Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pawemistrz

Starsza sąsiadką

Polecane posty

8 godzin temu, NakedBoy napisał:

Ciepło jest to się ludzie rozbierają 

Kocham lato

A Ty sam mieszkasz?

Ja mieszkam dalej ale mam dom po babci i często tam przyjeżdżam a ona po sąsiedzku mieszka. Tak się wczoraj podnieciłem na jej widok że nie mogę się na niczym skupić. Zastanawiam się czy nie powiedzieć jakiś komplement albo coś. 

36 minut temu, pawemistrz napisał:

Ja mieszkam dalej ale mam dom po babci i często tam przyjeżdżam a ona po sąsiedzku mieszka. Tak się wczoraj podnieciłem na jej widok że nie mogę się na niczym skupić. Zastanawiam się czy nie powiedzieć jakiś komplement albo coś. 

A z kim mieszkasz?

6 minut temu, NakedBoy napisał:

A z kim mieszkasz?

Z rodzicami ale nie wiem co to ma do rzeczy 

30 minut temu, pawemistrz napisał:

Z rodzicami ale nie wiem co to ma do rzeczy 

No ma, bo możesz z żoną mieszkać równie dobrze 😀 

Skoro jesteś wolny, masz dom po babci płot w płot z tą sąsiadką, ona Ci się podoba, to po co się czaisz... Możecie stworzyć udaną parę. Dlaczego uważasz,  że ona by nie chciała się z Tobą związać??

3 minuty temu, NakedBoy napisał:

No ma, bo możesz z żoną mieszkać równie dobrze 😀 

Skoro jesteś wolny, masz dom po babci płot w płot z tą sąsiadką, ona Ci się podoba, to po co się czaisz... Możecie stworzyć udaną parę. Dlaczego uważasz,  że ona by nie chciała się z Tobą związać??

No tam chyba jest duza roznica wieku ,wiec koledze raczej chodzi tylko o sex..

21 minut temu, LoveSexOrgasm napisał:

No tam chyba jest duza roznica wieku ,wiec koledze raczej chodzi tylko o sex..

27 i 35 to jest duża różnica?

31 minut temu, NakedBoy napisał:

27 i 35 to jest duża różnica?

Moim zdaniem gdzie mezczyzna jest o 8 lat mlodszy to duzo,  ale nie wiem jak autor tekstu.

No fakt jest starsza ode mnie no teraz to ja mam 29 a ona 37 nie chciał bym też aby wzięła mnie za gówniarza gdy bym robił do niej zaloty

26 minut temu, pawemistrz napisał:

No fakt jest starsza ode mnie no teraz to ja mam 29 a ona 37 nie chciał bym też aby wzięła mnie za gówniarza gdy bym robił do niej zaloty

Sądzę, że nie weźmie Cię za gówniarza. Jeśli Tobie odpowiada to podbijaj...

Zrobicie sobie fajną podwójną posesję 🙂

• Like 1

44 minuty temu, NakedBoy napisał:

Sądzę, że nie weźmie Cię za gówniarza. Jeśli Tobie odpowiada to podbijaj...

Zrobicie sobie fajną podwójną posesję 🙂

Tak w ogóle to dom po babci nie jest do końca mój bo mieszka tam jeszcze dwóch wujów jeden z rodziną. I myślę że moja sąsiadka czuje się samotną i niedowartosciowaną kobietą ponieważ jakiś czas temu zapytała się mnie czy nie poszedł bym z nią na imprezę studencką ponieważ nie ma z kim iść więc pomyślałem sobie czemu nie ale jeszcze sama nie wie czy pójdzie. Poza tym ostatnio powiedziała do mnie że czuję się stara no to mówię do niej nie przesadzaj bo jeszcze nawet 40stki nie masz. Wczoraj jak ja zobaczyłem to ma mega sexownie ciało ale wstydzę się jej o tym powiedzieć. 

56 minut temu, pawemistrz napisał:

Tak w ogóle to dom po babci nie jest do końca mój bo mieszka tam jeszcze dwóch wujów jeden z rodziną. I myślę że moja sąsiadka czuje się samotną i niedowartosciowaną kobietą ponieważ jakiś czas temu zapytała się mnie czy nie poszedł bym z nią na imprezę studencką ponieważ nie ma z kim iść więc pomyślałem sobie czemu nie ale jeszcze sama nie wie czy pójdzie. Poza tym ostatnio powiedziała do mnie że czuję się stara no to mówię do niej nie przesadzaj bo jeszcze nawet 40stki nie masz. Wczoraj jak ja zobaczyłem to ma mega sexownie ciało ale wstydzę się jej o tym powiedzieć. 

