Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Smerfik0987

Pani na wózku z psem i chlopakiem

Polecane posty

Ja na pocieszenie ci powiem Kasiu, bo wiem, że to czytasz, że jako osoba tak wszechstronnie utalentowana na pewno dasz sobie radę. Dekoratorka wnętrz, pani informatyk, pisarka, poniekąd aktorka, trenerka psów, coach.  Bo przecież nie chciałabyś być na czyimś utrzymaniu. Oh wait... 

• Like 1
  • Thanks 1

a może grunt sobie szykuje żeby wygrać u kosy? No taka biedna, teraz jej się wygrana należy 😉 przecież wiadomo, że ona nigdzie nie pracowała - kto nawet na zleceniu ma tyle wolnego czasu by od rana do nocy (z przerwami na wieczorne randki) nadawać jak je/ spaceruje/ układa spodnie/ bawi się z pudlem/ ogląda miodowe lata?

• Like 1

8 minut temu, devolay napisał:

a może grunt sobie szykuje żeby wygrać u kosy? No taka biedna, teraz jej się wygrana należy 😉 przecież wiadomo, że ona nigdzie nie pracowała - kto nawet na zleceniu ma tyle wolnego czasu by od rana do nocy (z przerwami na wieczorne randki) nadawać jak je/ spaceruje/ układa spodnie/ bawi się z pudlem/ ogląda miodowe lata?

Zapomniałaś jeszcze o 2- dniowej relacji na żywo " sprzątam kuchnię i myje  zasy.fiony piekarnik"😀

• Haha 1

15 minut temu, bezbrzeżnysmutek napisał:

Zapomniałaś jeszcze o 2- dniowej relacji na żywo " sprzątam kuchnię i myje  zasy.fiony piekarnik"😀

wiesz- nawet ja nie mam tyle czasu by oglądać każde jej story 😉 

Na innym forum ktoś się dopatrzył że dzisiejsze strony jest nagrane nie po kolei bo kiedy gada o sweterku w świetnym humorze jest umalowana, a na tym o zwolnieniu jest bez makijażu. Wniosek? Nagrała wcześniej to przemówienie zanim się wyszykowała. Ostatnio wszyscy się zastanawiali co wymyśli tym razem żeby założyć nową zbiórke bo tej nie da się już przedłużyć, no i bach

Napisano (edytowany)

Lepsza jakość nagrania jest na fejsbuku i tam rzeczywiście widać dokładnie także sama się wkopała

Edytowano przez Montenegro
  • Like 1

36 minut temu, malajulka123 napisał:

Ja na pocieszenie ci powiem Kasiu, bo wiem, że to czytasz, że jako osoba tak wszechstronnie utalentowana na pewno dasz sobie radę. Dekoratorka wnętrz, pani informatyk, pisarka, poniekąd aktorka, trenerka psów, coach.  Bo przecież nie chciałabyś być na czyimś utrzymaniu. Oh wait... 

To rzeczywiście człowiek renesansu z Kaśki!  A czy ma potwierdzenie  formalne swoich pobożnych źyczeń?

To story o rzekomym zwolnieniu z pracy utwierdza mnie w przekonaniu, że to marna konfabulantka. I cierpi na mocne dysfunkcje psychiczne.

• Like 1

Ostatnio przecież zamykali serwis na cały tydzień jak latała na nagrania do programu Kossakowskiego, dostała wolne w pracy? Sama powiedziała że miała umowę o dzieło na której przecież nie należy się żaden urlop. Kłamie, kłamie i jeszcze raz kłamie. Serwis jednego dni mają tyle roboty się nie wyrabiają pracują (razem) do nocy nie ma kiedy pobawić się z psem plus pół soboty, dzisiaj serwis to zajęcie dla jednej osoby i nie idzie się z tego utrzymać bo nie ma roboty

"To ja potrzebuję wsparcia od was" Dej na bajkowe życie dej!

Ona jest żałosna cwaniara. Kto mądry to się kapnie a głupków co jej ślą kase na truskawki wcale ich nie żałuje.

