Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ToiTobeznazwy

Co uważacie o tym?

Polecane posty

3 godziny temu, agent of Asgard napisał:

dopiero układ wszystkich planet daje pełen obraz.

To nie nas nich wspólnego z astrologią, planetami i układem gwiazd. Tak tłumaczyli to sobie kiedyś bo nie rozumieli zjawisk społecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyszło rak w słońcu, pierwsze zdanie

Nigdy nie atakujesz, raczej jesteś mistrzem obrony.- cytat. To się zgadza. 

 

Ale znalazło kiedyś tak dokładny opis i takie dokładne obliczenia- nie wiem gdzie ta strona, kurczę. To po angielsku pisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

Noo jeśli ona ma 20 lat to wierzę, że jesteś jej w stanie zaimponować. 

Właśnie, to jest efekt niedoświadczenia młodej. Stąd to zjawisko. Ogólnie takie relacje traktowane są negatywnie przez większość ludzi z bliżej nieznanych mi powodów a prawda jest taka, że jest to dobre dopasowanie. Tak samo jest w przypadku młodego faceta i starszej kobiety. Krótkoterminowe bo potrzeby szybko się rozjeżdżają ale najlepsze. Myślę, że negatywny odbiór społeczny to może być efekt indoktrynacji kościelnej od dziecka. Wpajania irracjonalnych ocen. Nie wiem. Jeśli nikt nikomu krzywdy nie robi i relacja jest od początku uczciwa to nie ma w tym nic złego.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Nemetiisto napisał:

Właśnie, to jest efekt niedoświadczenia młodej. Stąd to zjawisko. Ogólnie takie relacje traktowane są negatywnie przez większość ludzi z bliżej nieznanych mi powodów a prawda jest taka, że jest to dobre dopasowanie. Tak samo jest w przypadku młodego faceta i starszej kobiety. Krótkoterminowe bo potrzeby szybko się rozjeżdżają ale najlepsze. Myślę, że negatywny odbiór społeczny to może być efekt indoktrynacji kościelnej od dziecka. Wpajania irracjonalnych ocen. Nie wiem. Jeśli nikt nikomu krzywdy nie robi i relacja jest od początku uczciwa to nie ma w tym nic złego.

No dobra w sumie Twoja sprawa, ale nie rozumiem w czym niby takie relacje są lepsze od związków gdzie ta różnica wieku jest mniejsza? : ) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

A co kogo obchodzi, kto się z kim prowadza i po co. Chcą starzy młodych, młode starych? Proszę bardzo, wolna wola. Co to za kołtuneria, żeby nie robić tego, na co ma się ochotę, bez krzywdy dla reszty? Może, niech Ci co mają ogólnie jakiś problem, niech sie zajmą sobą i swoim podwórkiem.Ta Polska zaściankowość jest porażająca. Lubisz młode?! Bzy/kasz młode! Twoja sprawa! 

Czy bez krzywdy to nie wiadomo... Miejmy nadzieję, że bez : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agent of Asgard napisał:

Musisz edytować swojego posta i dopiero wtedy wkleić.

Hmmmm.

https://www.google.com/amp/s/www.elle.pl/artykul/amp/numerologia-ktora-liczba-jestes-ta-wiedza-powie-ci-o-twoim-charakterze-wiecej-niz-horoskop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

No już bez przesady, że dzieje im się krzywda. 

Jeśli od początku do konca nie wciska im żadnych kitów... nie mydli oczu, nie wykorzystuję...

W sumie może takie przechodnie/na chwilę związki są tym czego chcą (?) 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

A może to jest tak, że się  ona w nim, on w niej, zako...a i zostają ze sobą na długi czas.  

 

 

czy tak bylo to jedynie Nemetisto coś na ten temat mógłby tu powiedziec : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, agent of Asgard napisał:

Co ma wspólnego zjawisko społeczne ze znakiem zodiaku?

Był o tym wątek jakiś czas temu. Za dużo by pisać tutaj znowu. Wiele osób uważa, że znaki mają regionalne podstawy wynikające ze zjawisk społecznych i meteorologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, marawstala napisał:

No dobra w sumie Twoja sprawa, ale nie rozumiem w czym niby takie relacje są lepsze od związków gdzie ta różnica wieku jest mniejsza? : ) 

Obiektywnie nie są lepsze długoterminowo. Krótkoterminowo są bo partnerzy są dopasowani seksualnie. Nie ma w nich tak popularnych na Kafe dramatów: "bo on/ona unika seksu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Nemetiisto napisał:

Obiektywnie nie są lepsze długoterminowo. Krótkoterminowo są bo partnerzy są dopasowani seksualnie. Nie ma w nich tak popularnych na Kafe dramatów: "bo on/ona unika seksu".

* subiektywnie : ) inni moga mieć tu inne zdanie tak samo 'obiektywne' jak Twoje...

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Nemetiisto napisał:

Obiektywnie nie są lepsze długoterminowo. Krótkoterminowo są bo partnerzy są dopasowani seksualnie. Nie ma w nich tak popularnych na Kafe dramatów: "bo on/ona unika seksu".

