Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
volia

Czy facetom chodzi tylko o jedno?

Polecane posty

Moje zranione serce mówi, żeby nienawidzić mężczyzn, choć intuicja mówi, że mogą być normalni. Może ktoś z państwa dorosłych mi odpowie na pytania które mnie trapią. Po co mężczyzna jest z kobietą w związku? Jest samowystarczalny, kobiety niby takie złe, bo robią wyrzuty itp. To po co być w związku? Dla sexu????? Co ja mogę dać takiemu mężczyźnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, volia napisał:

 Co ja mogę dać takiemu mężczyźnie? 

Wsparcie emocjonalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, volia napisał:

Moje zranione serce mówi, żeby nienawidzić mężczyzn, choć intuicja mówi, że mogą być normalni. Może ktoś z państwa dorosłych mi odpowie na pytania które mnie trapią. Po co mężczyzna jest z kobietą w związku? Jest samowystarczalny, kobiety niby takie złe, bo robią wyrzuty itp. To po co być w związku? Dla sexu????? Co ja mogę dać takiemu mężczyźnie? 

Tak dla seksu. Przeważnie, ale zdarzają się osobniki co są inne. Nie często, ale bywa, ze się znajda. Takie realia w dzisiejszych czasch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ToiTobeznazwy napisał:

Tak dla seksu. Przeważnie, ale zdarzają się osobniki co są inne. Nie często, ale bywa, ze się znajda. Takie realia w dzisiejszych czasch.

No to czemu ludzie zakładają rodziny? Są w długotrwałych związkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BoniBluBuka napisał:

Np. kopa. Tak jestem dorosła. 

O kopa w dupe mogę dać 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wata napisał:

Wsparcie emocjonalne. 

Wsparcie mogę dać będąc koleżanka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kulfon napisał:

A dlaczego wszystkich facetow nienawidzisz jesli zranił Cię jeden?

Zranilo mnie więcej facetów, od ojca zaczynając ;) ideał też byl tylko jeden, ale niestety to schrzanilam. Nie ma już takich jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mężczyźni są spoko, ale do rozmowy, są mądrzy czasami, mają fajne spojrzenie na świat.. Ale no kurde, żeby związek? Czym się różni związek od znajomości? Tylko fizycznoscia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, PikaDonna napisał:

Miłość. Młody, stary czy dziecko, każdy chce być kochany, czuć się potrzebny i ważny.

Jeżeli tego nie czujesz to nie wchodź w związek bo...

 

10 minut temu, volia napisał:

Mężczyźni są spoko, ale do rozmowy, są mądrzy czasami, mają fajne spojrzenie na świat.. Ale no kurde, żeby związek? Czym się różni związek od znajomości? Tylko fizycznoscia? 

...wtedy zostaje tylko to. Chociaż dużej ilości osób to wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiecie facetów, ich potrzeb i od tego zaczyna się dramat i potem lament. Myślicie, że chodzi tylko o seks. Seks mogą miec i bez związku, i poza związkiem. Kobietom też nie chodzi tylko o pieniądze (o kobietach pisze, nie o dzivvkach) . To wszystko to stereotypy. Krzywdzące zresztą. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
7 godzin temu, volia napisał:

... Czym się różni związek od znajomości? Tylko fizycznoscia? 

Obecnością uczucia zwanego miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Wata napisał:

Nie rozumiecie facetów, ich potrzeb i od tego zaczyna się dramat i potem lament. Myślicie, że chodzi tylko o seks. Seks mogą miec i bez związku, i poza związkiem. Kobietom też nie chodzi tylko o pieniądze (o kobietach pisze, nie o dzivvkach) . To wszystko to stereotypy. Krzywdzące zresztą.

Oczywiście że im  nie chodzi tylko o seks!!

Chodzi jeszcze o dominację (psychiczną i ekonomiczną) a także o całodobową darmową obsługę (pranie, sprzątanie, gotowanie, zakupy) jak i również ale tylko u niektórych przedłużenie gatunku przy całkowitym zwaleniu na kobietę wszelkiej odpowiedzialności związanej z opieką i wychowaniem potomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytuj komu chcesz.