Wstydzić to się możesz czegoś złego. Nie bój się kobiecie powiedzieć komplementu. Zacznij od czegoś delikatnego, jak 'ładnie wyglądasz'

Zobaczysz, że jej się spodoba.

A potem grubsze tematy.

Skoro sama Cię zaprasza na imprezę tzn, że widzi w Tobie faceta fajnego

8 godzin temu, NakedBoy napisał:

Wstydzić to się możesz czegoś złego. Nie bój się kobiecie powiedzieć komplementu. Zacznij od czegoś delikatnego, jak 'ładnie wyglądasz'

A potem grubsze tematy.

W sumie komplement nie zaszkodzi ale przemyślałem sobie wszystko i doszedłem do wniosku że czuję do niej tylko popęd sexualny nic więcej tym bardziej nie jestem gotowy na poważny związek i nie chcialbym jej wykorzystać i zostawić bo mamy dobra sąsiedzka relacje i nie chce tego zepsuć więc chyba dam sobie spokój. No i jeszcze dwoje dzieci ma więc i miała już parę nieudanych związków więc zawiodła się na facetach. 

• Confused 1

6 godzin temu, pawemistrz napisał:

W sumie komplement nie zaszkodzi ale przemyślałem sobie wszystko i doszedłem do wniosku że czuję do niej tylko popęd sexualny nic więcej tym bardziej nie jestem gotowy na poważny związek i nie chcialbym jej wykorzystać i zostawić bo mamy dobra sąsiedzka relacje i nie chce tego zepsuć więc chyba dam sobie spokój. No i jeszcze dwoje dzieci ma więc i miała już parę nieudanych związków więc zawiodła się na facetach. 

Jej wykorzystać? To właśnie typowe myślenie faceta. Egocentrycy! Może to ona bawi się z tobą i wykorzystuje?🤔

3 godziny temu, Gogo1234 napisał:

Jej wykorzystać? To właśnie typowe myślenie faceta. Egocentrycy! Może to ona bawi się z tobą i wykorzystuje?🤔

Dlaczego miałaby mnie wykorzystywać? Fakt podoba mi się ale ja nie jestem gotowy na związek poza tym ona dzieci ma. 

Dnia 30.06.2022 o 12:37, NakedBoy napisał:

A potem grubsze tematy.

Teraz znów jest gorąco więc mam zamiar jej zaproponować wspólne opalanie. Nie wiem czy się zgodzi ale jak nie zaryzykuje to nie będę wiedział. 

1 godzinę temu, pawemistrz napisał:

Teraz znów jest gorąco więc mam zamiar jej zaproponować wspólne opalanie. Nie wiem czy się zgodzi ale jak nie zaryzykuje to nie będę wiedział. 

A potem powiedz, że zazwyczaj opalasz się nago i zapytaj czy możesz przy niej, czy jej nie przeszkadza 😉

2 godziny temu, NakedBoy napisał:

A potem powiedz, że zazwyczaj opalasz się nago i zapytaj czy możesz przy niej, czy jej nie przeszkadza 😉

Własnie myślałem aby powiedzieć jej że chciałem się popalać ale sam się wstydzę i czy nie popoalala by się razem ze mną. 

Dnia 29.06.2022 o 21:39, pawemistrz napisał:

Witam wracam do tematu sąsiadki mianowicie na jakiś czas dałem sobie spokój mielismy relacje raczej sąsiedzką aż do dziś gdy zobaczyłem ją w samej bieliźnie ma po prostu nieziemskie ciało zgrabny tyłeczek i duże jędrne piersi nie mogłem się na patrzeć ale raczej mnie nie widziała bo stałem z boku i się przyglądałem. Wyszła po pranie po kąpieli bo miała mokre włosy i miała tylko na sobie czerwone majteczki i biały staniczek tak się podnieciłem że nie wiem co teraz zrobić mam. 

Raczej głową nie musisz ruszać tylko skórką jak masz fantazje o niej.

6 godzin temu, pawemistrz napisał:

Własnie myślałem aby powiedzieć jej że chciałem się popalać ale sam się wstydzę i czy nie popoalala by się razem ze mną. 

W sensie że nago sam się wstydzisz? Nie wiem czy to będzie wiarygodne. Gdzie chcesz się opalać z nią?

