Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gratkaa

Staranie o dzidziusia :D - reaktywacja

Polecane posty

Michalina ja też zrobiłam wczoraj test w 25 dniu cyklu i też nic nie wyszło. Albo nic z tego albo za wcześnie go zrobiłam ale też już nie mogę się doczekać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Pdn2019 napisał:

Michalina daj znać,,, tak amh jest robione jako jedno z pierwszych badań jest potrzebne w klinice ale i ginekolog zlecił mi te badania jak jeszcze nie było wiadomo gdzie jest przyczyna

Dam znać. Chociaż wątpię że może się coś zmienić. Chciałabym już zacząć stymulację do ivf wiem że to też nie jest sukces murowany ale zdecydowanie większe szanse jak przy iui bo tutaj chyba jakieś 12% tylko a teraz mieliśmy tak piękny cykl bo owulacja dwa pęcherzyki i dawka ineminacyjna miała aż 35mln. Ech.. 

 

Momtobe ✊

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Michalina mam to samo żeby już tylko zacząć bezwzględni na rezultat,,,

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny u mnie lipa z mężem się teraz nie przytulamy bo się przeziębił czyli jak to sięmowi umiera 🤣🤣. Nawet osobna kołdrę sobie przyniósł aby mnie nie zarazić niby. Codziennie je orzechy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta zrobiona, czekam na wynik. 

Wczoraj wieczorem zrobiłam test i wyszedł jakiś cień, cienia, cienia ale podejrzewam że to jakiś do niczego test

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to jest właśnie to cień i pięknie rosnąca beta będzie,,, naprawdę życzę ci tego z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Michalina_ napisał:

Dzięki za kciuki. Jednak zostało mi tylko in vitro. Beta negatywna. 

Z in vitro na pewno wam się uda ❤️

Trzymam kciuki za każda z nas 🙂

ja jutro jade zrobić amh a w piątek mam wizytę na której sprawdzę czy jajeczko pękło i od razu omówimy wynik amh 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Michalina_ napisał:

Dzięki za kciuki. Jednak zostało mi tylko in vitro. Beta negatywna. 

No to Michalina jesteśmy w tym samym punkcie,,, kiedy zaczynasz stymulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pdn2019 napisał:

No to Michalina jesteśmy w tym samym punkcie,,, kiedy zaczynasz stymulację?

Czekam do jutra bo dzisiaj nie było mojego dr. prowadzącego. Nie mam jeszcze wyników kariotypów będą na dniach lub w najgorszym wypadku za dwa tygodnie. Mam się kontaktować jutro i będziemy ustalać czy ruszamy ze stymulacja teraz bo do transferu to wyniki będą na pewno czy czekamy jeszcze cykl. Ale liczę na to że teraz bo dofinansowanie jest tylko do końca roku i w tym czasie muszę się wyrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh,,, to jeszcze dodatkowo stres czy w terminie się zmieścicie,,, trzymam kciuki żeby jak najszybciej ruszyć i z powodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Pdn2019 napisał:

Ehh,,, to jeszcze dodatkowo stres czy w terminie się zmieścicie,,, trzymam kciuki żeby jak najszybciej ruszyć i z powodzeniem

Dzisiaj przyszły kariotypy. Jutro jade na rozpisanie protokołu i startuje za kilka dni jak tylko @ przyjdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, spelniajac_marzenia napisał:

Dziewczyny tak z innej beczki dzisiaj skończyłam 27 lat i mój partner zorganizował kolację w restauracji po której mi się oświadczył ❤❤

 

O jeryyyyy wielkie gratulacje 🎉🎊i wszystkiego najlepszego 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, spelniajac_marzenia napisał:

Dziewczyny tak z innej beczki dzisiaj skończyłam 27 lat i mój partner zorganizował kolację w restauracji po której mi się oświadczył ❤❤

 

Gratulacje♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, spelniajac_marzenia napisał:

Dziewczyny tak z innej beczki dzisiaj skończyłam 27 lat i mój partner zorganizował kolację w restauracji po której mi się oświadczył ❤❤

 

Gratuluję.❤❤❤ 

Właśnie wróciłam dziewczyny od ginekologa i faktycznie mam bezowulacyjne cykle. Dostałam duphaston oraz lametta na stymulacje. I mam konsultować się z nim jak będę kończyła stymulacje by umówić się na USG oraz mamy się wstrzymać z współczuciem podczas stymulacji. Zaczynam działać kochane już z pomocą więc mam nadzieję, że w końcu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Michalina_ napisał:

Jestem po wizycie  mam rozpisany protokół i od jutra zaczynam stymulację 🙂

To super😊 dostałaś zastrzyki czy lekko stymulowana będziesz? Kiedy wizyta następna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za gratulacje ❤

Ja miałam dzisiaj wizytę w klinice amh mam idealne jajeczko pękło :)

Także zostało mi teraz tylko czekać nastawienie mam dużą nadzieję że tym razem się uda chociaż nie wiem czy drożność nam coś pomoże bo ewidentnie mamy problem z niesieniem wszystkie moje badania są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, spelniajac_marzenia napisał:

