Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mała. Podopieczna

Czemu ona chce mnie swatać?

Polecane posty

Cześć wszystkim 🙂

mam taki problem gdyż ostatnio odnówiłam kontakt z była kumpela z dawnych lat. 

wczoraj miałyśmy babski wieczór. I opowiadała mi nie stworzoną historie. Zauważyłam tak jakby kłamała- zakładała maskę i była aktorka.  Gadała o moim eks że jakoby ma z nim romans nawet nie romans Ale  dużo z sobą gadają i raz wyszła głupia sytuacja bo się pocałowali. Ale wydawało mi się że ona sprawdza jak ja się zachowam gdy mi to powie. Bo przecież on jest najlepszym kumplem jej chłopaka  którym rzekomo jest pokłócona. 

no i mi potem zaczęła mówić o jego trzech miłościach nic konkretnego.  I kazała mi abym z nim porozmawiała i abym go przeprosiła za ostatniego SMS w którym mu dogadałam troszkę. Miał nawet przyjść do niej jak ja byłam. 

co o tym sądzicie oni są w sobie zakochani? Czy ona chce abyśmy byli razem? Czy on ja namówił aby dostać informacje o mnie 

dziwna sytuacja czekam co o tym sądzicie 👉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze i sa zakochani. To nawet nke twoj ex tylko partner z seks ukaldu i ciebie boli ze on sie bawi i to w dodatku z twoja kolezanka. Jeszcze mu wyrzuty robisz, ze sie do ciebienie odzywa. Masz swoje zycie i dziecko to sie skoncentruj na tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Mała. Podopieczna napisał:

[...] dziwna sytuacja czekam co o tym sądzicie

Sądzę, że zamiast pisać sobie bajki najlepiej wprost wyjaśniać kwestię z koleżanką. Albo zwyczajnie się odciąć od toksycznego kombinatorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ja wiem! Znając kobiety.... 😏 liczy, że pójdziesz do jej faceta, opowiesz mu o ich rzekomym romansie. Twoja znajoma pójdzie do Twojego byłego misia i powie jaka jesteś podła, bo chcesz rozbić jej związek i oczerniasz ją. W ten sposób Twój ex jest już jej, (jeśli ma na niego chrapkę). Ufff, chyba nie poniosło mnie? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Oj dzieci. Ona nie jest zła na swojego chłopaka tylko jest to pretekst do odnowienia kontaktów i do"ponarzekania" o facetach. Została o to porproszona przez swojego chłopaka któremu twój były suszy głowę o ciebie. W trójkę to sobie wykombinowali by sprawdzić czy coś do byłego czujesz, stąd te opowieści z mchu i paproci, by sprawdzić czy będziesz zazdrosna o byłego 😄 W zasadzie to infantylne ale jednak miłe że ktoś się stara dowiedzieć co o nim myślisz i że ma przyjaciół którzy mu w tym pomagają. ....

Haha też mi się tak wydaje chociaż sama nie wiem co oni mogą mieć w głowie naprawdę jest to dla mnie dziwne . Bardzo dziwne. Nie chce sobie nic wmawiać ale ciągle myślę o tym wszystkim chore. Czuje sie fatalnie z wszystkim bo nie wiem tak naprawdę co za tym stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×