Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Chopaszek97

Spotkanie z dziewczyną

Polecane posty

Wyobraźcie sobie ze spotykacie się z dziewczyną no Kobieta 🙂 i na spotkaniu kobieta odpisuje facetom i taaak widzę że odpisuję i wgl ale ja na to nie reaguje może nie powinienem aczkolwiek ja np odcinam się. Wyłączam internet i wgl w tym momencie jak na to reagować? Troszkę mi było smutno jak rozmawiamy wszystko ok a nagle wido i w międzyczasie odpisywanko hmm. ( nie to nie moja dziewczyna.. Można by rzec że randkujemy? Hmm przynajmniej ja takie odczucia miewałem 

Edytowano przez Chopaszek97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Chopaszek97 napisał:

 

Np dzwonił jakiś gościu do niej na fb nwm.. Mówiła sobie coś na Chuy dzwonisz nie odebrała mówię co tam to pow że dzwoni jakiś ktoś.. I z 2 3 rozmówców się przewinęło na fb u niej ale nie wnikam i nie wiem co robić 🙂 troszkę bojem się w to brnąć ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, BoniBluBuka napisał:

Żenada. Ślepy jesteś chyba. 

Powinienem pakować walizkę i spadać z tej znajomości czy co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Chopaszek97 napisał:

Powinienem pakować walizkę i spadać z tej znajomości czy co? 

A Ty tak na poważnie pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

A Ty tak na poważnie pytasz ?

Sii może się nie znam nie fiem.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Elciaa29 napisał:

A Ty tak na poważnie pytasz ?

Tylko ze ona sama potrafi się odezwać i wgl dobrze się dogadujemy więc no ciężko cokolwiek myśleć.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chopaszek97 napisał:

Sii może się nie znam nie fiem.. 

A w czym tu się znać ? Przecież jak nie jest w stanie odłożyć telefon na czas spotkania tylko odbiera i odpisuje to znaczy że ma Cie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

A w czym tu się znać ? Przecież jak nie jest w stanie odłożyć telefon na czas spotkania tylko odbiera i odpisuje to znaczy że ma Cie ....

No czyli dobrym tropem szedłem.. Tylko że np sama potrafiła ostatnio zaproponować spotkanie i wgl dobrze się dogadujemy tylko no zauważyłem że na spotkaniu jak chlopaszki piszą to odpisuje normalnie aczkolwiek ja myślę że mając 23 lata z kultury i wgl telefon off i nie odbierałem nic także.. A powiedzieć jej na ten temat raczej nic nie mogę więc ino pozostaje mi chyba dać sobie spokój aczkolwiek ciężko.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chopaszek97 napisał:

Tylko ze ona sama potrafi się odezwać i wgl dobrze się dogadujemy więc no ciężko cokolwiek myśleć.. 

Po pierwsze takie zachowanie to oznaka braku szacunku do drugiej osoby , po drugie samo to że w takim krótkim czasie miała dużą ilość połączeń od facetów i jeszcze komuś odpisywała to o czym to może świadczyć ? Chyba że dzwonił brat , wójek , ojciec 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

Po pierwsze takie zachowanie to oznaka braku szacunku do drugiej osoby , po drugie samo to że w takim krótkim czasie miała dużą ilość połączeń od facetów i jeszcze komuś odpisywała to o czym to może świadczyć ? Chyba że dzwonił brat , wójek , ojciec 

Hmm rodzina to napewno nie.. Bo pytałem co tam się dzieje a ona ze jakiś koleś się przyebal.. Ale no samo klikanie źle się czułem przy tym 😅 nie wiem w jaki sposób zakonczyc taka znajomość.. Jak zapyta czemu albo coś.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Elciaa29 napisał:

Po pierwsze takie zachowanie to oznaka braku szacunku do drugiej osoby , po drugie samo to że w takim krótkim czasie miała dużą ilość połączeń od facetów i jeszcze komuś odpisywała to o czym to może świadczyć ? Chyba że dzwonił brat , wójek , ojciec 

Nawet nie wiem jak z nią porozmawiać o tym żebym nie wyszedł na Ch wie kogo a chciałem troszkę pociągnąć ta znajomość no ale jak widać.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niby normalny napisał:

boć chłop i powiedz jej że nie podoba ci się to i albo jesteś ze mną albo z chłopaszkami 

