Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kapi90

Miała jednego przede mną

Polecane posty

Nie wiem co robic, spotkam się z dziewczyną od pół roku, ona ma 23, ja 26.

Mówi mi cały czas prawde, pokazuje kto do niej pisał, usuneła te osoby które coś co niej kiedyś pisały, mówi mi cały czas czy ktoś nowy jej pisze, czy cokolwiek, ale nie zmienia to faktu, że jestem jej drugim partnerem w lóżku, z pierwszym poszła po ponad roku, co mi nie zdaje spokoju, bo mi się rzygać chcę jak o tym myśle, że ktoś byl przede mną ...co robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Kapi90 napisał:

Nie wiem co robic, spotkam się z dziewczyną od pół roku, ona ma 23, ja 26.

Mówi mi cały czas prawde, pokazuje kto do niej pisał, usuneła te osoby które coś co niej kiedyś pisały, mówi mi cały czas czy ktoś nowy jej pisze, czy cokolwiek, ale nie zmienia to faktu, że jestem jej drugim partnerem w lóżku, z pierwszym poszła po ponad roku, co mi nie zdaje spokoju, bo mi się rzygać chcę jak o tym myśle, że ktoś byl przede mną ...co robić 

Jak tak bardzo Ci to przeszkadza to poszukaj sobie dziewicy, ale w tym wieku to raczej trudno będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Kapi90 napisał:

Nie wiem co robic, spotkam się z dziewczyną od pół roku, ona ma 23, ja 26.

Mówi mi cały czas prawde, pokazuje kto do niej pisał, usuneła te osoby które coś co niej kiedyś pisały, mówi mi cały czas czy ktoś nowy jej pisze, czy cokolwiek, ale nie zmienia to faktu, że jestem jej drugim partnerem w lóżku, z pierwszym poszła po ponad roku, co mi nie zdaje spokoju, bo mi się rzygać chcę jak o tym myśle, że ktoś byl przede mną ...co robić 

Nie wiem, ja bym chyba z mostu skoczył. Tylko dziewice. I to też nie każda. Najlepsze są dziewice do kwadratu. To te kobiety, ktore o seksie jeszcze nawet nie słyszały. Jedyny problem z nimi jest taki, że trzeba mozolnie wyprowadzać je z błędnego przekonania, że dzieci przynosi bocian.  To bywa problematyczne, ale proszę mi wierzyć na słowo, procentuje och procentuje. 

Edytowano przez witek
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ONA83 napisał:

Jak tak bardzo Ci to przeszkadza to poszukaj sobie dziewicy, ale w tym wieku to raczej trudno będzie.

Skoro ma takie podejście, "że aż rzygać mu się chce" to lepiej niech z nie zrezygnuje bo tylko robi jej krzywdę.  Ona wobec niego uczciwa i szczera a on tak ją traktuje? Nie zasługuje na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, ddt60 napisał:

Skoro ma takie podejście, "że aż rzygać mu się chce" to lepiej niech z nie zrezygnuje bo tylko robi jej krzywdę.  Ona wobec niego uczciwa i szczera a on tak ją traktuje? Nie zasługuje na niego.

Racja, nawet jak teraz jakoś to trawi to prędzej czy później zacznie jej to wypominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, ONA83 napisał:

Racja, nawet jak teraz jakoś to trawi to prędzej czy później zacznie jej to wypominać.

tak myślę, ponieważ skoro z taką odrazą o tym pisze to dla mnie szanse powodzenia tego związku są niewielkie. Źle rozkłada "akcenty". Zamiast docenić ją za szczerość i uczciwość to pogardza z tego powodu, że bardzo dawno temu, kiedy była z innym miała z nim zbliżenia. Dla mnie głupi facet, ale trudno. Szkoda mi jej. Oczywiście, że może jakąś dziewicę znajdzie i może skoro dla niego to takie ważne to niech szuka wśród takich dziewczyn

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.11.2020 o 14:46, Kapi90 napisał:

Nie wiem co robic, spotkam się z dziewczyną od pół roku, ona ma 23, ja 26.

Mówi mi cały czas prawde, pokazuje kto do niej pisał, usuneła te osoby które coś co niej kiedyś pisały, mówi mi cały czas czy ktoś nowy jej pisze, czy cokolwiek, ale nie zmienia to faktu, że jestem jej drugim partnerem w lóżku, z pierwszym poszła po ponad roku, co mi nie zdaje spokoju, bo mi się rzygać chcę jak o tym myśle, że ktoś byl przede mną ...co robić 

Proponuję dmuchaną lalę, pustelnię i dożywotnie rękodzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zostaw dziewczyne w spokoju, do tworzenia pary kwalifikuje sie tylko dwoje ludzi dla ktorych nie ma przeszlosci partera, liczy sie to co zbudowali, stworzyli oni sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo jej nie kochasz po prostu albo jestes za duzym zazdrośnikiem, nie wiem. Ale nie słyszałem jeszcze takiej opini, że ktoś ma obrzydzenie i interesuje się tym jak kobiecie bylo w łóżku z pierwszym facetem i mysli o tym co było przed tym jak się poznali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Patryk91Sk napisał:

Albo jej nie kochasz po prostu albo jestes za duzym zazdrośnikiem, nie wiem. Ale nie słyszałem jeszcze takiej opini, że ktoś ma obrzydzenie i interesuje się tym jak kobiecie bylo w łóżku z pierwszym facetem i mysli o tym co było przed tym jak się poznali.