10 godzin temu, NakedBoy napisał:

W sensie że nago sam się wstydzisz? Nie wiem czy to będzie wiarygodne. Gdzie chcesz się opalać z nią?

No właśnie nie wiem czy ona też by się nie wstydziła tak opalać to może jakieś ustronnego miejsca bym poszukał aby nas nikt nie widział. 

Cos mi sie wydaje ze ty sie za duzo pie...dolisz z ta sasiadka.

Badz facet i dzialaj , albo bedziesz miec fajna przygode albo dostaniesz kopa i zapiszesz go jako nastepne doswiadczenie w zyciu.

😉

23 minuty temu, LoveSexOrgasm napisał:

Cos mi sie wydaje ze ty sie za duzo pie...dolisz z ta sasiadka.

Badz facet i dzialaj , albo bedziesz miec fajna przygode albo dostaniesz kopa i zapiszesz go jako nastepne doswiadczenie w zyciu.

😉

Właśnie się nie pier*doli a chciałby 😀 

1 godzinę temu, pawemistrz napisał:

No właśnie nie wiem czy ona też by się nie wstydziła tak opalać to może jakieś ustronnego miejsca bym poszukał aby nas nikt nie widział. 

No raczej na widoku to słabo 😉

Dnia 22.07.2022 o 08:27, NakedBoy napisał:

No raczej na widoku to słabo 😉

Dziś byłem u tej sąsiadki tak po prostu poszedłem do niej a ona była sama w domu no i samej bieliźnie z początku się speszyla jak wszedłem bo wiadomo taka nie ubrana ale powiedziałem jej że przy mnie nie musi się wstydzić to się uśmiechnęła. Potem trochę posiedzielismy i pogadaliśmy ale i tak miała na sobie stanik więc przy okazji mogłem podziwiać jej piękny biust. Jeszcze później wrócił jej straszy syn i pytał się po co przyszedłem a ona walnęła prosto z mostu że przyszłem do niej na randkę i czy mu się nie podoba więc zamurowało mnie i nawet nie widziałem co powiedzieć. Ale to oznacza tylko jedno że jej się podobam i to ja musze się teraz do niej podbijać. 

27 minut temu, pawemistrz napisał:

Dziś byłem u tej sąsiadki tak po prostu poszedłem do niej a ona była sama w domu no i samej bieliźnie z początku się speszyla jak wszedłem bo wiadomo taka nie ubrana ale powiedziałem jej że przy mnie nie musi się wstydzić to się uśmiechnęła. Potem trochę posiedzielismy i pogadaliśmy ale i tak miała na sobie stanik więc przy okazji mogłem podziwiać jej piękny biust. Jeszcze później wrócił jej straszy syn i pytał się po co przyszedłem a ona walnęła prosto z mostu że przyszłem do niej na randkę i czy mu się nie podoba więc zamurowało mnie i nawet nie widziałem co powiedzieć. Ale to oznacza tylko jedno że jej się podobam i to ja musze się teraz do niej podbijać. 

Matko podchody jak w podstawówce, normalnie wenezuelska telenowela

• Haha 1

Dnia 21.07.2022 o 11:44, NakedBoy napisał:

Próbowałem jakoś zapomnieć o niej że mnie pociąga ale nie potrafię tym bardziej że widujemy się przez płot. Myślę często o niej ale chyba nic z tego nie wyjdzie bo to trochę skomplikowane jest. 

Dnia 21.07.2022 o 10:02, pawemistrz napisał:

Jest tu na forum taka jedna ``stara, głupia baba``. To ona? 😄  Na avku widać,że może lubić się opalać. 😄 

Ech zapowiadało się na ciekawe love story, albo przynajmniej romans, a tu cienizna. 

A to że ma dzieci, a to że ktoś zobaczy, a to że wujek, a to że gorąco. 

ale na serio, to rzeczywiście nie ma co kobiecie dupy zawracać jeśli da się wyczuć że chce sobie z kimś ułożyć zycie a nie szuka rekraacji. . Znam jednak przypadki bardzo udanych par gdy jedno z nich było po tzw przejściach. To czasem zaleta a nie wada, bo osoba która dużo przeszła, nie czepia sie pierdół, a potrafi  docenić drobiazgi. 

• Like 1

17 godzin temu, Marcin40 napisał:

Jest tu na forum taka jedna ``stara, głupia baba``. To ona? 😄  Na avku widać,że może lubić się opalać. 😄 

Nie lubię się opalać, a zdjęcie? No cóż, ukradłam młodszej i ładniejszej.

• Haha 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się