Napisałam to co widzę i słyszę od innych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6S80ME
6 minut temu, lex napisał:

Nie ma czegos takiego jak milość. Ten kto w to wierzy jest niedojrzały. Kobieta nie potrafi kochac faceta, a facet potrzebuje wsparcia i bratniej duszy, z ktora może kopulować. Kobieta od faceta chce bezpieczenstwa i zapłodnienia. Tak to technicznie wygląda. Wy dzieciaki opowiadacie banialuki. 

Hahahaha.

Powiesz mi, że nie ma czegoś co sam widziałem, przeżyłem 😀. Diamentów może też nie ma, bo ich nie znalazłeś na swoim śmietniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są tacy których celem jest coś więcej jak tylko seks i są tacy dla których nic innego nie ma znaczenia (nie ta, ten to inny, inna)

Mimo wszystko podążaj drogą którą sobie obrałaś a spotkasz kogoś kogo od dawna szukałaś. Powodzenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze nie chodzi tylko o jedno, ale bez tego związek nie ma sensu najmniejszego. Fajnie jest gdy zona wspiera męża a nie czepia się o wszystko. W moim zwiazku zona sprzata i pierze ubrania, a ja gotuje i obsluguje zmywarke. Oboje pracujemy, dzieci nie mamy i nie chcemy miec. Brednie o romantycznej miłosci do końca życia odłużcie na bok jeśli nie chcecie wpakować się na minę. Zamiast tego lepiej włączyć film. Młodym kobieta radze wybrac kogos nudnego kto ma ustabilizowane zycie w przeciwnym razie bedziecie cierpiec cale zycie z jakims deb..em co was oczarował.

Edytowano przez Nesteyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Facetom chodzi tylko o jedno.

Teraz możesz  już spokojnie  zaniechać   kontaktów z nimi i żyć do końca życia w celibacie.

W końcu to tylko seks.

Dasz radę. 

Powodzonka:classic_wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POlecam zgromadzenie sióstr zakonnych BAZYLIANEK skrót  OSMB.

Jest to zakon mniszek św. Bazylego WIELKIEGO.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...I te w celibacie się szturchają na potęgę. Prawda jest taka ze gdyby facetowi chodzilo tylko o sex to nie pakowałby się w związek tylko jezdził na prostytutki bo taniej by wyszło. A zwiazki w ktorych kobieta nie daje wygladaja tak ze to ona sama siebie oszukuje bo oczywiste jest ze facet predzej czy pozniej zacznie kombinowac na boku.

Edytowano przez Nesteyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, PikaDonna napisał:

każdy chce być kochany,

Doświadczyłam dzisiaj litości ze strony obcej osoby, że jestem sama i nie mam nikogo przy sobie do pomocy. Odchoruje to, nienawidzę litości... 😑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Nesteyk napisał:

...I te w celibacie się szturchają na potęgę. Prawda jest taka ze gdyby facetowi chodzilo tylko o sex to nie pakowałby się w związek tylko jezdził na prostytutki bo taniej by wyszło.

Nie, nie wyszłoby taniej.

Prostytutka nie zapłaci mu połowy rachunków, nie wysprząta mieszkania, nie zrobi zakupów i codziennie obiadu i innych posiłków, nie będzie prała i prasowała, nie spłaci połowy kredytu, nie będzie się 24/dobę opiekowała jego dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Bimba napisał:

Nie, nie wyszłoby taniej.

Prostytutka nie zapłaci mu połowy rachunków, nie wysprząta mieszkania, nie zrobi zakupów i codziennie obiadu i innych posiłków, nie będzie prała i prasowała, nie spłaci połowy kredytu, nie będzie się 24/dobę opiekowała jego dziećmi.

Kompletny nonsens. Udowadniasz tu ze mezczyzna nie chodzi tylko o sex, a nie to ze niewyszlo by taniej gdyby mezczyzna chodzilo tylko o sex.

Edytowano przez Nesteyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bimba napisał:

Dla ciebie nonsens dla innych prawda.

Gratuluje pokreconej logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę o tym co widzę. 

Nie mam najmniejszych zamiarów ani  ochoty nikogo przekonywać do wniosków z moich obserwacji.

Ciebie najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym odwrócił pytanie.

Na co liczy autorka w zamian za seks?

Odkrywcze pytanie to nie jest ale chyba zasadne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście dla świata, że są dobrzy ludzie.

Jakby ich nie było to   mógłbym dojść do wniosku, że nie warto sie  z nimi patyczkować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×