Zdarza się. Tak myśli facet, który nie czuje się pewnie w łóżku, nie potrafi zaspokoić kobiety np.z powodu przedwczesnego wytrysku,  dlatego wkurza go fakt, że ktoś przed nim mógł być lepszy. Tylko, że to nie jest wina dziewczyny, tylko to on ma kompleksy i nie dorósł do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ONA83 napisał:

Zdarza się. Tak myśli facet, który nie czuje się pewnie w łóżku, nie potrafi zaspokoić kobiety np.z powodu przedwczesnego wytrysku,  dlatego wkurza go fakt, że ktoś przed nim mógł być lepszy. Tylko, że to nie jest wina dziewczyny, tylko to on ma kompleksy i nie dorósł do związku.

A no możliwe, o tym nie pomysłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są też tacy którzy sami są prawiczkami i sobie ubzdurają że jak on jest taki to i dziewczyna też musi być , ale Ci którzy nie są a wymagają tego od kobiety to moim zdaniem są zaburzeni w jakimś stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
Dnia 2.11.2020 o 14:46, Kapi90 napisał:

Nie wiem co robic, spotkam się z dziewczyną od pół roku, ona ma 23, ja 26.

Mówi mi cały czas prawde, pokazuje kto do niej pisał, usuneła te osoby które coś co niej kiedyś pisały, mówi mi cały czas czy ktoś nowy jej pisze, czy cokolwiek, ale nie zmienia to faktu, że jestem jej drugim partnerem w lóżku, z pierwszym poszła po ponad roku, co mi nie zdaje spokoju, bo mi się rzygać chcę jak o tym myśle, że ktoś byl przede mną ...co robić 

Popatrz na to z pozytywnej strony. Dziewczyna ma już doświadczenie. Nie będziesz musiał słuchać jej jęków podczas pierwszego razu. Same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, irukangi napisał:

 

Powodów może być tyle ilu jest gości ze zrytym beretem, lub tyle ile Przemek ma osobowości 😂

Powodów tak ale mają wspólny czynnik , zaburzenia 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, irukangi napisał:

Jęków lub obojętności . A potem gadki że jest cudownie ale ona by chciała spróbować z innym/i 😂

Raczej przy pierwszym razie trudno być obojętnym 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo ogarnie temat, albo nie 😁 musi sam sie z tym uporać bo nikt za niego nie będzie działał 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Są też tacy którzy sami są prawiczkami i sobie ubzdurają że jak on jest taki to i dziewczyna też musi być , ale Ci którzy nie są a wymagają tego od kobiety to moim zdaniem są zaburzeni w jakimś stopniu

Mam takie samo zdanie. Szukanie ideału, samemu nim nie będąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, acordeon napisał:

Mam takie samo zdanie. Szukanie ideału, samemu nim nie będąc.

Cieszę się że ktoś myśli tak jak ja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że za pierwszym razem napewno się nad tym nie zastanawiał, było mu to na rękę

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, irukangi napisał:

Bo ideał musi być dziewiczy ? 

Dziewicze to były kiedyś lasy w Amazonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym trzebaby zdefiniować dziewicę.

Bo są niby dziewice co XX facetom robiły loda i same dawały się macać. Natomiast dziewczyna autora straciła dziewictwo ze swoim partnerem po roku czasu, zapewne z miłości. 

I która tu gorsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewic już nie ma no chyba że w początkowych klasach podstawówki . Za moich czasów byla anegdotka dotycząca politechniki gdzie stały dwa kamienne lwy. Jeżeli miedzy nimi przeszłaby dziewica to by zaryczały a jeszcze tego nigdy nie zrobiły. Niestety takie mamy klimaty że dziewczyny szybciej puszczają się niz śnieg i to z poro starszymi bo to modne / Ty jeszcze trafiłeś na porządna co jak ona twierdzi był jeden ( licznika nie ma) i jest w postepowaniu co do ciebie uczciwa pokazując i kasując byłe kontakty. Niestety chłopaki sa wychowywane w ułudzie i kłamstwie o tej jedynej i przeznaczonej dla niego a potem mają dylematy. Zrozum jest jak jest , możesz ogłoszenie dać że szukasz dziewicy i wątpię że coś znajdziesz w odpowiednim wieku. Zresztą sam już nie jesteś. Zastanów się raczej czy będzie tobie wierna bo to też w dzisiejszych czasch coraz żadziej spotykane (oficalnie przyznaje się 30% mężatek a ile sie nie przyznało?). Jak chcesz dziewice to do krajów w których panuje islam bo tam to życiem ryzykują.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, irukangi napisał:

Nie wiem czemu gorsza? Po prostu autor nie dorósł jeszcze do związku. Jeśli ludzie się kochają i chcą darzyć się miłością fizyczną to chyba dobrze. 