Dziękuję za gratulacje ❤

Ja miałam dzisiaj wizytę w klinice amh mam idealne jajeczko pękło 🙂

Także zostało mi teraz tylko czekać nastawienie mam dużą nadzieję że tym razem się uda chociaż nie wiem czy drożność nam coś pomoże bo ewidentnie mamy problem z niesieniem wszystkie moje badania są dobre

Moj bierze profertil 11 października mamy wizytę u androloga zobaczymy co i jak czy profertil coś dał,,, mój prawie mąż od kilku dni narzeka że już mu się odbija witaminami (brał 2 dziennie ) powiedziałam mu żeby brał po 1 bo co za dużo to też nie dobrze,,, mam nadzieję że wrócimy chociaż do tych 2mln/ml żeby do icsi było co wybierać,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pdn2019 napisał:

Moj bierze profertil 11 października mamy wizytę u androloga zobaczymy co i jak czy profertil coś dał,,, mój prawie mąż od kilku dni narzeka że już mu się odbija witaminami (brał 2 dziennie ) powiedziałam mu żeby brał po 1 bo co za dużo to też nie dobrze,,, mam nadzieję że wrócimy chociaż do tych 2mln/ml żeby do icsi było co wybierać,,,

Moj bierze fertimen plus u nas trzeba brać 4 tabletki dziennie ale po śniadaniu też mu się robiło nie dobrze i bierze 2 dziennie :) 

my będziemy powtarzać badanie w połowie października :) ale chce je wykonać teraz w klinice do której chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Pdn2019 napisał:

To super😊 dostałaś zastrzyki czy lekko stymulowana będziesz? Kiedy wizyta następna?

Zastrzyki. W poniedziałek mam monitoring 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Michalina_ napisał:

Zastrzyki. W poniedziałek mam monitoring 

Mnie to przeraża to jeżdżenie na monitoring do mojej kliniki mam 120 km w jedną stronę wiem że mają oddział gdzie można robić USG 50 km ale mimo wszystko będzie to trudne dla mnie do zorganizowania przy moich godzinach pracy,,, mam nadzieję że będziemy mieć co mrozić żeby był zapas wrazie czego,,, haha ale najpierw musi dojść do ślubu a wciąż nie doszły mi papiery z polski😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza? 

Ja byłam dzisiaj ściągnąć szwy 😉 ogólnie bardzo dobrze czuje się po drożności nic mi nie dolega

Obecnie czekam na @ która ma przyjść za 9 dni mam wielka nadzieje ze nie przyjdzie 🙂 w tym cyklu miałam duża szanse na bliźniaki bo miałam dwa jajeczka z prawego jajnika ale jedno nie pękło tylko obumrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.10.2021 o 14:58, Pdn2019 napisał:

Mnie to przeraża to jeżdżenie na monitoring do mojej kliniki mam 120 km w jedną stronę wiem że mają oddział gdzie można robić USG 50 km ale mimo wszystko będzie to trudne dla mnie do zorganizowania przy moich godzinach pracy,,, mam nadzieję że będziemy mieć co mrozić żeby był zapas wrazie czego,,, haha ale najpierw musi dojść do ślubu a wciąż nie doszły mi papiery z polski😔

Będzie dobrze. 

 

2 godziny temu, spelniajac_marzenia napisał:

Co tu taka cisza? 

Ja byłam dzisiaj ściągnąć szwy 😉 ogólnie bardzo dobrze czuje się po drożności nic mi nie dolega

Obecnie czekam na @ która ma przyjść za 9 dni mam wielka nadzieje ze nie przyjdzie 🙂 w tym cyklu miałam duża szanse na bliźniaki bo miałam dwa jajeczka z prawego jajnika ale jedno nie pękło tylko obumrze 🙂

Super że czujesz się dobrze. Ja to nawet sobie nie chce przypominać tego hsg.

Miałam dzisiaj wizytę, wychodowałam 18 jajeczek w poniedziałek prawdopodobnie punkcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2021 o 20:03, spelniajac_marzenia napisał:

Dziewczyny tak z innej beczki dzisiaj skończyłam 27 lat i mój partner zorganizował kolację w restauracji po której mi się oświadczył ❤❤

 

Moje gratulacje okres narzeczeństwa to jest bardzo piękny czas i mega się cieszę😀😀

Ja za 2 dni skończę 28 😪😪😪

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Michalina_ napisał:

Będzie dobrze. 

 

Super że czujesz się dobrze. Ja to nawet sobie nie chce przypominać tego hsg.

Miałam dzisiaj wizytę, wychodowałam 18 jajeczek w poniedziałek prawdopodobnie punkcja. 

Oj to piękny wynik😁 oby udało się teraz jak najwięcej zapłodnić,,, a powiedz mi jak znosić stymulację? A ja nadal czekam na papiery z polski już chciałabym je mieć,,, a tak to cały czas w martwym punkcie

Edytowano przez Pdn2019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pdn2019 napisał:

Oj to piękny wynik😁 oby udało się teraz jak najwięcej zapłodnić,,, a powiedz mi jak znosić stymulację? A ja nadal czekam na papiery z polski już chciałabym je mieć,,, a tak to cały czas w martwym punkcie

Ale sie naczekasz za tymi papierami:/ 

Stymulacja ok dopiero dzisiaj zaczęłam czuć się troszkę inaczej czuje jajniki i jestem senna, a tak to wszystko bardzo dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×