Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Smerfik0987

Pani na wózku z psem i chlopakiem

Polecane posty

No cóż. Ostatni wątek był zaledwie kilka dni. Nie było w nim wyzywanie ublizania a jednak poleciał. Za dużo chyba było napisane i Kasia się boi nowych obserwatorów. Ale skoro jest wporzadku to czego tu się bać?  Nowi obserwujący powinni wiedzieć że Kasia żyje ze zbiorek od 10 lat. Uzbierala wspólnie z fundacja na mieszkanie w Warszawie gdzie teraz mieszka jej mama a ona obok ze Slawkiem wynajmuja. Były zbiórki na wózki na samochód nawet na peruki. A od zeszłego roku ma zbiórkę non stop tylko po ogromnej burzy zamknęła jedna w której zbiegała na leki,podklady,gorset,peruki,dietę specjalistyczna a otworzyła nowa pod nazwą bajkowe życie aby nie musieć tłumaczyć się ludziom z tego co kupiła. Mowa oczywiście o Pudelija 😀

• Like 3
  • Thanks 2

No niestety, ten wątek też długo nie pociągnie zakładam, że w najlepszym wypadku do weekendu.

Dziś właśnie sprawdziłam, że dieta Sławkowa, te 5 słoiczków zupy dziennie, kosztuje min. 60 zł.  czyli ok.1800 zł miesięcznie, ale przecież ugotowanie samemu ich przerasta.

Fakt, Kaśka musi wybierać- wędlinkę dla siebie lub karmę dla Bersa, podgrzewać w  mikrofalówce u sąsiadów i pożyczać ciśnieniomierz od mamy. 😒

• Thanks 1

I robić szkice wymarzonego wielkoego domu bo ludzie się zlitują i wpłacą na bajkowe życie. Tak jak to było, gdy zamarzył jej się Iphone i biadoliła o tym aż go dostała za free. Jeszcze dodać o działce z domkiem, która jest jej wielką tajemnicą. Udaje że nie ma.

• Like 2

4 godziny temu, Ewunia napisał:

No niestety, ten wątek też długo nie pociągnie zakładam, że w najlepszym wypadku do weekendu.

Dziś właśnie sprawdziłam, że dieta Sławkowa, te 5 słoiczków zupy dziennie, kosztuje min. 60 zł.  czyli ok.1800 zł miesięcznie, ale przecież ugotowanie samemu ich przerasta.

Fakt, Kaśka musi wybierać- wędlinkę dla siebie lub karmę dla Bersa, podgrzewać w  mikrofalówce u sąsiadów i pożyczać ciśnieniomierz od mamy. 😒

Dzis napisala ze jadla sniadanie rodem z PRL-u 

Obluda pelna para ...A na catering za 1800zl ich stac zatem?

• Haha 1

45 minut temu, Huest napisał:

Dzis napisala ze jadla sniadanie rodem z PRL-u 

Obluda pelna para ...A na catering za 1800zl ich stac zatem?

Nie pierwszy raz, przecież o to chodzi, żeby pokazać "biedę"szczególnie nowym obserwatorom, Ci "starzy" już zaczęli dostrzegać szachrajstwa, nie ma już wpłat po 1000, 500, czy 200 zł., pora na kieszonkowe od dzieci z Tik-Toka.

• Like 2

18 minut temu, bezbrzeżnysmutek napisał:

Nie pierwszy raz, przecież o to chodzi, żeby pokazać "biedę"szczególnie nowym obserwatorom, Ci "starzy" już zaczęli dostrzegać szachrajstwa, nie ma już wpłat po 1000, 500, czy 200 zł., pora na kieszonkowe od dzieci z Tik-Toka.

Wiem...ona jeszcze po TikToka siegnela...

Nizej juz chyba upasc nie mozna

To zenada 

• Like 1
  • Haha 1

5 minut temu, Huest napisał:

Wiem...ona jeszcze po TikToka siegnela...