Chodziło mi o to, że dziewczyna autora jest i tak bardzo porządna,uczciwa, a on jeszcze marudzi.

Tak jak ktoś już napisał, ważne jest to co tworzy się razem, a to co wcześniej nie ma znaczenia.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.11.2020 o 14:46, Kapi90 napisał:

Nie wiem co robic, spotkam się z dziewczyną od pół roku, ona ma 23, ja 26.

Mówi mi cały czas prawde, pokazuje kto do niej pisał, usuneła te osoby które coś co niej kiedyś pisały, mówi mi cały czas czy ktoś nowy jej pisze, czy cokolwiek, ale nie zmienia to faktu, że jestem jej drugim partnerem w lóżku, z pierwszym poszła po ponad roku, co mi nie zdaje spokoju, bo mi się rzygać chcę jak o tym myśle, że ktoś byl przede mną ...co robić 

jesteś przewrażliwiony na punkcie kontroli, bardzo ją tym do siebie (samej) zniechęcasz, nie dość, że ingerujesz w jej codzienność to nie możesz przeboleć przeszłości. pogódź się z tym albo znajdź dziewicę, tylko w obecnej sytuacji w kraju trudno o dziewczynę, która będzie chciała ci podlegać. no ale na pewno taką znajdziesz, bo to kwestia usposobienia i preferencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, ONA83 napisał:

Chodziło mi o to, że dziewczyna autora jest i tak bardzo porządna,uczciwa, a on jeszcze marudzi.

Tak jak ktoś już napisał, ważne jest to co tworzy się razem, a to co wcześniej nie ma znaczenia.

Zgadzam się. Jakbym sam marzył o dziewicy, to i tak bym wolał taką co uprawiała seks w związku, niż "dziewicę" która robiła lody bez związku.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Dawny fetyszysta napisał:

Zgadzam się. Jakbym sam marzył o dziewicy, to i tak bym wolał taką co uprawiała seks w związku, niż "dziewicę" która robiła lody bez związku.

albo w związku z prezentem w galerii handlowej .... zgadza się .... masz rację

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zabawne, że tyle osób przyjęło jako fakt, że dziewczyna op'a miała tylko jednego chłopaka

jak dla mnie, jeśli nie jest dziewicą, to mogła mieć ich z 1000

reakcja obrzydzenia wydaje mi się przesadzona, ale mimo wszystko naturalna. żaden facet, który myśli na poważnie o związku, nie jest szczęśliwy, dowiadując się, że nie jest tym pierwszym, chyba ze jakiś z...y cuckold.  

szukaj innej lepszej, jeśli cie na to stać i nie masz żadnych uczuć lub wiesz, że są one sztuczne, ale nie oddalaj aktualnej dziewczyny, ładna dziewczyna nawet z 1000krotnym przebiegiem jest lepsza niż samotność

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.11.2020 o 08:04, Dawny fetyszysta napisał:

Zgadzam się. Jakbym sam marzył o dziewicy, to i tak bym wolał taką co uprawiała seks w związku, niż "dziewicę" która robiła lody bez związku.

dziewice, które robiły lody itp. nie istnieją poza jakimiś mega nieprawdopodobnymi przypadkami, ale zaryzykuje stwierdzić, że są lepsze pod względem 'dziewictwa' od kobiet mających seks w związku(co nie znaczy, że uważam to za coś pozytywnego)

dla nich nie ma z tego żadnej przyjemności, więc jeśli to robią, to w celu zachowania dziewictwa(znają jej dużą wartość na przekór mediom i stronom takich jak ta) lub żeby mieć z tego jakiś pożytek, który nie ogranicza się tylko do zwierzęcej przyjemności(dlatego wydaje mi sie ze takich kobiet nie ma, bo tylko ... są skłonne do takiej mentalności, a one już  raczej kiedyś miały partnera). poza tym, nie są w stanie w ten sposób uzależnić się od seksu i od tego momentu prowadzić aktywne życie seksualne, więc ilość odbytych stosunków przeciętnie jest znacznie niższa u takiej kobiety. Przyjemność seksu nie jest u nich skojarzona z jakimś obcych gachem lub paroma, którzy już zaruchali i zostawili(lub zostali rzuceni), więc nie porównuje z innymi i jest w stanie za pomocą seksu pogłębić wasz związek, a nie tylko zaspokoić siebie.

ale nie twierdze, ze dziewictwo(w sensie błona) ma jakąś niewiarygodną wartość, bo można sobie kupić operację odnowy takiej błony i już można się tylko domyślać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×