Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 minutę temu, niewinna czarodziejka napisał:

Nie mogę znaleźć 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Sorrki zjadło mi "u". Powinno być "usłyszcie nas". IG tego programu na TTV z Kossakowskim.

7 minut temu, Podkova City napisał:

Pewnie im  nalesniki zostały z wczoraj xd

Wierzysz, ze im coś zostało? 🤣

9 minut temu, niewinna czarodziejka napisał:

Nie mogę znaleźć 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Pod postem z Pudlowa na Uslyszcie nas jest koment Buczydla, a wyzej do niego naszej kochanej Hiacynty 😂 Nie wiem jak sie tu przesyla screeny bom jest nowa 🙄

1 minutę temu, HiacyntaBukiett napisał:

Bonjour🤣🌞cos tam gwiezdzie odpisalam🤣nie dziekujcie milej niedzieli🤣

Hiacynto.najdrozsza, dobrej niedzieli! Twoje komenty na IG mnie rozwalily 🤣😂🤣😂🤣 Cud miod i orzeszki. Ty Figlarko Ty ..♥️

Przed chwilą, Kirpy napisał:

Hiacynto.najdrozsza, dobrej niedzieli! Twoje komenty na IG mnie rozwalily 🤣😂🤣😂🤣 Cud miod i orzeszki. Ty Figlarko Ty ..♥️

Brak mi reakcji wiec tu🤣🤣🤣❤❤❤❤😘😘😘😘😘

Napisano (edytowany)

Zawiodłam się. Jak buka mogła napisać że filmiki kulinarne są żenujące????? No jak?? Powinna dziękować i calowac Bełta po belonogach że jej tyle wyświetleń nabił chłopina xD a ja się głupia jszcze łudziłam że zobaczę kiedyś ososia i troczki.. . 

Edytowano przez Podkova City
  • Like 2

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Podkova City napisał:

Zawiodłam się. Jak buka mogła napisać że filmiki kulinarne są żenujące????? No jak?? Powinna dziękować i calowac Bełta po belonogach że jej tyle wyświetleń nabił chłopina xD a ja się głupia jszcze łudziłam że zobaczę kiedyś ososia i troczki.. . 

Pisze też, że nauczył się nie szorować nożem po teflonie 😂 No właśnie widzieliśmy wczoraj na stories przy przewracaniu naleśników. Poza tym jak to możliwe, że nasz Gordon nie umie ich przewracać podrzucając? Taki talent?🤔

Edytowano przez Córka Tracza
  • Haha 1

7 minut temu, Córka Tracza napisał:

Pisze też, że nauczył się nie szorować nożem po teflonie 😂 No właśnie widzieliśmy wczoraj na stories przy przewracaniu naleśników. Poza tym jak to możliwe, że nasz Gordon nie umie ich przewracać podrzucając? Taki talent?🤔

Jednego przewrócił 😀

2 minuty temu, Podkova City napisał:

Jednego przewrócił 😀

Aha, faktycznie. Nie oglądałam do końca, mój błąd🤣 To po co mu ten nóż? 

3 minuty temu, Córka Tracza napisał:

Good question 🤣🤣

1 godzinę temu, Córka Tracza napisał:

Odganiał się nim od buki żeby nie porwała naleśnika z patelni. Ona już tam na maksa głodna - słychać przecież 😂

• Haha 4

Zarty zartami ale Boczki wyzwalaja u mnie usmiech mimo wszystko a pani z psem tylko zenade 

• Like 1

Bucza i jej psiapsi mi zaimponowały , wiem że robią to z zazdrości bo same chciałyby tak jak Kaśka ... Mieszkanko bez kredytu, nowy samochód dla chłopa, niekończące się wpłaty mamony ale mimo wszystko hejterzyce z nich pierwsza klasa 🤣🤣

• Like 2
  • Thanks 1

Jak myślicie jaki to sekretny składnik jest w kawce Boczków... Ja stawiam na ososia

- Bubusiu, wypijesz ze mną kawę?

