Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witajcie mam 37 lat i jestem po 2 porodach, sex może dla mnie nie istnieć, jak kocham się z mężem to nie odczuwam żadnej przyjemności nie mówwiac już o orgazmie, jak to jest u was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Misia 83 napisał:

Witajcie mam 37 lat i jestem po 2 porodach, sex może dla mnie nie istnieć, jak kocham się z mężem to nie odczuwam żadnej przyjemności nie mówwiac już o orgazmie, jak to jest u was? 

Napisałem na priv 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Misia 83 napisał:

Witajcie mam 37 lat i jestem po 2 porodach, sex może dla mnie nie istnieć, jak kocham się z mężem to nie odczuwam żadnej przyjemności nie mówwiac już o orgazmie, jak to jest u was? 

pewnie jest to powód aby skonsultować się ze specjalistą (seksuolog) - zwłaszcza jak przed porodem nie miałaś żadnych problemów. Zacząłbym od wizyty u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plastyka krocza to wydatek ok 2000 zeta w polsce, ale to super wydana kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno, może niedyskretne pytanie czy próbowałaś sprawdzić pieszcząc się sama, czy masz orgazm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, klara302 napisał:

Mam jedno, może niedyskretne pytanie czy próbowałaś sprawdzić pieszcząc się sama, czy masz orgazm ?

Dokładnie bo wina nie musi być po stronie męża że nie odczuwasz żadnej przyjemności tylko może po twojej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie obwiniam męża on się bardzo stara, jesteśmy że sobą 11 lat dopuki nie urodziłam to w łóżku było super, a po 2 porodach to zupełnie przeszła mi ochota na sex, chciała bym wiedzieć czy są kobiety które mają podobnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem daleka od twierdzenia że to wina twojego męża,

Miałam podobną sytuację kilka lat temu jednak nie chciałabym opisywać całej mojej histori na forum, napisałam do ciebie na priv.więc jeśli chcesz to przeczytaj lub napisz do mnie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klara 302: chętnie bym z tobą popisała prywatnie i się dowiedziała jak to było u ciebie, ale niemam zadniej wiadomości prv od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×