Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
delsarto

Wraz z Ex odchodzą przyjaciele

Polecane posty

Przez dwa lata związku z moją dziewczyną zbudowałyśmy wiele przyjaźni. Znacząca większość z nich była z mojej inicjatywy i z tego, że to ja się angażowałam w inne relacje poza związkiem. Wszystkie z nich były na terenie jej miasta, bo u niej mieszkałyśmy. Teraz już nie jesteśmy razem, a ja mieszkam 25km dalej. Jest to Trójmiasto, więc dojazd jest łatwy. Moja była teraz bardzo często spotyka się z naszymi wspólnymi znajomymi. Wczoraj nie zostałam zaproszona na wspólny wyjazd na plażę, dopiero jak się upomniałam. Dziś odpisując na zdjęcie, które dodali, bo byli gdzieś razem: "Super, chciałabym tam być!", otrzymałam odpowiedź: "Uuu". Teraz spotkali się razem, beze mnie i pojechali na plażę. Jest mi przykro i czuję się niechciana. Czy powinnam zadzwonić i zapytać dlaczego mnie nie zaproszono, powiedzieć jak się czuję? Czy odpuścić sobie to całe środowisko i zacząć od nowa? Dodam, że to najbliższe mi osoby jakie do tej pory poznałam, więc bardzo mi na nich zależy. I uprzedzając pytania, mam 20 lat. Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają Cie gdzieś , jak by tak nie było to by wszystko było jak wcześniej

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie Ci szukac nowych przyjaciol na miejscu:),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Niby normalny napisał:

Czasami prawda może być brutalna, może ona jest bi a ty jesteś w pełni lezbijką? 🤔 I dlatego ciebie nie chcą? 

Nieee, po pierwsze nie jest tak, a po drugie skąd wnioski? Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, delsarto napisał:

Przez dwa lata związku z moją dziewczyną zbudowałyśmy wiele przyjaźni. Znacząca większość z nich była z mojej inicjatywy i z tego, że to ja się angażowałam w inne relacje poza związkiem. Wszystkie z nich były na terenie jej miasta, bo u niej mieszkałyśmy. Teraz już nie jesteśmy razem, a ja mieszkam 25km dalej. Jest to Trójmiasto, więc dojazd jest łatwy. Moja była teraz bardzo często spotyka się z naszymi wspólnymi znajomymi. Wczoraj nie zostałam zaproszona na wspólny wyjazd na plażę, dopiero jak się upomniałam. Dziś odpisując na zdjęcie, które dodali, bo byli gdzieś razem: "Super, chciałabym tam być!", otrzymałam odpowiedź: "Uuu". Teraz spotkali się razem, beze mnie i pojechali na plażę. Jest mi przykro i czuję się niechciana. Czy powinnam zadzwonić i zapytać dlaczego mnie nie zaproszono, powiedzieć jak się czuję? Czy odpuścić sobie to całe środowisko i zacząć od nowa? Dodam, że to najbliższe mi osoby jakie do tej pory poznałam, więc bardzo mi na nich zależy. I uprzedzając pytania, mam 20 lat. Pozdrawiam 🙂

Tak zwana chwilka: Ty te znajomości inicjowałaś, tyle. Nikt Ci nie powie dlaczego trzymają z Twoja ex, może po prostu uważają, ze to ona potrzebuje wsparcia? Korzystaj z okazji i zmień towarzystwo. I zdjęć już więcej nie komentuj, po co karmic trolle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×