Niech ślą dalej sławciu musi się paść za diecie zupkowej za 1800 zł miesięcznie, no chyba że to też wyżebrała 😂

2 minuty temu, Nina911 napisał:

Ona jest żałosna cwaniara. Kto mądry to się kapnie a głupków co jej ślą kase na truskawki wcale ich nie żałuje.

ale ostatnie wpłaty marne. ledwo na gacie z AliExpress styknie, gdzie catering dla matki, grubego, psa... dla niej litry coli. no i na domek 
https://ibb.co/YL23113

Co ona może wpisać w CV?

Znanie na pamięć wszystkich odcinków Miodowych Lat

Wyłudzanie na tiktoku pieniędzy od dzieci

Pomoc koleżance w posadzeniu 50 drzewek

Organizowanie zbiórek na pierdoły

Wypijanie hektolitrów coli...

Też mam trudną sytuacje, jestem bez pracy nie użalam sie nad sobą. Ma partnera więc dadzą se rade. Jesteś bezczelnym osobnikiem. Nie bez powodu skrzywiło Ci tą twarz!!!! Już w zarodku byłaś złym i pazernym człowiekiem. Ludzie się na Tobie poznają i nikt litować się nad Tobą nie będzie jak pójdziesz siedzieć wyłudzaczko. Nowe iphon, nowe auto, nowe mieszkanko w ktorym mamusia mieszka, cała reszte ludzie Ci sponsorują, bajkowe życie na zrzutce, jeszcze marzy jej się Willa.

• Like 1

A i jeszcze działka z domkiem RoDo która jest wielka tajemnicą.

Boże... Co za wstrętna manipulatorka i kłamczucha. Aż się we mnie zagotowało. Gdzie niby ona pracuje od 9 lat? Przecież jeszcze miesiąc temu nie było mowy o żadnej pracy. Nigdy nie wspominała ze pracuje w jakiejkolwiek firmie. Wszystko co gada przez ostatnie dwa tyg to praca w serwisie. Czemu ludzie są tak głupi? No błagam. 

Pies dostaje żarcie od sponsorów, groomer raczej napewno też jest za darmo bo wlascielka niepełnosprawna, a matce żadnego kateringu nie sponsoruje bo ona akurat gotuje i to sporo i to było widać wiele razy, bajka o tym że opłaca jej katering wyszła przez to że ktoś się u nich dopatrzył kiedyś pudełek i musiała wybrnąć że to niby z wdzięczności dla mamy zamawia żeby mogła odpocząć, a nie ze dwóm leniom nie chce się obiadu ugotować jak niby rzekomo ledwo wiążą koniec z końcem 😏

• Like 1

1 godzinę temu, majka11826 napisał:

Boże... Co za wstrętna manipulatorka i kłamczucha. Aż się we mnie zagotowało. Gdzie niby ona pracuje od 9 lat? Przecież jeszcze miesiąc temu nie było mowy o żadnej pracy. Nigdy nie wspominała ze pracuje w jakiejkolwiek firmie. Wszystko co gada przez ostatnie dwa tyg to praca w serwisie. Czemu ludzie są tak głupi? No błagam. 

Mi się wydaje ze ona zawsze mówiła że pracuje( na początku myślałam że u Sławka) jak była z Markiem to jej starczało z pracy.Na story faktycznie pokazuje tylko prace ze Sławkiem- pomaganie Sławkowi, bo nie jest u niego zatrudniona, to on nie dość że nie potrafi na nich zarobic, to jeszcze musi mu pomagać, to wszystko zaczyna się sypać, ona już w tych kłamstwach sięzagubiła.

11 minut temu, MalaMijestzajeta napisał:

Ktos pamieta livy z kocykami, co wtedy mòwiła o pracy?