- A czym ją wypełniłeś?

- Miłością

🍩

Zachodzę w głowę, po co im te naklejki na sprzętach, np. informujące o klasie energetycznej? Przecież to się ściąga 😁 Pamiętam, jak na starym mieszkaniu też mieli pralkę w tych wielkich nalepach, które po czasie były całe brudne i wyświechtane.

29 minut temu, 2603 napisał:

Zachodzę w głowę, po co im te naklejki na sprzętach, np. informujące o klasie energetycznej? Przecież to się ściąga 😁 Pamiętam, jak na starym mieszkaniu też mieli pralkę w tych wielkich nalepach, które po czasie były całe brudne i wyświechtane.

Prestiz🤣🤣🤣🤣

7 minut temu, niewinna czarodziejka napisał:

Ale po Buce też ciśniecie 😆 pewnie połowa osób jest zablokowana i Jabba nawet nie wie co piszą 😆

Piszemy prawde. To co sama w siec wrzucila🤣 R.I.P dla kalbonaly ososia i lazanii😥😥😥😥na zawsze w naszej pamieci🙏

33 minuty temu, HiacyntaBukiett napisał:

Piszemy prawde. To co sama w siec wrzucila🤣 R.I.P dla kalbonaly ososia i lazanii😥😥😥😥na zawsze w naszej pamieci🙏

Dobrze że jest z nami Balkonowy... Nasza skarbnica wiedzy 😍😍 nigdy nie zapomnimy (*)

• Like 1

Da się jakoś zostać zaakceptowanym u balkonowego? Wysłałam prośbę i cisza...

3 minuty temu, Zaba19 napisał:

Da się jakoś zostać zaakceptowanym u balkonowego? Wysłałam prośbę i cisza...

napisz priv

Nie ma to jak po niedzielnym obiadku pogadać sobie z rodzicami o seksach.

• Haha 2

1 minutę temu, PrzyPau napisał:

Nie ma to jak po niedzielnym obiadku pogadać sobie z rodzicami o seksach.

co nie? mrrrr😂

Odświeżałam dziś sobie smaczki na Balkonowym i dotarłam do stories o Kamilu, byłym Buu. Czy ktoś ma może zdjęcia Bu.ki i Kamila (lub jego insta)? Ktoś zna ich historię? Bo doczytałam się tylko tego, że Kamil (z pomocą swojej rodziny) rzucił Bu, a ta niby próbowała go szantażować, ale na nic to się nie zdało. A Bałtek był ponoć "na zakładkę". Buka poznała Kamila na studiach, czy jak? Jak to się stało, że kolo wplątał się w relację z Bu.ką?

• Thanks 1
  • Confused 1

Napisano (edytowany)
6 minut temu, Gil_z_Nosa napisał:

Odświeżałam dziś sobie smaczki na Balkonowym i dotarłam do stories o Kamilu, byłym Buu. Czy ktoś ma może zdjęcia Bu.ki i Kamila (lub jego insta)? Ktoś zna ich historię? Bo doczytałam się tylko tego, że Kamil (z pomocą swojej rodziny) rzucił Bu, a ta niby próbowała go szantażować, ale na nic to się nie zdało. A Bałtek był ponoć "na zakładkę". Buka poznała Kamila na studiach, czy jak? Jak to się stało, że kolo wplątał się w relację z Bu.ką?

kamil był przed studiami, poznała go na jakiś wakacjach (czy jakoś tak pierdaczyła w jakimś wywiadzie na tebaby.pl). Na balkonowym był kiedyś fragment tego program o buce i Kamil się wypowiadał o miłości itd. No i widać było na początku jak bu pisze do Bartka na gumtree 😂 gdzie w jakimś wywiadzie bajdurzyła, że Bartka poznała jak ją Kamil rzucił. 

tutaj masz linka do całego https://tvn24.pl/wideo/z-anteny/twardy-charakter,171173.html?playlist_id=31421

Edytowano przez devolay

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się