Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malawredotka

Jak czułyście się w 3 trymestrze ciąży?

Polecane posty

Ja czułam się bardzo dobrze, pod koniec tylko miałam lekką zgagę rano. No i wiązanie butów to był wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie straszcie. Ja w ll już mam bez przerwy zgage i wszystkie inne możliwe ekscesy żołądkowo-jelitowe, plus krzyże, kości ogonowe, kulszowe, ból krocza, ani siedzieć, ani leżeć o staniu nie wspominając, 15x w nocy zaliczam wc, ryk na przemian z koorwicą itd itp... 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, każda kobieta ma inaczej i każda ciąża może inaczej przebiegać. Ja przez cały okres pierwszej ciąży czułam się dobrze. W drugiej ciąży non stop zgaga, opuchnięte nogi, chodzenie w nocy co chwilę do wc... także nie ma zasady 🙂 W pierwszej ciąży apetyt na kwaśne, a w drugiej na słodkie... mam dwóch synów 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 trymestr to była udręka ale ja bardzo źle zaniosłam obie ciążę więc nie jestem do tego stworzona ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej ciazy wysmienicie,ale w 38 tyg brzuch mialam jak na 6 mc. (corka 3200)Kilka godzin przed porodem mylam okna.

Druga ciaze cala przelezala,bol ze masakra,ale w sumie tez bez dodatkowych akcji.

Trzecie to byla masakra. Mloda jak kopnela to az sie w pol zginalam z bolu,wpychala sie w zoladek i w pluca .  Dwa ostatnie miesiace spalam na siedzaco,bo albo nie moglam oddychac,albo tresc zoladka sie cofala. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, pomijając ogromny brzuch. Najgorzej czułam się w pierwszym trymestrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja całą ciąże super, a teraz 35 tc i bóle brzucha jak na okres, bóle w pachwinach.. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×