Ona zawsze mówiła ze pracuje u kogoś na umowę zlecenie. Nie podawała nigdy nazwy firmy. Jedynie była akcja z telefonem jak mówiła ze dostała od pracodawcy żeby się pobawić na 2 miesiące. A potem było ze ten pracodawca to jakiś ojciec jej koleżanki i ze go stać na taki telefon. No i ze niby może pracować o jakich chce godzinach. Ja tyle zapamietalam

Ale pamiętam ze była pytana czy mając rentę może pracować. To powiedziała ze do progowej kwoty. To było jak robiła live z kocykami. Ja to myślę że ona może grosze w tej firmie dostawala skoro tak wiecznie mogła dorabiać. A teraz robi raban jakby nie wiadomo o jakie pieniądze chodziło. Poza tym ona nie mowIława czy codziennie pracuje czy np 2 razy w tygodniu

3 minuty temu, Smerfik0987 napisał:

Ona zawsze mówiła ze pracuje u kogoś na umowę zlecenie. Nie podawała nigdy nazwy firmy. Jedynie była akcja z telefonem jak mówiła ze dostała od pracodawcy żeby się pobawić na 2 miesiące. A potem było ze ten pracodawca to jakiś ojciec jej koleżanki i ze go stać na taki telefon. No i ze niby może pracować o jakich chce godzinach. Ja tyle zapamietalam

Tak, to słyszałam ale słyszałam albo gdzieś w komentarzu napisała że pracuje 8godz dziennie, więc to jakby sprzeczne wersje- co u niej nie jest niczym dziwnym.

2 minuty temu, Smerfik0987 napisał:

Ale pamiętam ze była pytana czy mając rentę może pracować. To powiedziała ze do progowej kwoty. To było jak robiła live z kocykami. Ja to myślę że ona może grosze w tej firmie dostawala skoro tak wiecznie mogła dorabiać. A teraz robi raban jakby nie wiadomo o jakie pieniądze chodziło. Poza tym ona nie mowIława czy codziennie pracuje czy np 2 razy w tygodniu

Właśnie!Widząc jej aktywność nie miałaby czasu na prace po kilka godzin, to zlecenia były za kilka setek.

Ta jej strata pracy to bujda na resorach. Naczytala sie ze ludzie komentuja ze przesiaduje cale dnie, wiec postanowila upiec dwie pieczenie na jednym ogniu powiedziala ze stracila prace wiec bedzie mogla krecic te ohydne story  z lizacym ją psem cale dnie i dodatkowo teraz poplacze na story jaka biedna, kasa znowu zacznie plynac szerokim strumieniem na zrzutce. Dobrze ktos tu zauważył ze jeszcze kilka dni temu opowiadala jak to maja duzo pracy nie wyrabiaja sie w serwisie a teraz nagle to praca dla jednej osoby?? 

Dnia 4.11.2020 o 10:25, bezbrzeżnysmutek napisał:

Jej obecni obserwatorzy i sponsorzy, to dzieci z Tik-Toka, ebooków o miłości i zeksie czytać nie będą, ale bajki "Oto jest Kasia i jej pudel" chętnie zakupią z kieszonkowego. 😀

Kaśka, czekam na przelew za pomysł na tytuł nowego ebooka 😀

• Haha 2

1 godzinę temu, MalaMijestzajeta napisał:

Tak, to słyszałam ale słyszałam albo gdzieś w komentarzu napisała że pracuje 8godz dziennie, więc to jakby sprzeczne wersje- co u niej nie jest niczym dziwnym.

Tak masz rację tak powiedziała. Bo nawet wszyscy się śmiali ze jakim cudem skoro wstaje kolo południa a parę minut po 18 juz czeka na randke

Ciekawe czy za kilka dni, tygodni nie pojawi się osoba, która zaproponuje jej prace zgodnie z wykształceniem i zainteresowaniami a ona nie odmówi, bo tak naprawde wcale nie chce i nie musi pracować.Bapka też odrzuca zgłoszenia bo taka zarobiona.

5 godzin temu, Anitka75 napisał:

Kasię zwolnili o jejku zrzutka na utrzymanie będzie 

Teraz to się zacznie żebractwo! Zbiórka aż zapłonie! 🤣

3 minuty temu, Niezapiminajka napisał:

Teraz to się zacznie żebractwo! Zbiórka aż zapłonie! 🤣

Myslisz ze przebije letnie miesiące, kiedy po 20-30 tysi zbierała?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się