Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
volia

Czy facetom chodzi tylko o jedno?

Polecane posty

takie powiedzenie baba bez bolca dostaje ...

niestety to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka unifikacja jak  unifikacja oddziaływań w fizyce.

Zorganizuje się jakiś zespół  naukowców z UJ  żeby to  wszystko policzyli kto ile komu jest winny i w jakiej formie.

I tak już wszyscy się  powołują  na    to jak jest normalnie  czyli nic nie stoi na przeszkodzie żeby   to znormalizowali specjalisci i zatwierdziły władze.

Powoła się specjalnych urzędników do kontrolowania  czy ktoś kogoś nie oszukuje w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szerze, że wolałbym  ścinać  baobaby c h o j e m  niż   mieszkać z wami pod jednym dachem.

Ale zawsze możecie wpaść na jakies ...olo

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natomiast gdyby zdarzyło się nieszczęscie  i spłodziłbym dziecko to  w trybie natychmiastowym pozbawiłbym was   praw rodzicielskich żebyście mi z dzieciaka nie zrobiły   i d i o t y 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, *Piotr* napisał:

długo nie miałaś chłopa

Nie byłam jeszcze w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, rokifeller napisał:

Natomiast gdyby zdarzyło się nieszczęscie  i spłodziłbym dziecko to  w trybie natychmiastowym pozbawiłbym was   praw rodzicielskich żebyście mi z dzieciaka nie zrobiły   i d i o t y 

No co ty gadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, rokifeller napisał:

Myślę, że powinna to regulować jakaś ustawa czy coś.

Najlepiej to przeliczyć na kase wszystko żeby była jasnośc.

 

Bardzo dobry pomysł! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, volia napisał:

Bardzo dobry pomysł! 

Podnoszenie ironii do potęgi to nie jest dobry pomysł.

Nie da się za  bardzo tego zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, volia napisał:

No co ty gadasz

No normalnie gadam.

Zawinałbym dzieciaka  w koc i  s p i e r d o l i ł  do australijskiego buszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rokifeller napisał:

Podnoszenie ironii do potęgi to nie jest dobry pomysł.

Nie da się za  bardzo tego zrobić 

A szkoda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rokifeller napisał:

No może nie od razu.

Tak  dopiero wtedy jakby zaczął kumać  co gadacie

Ja się tylko zastanawiam co kobieta może dać mężczyźnie. Mężczyźni mają siłę fizyczna, są odwazniejsi często, umieją sobie ugotować, posprzątać. Wkurza mnie jak wciąż czytam "nie rób tego jak chcesz zdobyć mężczyznę, nie rób tamtego", kobiety takie złe, bo się boją, że paznokcie połamią, złe bo chcą gwarancji, że ktoś będzie, złe bo się za dużo dopytuja, bo nie chcą żeby grali w gry. Nie kumam, to po jakiego ...a mężczyźni są z kobietami jak tak źle, jak są glupsze, słabsze,jak muszą je oklamywac, jak nie zrozumieja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, volia napisał:

Ja się tylko zastanawiam co kobieta może dać mężczyźnie. Mężczyźni mają siłę fizyczna, są odwazniejsi często, umieją sobie ugotować, posprzątać. Wkurza mnie jak wciąż czytam "nie rób tego jak chcesz zdobyć mężczyznę, nie rób tamtego", kobiety takie złe, bo się boją, że paznokcie połamią, złe bo chcą gwarancji, że ktoś będzie, złe bo się za dużo dopytuja, bo nie chcą żeby grali w gry. Nie kumam, to po jakiego ...a mężczyźni są z kobietami jak tak źle, jak są glupsze, słabsze,jak muszą je oklamywac, jak nie zrozumieja. 

No co Ty gadasz?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie  w tej kwestii wygląda dosyć prostacko.

To wszystko to przyroda i nie da sie wyjąć z przyrody tylko  seksu  i umieścic to   między  mężczyzną i kobietą  w nadziei, że to zadziała.

I tu nie chodzi  o  chodzenie na jażdżenie rowerem ani   o rozmowy co tam w pracy.