Tylko ze ja z nią nie jestem 🙂 w sumie spotkaliśmy się 3 razy narazie.. I niby umówiliśmy się na następne spotkanie 🙂 dlatego mówię.. W sumie może spotyka się poprostu o tak z nudów więc odpisywanie innym w trakcie spotkania może jej się wydawać normalne heh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Chopaszek97 napisał:

Tylko ze ja z nią nie jestem 🙂 w sumie spotkaliśmy się 3 razy narazie.. I niby umówiliśmy się na następne spotkanie 🙂 dlatego mówię.. W sumie może spotyka się poprostu o tak z nudów więc odpisywanie innym w trakcie spotkania może jej się wydawać normalne heh 

Przecież jak by chciała z Toba być to te pierwsze spotkania każdy się stara wypaść jak najlepiej , a ona jak na samym starcie robi tak to chyba nic więcej tu dodawać nie trzeba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

To też fakt,ale też i mże być uzależniona od telefonu, albo atencji. 

Hmm a jak napisze : jeśli ma być następne spotkanie to nie pasuje mi żebyś na spotkaniu klikała sobie z innymi bo to wiąże się z brakiem szacunku i uwagi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Elciaa29 napisał:

Przecież jak by chciała z Toba być to te pierwsze spotkania każdy się stara wypaść jak najlepiej , a ona jak na samym starcie robi tak to chyba nic więcej tu dodawać nie trzeba....

Oki czyli ... i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niby normalny napisał:

nie pisz jej tego tylko powiedz w twarz.

Kiedy?.. Nie wiem kiedy będzie następne spotkanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niby normalny napisał:

nie pisz jej tego tylko powiedz w twarz.

Przecież jakbym napisal to bym wiedział. A ja wiem? Może za 2 może 3 tygodnie będzie chciała się spotkać może za tydzień jeśli uznała by że nie chce takich zasad to bym był pewny żeby dupy nie zawracać żadnej osobie z nas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Chopaszek97 napisał:

Hmm a jak napisze : jeśli ma być następne spotkanie to nie pasuje mi żebyś na spotkaniu klikała sobie z innymi bo to wiąże się z brakiem szacunku i uwagi? 

Nie takie coś niema sensu , to tak wygląda jak byś jej stawiał warunki , a nawet jeszcze nie jesteście razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

Jak dla mnie zrobiłeś błąd że od razu tego jej nie powiedziałeś,

teraz to ci może mówić a wcześniej ci to nie przeszkadzało 

z resztą co ona taka popularna youtuberka,cosplejerka?

Njee ja nie wiem na jakim stopniu znajomości jesteśmy.. Może z innym facetem ma lepsze relacje a nie mam jak się tego dowiedzieć... Dlatego wiem właśnie ciężko stawiać warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Nie takie coś niema sensu , to tak wygląda jak byś jej stawiał warunki , a nawet jeszcze nie jesteście razem

Wiem tylko  ja nie wiem na jakim stopniu znajomości jesteśmy.. Może z innym facetem ma lepsze relacje a nie mam jak się tego dowiedzieć... Dlatego wiem właśnie ciężko stawiać warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

Wiesz po trzech spotkaniach już coś tam powinno się dziać, a jak wyglądało pierwsze spotkanie w porównaniu do trzeciego?

1 było napewno bardziej spięte.. Teraz w sumie na luzaku i buziol był co prawda w policzek bo źle zagrałem haha ale też spoko aczkolwiek buzi w policzek to i najgorszemu wrogowi możesz dać 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chopaszek97 napisał:

1 było napewno bardziej spięte.. Teraz w sumie na luzaku i buziol był co prawda w policzek bo źle zagrałem haha ale też spoko aczkolwiek buzi w policzek to i najgorszemu wrogowi możesz dać 🙈

Czy na pierwszym też pisała i odbierała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niby normalny napisał:

to nadal może cie traktowac jak tylko kumpla

Oki ch zamykamy temat może sobie poradzę nie to trudno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Czy na pierwszym też pisała i odbierała ?

Zamykamy temat może sobie poradzę z tym nie to trudno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chopaszek97 napisał:

Zamykamy temat może sobie poradzę z tym nie to trudno 

Powodzenia w takim razie 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×