Nizej juz chyba upasc nie mozna

To zenada 

Nie wierzysz w Pudlową ? 😀, da się ! były Fundacje, TV- eny, Celebryci, SM, wydawcy  e-booków,Tik- toki, brakuje jeszcze zrzutki pod kościołami i w CH ...ups, chyba znowu jej podpowiedziałam, gdzie żebrać 😂

• Haha 3

3 minuty temu, bezbrzeżnysmutek napisał:

Nie wierzysz w Pudlową ? 😀, da się ! były Fundacje, TV- eny, Celebryci, SM, wydawcy  e-booków,Tik- toki, brakuje jeszcze zrzutki pod kościołami i w CH ...ups, chyba znowu jej podpowiedziałam, gdzie żebrać 😂

O TO TO 😅

6 minut temu, bezbrzeżnysmutek napisał:

A WOSP?ooops nie chcialam podpowiadac🤭🤭

• Haha 3

2 minuty temu, Huest napisał:

Oj Ty niedobra, jeszcze oficjalne pismo do prezydenta bo droga kiełbasa

• Haha 2

8 minut temu, Ewunia napisał:

8 minut temu, Ewunia napisał:

Minister rolnictwa powinien dac upust na zakup trzody chlewnej

.minister przemyslu znizke na dobra luksusowe

A sam premier zapewnic dozywotnia darmowa dostaw coca -coli!

O!rzeklam

23 minuty temu, bezbrzeżnysmutek napisał:

No właśnie, nie podpowiadaj, niech sama ruszy głową☺️

A ten catering to na bank współpraca wyżebrana

• Haha 1

7 minut temu, Huest napisał:

Minister rolnictwa powinien dac upust na zakup trzody chlewnej

.minister przemyslu znizke na dobra luksusowe

A sam premier zapewnic dozywotnia darmowa dostaw coca -coli!

O!rzeklam

Dla mnie trochę dziwne, że oprócz karmy dla psa, Katarzyna Wolińska nie ma innych współprac i zniżek na hasło..😀 czyżby się na niej poznali, że to wyłudzaczka i kłamczucha ?

a i jestem ciekawa, czy te Karły, co okradły Pudlową już pojmane ?

• Like 1

26 minut temu, bezbrzeżnysmutek napisał:

Dla mnie trochę dziwne, że oprócz karmy dla psa, Katarzyna Wolińska nie ma innych współprac i zniżek na hasło..😀 czyżby się na niej poznali, że to wyłudzaczka i kłamczucha ?

a i jestem ciekawa, czy te Karły, co okradły Pudlową już pojmane ?

No wlasnie!!Cos cicho o porwanych tfu skradzionych ebookach !

Byla drama nie ma dramy,ebookowy temat juz pogrzebany 

19 minut temu, Huest napisał:

No wlasnie!!Cos cicho o porwanych tfu skradzionych ebookach !

Byla drama nie ma dramy,ebookowy temat juz pogrzebany 

Tam nie będzie dramy, bo jak ktoś jest nieuczciwy, to się nie wychyla, Wolińska oszukuje, więc nic nie zrobi, bo sama by się pogrążyła, a ja czekam na to, że w końcu ktoś ją zdemaskuje, pokaże tą działkę, zajmie się mieszkaniem z fundacji, prawem jazdy, samochodami, dietami grubasa ze zbiórek na jej wygląd, brakiem wędlinki i karmy dla Bersa i tak mogę długo pisać .

ps. jak Kafe ma te reakcje ? 5 ? bo nie kumam ?10 ?

• Like 3

1 minutę temu, bezbrzeżnysmutek napisał:

Tam nie będzie dramy, bo jak ktoś jest nieuczciwy, to się nie wychyla, Wolińska oszukuje, więc nic nie zrobi, bo sama by się pogrążyła, a ja czekam na to, że w końcu ktoś ją zdemaskuje, pokaże tą działkę, zajmie się mieszkaniem z fundacji, prawem jazdy, samochodami, dietami grubasa ze zbiórek na jej wygląd, brakiem wędlinki i karmy dla Bersa i tak mogę długo pisać .

ps. jak Kafe ma te reakcje ? 5 ? bo nie kumam ?10 ?