To nie ma najmniejszego sensu tak jak płodzenie dzieci  i zmuszanie ichdo wiary, że  to jest normalne zycie.

Dzieci wiedzą co jest normalne dlatego   myją sie w błocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rokifeller napisał:

No co Ty gadasz?

 

W całej mojej rodzinie obserwuje takich mężczyzn. A okoliczni chłopacy w moim wieku, są zainteresowani imprezowaniem i narkotykami, teraz już o większości się dowiaduję, nawet ci w związkach sobie próbują. Dla mnie to jest niedopuszczalne, straciłam kompletna wiarę w mężczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, volia napisał:

W całej mojej rodzinie obserwuje takich mężczyzn. A okoliczni chłopacy w moim wieku, są zainteresowani imprezowaniem i narkotykami, teraz już o większości się dowiaduję, nawet ci w związkach sobie próbują. Dla mnie to jest niedopuszczalne, straciłam kompletna wiarę w mężczyzn. 

No i prawidłowo.

Zebyś tylko nie straciła wiary w siebie to będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A   przez całe życie większość ludzi, których spotkasz będzie ci chciała wiarę w siebie odebrać.

Musisz wybrać czy chcesz być soba czy  chcesz   być popularna   albo odnieść sukces.

Z mojej perspektywy  wygląda to tak, że jak uda ci się  do   trzydziestki zachować   jakieś resztki  samodzielnego myslenia to   będziesz miała pp r z e j e p a n e. Ale da się   do tego przyzwyczaić  i zrobic  fun.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy czym nie liczyłbym  w takiej sytuacji na  jakieś udane związki  lub  szansę na  przebieranie  wśród  absztyfikantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mężczyzna daje kobiecie miłość a kobieta mężczyźnie sens życia. :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odzyskuje już wiare w siebie. Absztyfikantow miałam kilku, ale są albo desperaccy, a jeden mówił to, co myślał że kobiety chcą usłyszeć. A jak znalazłam takiego, którego podziwialam, który przywrócił mi wiare, to on mnie nie chciał, wtedy byłam beznadziejna, ale już się ogarnęłam życiowo, ale szansa zaprzepaszczona. A tam walić innych, mi dobrze jest samej, tylko trochę smutno, że nie mam okazji sprawdzić się w roli czyjejś kobiety, poznać siebie od innej strony, ale mówi się trudno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, EwaWa napisał:

Mężczyzna daje kobiecie miłość a kobieta mężczyźnie sens życia. 🙂

To bardzo piękne, co pani napisała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, volia napisał:

To bardzo piękne, co pani napisała. 

Może i piękne ale  rzadko prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, rokifeller napisał:

Może i piękne ale  rzadko prawdziwe

Wystarczy wyłączyć telewizor i nie dac się manipulować żadnym skrajnosciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, EwaWa napisał:

Wystarczy wyłączyć telewizor i nie dac się manipulować żadnym skrajnosciom.

Bez obrazy  ale twoja wizja   związku jest tak skrajna, że już  więcej nie da sie z niej  skroić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, rokifeller napisał:

Bez obrazy  ale twoja wizja   związku jest tak skrajna, że już  więcej nie da sie z niej  skroić

U mnie nie było żadnej wizji, po prostu robiłam to co czułam i koniec końców żyje właśnie w takim związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OPiera się na dosyć abstrakcyjnych podstawach  a gdyby  ktoś  na jej podstawie  chciał się domyślić jakichś konkretnych faktów z życia   takiej pary to  z pewnością  zobaczyłby różowe bombelki    i plastikowe kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, EwaWa napisał:

U mnie nie było żadnej wizji, po prostu robiłam to co czułam i koniec końców żyje właśnie w takim związku. 

No to fajnie, że zyjesz w takim związku i dajesz swojemu facetowi sens życia w zamian za miłość ale to k o o r f a  nic nie znaczy.

Można  do tego  dopiąć  tysiąc scenariuszy  łącznie z    takim, w którym    trzymasz  faceta na łańcuchu  i karmisz z psiej michy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×