Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
szczegolnierozwinieta

Hulajnoga elektryczna do miasta

Polecane posty

Hej,

 

Poszukuje hulajnogi na dojazdy do pracy, koszt tak do 2500 zł, która posiada dobre opinie. Najlepiej nie xiaomi, jechałam i mi się nie podoba. Musi przejechać 30km na jednym ładowaniu i nie być ciężka, będę ją targała na 3 piętro ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, szczegolnierozwinieta napisał:

Hej,

 

Poszukuje hulajnogi na dojazdy do pracy, koszt tak do 2500 zł, która posiada dobre opinie. Najlepiej nie xiaomi, jechałam i mi się nie podoba. Musi przejechać 30km na jednym ładowaniu i nie być ciężka, będę ją targała na 3 piętro ;/

I co tam nam jeszcze. popirdolisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, szczegolnierozwinieta napisał:

Hej,

 

Poszukuje hulajnogi na dojazdy do pracy, koszt tak do 2500 zł, która posiada dobre opinie. Najlepiej nie xiaomi, jechałam i mi się nie podoba. Musi przejechać 30km na jednym ładowaniu i nie być ciężka, będę ją targała na 3 piętro ;/

30 km ciężko, bateria musi być 20ah przynajmniej, firmowa bateria sam koszt 2 tysie złozona z depakietu 1.500   składanie nie wchodzi w gre, rower?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rowery elektryczne są drogie, sam sobie złożyłem orientuje w temacie.  Użytkowniczka potrzebuje rozwiązanie kupic i ma, niech szykuje więcej kasy.

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rower zajmuje dużo miejsca, ciężko mi będzie na niego miejsce zagospodarować.. Bo balkon to lipa.. Hulajnogę by się złożyło i stała by gdzieś tam pod ścianą. No i rower dlatego chcę odrzucić bo idzie się na nim spocić (może to zabawne ale jest to problem..) a prysznica w firmie brać nie będę..

To nie kwestia lenistwa, a praktyczności zarówno w przechowaniu jak i komfortu dojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×