Wlasnie te lajki i reakcje ,raz mi sie wydaje ,ze 5,a raz ,ze wiecej nie ogarniam tego jakby co dam Ci na zapas ,bo Cie lubie i w wiekszosci sie z Toba zgadzam

Dobrej nocy 

10 minut temu, Dudu awła napisał:

O kim to wątek? 

Czy Ty kpisz, czy o drogę pytasz ?, przecież napisane , nie tylko nick ale też nazwisko

• Like 1

1 minutę temu, bezbrzeżnysmutek napisał:

Czy Ty kpisz, czy o drogę pytasz ?, przecież napisane , nie tylko nick ale też nazwisko

I jeszcze tytul jak byk!Albo conajmniej pudel!

1 minutę temu, Huest napisał:

Wlasnie te lajki i reakcje ,raz mi sie wydaje ,ze 5,a raz ,ze wiecej nie ogarniam tego jakby co dam Ci na zapas ,bo Cie lubie i w wiekszosci sie z Toba zgadzam

Dobrej nocy 

I wzajemnie 😘

• Like 1

Przed chwilą, bezbrzeżnysmutek napisał:

I wzajemnie 😘

😘

pudlowa to taki mój guilty pleasure😂 te jej teksty u celebrytów, śpiewanki z matką, gacie z AliExpress, udawane miłostki z grubym, te wyproszone gdzieś słoiki, to rozdawanie słodyczy itd. Codziennie mnie zaskakuje i żenuje zarazem 😂 

• Like 1

1 minutę temu, devolay napisał:

pudlowa to taki mój guilty pleasure😂 te jej teksty u celebrytów, śpiewanki z matką, gacie z AliExpress, udawane miłostki z grubym, te wyproszone gdzieś słoiki, to rozdawanie słodyczy itd. Codziennie mnie zaskakuje i żenuje zarazem 😂 

No mój " kotleciku" z kostką masła i kilogramem sera, wiemy 😂

• Haha 1

5 minut temu, devolay napisał:

Mój też 🤣 a  tam u niej spróbuj napisać coś, banik i usunięcie wpisu, potem za 2 tyg. Cię odbanuje :classic_biggrin:

16 minut temu, Ewunia napisał:

Mój też 🤣 a  tam u niej spróbuj napisać coś, banik i usunięcie wpisu, potem za 2 tyg. Cię odbanuje :classic_biggrin:

To fakt, tak było u mnie, zapytałam o mieszkanie kupione z Fundacji - komentarz usunięty i ban, po ok. 2-3 tyg mnie odblokowała, oczywiście komentarza nie :classic_biggrin:

• Sad 1

2 godziny temu, Huest napisał:

Juz była akcja z WOŚP.  Ktoś ją zapytał co o nich myśli to powiedziała ze nie ma nic przeciwko. A leżała w łóżku w tym czasie chora choć miała siłę zrobić wieczorem live. WOŚP jej nie na rękę bo odbiera kase

Ja jestem przerażona tym ze Kaśka szuka ilustratora do bajek😁 Czyżby zamierzała teraz pisać bajki dla dzieci 😂

3 minuty temu, Smerfik0987 napisał:

Ja jestem przerażona tym ze Kaśka szuka ilustratora do bajek😁 Czyżby zamierzała teraz pisać bajki dla dzieci 😂

a wiesz jak będą się sprzedawać, biedna Pani na wózku z uroczym pieskiem ,wiedzie szczęśliwe życie mimo niepełnosprawności żebractwie nie wspomni pewnie 

23 minuty temu, Smerfik0987 napisał:

już widzę te kocopoły, którymi będzie raczyć dzieci. Ciekawe w który przedział wiekowy teraz celuje 😉 (kieszonkowe dostają już pierwszaki czy starsze dzieciaki? 😉 )

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się