intro pierwszej tygodniówki tegorocznej? Był tam rysunek, który przedstawiał Aliss. Kojarzycie, czy Aliss cokolwiek wspomniała o autorce? Bo nie widziałam żadnego oznaczenia poza Insta na koncie autorki tego rysunku. 

4 minuty temu, Linuszka napisał:

Pamiętacie intro pierwszej tygodniówki tegorocznej? Był tam rysunek, który przedstawiał Aliss. Kojarzycie, czy Aliss cokolwiek wspomniała o autorce? Bo nie widziałam żadnego oznaczenia poza Insta na koncie autorki tego rysunku. 

W tle kanału też ma grafikę od tej samej osoby, może Ala zapłaciła za to i nie ma wtedy konieczności podawania autora.

Na relacji na insta ze śniadania z naleśnikami w łóżku dwa kubki 😛 kolejny etap związku z Kubą czuję, pewnie niedlugo się wprowadzi😁

• Like 1
  • Haha 4

Może sama narysowała 😀 akurat ta grafika to nie jest jakaś skomplikowana sprawa. 

Ale nie...co ja mówię. Przecież jakby tak było, to by pół vloga, poza tym kiedy by to miała robić, jak jest taka zarobiona 🤷🏼‍♀️ poza tym grafiki są spójne więc raczej robił ktoś kto zna temat

Długi czas tylko czytałam, a nie komentowałam i aż musiałam założyć konto 🤣 Mam wrażenie, że to z Was ciotki klotki, które nie mają co robić, tylko siedzieć i plotkować, wymyślać niestworzone historie i układać życie innym osobom 😄 Ciekawe, która z Was jest taka wspaniała i idealna, wykorzystuje cały swój potencjał, ma wspaniałą figurę, idealnych znajomych, turbo zdolności kulinarne i życie usłane różami? 😄 gdzie ten las rąk? Mam wrażenie, że nie macie co w życiu robić, tylko gderać i gderać... Czemu same sobie tak życia nie zorganizujecie, tylko wieszacie psy na Aliss?

• Like 5

13 minut temu, wubidżej napisał:

Długi czas tylko czytałam, a nie komentowałam i aż musiałam założyć konto 🤣 Mam wrażenie, że to z Was ciotki klotki, które nie mają co robić, tylko siedzieć i plotkować, wymyślać niestworzone historie i układać życie innym osobom 😄 Ciekawe, która z Was jest taka wspaniała i idealna, wykorzystuje cały swój potencjał, ma wspaniałą figurę, idealnych znajomych, turbo zdolności kulinarne i życie usłane różami? 😄 gdzie ten las rąk? Mam wrażenie, że nie macie co w życiu robić, tylko gderać i gderać... Czemu same sobie tak życia nie zorganizujecie, tylko wieszacie psy na Aliss?

O czy oby na pewno tylko z nas są ciotki klotki, wujku dobra rado? 😀 Skoro jesteś ponad to, to dlaczego śledzisz forum obśmiewające jutuberów? 😀

• Thanks 3

Nigdzie nie powiedziałam, że jestem ponad to, ale nie przyszło mi do głowy, żeby tak jechać po kimś śledząc każdy krok tej osoby i czekać na potknięcie. Faktycznie - jest tu dużo racji, że Aliss ma potencjał i mogłaby swoje grono odbiorców i miejsce w social mediach lepiej wykorzystać, ale kurcze - dajcie jej żyć 🙂 Mówicie o tym, że powinna iść na terapię w związku z rozwodem i sprawami z Esiem, a ja mam wrażenie, że gdyby czytała to, co na jej temat tu wypisujecie to chyba byłoby to większym powodem do odbycia terapii i skorzystania z pomocy specjalisty. Takim gadaniem można kogoś doprowadzić do głupich czynów i mega zdołować. Nie dziwię się, że czasami youtuberzy potrzebują przerwy po takim hejcie, jaki na nich spływa 😉

Obejrzałam jej relacje , z tym Kubą może związku na lata nie będzie,ale dobrze że ma kogoś z kim może sie rozerwać no i wydaje się sympatyczny:classic_smile:

• Like 1

1 godzinę temu, wubidżej napisał:

Tak, właśnie takie jesteśmy i nam z tym super 😌😌 po tonie twojej wypowiedzi stwierdzam że tobie jednak to nie pasuje więc taka rada ode mnie: papa ☺️

10 godzin temu, fifkaba napisał:

Obejrzałam jej relacje , z tym Kubą może związku na lata nie będzie,ale dobrze że ma kogoś z kim może sie rozerwać no i wydaje się sympatyczny:classic_smile:

A skąd wiadomo czy będą ze sobą miesiąc czy kilka lat? Takie gadanie... esia też niby miała kopnąć w tyłek M, a planują wspólną budowę domu. 