Sorki, tak to jest jak się patrzy w tv i tutaj odpisuję... tamten komentarz uznaj za nieważny pośpiesznie go odczytałam nie zerkając o co chodzilo : ) dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

A co tu jest do rozumienia?  Kręcą ich mlode, radosne, nieskomplikowane, albo skomplikowane kobiety. Każdy z nas ma wybór i wybiera wg siebie. Jeśli facet lubi młode to wybiera młode, bo takie mu pasują, ludzie mają różniste potrzeby, kto powiedział, że stary dla starej, młody dla młodej, ziemia dla ziemniaka @ księżyc dla księży? Jeśli znajdują upodobanie w obcowaniu z młodością, radością i jędrnością to ich sprawa. To fajne jest. 

Tak, wiem : ) ale nie wszyscy są tak tolerancyjni jak Ty pod tym względem... co nie znaczy, że z tego powodu zacznę go prześladować : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Ano nie wszyscy, dobrze by było gdyby ludzie nabyli tolerancji dla odmiennego sposobu myślenia, odczuwania, dla  samych siebie, z tolerancja i akceptacja inności, lepiej się żyje, pod każdym względem.  A to, że się różnimy to jak 2x2. Jeśli ludzie się kochają, albo chcą ze sobą spędzić trochę czasu, to naprawdę niczyja sprawa ile mają lat, jakiego są wyznania, orientacji, koloru skóry, trzeba patrzeć dalej, niż tylko na czubek własnego nosa. Prześladowanie to zło. Kochajcie się# bez względu na to, czy ktoś kręci na <Wasza miłość, spotykanie się, spędzanie czasu> nochalem, czy grozi paluchem!

Gdyby jeszcze o love chodziło to pół biedy : ) ok. Ale pomijając kafe kolegę myślę, że  nie każdy facet w tym wieku traktuję fajnie takie młode dziewczyny i temu się sprzeciwiam : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

To jak są traktowane to druga sprawa. Pierwsza jest to, że się dają tak traktować. Nikt ich nie uczy szacunku do samych siebie. Ze nie mogą być na usługach kolesi, że nie można dać się streczyc i że taki koleś to nie Pan Bóg. Nie wierzyć ślepo, w to co mówi, przyglądać się temu, co robi. Jeśli jest cień wątpliwości, co do jego dobrych intencji, to należy się zmyc i zapomnieć. Fakt. Ludzie mają różne ciągoty, a młode życia nie znają i myślą, że taki kolo rzuci im świat do stóp. Mądry rzuci, głupi zabierze (podkopie) stabilnosc i wiarę w siebie!  Teraz dużo jest takich niedowartosciowabych z deficytami, którzy grają swoje pożal się Boże, role, jak w filmie o mafii. Ale! Są też fajni, mili,serdeczmi, z dobrych domów, bez kompleksów, dobrze wykształceni! Takich potrzeba! 

Nie można się z Tobą nie zgodzić : )

Ale ci mili serdeczni itp itd to może jednak wolą dziewczyny... kobiety ciut starsze : )

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, marawstala napisał:

Nie można się z Tobą nie zgodzić : )

Ale ci mili serdeczni itp itd to może jednak wolą dziewczyny... kobiety ciut starsze : )

😩

 

2 godziny temu, Qwerty82 napisał:

Gdzie gdzie??

a kuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

A Piotr czemu taki zasmucony? : )

Piszesz o starszych,  starsze swoje przeżyły nie lubię nic nowego w życiu nie czeka  😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Qwerty82 napisał:

Chodziło mi bardziej o real, ale miło mi hejka 🖐️

Dzień dobry Pani kłaniam się nisko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *Piotr* napisał:

Piszesz o starszych,  starsze swoje przeżyły nie lubię nic nowego w życiu nie czeka  😩

Piotrze, pisze o starszych ale nie aż tak dojrzałych... trochę starszych od tych które dopiero co świętowały 18 urodzinki : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marawstala napisał:

Piotrze, pisze o starszych ale nie aż tak dojrzałych... trochę starszych od tych które dopiero co świętowały 18 urodzinki : )

taka jak mara uuu, zmień ten awatar jak by jakiś pogrzeb był 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, *Piotr* napisał:

taka jak mara uuu, zmień ten awatar jak by jakiś pogrzeb był 

Ta w avku to nawet pełnoletności nie doczekała... spalmy też wszystkie obrazy i zdjęcia na których znajdują się ci którzy już dawno odeszli .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marawstala napisał:

Ta w avku to nawet pełnoletności nie doczekała... spalmy też wszystkie obrazy i zdjęcia na których znajdują się ci którzy już dawno odeszli .)

masz żyć  to ponad 100!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, *Piotr* napisał:

masz żyć  to ponad 100!!!

Bez obaw miejscowy na cmentarzu jeszcze nie wykupiłam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marawstala napisał:

Bez obaw miejscowy na cmentarzu jeszcze nie wykupiłam : )

 

Przytulam gorąco 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *Piotr* napisał:

 

Przytulam gorąco 😉 

.) Taki niewinny avek, a tyle emocji wzbudza : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×