Edytowano przez YTWIDZ

11 godzin temu, wubidżej napisał:

I vice versa, uważaj co piszesz, bo odwraca się to przeciwko tobie 😂 

21 minut temu, YTWIDZ napisał:

A skąd wiadomo czy będą ze sobą miesiąc czy kilka lat? Takie gadanie... esia też niby miała kopnąć w tyłek M, a planują wspólną budowę domu. 

Ale oni sa dopiero rok razem, kto to wie, czy za dekade dalej bedzie tak dobrze... Ciezko oceniac i Aliss i Kube oraz Esia i Martyne po tak krociutkim czasie. Koniec koncow, to nie nasze zmartwienie 😄 Btw. Esio sie naprawde wyrobil przy tej Martynie. Fajniej sie ubiera i zaczal ukladac wlosy. Dalej strus, ale okielznany. Na plus. 

Edytowano przez sasiadka_zenobia
  • Like 1
  • Haha 2

1 godzinę temu, sasiadka_zenobia napisał:

Btw. Esio sie naprawde wyrobil przy tej Martynie. Fajniej sie ubiera i zaczal ukladac wlosy. Dalej strus, ale okielznany. Na plus. 

Haha, a ja ostatnio oglądałam ich instastory i rurki z dziurami na kolanach na mróz i pomyślałam "boże on się ubiera jak gimnazjalista" 😛 na szczęście to nie mi się ma podobać 😆

1 minutę temu, ejno napisał:

Haha, a ja ostatnio oglądałam ich instastory i rurki z dziurami na kolanach na mróz i pomyślałam "boże on się ubiera jak gimnazjalista" 😛 na szczęście to nie mi się ma podobać 😆

Nie widzialam tego chyba, ale faktycznie 😂 😄 Moim zdaniem i tak wyglada lepiej, niz za czasow Aliss. Szczegolnie te wlosy. Kupil sobie tez plaszcz, a nie tylko te kurtki z kapturem i kolnierzem pod sam nos. 

41 minut temu, sasiadka_zenobia napisał:

Nie widzialam tego chyba, ale faktycznie 😂 😄 Moim zdaniem i tak wyglada lepiej, niz za czasow Aliss. Szczegolnie te wlosy. Kupil sobie tez plaszcz, a nie tylko te kurtki z kapturem i kolnierzem pod sam nos. 

Karynka i to towarzystwo kojarzą mi się z ludźmi z programów typu Warsaw show 😉

15 minut temu, Mikiriki napisał:

Oj dajcie spokój normalna laska, te brwi też nie są jakieś przeraźliwe 😁 wyglądają na mile towarzystwo a to że się bawią przy disco, no każdy lubi co innego, tak samo oni Wola się bawic i śmiać a Ala woli spędzić czas np przed tv i oba rozwiązania są spoko 

• Like 2

57 minut temu, Mikiriki napisał:

Dla mnie normalna dziewczyna. Czy wy w wieku 20kilku lat nie chodziliście na imprezy? Nie tańczyliście? Że jakieś wielkie oburzenie, że dziewczyna z koleżankami tańczy 🤔

• Like 2

1 godzinę temu, Mikiriki napisał:

Czepianie dla czepiania się... Niektórzy chyba zapomnieli jak x lat temu wychodzili na imprezy, bawili się ze znajomymi. Nie mają dzieci, mają czas, ochotę to niech się bawią.

5 minut temu, Bułeczka napisał:

Dla mnie normalna dziewczyna. Czy wy w wieku 20kilku lat nie chodziliście na imprezy? Nie tańczyliście? Że jakieś wielkie oburzenie, że dziewczyna z koleżankami tańczy 🤔

Oczywiście, że tak, a co ma taniec do tego, chodzi o wygląd i sposób bycia. Nie znaczy, że ktoś lepszy czy gorszy tylko inny. 

3 minuty temu, gummybear napisał:

Czepianie dla czepiania się... Niektórzy chyba zapomnieli jak x lat temu wychodzili na imprezy, bawili się ze znajomymi. Nie mają dzieci, mają czas, ochotę to niech się bawią.

Sorry, ale nikt się nie czepia imprez. Po prostu tak mi się kojarzą, inni mogą się kojarzyć z kimś innym. To nie znaczy, że Karynki są gorsze, po prostu inne towarzystwo.

36 minut temu, Bułeczka napisał:

o tak, imprezy w rytmie disco polo. moja ulubiona rozrywka w wieku 20 lat i w obecnym też xD błagam 🙄

15 godzin temu, wubidżej napisał:

Podejrzewam, ze wiekszosc z osob, ktore sie tu udzielaja zyja normalnie - pracuja, gotuja, ogladaja YT i tak dalej. Roznica jest taka, ze mamy swiadomosc, ze takie zycie nie nadaje sie na dobry content :D Jezeli Aliss ma "kariere" w internecie to powinna o to dbac i sie rozwijac. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się